Precision, Ultra Correction Eye (Liftingujący krem pod oczy)

Precision, Ultra Correction Eye (Liftingujący krem pod oczy)

Zmarszczki mimiczne, "kurze łapki", opadające powieki, cienie - skóra wokół oczu starzeje się najwcześniej. Jest bardzo delikatna i cienka, narażona na nagatywne czynniki zewnętrzne - np. niszczące ją wolne rodniki. Chanel oferuje nowatorski produkt stanowiący rozwiązanie wszelkich problemów ze skórą wokół oczu. Chanel Precision Ultra Correction Eye to bogaty w substancje odżywcze krem niwelujący oznaki starzenia się i zmęczenia skóry. Krem regeneruje skórę, stymuluje jej procesy metaboliczne, które z wiekiem zachodzą wolniej i mniej efektywnie. Do komórek skóry, które zaczynaja pracowac wydajniej, dostarczane jest więcej cennego tlenu. Chanel Precision Ultra Correction Eye koryguje cienie pod oczami i zapobiega ich powstawaniu. Zapobiega także wystepowaniu przebarwień, dzięki stymulacji syntezy melaniny.

Nowy produkt Chanel ma również działanie liftingujące - napina i wygładza skórę sprawiając, że twarz wygląda na młodą i wypoczetą. Chanel Precision Ultra Correction Eye ma długotrwałe właściwości nawilżające. Neutralizuje wolne rodniki dzięki wysokiej zawartości witaminy E. Juz po kilku tygodniach skóra staje sie elastyczna, dobrze napięta i ożywiona.

Krem należy nakładac na oczyszczona skórę rano i wieczorem stosując zalecaną przez Chanel technikę masażu.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Butylene Glycol, Isostearyl Neopentanoate, Cetearyl Alcohol, Cyclomethicone, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Pentylene Glycol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract, PEG-8, Squalane, Polyglyceryl 3 Beeswax, Jojoba Esters, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Mannitol, Tocopheryl Acetate, Cetearyl Glucoside, Polysilicone-11, Tromethamine, Hydrolyzed Wheat Protein, Caprylyl Glycol, Propylparaben, Faex (Yeast Extract), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Methylparaben, Disodium EDTA, Glycogen, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, Chlorphenesin, Silica, Sodium Citrate, Sodium Phosphate, Potassium Phosphate, Ethylparaben, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Extract, Disodium Succinate, Butylparaben, Isobutylparaben, Tocopherol, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide)

Jestem na tak

Stosowałam go przez 2 miesiące i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Skóra pod oczkami rozjaśniła się, wyładniała,
a ja należę do osób, które zwracają uwagę na kondycję tychże okolic.
Przyznam, że na początku nie widziałam specjalnej różnicy a wyglądzie, ale był komfort i brak uczuleń i obrzęków, czyli nie uczulał. Właśnie to, że kosmetyki nie wywołują reakcji alergicznych jest jednym z plusów Chanel:)
Po miesiącu stosowania zauważyłam wzrost atrakcyjności skóry wokół oczu- ujednolicenie kolorytu.
Ciągle jednak uważałam, że to ot taki zwykły krem, nawilża. Jednak po zakończeniu kuracji zauważyłam, że inne kremy po oczy tak dobrze nie działają, no może oprócz Vichy HA+R...
Na pewno do Chanel jeszcze wrócę.

*Edit: 31.03.12 tak, wróciłam, kupiłam pełnowymiarowe opakowanie i jestem zadowolona. Po dziwnej przygodzie z Dr Brandt-em i Diorem kupiłam krem Chanel i choć jest koszmarnie drogi, dobrze nawilża i nie powoduje podrażnień, łzawienia, natomiast lekko rozświetla okolice oczu.

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek z perfumerii S.

dla mnie dobry

A moim zdaniem calkiem dobry.
Lekki, nie podraznia oczu a przy tym bardzo dobrze nawilza i ujedrnia.Przy regularnym stosowaniu daje efekty.
Moja skora byla sucha i malo napieta a po 3 miesiacach naprawde polepszyla sie.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Kiepski

Używałem bo mamę uczulił, a ja się nie przejmuję zmarszczkami bo ich nie mam, więc liczyłem na jakieś nawilżenie albo rozjaśnienie.
I co? I nic. Krem śmierdzi, nie wchłania się, biały i bez charakteru. Super opakowanie, szklane i jak to Chanel, bardzo eleganckie.
No ale co mi po opakowaniu za ponad 300zł jeśli krem naprawdę nic nie robi. Już w pewnym momencie znudziło mi się stosowanie go i zacząłem nakładać ogromne ilości na noc pod oczy żeby go zużyć. Poza tym, na dzień trzeba go porządnie wsmarować bo nie wchłania się całkowicie. A efektów brak. Zatem nie wierzę, że byłby w stanie coś zrobić ze zmarszczkami, jakkolwiek je zredukować.
Nie polecam, są lepsze. Jak na złość, bardzo wydajny. Starczył na 4 miesiące

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Chanel - Mademoiselle Privé

Nieciekawy

Nawilża i to jedyne, co robi dobrze ;) Ociupinkę niweluje cienie, ale nie jest to spektakularne ani trwałe. Nic więcej nie zauważyłam. Za taką cenę- trudno polecać... :p: