Astor, Mattitude, Anti Shine Powder (Puder matujący)

Astor, Mattitude, Anti Shine Powder (Puder matujący)

Lekka transparentna formuła pudru zawiera wyciąg z aloesu, witaminę E i filtr UV. A wszystko to, aby zapewnić satynowo-matowe wykończenie. Pochłania nadmiar wydzielanego przez gruczoły sebum, nie wysuszając skóry. Dodatkowo koi, odżywia i chroni cerę, jednocześnie długo się utrzymując.

Ciekawy

Produkt zapewnia piękne matowe wykończenie makijażu. Podczas aplikacji nie osypuje się , jest bardzo wydajny. Nie tworzy maski i utrzymuje się na twarzy nawet długo, w ciągu dnia niestety wymaga poprawek. Ma piękną game kolorystyczną. Nie podrażnia skóry ani nie zapycha porów, jest lekki i nie robi końcowego efektu maski.

Fajny

FAJNY PUDER który pięknie matuje twarz. Nadaje jej ladny wygląd nieskazitelnej cery. Fajnie prezentuje się jako wykończenie makijażu. Dodatkowo jest bardzo wydajny i w fajnej cenie. Łatwo nakłada się na pędzel I twarz. Fajnie wtapia się w skórę nie tworząc maski

Dla mnie średni

Mam cerę mieszaną więc u mnie matuje słabo bo tylko chwilowo ale ogólnie jest bardzo dobramy i wydajny. Delikatny, dobrze się rozprowadza, nie osypuje się tylko muszę go często dokładać, nie podrażnia, nie zapycha jest lekki i nie robi efektu maski produkt godny uwagi.

Przyzwoity

Puder jest jaśniutki, ma delikatną konsystencję i przyjemny, lekko wyczuwalny zapach. Kosmetyk ten łatwo nakłada się na moją twarz, wtapia się idealnie w moja cerę, nie osypuje się i nie roluje. Utrzymuje się u mnie jakieś 10 godzin i nadaje mojej skórze świetny, matowy efekt. Nie zmienia koloru po czasie, nie wysusza skóry i nie podrażnia jej. Warto wypróbować, więc polecam.

Moj Ukochany

Najlepszy puder na świecie! Mój ulubiony. Poradzi sobie z maja cerą w każdym momencie, a są te złe jak I dobre ;) Świetnie matuje, mają bardzo dobrą game kolorystyczną. Doskonały I niezastąpiony! Pudrze dziękuje, ze jesteś :P Jedyną wadą jest opakowanie, które łatwo można uszkodzić, ale nie można mieć wyszystkiego.

Bardzo dobry!

Na długo matuje, pozostawia twarz zmatowioną,wygładzoną. Cena do jakości jak najbardziej na plus. Wydajny, Opakowanie troche lipne, ale efekt jaki daje wynagradza wszystko. Serdecznie polecam. Ps. nie robi ciastka nawet jak nałożysz jedną warstwe na drugą.

Zdecydowanie nie!

Nie nie I nie!!! Puder jest okropny. Nie robi właściwie nic! Nie matuje ,a roluje podklad na twarzy. Odcień na twarzy jest dużo jaśniejszy niż w opakowaniu. Nie polecam!

dobry puder w kamieniu

produkt porownywalny do rimmel stay matte. maja nawet ten sam zapach. aktualnie uzywam 001 - drugi kolor w gamie. 002- najjasniejszy czeka na zime. 003- piekny opalony na lato a 004 czeka az zostane indianką (brzydki pomarancz).
ladnie matuje cere na minimum 4-5 pozniej mozna poprawic ale nie trzeba. jest dosc wydajny. cena regularna zdecydowanie za wysoka. cena w drogeriach internetowych - do przyjecia.
*matuje
*ładnie pachnie
*nie zmienia znaczaco koloru podkladu
*dosc wydajny

Naprawdę matuje

W przeciwieństwie do podkładu z tej serii, puder bardzo mi się sprawdził. Używałam odcienia 003 Nude Beige. Podoba mi się wykończenie, cera wygląda naturalnie.
+ matuje
+ nie tworzy efektu maski
+ nie roluje się

- przy dużym zużyciu zaczął się kruszyć

Marnie

Puder kiepskiej jakości. Kosmetyk przyspiesza błyszczenie skóry, po wielu godzinach może smużyć/robić plamy. Nie nadaje się do poprawek w ciągu dnia, potęguje efekt plam. Nie stapia się ładnie ze skórą. Opakowanie mało estetyczne, brak lusterka, gąbeczki. Nie jest zbyt wydajny. Miałam kolor 003 Nude Beige.

Dobry!

Godny polecenia puder matujący w kompakcie. Ładnie stapia się z twarz i nie tworzy efektu płaskiej i jednowymiarowej maski. matuje na 4-5h, później konieczne będą poprawki, ale uważam to za dobry wynik.

Nakłada się go łatwo za pomocą zbitego pędzla, nie podkreśla suchych skórek na twarzy i nie przesusza jej.
Dobrze współpracuje ze wszystkimi znanymi mi podkładami.

Całkiem ok.

Pod względem działania umieściłabym ten puder pomiędzy Rimmel SM a Max Factor CP. Dlaczego? Ponieważ matuje podobnie jak Rimmel, ale kryje niemalże tak dobrze jak Max Factor.
Puder ma ładną gamę odcieni. Większość jest jasna z tonami brzoskwiniowymi. Wydaje mi się, że kolorystyka jest jaśniejsza niż innych drogeryjnych pudrów.
Przyjemnie pachnie, bardzo delikatnie. Jest dobrze zmielony.Nie kruszy się. Ładnie wygląda na twarzy, nie oksyduje. Nie jest pudrem mocno matującym, czy też trwałym, ściera się ( ale bez smug i zbrylania) po ok. 2-3h. Może podkreślać suche skórki, choć sam w sobie nie wysusza.
Opakowanie podobne jak przy Rimmel ST, podczas częstego używania gwinty się kruszą i klapka odpada. Brak lusterka i gąbeczki.

Żałuję zakupu

Kupiłam Mattitude z nadzieją na godnego zastępcę wycofanego Affinimaton'a z Maybelline. Był to odcień 002. Niestety u mnie się nie sprawdził (cera mieszana). Wystąpiło ,,zbijanie się" pudru w niektórych miejscach, podkreślanie skórek, efekt maski po poprawkach...Według mnie jest również nietrwały. Opakowanie również pozostawia wiele do życzenia.