Astor, Mattitude Anti Shine (Puder matujący)

Astor, Mattitude Anti Shine (Puder matujący)

Cena już od 14,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Lekka transparentna formuła pudru zawiera wyciąg z aloesu, witaminę E i filtr UV. A wszystko to, aby zapewnić Ci satynowo-matowe wykończenie. Pochłania nadmiar wydzielanego przez gruczoły sebum, nie wysuszając skóry. Dodatkowo koi, odżywia i chroni cerę, jednocześnie długo się utrzymując.

Cena: ok. 25zł / 14g
/s/

Marnie

Puder kiepskiej jakości. Kosmetyk przyspiesza błyszczenie skóry, po wielu godzinach może smużyć/robić plamy. Nie nadaje się do poprawek w ciągu dnia, potęguje efekt plam. Nie stapia się ładnie ze skórą. Opakowanie mało estetyczne, brak lusterka, gąbeczki. Nie jest zbyt wydajny. Miałam kolor 003 Nude Beige.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1427606].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry!

Godny polecenia puder matujący w kompakcie. Ładnie stapia się z twarz i nie tworzy efektu płaskiej i jednowymiarowej maski. matuje na 4-5h, później konieczne będą poprawki, ale uważam to za dobry wynik.

Nakłada się go łatwo za pomocą zbitego pędzla, nie podkreśla suchych skórek na twarzy i nie przesusza jej.
Dobrze współpracuje ze wszystkimi znanymi mi podkładami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1414841].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok.

Pod względem działania umieściłabym ten puder pomiędzy Rimmel SM a Max Factor CP. Dlaczego? Ponieważ matuje podobnie jak Rimmel, ale kryje niemalże tak dobrze jak Max Factor.
Puder ma ładną gamę odcieni. Większość jest jasna z tonami brzoskwiniowymi. Wydaje mi się, że kolorystyka jest jaśniejsza niż innych drogeryjnych pudrów.
Przyjemnie pachnie, bardzo delikatnie. Jest dobrze zmielony.Nie kruszy się. Ładnie wygląda na twarzy, nie oksyduje. Nie jest pudrem mocno matującym, czy też trwałym, ściera się ( ale bez smug i zbrylania) po ok. 2-3h. Może podkreślać suche skórki, choć sam w sobie nie wysusza.
Opakowanie podobne jak przy Rimmel ST, podczas częstego używania gwinty się kruszą i klapka odpada. Brak lusterka i gąbeczki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373151].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczawińska

Żałuję zakupu

Kupiłam Mattitude z nadzieją na godnego zastępcę wycofanego Affinimaton'a z Maybelline. Był to odcień 002. Niestety u mnie się nie sprawdził (cera mieszana). Wystąpiło ,,zbijanie się" pudru w niektórych miejscach, podkreślanie skórek, efekt maski po poprawkach...Według mnie jest również nietrwały. Opakowanie również pozostawia wiele do życzenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245788].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawdza się.

Kupiłam ten puder o odcieniu 002 porcelain (ma trochę inne opakowanie niż ten na zdjęciu). Jestem zadowolona z tego pudru. Jeśli dobrze się go nałoży, z umiarem to daje ładne wykończenie i naturalny efekt. Matuje, ale po kilku godzinach trzeba znów go użyć, bo mat znika. Dobrze się go rozprowadza, delikatnie kryje, jest wydajny. Małym minusem jest nietrwałe opakowanie i to, że delikatnie podkreślał niektóre suche skórki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222321].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Kupiłam w promocji za 16zł kolor 005.Idealny kolor do mojej skóry w lecie
Opakowanie standardowe.zapach delikatny
Puder nie jest widoczny na skórze, nie podkreśla włosków i skórek(oczywiście nałożony z umiarem).nie daje mocno pudrowego wykończenia.
Matuje jakieś 3-4 godz (mam cerę mieszaną)
Nie zapycha a używam już 2 miesiące

Można się doczepić do tego że producent nie dodał żadnej gąbeczki

Jeden z lepszych pudrów!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217016].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

PLUSY
- kolor! (bardzo jasny, ale nie jest biały)
-bardzo wydajny (pierwszy kupiłam w grudniu i dużyłam nieco ponad dwa opakowania, a mamy początek maja
-matuje
-dosyć naturalnie wygląda, chyba, że ktoś doda go za dużo, albo nie potrafi tego zrobić
- nie kruszy się
- testowałam wiele najróżniejszych i ten jest najlepszy, po prostu

MINUSY
-nietrwałe opakowanie, jedno mi się złamało, a drugie stale otwiera
-brak lusterka, puszku
- powinien mieć bardziej subtelne wykończenie

NEUTRALNIE
-cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201828].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

W przeciwieństwie do podkładu Mattitude HD - rzeczywiście matuje. Nie ma tu może jakichś rewelacji, ale jakoś daje sobie radę.

plusy:
+ matuje
+ maskuje pory

minusy:
- najjaśniejszy odcień okazał się dla mnie za ciemny
- dość kiepska pigmentacja
- tandetne pudełko, połamało mi się w torebce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182268].usefull || 0 }}% pomocna.

Hmm

PLUSY:
dostępny w Rossmannie,
często są na niego promocje,
dosyć dobry wybór kolorów,

Minusy:
zapycha pory,
podkreśla suche skórki,
matuje na krótko,
jest słabo napigmentowany,
po paru godzinach robi efekt ciastka, roluje się

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181103].usefull || 0 }}% pomocna.

W miare dobry.

Kupiłam go na promocji za 23 zł,w Rossmanie.

Matuje,nie zapycha porów,ładnie pachnie,dla mnie jest w porządku..
delikatnie zostawia smuge na ciele mimo z e jest transparentny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158706].usefull || 0 }}% pomocna.