12-godzinny Krem do rąk ochronny glicerynowo - cytrynowy

12-godzinny Krem do rąk ochronny glicerynowo - cytrynowy

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Szczególnie polecany dla skóry narażonej na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Zawarty w nim ekstrakt z cytryny, alantoina, gliceryna, masło Shea i rumianek doskonale chronią i zapobiegają wysuszaniu naskórka.
Regularnie stosowany: wybiela przebarwienia, chroni skórę, eliminując efekty podrażnień wywołanych przez detergenty, zmiękcza naskórek intensywnie go nawilżając.

Cena: ok. 4zł / 100ml

dobry

Plusy:
+ dobrze nawilża
+ pozostawia na długo warstwę ochronną
+ tani
+ wydajny

Minusy:
- ten intensywny cytrynowy zapach, przywodzi mi na myśl, środki do czyszczenia ubikacji, brrrr
- klei się

Ilość zużytych opakowań: 1/2

w porządku

Krem szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu, ale jednocześnie likwiduje uczucie nieprzyjemnego naciągnięcia. Skóra staje się gładsza. Krem ma lekką konsystencję i pachnie dość intensywnie.

Czas używania produktu: ok. 1,5 miesiąca

Dobry ale mógłby być lepszy

Po pierwszym zastosowaniu chciałam się z nim pozegnać - nie spodobała mi się konsystencja i bardzo kiepska wchłanialność

Jednak bardzo mi się podoba uczucie gadkości po wchłonięciu kremu - taki nietypowy film - zgodze sie z poprzedniczką, jakby woskowy - nie tłusty a jedwabiście gładki

wolę czerwonego garniera za super konsystencję i piekny zapach - tym bije kolastynę na głowę

WARTO SPRÓBOWAĆ - ciekawy kosmetyk

Używam tego produktu od: ??

Eris film 1

Mój ulubiony

Najlepszy krem do rąk, jaki miałam. Ma treściwą konsystencje, ale dobrze się rozprowadza. Wchłania się wprawdzie niezbyt szybko i zostawia uczucie lepkości, ale jest to jedyny krem, który po zastosowaniu wieczorem, pozwala mi się obudzic z miękkimi i delikatnymi w dotyku dłońmi. Zostawia delikatny, jakby woskowy film na skórze, który chroni dłonie przed wysychaniem. Opakowanie ładne, zapach cytrynowy, dosyc silny, ale nie duszący. Cena niewielka, więc wato spróbowac:)

Używam tego produktu od: paru już lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

ratunek dla suchych rąk

bardzo dobry krem, doskonały zimą, używam go, kiedy na podwórku jest chłodno, bo wtedy mam suche i spierzchnięte ręce, ratuje je nawet po myciu mocno wysuszającym mydłem, nieco też je wybiela. ma ładny zapach. znika szorstokść skóry, staje się jedwabista, nie łuszczy się i znika to 'napięcie' po umyciu. nie spodziewałam się po kremach z tej serii, że będą aż tak dobre, zwłaszcza za tą cenę.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:każdej zimy ok.1, w sumie może trzy

Średni

Taki sobie krem, ani na plus ani na minus. Podoba mi się jego świezy, cytrynowy zapach, rozsmarowuje się z lekkim poślizgiem, ale niestety nie nawilża dobrze. Już po krótkim czasie czułam wysuszenie dłoni. Poza tym opakowanie wadliwe ( może ja akurat tak trafiłam- nakrętka nie chciała się domykać). Ogólnie średniaczek.

bardzo dobry

to jest krem, ktory obowiazkowo z mama wcieramy w dlonie po zmywani u naczyn albo po pracy ogrodku. bardzo ladnie nawilza, w miare szybko sie wchlania, dzieki niemu dlonie 'po przejsciach' kuchenno-ogrodkowych wygladaja jak nowe:)))moge polecic z czystym sumieniem.