Avon, On Duty (antyperspirant)

Avon, On Duty (antyperspirant)

Zgłoszony przez Ami:
Skuteczny, wystarcza na cały dzień, delikatny. Raczej nie brudzi ubrań. Duży plus za wersję bezzapachową! Przynajmniej od roku używam tylko tego.

w kulce 50 ml, 10,90 zł w kulce 75 ml, 13,90 zł w sztyfcie

Zapomniany...

Miałam kilka wersji zapachowych zarówno w kulce jak i w sztyfcie. Pamiętam, że byłam zadowolona. Najbardziej przypadła mi do gustu wersja cytrusowa.

Szkoda, że już go nie ma w Avonie :(

Używam tego produktu od: Używałam jakieś 5 lat temu.
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zupełnie przeciętny.

Niczym się nie wyróżniał. Ot, taki zwykły. Chyba był moim pierwszym dezodorantem, więc mam do niego jakiś tam sentyment... ;)

+ ładnie pachniał (miałam wersję zieloną);
+ niedrogi;
+ nawet wydajny.
+ maskował zapach potu.

- nie pozostawiał uczucia suchości;
- trochę długo schnął;
- był dość kleisty.

To chyba tyle... Już do niego nie powrócę - bo nawet od dawna nie ma go w katalogu.

Używam tego produktu od: używałam przez pół roku, kiedyś, kiedyś...
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Przeciętniak.

Pamiętam, że miałam większe opakowanie 75ml o zapachu tropikalnym.
Zapach był bardzo ładny, sam dezodorant też skuteczny, niestety strasznie brudził ubrania.
A dla mnie niezostawianie śladów to warunek konieczny.
Za właściwości zasługuje na 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Ujdzie

Bardzo przeciętny dezodorant. Raczej przeznaczony dla osób o słabej potliwości, bo słabo chroni przed potem, ale maskuje nieco zapach. Piękne zapachy ( miałam wersję zieloną o zapachu cytrusów i różową o zapachu kwiatów), które się długo utrzymują. Bardzo wydajne i za niewielką cenę, ale niestety zostawiają białe ślady na ubraniu.

Używam tego produktu od:6 lat

oj nie ..

zaletą jest cena (w promocjhi) i zapach - miałam wersję piżmową :D w kulce hahah a więc co do wad to kleji się brusdzi przeokropnie na biało, nie jest zbyt dobry ..:/ może by sie sprawdził na leniwe dni - nie polecam ..

Używam tego produktu od:używałam ze 3 lata temu

nie polecam!

Jedyną zaletą tego produktu jest tylko to że ładnie pachnie (ale to pewnie zależy który, ja miałam zielony).
Cała reszta to wady:
-klei się pod pachami
-pozostawia jakieś dziwne białe ślady, nie do usunięcia
-nie chroni przed poceniem

Użyłam kilka razy i wyrzuciłam ! NIE POLECAM !

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:użyłam kilka razy

OK, ale bez rewelacji ...

Delikatne zapachy, dobra konsystencja, wygodne opakowania, ochrona średnia. Dobre dla osób nie mających problemów z nadmiernym poceniem. Na rynku są dostępne lepsze antyperspiranty, więc z oferty Avon już raczej nie skorzystam.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

okropne

miałam wersję bez zapachu, czuć było lekki chemiczny smrodek, bardzo mi się nie podobał
potem miałam wersję kwiatową, bo jestem uparta i znowu zmarnowane pieniądze
klei się pod pachami, nie działa antyperspiracyjnie w ogóle, na ubraniach zostają białe ślady nie do usunięcia - co tam ślady cała skorupa
zapachy lekkie i niezbyt ładne, szybko się ulatniają, bardzo się do nich zraziłam
w końcu wyrzuciłam prawie niezużyte

Używam tego produktu od:4 lata

śmierdzi!!!;)

miałam wersję bezzapachu i generalnie to wyczuwałam leką nutkę..hmm jakby to ująć ??nieprzyjemnego zapachu!!!!! był jakby przeterminowany, nie hamował zbytnio pocenia się zresztą po odkryciu etiaxilu wszystkie antyperspiranty się chowają!!!generalnie nie polecam z żadnym wypadku!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/2

... ej ej ej!!!!! ...

Z ogromnym żalem żegnałam produkt wycofywany z ofery Avonu. Doprawdy, skąd tu tyle niepochlebnych opinii, skoro ja uważam ten dezodorant za jeden z najlepszych i najskuteczniejszych jakie używałam.

Miałam wersję zieloną, a później pojawiła się sezonowo -pomarańczowa, której zużyłam kilka opakowań.

Pachniał może zbyt wyraźnie, zbyt intensywnie, ale za to był bardzo ale to bardzo skuteczny.

Dość często uczestniczę w zajęciach aerobicu i wiem ile znaczy skuteczny antyperspirant, a ten spisywał się na medal.

Nie był drogi :)

Naprawdę szczerze polecam, choć już jest nieosiągalny - niestety :((

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: od kiedy go poznałam aż do wycofania

beznadziejny

Kupiłam ten produkt kilka lat temu, jeszcze w liceum. Miałam dużą wersją bezzapachową. Faktycznie nie był perfumowany, ale posiadał jakiś dziwny zapach...taki trochę jakbyt był zepsuty.:( W tym wypadku więc chyba lepiej wybrać wersję zapachową. Niestety ten produkt zupełnie nie chronił przed potem i przykrym zapachem. Długo sechł i brudził ubrania. Nigdy więcej go nie kupię, ale chyba i tak go zamienili na unowocześnioną wersję. Nie zużyłam tego produktu do końca. Po zmęczeniu ok. 1/3 opakowania wyladował w koszu, bo nie było sensu dalej się z nim męczyć.

Używam tego produktu od: kilka tygodni parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3 pierwszego (poj. 75ml), reszta wylądowała w koszu

Dobry

Antyperspirant ladnie pachnie jest b.wydajny uzywam od 3m-cy jednego,Niestety brudzi ubranie i nie chroni przed potem,Raczej nie polecam.Kosztowal 5.90 i za ta cene jest sredni, Nie kupie go wiecej bo szkoda kasy ale zuzyje do konca.

Używam tego produktu od:3,m-ce
Ilość zużytych opakowań:1 niecale