12-godzinny Krem do rąk i paznokci wzmacniający z keratyną

12-godzinny Krem do rąk i paznokci wzmacniający z keratyną

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Szczególnie polecany dla skóry szorstkiej i podrażnionej. Zawarta w nim keratyna, ekstrakt z cytryny i gliceryna doskonale wzmacniają skórę.
Regularnie stosowany: wzmacnia płytkę paznokcia chroniąc ją przed łamaniem i rozdwajaniem, wygładza i uelastycznia, chroni naskórek, eliminując efekty podrażnień wywołanych przez detergenty, wybiela drobne przebarwienia.

zadowolona

Kupiłam ten krem z myślą o suchych i spierzchniętych dłoniach oraz żeby wzmocnić paznokcie przez zimę, używam do od kilku dni i dłonie po nałożeniu kremu są miłe w dotyku, nawilżone, nie kleją się i ładnie pachną, czy działa na paznokcie? nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1, 100 ml

KWC dla dłoni:)

Moje ręce nigdy nie były w niewiadmo jak złym stanie, ale mimo wszystko jakis krem do rk musiał być pod ręką. No i jakiś czas temu trafiło na ten właśnie kremik kolastyny. Zależało mi, żeby krem do rąk pielęgnował również paznokcie i nie pomyliłam się co do wyboru, chociaż efekty zauważyłam dopiero po pewnym czasie regularnego stosowania. Moje paznokcie przestały się rozdwajać i wcale nie używałam wtedy nail teka, tylko jakichś zwykłych odżywek do paznokci za maksimum 12zł, więc niekoniecznie one miały na to wpływ. Krem delikatnie pachnie, ja mam wersję różaną, super sie wchłąnia i rzeczywiście doskonale nawilża. Zastanawiam się teraz tylko czy w mojej mieścince gdzieś go jeszcze dorwę. Naprawdę to chyba pierwszy kosmetyk, który kupię ponownie, bo mam skłonność do testowania nowości, tego kremu będę jednak szukać i na pewno będę stosować baaardzo długo:)

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

Lubię go

Lubię wszystkie kremy do rąk z Kolastyny. Dość szybko się wchłaniają, dobrze nawilżają. Mają przyjemny zapach no i są tanie.
Gwiazdkę odjęłam za delikatny filtr, jaki pozostawiają (mniejszy od wychwalanego czerwonego Garniera).

Używam tego produktu od: kilka(naście)? lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

przyjemny

Krem jest dosyc gęsty, treściwy. Wchłania się niezbyt szybko i pozostawia przez jakiś czas niezbyt przyjemne uczucie "mokrości" na skórze. Ładnie nawilża i zmiękcza naskórek. Uczucie nawilżenia jest długotrwałe, tj. nie zmywa się wraz z pierwszym myciem rąk. Natomiast nie zauważyłam wzmocnienia paznokci, ale trudno się tego spodziewac po kosmetyku za tą cenę. Krem jest wydajny, ładnie i delikatnie pachnie, ma estetyczne i wygodne w użyciu opakowanie.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dobry

Dość przyjemny w stosowaniu krem do rąk. Ładnie i delikatnie pachnie jakimiś kwiatami, ma dobrą konsystencję, czyli ani nie za rzadką ani nie za tępą i nie za gęstą :ehem: Pozostawia na skórze lekki film, ale to wg. mnie plus, bo czuć, że dłonie są nawilżone, poza tym film ten dość dzielnie wytrzymuje nawet mycie rąk i nie trzeba za każdym razem się kremować.
Skóra jest miękka, delikatna i przyjemna w dotyku a rączki przyjemnie pachną.
Wydajność w normie, cena niska. Tubka poręczna i miękka, więc łatwo wyciska się z niej zawartość do samego końca.
Polecam.

Używam tego produktu od: jakieś 3 miesiące

dobry na paznokcie!

Recenzj
Kupiłam go ot tak, zwykły krem do rąk. Miałam dłonie bardzo przesuszone, po regularnym stosowaniu wróciły do bnormy. Jest tłustawy, co jest zdecydowanie zaletą, le gdy np. 30 minut po nałożeniu idę umyć naczynia, to czuję tłustą warstewkę która czasem wręcz przeszkadza. To, co mnie zdumiło, to stan moich paznokci. Były nieładne, matowe. Teraz się naprawdę ładnie błyszczą! Sama nie wiem jak to się stało, bo nie używam żadnych odżywek.

Zwyczajniak.

Ot, taki sobie zwykly kremik. Zadego cudownego dzialania, o ktorym mowi producent, nie zauwazylam, moze poza nawilzeniem (choc to bardziej natluszczenie). Nie nadaje sie w ogole do dloni suchych jako kuracja, ewentualnie mozna go uzywac jako zwykly krem, dla normalnych, nawilzonych dloni. Ladnie pachnie. Wchlania sie dlugo, mimo, ze nie jest specjalnie gesty, ale w sumie warto sie pomeczyc ze smarowaniem, daje normalny, choc przyjemny efekt, Nie klei sie, nie jest jakis specjalnie tlusty. Tani, a poniewaz zuzywam ostatnio dziesiatki kremow do rak - ten pewnie tez szybko zniknie z mojej polki i juz na nia nie wroci.

Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Dobry krem na zimę

Miałam już ten krem kilka razy i jestem z niego zadowolona - ma przyjemną, bogatą konsystencję, fajny delikatny zapach, dobrze nawilża i natłuszcza ręce - szczególnie dobry na zimę. Mały minusik dałabym jedynie za to, ze dośc powoli się wchłania, ale za to pozostawia ochronną warstewkę na skórze. Czy odżywia paznokcie? Myślę, ze tak, choc ja od zawsze panokcie miałam w dobrej kondycji, wiec nie moge ocenic za bardzo pod tym aspektem tego kremu

Niezbyt

Niezbyt mi przypadł do gustu ten kremik. Jest tłustawy, czego nie cierpię i ma zbyt intensywny zapach, czuję go mocniej niż perfumy. Ciężko go jakoś wycisnąć z tej tubki, zwłaszcza pod koniec... Na paznokcie nie ma żadnego wpływu, czego się zresztą spodziewałam. Tak poza tym jest zupełnie przeciętny, jeśli idzie o właściwości pielęgnacyjne. Ot, krem do rąk i już.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

dobry

To nakjlepszy krem do rak jaki kiedykolwiek miałam. Prawie same plusy-swietnie wygładza,doskonale nawilża,jest wydajny,milutko pachnie,ma fajna konsystencję. Raz posmarowane ręce nie wymagaja natychmiastowego powtórnego nałożenia kremu. Minusem jest to,że nic raczej nie robi z paznokciami.Ale szczerze polecam;-)

ilość zużytych opakowań: kilka

niezły

Kremik ładnie pachnie, jest dość wydajny, dobrze nawilża i natłuszcza. Wzmocnienia paznokci nie zauważyłam. Plusem jest też niska cena.

nie działa

Zwykły, taniutki kremik, który nic nie robi z tego co obiecuje producent. Tzn. wygładza i ulestacznia naskórek, ale.. na chwilę. Nie poprawia stanu paznokci - nie wzmacnia płytki ani nie chroni przed łamaniem i rozdwajaniem. Ponadto nałożony grubą warstwą, tak jak zaleca producent - klei i lepi się:( Kosystencja "mulasta" i zbyt maziowata...
Ale zapach ładny;)
No i cena niewielka, mimo dużego opakowania (ja mam jeszcze +35 ml gtratis:)

Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy
ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze i raczej nie kupie następnego