Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Krem na dzień / na noc

Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Krem na dzień / na noc

Cena już od 11,72 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hypoalergiczna emulsja nawilżająca dla skóry alergicznej, atopowej i odwodnionej na bazie fosfolipidów (m.in. NNKT z oleju oliwkowego, makadamia i bawełnianego, skwalan, cholesterol, trójglicerydy kwasów tłuszczowych, kwas hialuronowy, witamina E, glicerydy kokosowe).
Formuła o wysokiej tolerancji - bez parabenów, olejów mineralnych, silikonów, barwników i kompozycji zapachowych.
Krem nawilża, redukuje szorstkość skóry oraz podrażnienia.

Nawilża !!!

Szukałam kremu, który będzie delikatny dla mojej wrażliwej cery, a jednocześnie intensywnie ją nawilży nie zapychając jej przy okazji.
Jestem bardzo zadowolona z efektu:
+ odczuwalnie nawilża
+nie podrażnia mojej mega wrażliwej cery
+nie ma zapachu
+cera jest wygładzona
+uspokaja podrażnienia
+nie zapycha
+(zauważyłam mniej wyprysków na twarzy)
+suche skórki zniknęły "hurra!!!"
+niska cena

Minusów nie widzę :P Dla mnie to odkrycie tego roku :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484231].usefull || 0 }}% pomocna.

Coś niesamowitego

Używam tego kremu 2 razy dziennie od mniej więcej miesiąca. Zdecydowałam się na niego, bo w okresie tych mrozów moja skóra totalnie oszalała, zrobiła się sucha jak wiór, szara, miałam pełno widocznych nawet pod bardzo, bardzo delikatnym makijażem. Zaczęłam używać i po kilku dniach diametralna zmiana. Skóra jest delikatna, miękka, nawilżona no i nie wiem czy to jego zasługa, ale moje zmiany trądzikowe bardzo się uspokoiły. Czego chcieć więcej? Jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438106].usefull || 0 }}% pomocna.

dość dobry, ale u cery niewymagającej

Dla skóry wymagającej przeciętnego nawilżenia się sprawdzi przy czym jest bardzo tani, duża pojemność dobra dostępność. Niestety w trudniejszych warunkach (mrozy) nie sprawdza się, a skóry nie mam suchej. Nie zapchał.

Podsumowanie: Dla skóry nieprzesuszonej sprawdzi się, lecz zimą trzeba uzbroić się w coś lepszego.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988124].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Dla mnie ok

Potrzebowałam kremu, który nawilżyłby moją cerę, przesuszoną po kuracji kwasami. Na ten krem trafiłam dzięki próbce dołączonej do jednej z gazet. Po wypróbowaniu jej postanowiłam go kupić.
Początkowo stosowałam go rano i wieczorem, później ograniczyłam go tylko do stosowania na noc. gdyż na dzień nie nadawał się pod podkład, skóra się szybciej przetłuszczała

Plusy:
+ konsystencja - dla mnie dobra, fajnie się wchłania, dobrze rozsmarowuje
+ dobre nawilżenie
+ nie podrażnia
+składniki kremu nie powodujące zapychania
+ cena

Minusy:
- opakowanie, gdy krem się kończy, trudno go wycisnąć, a po przecięciu opakowania okazuje się, że jest go tam jeszcze dosyć trochę

Podsumowując: jestem z niego zadowolona i będę go nadal stosować na noc

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986085].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie na tak!

Od zawsze miałam skórę mieszaną, trądzikową. Tej zimy jej stan diametralnie się zmienił - niemal z dnia na dzień stała się sucha, ściągnięta, nieprzyjemnie napięta i zaczerwieniona. Postanowiłam, że muszę zaopatrzyć się w dobry krem silnie nawilżający i na pierwszy ogień poszła Ziaja :)
Krem ma ładne, minimalistycznie zaprojektowane opakowanie. Posiada normalną konsystencję (ani za rzadki, ani za gęsty) i jest bezzapachowy. Gdy nakładam go po umyciu twarzy, czuję przyjemne ukojenie. Natychmiast redukuje pieczenie i ściągnięcie skóry. Wchłania się błyskawicznie, dlatego używam go tylko na dzień, a na noc postawiłam na coś bardziej treściwego. W duecie z nocnym kremem spisuje się znakomicie, rankiem skóra jest już odżywiona i wystarczy jej tylko lekki kremik. Czasem nakładałam na niego dodatkowo podkład i nie sprawiało to żadnego problemu, nawet lepiej - podkład nie podkreślał mi już skórek tak uporczywie jak wcześniej.
Podsumowując - dobry krem za dobrą cenę. Spełnia swoje zadania. Choć na noc jest zbyt lekki, na dzień spisuje się świetnie. Myślę, że nie raz go jeszcze kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983100].usefull || 0 }}% pomocna.

Coś jest nie tak

Zaopatruję się zwykle w kremy lipidowe, ponieważ mam b. suchą cerę. Tym razem postawiłam na Ziaję i nie mam z tym kremem zbyt dobrych przygód...

- Konsystencja... maści? Zapach tak samo. Zbyt \'tępy\' w rozprowadzaniu.
- Wyraźnie zostawia świecący film na twarzy. Ok - to bym jeszcze wybaczyła, bo to już mają do siebie kremy z lipidami. Ale gdy to pierwsze świecenie znika, skóra wcale nie wygląda na odżywioną/nawilżoną/ etc.
Stosuję go już ponad 2 tygodnie i mam ciągle wrażenie suchości, czego nie miewam przy innych kremach.
- Zapychacz. Myślałam że już dawno poradziłam sobie z tym problemem, a Ziaja skutecznie mi o tym przypomniała. Czoło i broda wysypały się w dość pokaźne ilości krostek tworząc \'tarkę\' ;c

Dlaczego zatem daję 2,5 gwiazdki?
To jest moja druga tubka tego kremu i muszę przyznać, że przy pierwszym stosowaniu nie miałam tych problemów. Zwykle byłam zadowolona ze wszyskich kremów tej firmy.
Pewnie kiedyś jeszcze zrobię do niego decydujące podejście.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: kiedyś jedno pełne, obecne w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980391].usefull || 0 }}% pomocna.

jest świetny, ale wolę Cetaphil MD

Wypróbowałam ponieważ dostałam 3 opakowania w prezencie. Sama raczej nie kupiłabym go sobie, ponieważ wolę Cetaphil MD, jest w większej pojemności, ekonomicznej cenie i bardziej wydajny. Fizjoderm daje nam 50ml za 15 zł co sie w ogóle nie opłaca

Fizjederm krem jest nieperfumowanym, białym kremem o dobrze wchłanialnej konsystencji. Krem spełnia sowje zadanie, na noc jednak jest jakby za mało treściwy. Skóra czerpie z kremu, jest zmiękczona, ochroniona, ale dla mnie to za mało by go kupować.

Ziaja nie testuje na zwierzętach, to dobra polska firma, tania i ogólniedostępna.

Używam tego produktu od: maja 2014
Ilość zużytych opakowań: 2 szt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938059].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny krem , ale na dzień

Tani, dobry krem na dzień. Świetnie nadaje się pod makijaż. Bardzo dobrze nawilża skórę i to na cały dzień. Ma lekką konsystencję, ale jest treściwy. "Wiąże" się z podkładami.
Uważam, że nie nadaje się do używania na noc, gdyż może okazać się za słaby. Zostawia mini powłokę na twarzy, któa sprawia u mnie, że skóra jest bardziej elastyczna. Nie zapchał, nie uczulił. warto wypróbować. Do tego niska cena - zapłaciłam w skleie firmowym 12,50zł.Wydajny
Był moim SOS po wysuszeniu buzi przez słońce nad morzem. Dogłębnie nawilżył i złagodził podrażnienia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917464].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry krem

Mam cerę mieszkaną skłonną do przesuszania się na policzkach i czole i szukałam kremu dobrze nawilżającego na dzień na gorszą pogodę i na zimę. Mimo że ten krem jest przeznaczony do zupełnie innej cery to jego działanie bardzo mi odpowiadało i zdecydowanie spełnił moje oczekiwania :)
Ten krem stosowałam zarówno na dzień jak i na noc w zależności od potrzeb mojej skóry. Na dzień stosowałam niewielką ilość kremu skupiając go na policzkach i w drugiej kolejności na czole, gdyż tam moja skóra jest najbardziej przesuszona, a "resztkami" kremu z palców traktowałam nos i brodę :P

PLUSY:
+ dość dobry skład - zawiera zarówno olejki roślinne, jak i "chemiczne" emolienty oraz składniki cementu międzykomórkowego, takie jak ceramidy, cholesterol, więc ma duże powinowactwo do skóry
+ nie zawiera parafiny, mimo przeznaczenia do cery atopowej, co jest dla mnie bardzo dużym plusem, bo niestety ten składnik działa na mnie komedogennie
+ ma idealną konsystencję, dobrze rozprowadza się na skórze, daje lekki poślizg, nie jest tępy podczas rozsmarowywania
+ przy zastosowaniu rozsądnej czyli niewielkiej (!) ilości bardzo szybko się wchłania i jest bardzo dobrą bazą pod podkład
+ skóra jest po nim miękka, nawilżona i gotowa na makijaż lub spanko ;)
+ cena - około 15 zł, jak na takiej jakości krem to odpowiednia kwota
+ wydajność - wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć całą twarz, a tym samym 50 ml kremu starcza na minimum 2 miesiące w moim przypadku
+zapach, a właściwie jego brak :D lepiej, że nie pachnie, bo niektóre substancje zapachowe mogą powodować podrażnienia lub alergie, no i zdarza się, że zapach nam po prostu nie odpowiada

MINUSY:
- niestety łatwo przesadzić z jego ilością. Jeśli nałożymy go za dużo to (przynajmniej przy mojej cerze mieszanej) skóra jest przytłoczona tą ilością emolientów i zaczyna się pocić. Na szczęście łatwo jest przyzwyczaić się do wydobywania odpowiedniej ilości z opakowania :)
- opakowanie - niby higieniczna tubka, jednak ja wolę słoiczki, z których mogę wydobyć ostatnie "krople". Dodatkowo tubka ma odkręcany korek, a mogłaby mieć go na zatrzask, używanie byłoby łatwiejsze (jeśli już mam coś odkręcać, to wolę, żeby był to słoiczek). No i ciężko wydobyć resztki z tej tubki, trzeba się nieźle naściskać lub przeciąć tubkę, co dla mnie już w ogóle jest udręką... :P

Podsumowując, Ziaja naprawdę postarała się wymyślając ten krem. Mogę powiedzieć, że jest prawie ideałem. Prawie, bo nadal mam ochotę wypróbować inne kremy do twarzy, choć do tego z pewnością jeszcze nie raz wrócę, jest zdecydowanie takim bezpiecznym wyjściem dla skóry :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876308].usefull || 0 }}% pomocna.

Moj ideał

Uratował moją skórę kiedy była sucha i pojawiły się pierwsze mimiczne zmarszczki. Skóra jest nawilżona, nie wrócę już na pewno do drogeryjnych kremów, zostaję z Zają :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[874963].usefull || 0 }}% pomocna.