Ziaja Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Krem na dzień / na noc

Ziaja Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Krem na dzień / na noc

Cena już od 11,67 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hypoalergiczna bogata emulsja nawilżająca dla skóry alergicznej, atopowej i odwodnionej na bazie fosfolipidów (m.in. NNKT z oleju oliwkowego, makadamia i bawełnianego, skwalan, cholesterol, trójglicerydy kwasów tłuszczowych, kwas hialuronowy, witamina E, glicerydy kokosowe).
Formuła o wysokiej tolerancji - bez parabenów, olejów mineralnych, silikonów, barwników i kompozycji zapachowych.
Krem intensywnie nawilża, redukuje szorstkość skóry oraz podrażnienia.

Skład: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Glycerin, Hexyl Laurate, Macadamia Ternifolia Seed Oil,Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Squalane, Olea Europea (Olive) Fruit Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Hydrogenated Coco Glycerides, Hydrogenated Lecithin, C 12-16 Alcohols, Palmitic Acis, Ceramide 3, Ceramide 6II, Ceramide 1, Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide.

Cena: ok. 14zł / 50ml
/s/

nawilżające
hipoalergiczna
Struktura
bogate
emulsja

Napisanych recenzji: 42

dość dobry, ale u cery niewymagającej

Dla skóry wymagającej przeciętnego nawilżenia się sprawdzi przy czym jest bardzo tani, duża pojemność dobra dostępność. Niestety w trudniejszych warunkach (mrozy) nie sprawdza się, a skóry nie mam suchej. Nie zapchał.

Podsumowanie: Dla skóry nieprzesuszonej sprawdzi się, lecz zimą trzeba uzbroić się w coś lepszego.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988124].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Dla mnie ok

Potrzebowałam kremu, który nawilżyłby moją cerę, przesuszoną po kuracji kwasami. Na ten krem trafiłam dzięki próbce dołączonej do jednej z gazet. Po wypróbowaniu jej postanowiłam go kupić.
Początkowo stosowałam go rano i wieczorem, później ograniczyłam go tylko do stosowania na noc. gdyż na dzień nie nadawał się pod podkład, skóra się szybciej przetłuszczała

Plusy:
+ konsystencja - dla mnie dobra, fajnie się wchłania, dobrze rozsmarowuje
+ dobre nawilżenie
+ nie podrażnia
+składniki kremu nie powodujące zapychania
+ cena

Minusy:
- opakowanie, gdy krem się kończy, trudno go wycisnąć, a po przecięciu opakowania okazuje się, że jest go tam jeszcze dosyć trochę

Podsumowując: jestem z niego zadowolona i będę go nadal stosować na noc

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986085].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Zdecydowanie na tak!

Od zawsze miałam skórę mieszaną, trądzikową. Tej zimy jej stan diametralnie się zmienił - niemal z dnia na dzień stała się sucha, ściągnięta, nieprzyjemnie napięta i zaczerwieniona. Postanowiłam, że muszę zaopatrzyć się w dobry krem silnie nawilżający i na pierwszy ogień poszła Ziaja :)
Krem ma ładne, minimalistycznie zaprojektowane opakowanie. Posiada normalną konsystencję (ani za rzadki, ani za gęsty) i jest bezzapachowy. Gdy nakładam go po umyciu twarzy, czuję przyjemne ukojenie. Natychmiast redukuje pieczenie i ściągnięcie skóry. Wchłania się błyskawicznie, dlatego używam go tylko na dzień, a na noc postawiłam na coś bardziej treściwego. W duecie z nocnym kremem spisuje się znakomicie, rankiem skóra jest już odżywiona i wystarczy jej tylko lekki kremik. Czasem nakładałam na niego dodatkowo podkład i nie sprawiało to żadnego problemu, nawet lepiej - podkład nie podkreślał mi już skórek tak uporczywie jak wcześniej.
Podsumowując - dobry krem za dobrą cenę. Spełnia swoje zadania. Choć na noc jest zbyt lekki, na dzień spisuje się świetnie. Myślę, że nie raz go jeszcze kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983100].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Napisanych recenzji: 17

Coś jest nie tak

Zaopatruję się zwykle w kremy lipidowe, ponieważ mam b. suchą cerę. Tym razem postawiłam na Ziaję i nie mam z tym kremem zbyt dobrych przygód...

- Konsystencja... maści? Zapach tak samo. Zbyt \'tępy\' w rozprowadzaniu.
- Wyraźnie zostawia świecący film na twarzy. Ok - to bym jeszcze wybaczyła, bo to już mają do siebie kremy z lipidami. Ale gdy to pierwsze świecenie znika, skóra wcale nie wygląda na odżywioną/nawilżoną/ etc.
Stosuję go już ponad 2 tygodnie i mam ciągle wrażenie suchości, czego nie miewam przy innych kremach.
- Zapychacz. Myślałam że już dawno poradziłam sobie z tym problemem, a Ziaja skutecznie mi o tym przypomniała. Czoło i broda wysypały się w dość pokaźne ilości krostek tworząc \'tarkę\' ;c

Dlaczego zatem daję 2,5 gwiazdki?
To jest moja druga tubka tego kremu i muszę przyznać, że przy pierwszym stosowaniu nie miałam tych problemów. Zwykle byłam zadowolona ze wszyskich kremów tej firmy.
Pewnie kiedyś jeszcze zrobię do niego decydujące podejście.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: kiedyś jedno pełne, obecne w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980391].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 30

Napisanych recenzji: 394

jest świetny, ale wolę Cetaphil MD

Wypróbowałam ponieważ dostałam 3 opakowania w prezencie. Sama raczej nie kupiłabym go sobie, ponieważ wolę Cetaphil MD, jest w większej pojemności, ekonomicznej cenie i bardziej wydajny. Fizjoderm daje nam 50ml za 15 zł co sie w ogóle nie opłaca

Fizjederm krem jest nieperfumowanym, białym kremem o dobrze wchłanialnej konsystencji. Krem spełnia sowje zadanie, na noc jednak jest jakby za mało treściwy. Skóra czerpie z kremu, jest zmiękczona, ochroniona, ale dla mnie to za mało by go kupować.

Ziaja nie testuje na zwierzętach, to dobra polska firma, tania i ogólniedostępna.

Używam tego produktu od: maja 2014
Ilość zużytych opakowań: 2 szt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938059].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 40

Bardzo fajny krem , ale na dzień

Tani, dobry krem na dzień. Świetnie nadaje się pod makijaż. Bardzo dobrze nawilża skórę i to na cały dzień. Ma lekką konsystencję, ale jest treściwy. "Wiąże" się z podkładami.
Uważam, że nie nadaje się do używania na noc, gdyż może okazać się za słaby. Zostawia mini powłokę na twarzy, któa sprawia u mnie, że skóra jest bardziej elastyczna. Nie zapchał, nie uczulił. warto wypróbować. Do tego niska cena - zapłaciłam w skleie firmowym 12,50zł.Wydajny
Był moim SOS po wysuszeniu buzi przez słońce nad morzem. Dogłębnie nawilżył i złagodził podrażnienia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917464].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 24

Bardzo dobry krem

Mam cerę mieszkaną skłonną do przesuszania się na policzkach i czole i szukałam kremu dobrze nawilżającego na dzień na gorszą pogodę i na zimę. Mimo że ten krem jest przeznaczony do zupełnie innej cery to jego działanie bardzo mi odpowiadało i zdecydowanie spełnił moje oczekiwania :)
Ten krem stosowałam zarówno na dzień jak i na noc w zależności od potrzeb mojej skóry. Na dzień stosowałam niewielką ilość kremu skupiając go na policzkach i w drugiej kolejności na czole, gdyż tam moja skóra jest najbardziej przesuszona, a "resztkami" kremu z palców traktowałam nos i brodę :P

PLUSY:
+ dość dobry skład - zawiera zarówno olejki roślinne, jak i "chemiczne" emolienty oraz składniki cementu międzykomórkowego, takie jak ceramidy, cholesterol, więc ma duże powinowactwo do skóry
+ nie zawiera parafiny, mimo przeznaczenia do cery atopowej, co jest dla mnie bardzo dużym plusem, bo niestety ten składnik działa na mnie komedogennie
+ ma idealną konsystencję, dobrze rozprowadza się na skórze, daje lekki poślizg, nie jest tępy podczas rozsmarowywania
+ przy zastosowaniu rozsądnej czyli niewielkiej (!) ilości bardzo szybko się wchłania i jest bardzo dobrą bazą pod podkład
+ skóra jest po nim miękka, nawilżona i gotowa na makijaż lub spanko ;)
+ cena - około 15 zł, jak na takiej jakości krem to odpowiednia kwota
+ wydajność - wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć całą twarz, a tym samym 50 ml kremu starcza na minimum 2 miesiące w moim przypadku
+zapach, a właściwie jego brak :D lepiej, że nie pachnie, bo niektóre substancje zapachowe mogą powodować podrażnienia lub alergie, no i zdarza się, że zapach nam po prostu nie odpowiada

MINUSY:
- niestety łatwo przesadzić z jego ilością. Jeśli nałożymy go za dużo to (przynajmniej przy mojej cerze mieszanej) skóra jest przytłoczona tą ilością emolientów i zaczyna się pocić. Na szczęście łatwo jest przyzwyczaić się do wydobywania odpowiedniej ilości z opakowania :)
- opakowanie - niby higieniczna tubka, jednak ja wolę słoiczki, z których mogę wydobyć ostatnie "krople". Dodatkowo tubka ma odkręcany korek, a mogłaby mieć go na zatrzask, używanie byłoby łatwiejsze (jeśli już mam coś odkręcać, to wolę, żeby był to słoiczek). No i ciężko wydobyć resztki z tej tubki, trzeba się nieźle naściskać lub przeciąć tubkę, co dla mnie już w ogóle jest udręką... :P

Podsumowując, Ziaja naprawdę postarała się wymyślając ten krem. Mogę powiedzieć, że jest prawie ideałem. Prawie, bo nadal mam ochotę wypróbować inne kremy do twarzy, choć do tego z pewnością jeszcze nie raz wrócę, jest zdecydowanie takim bezpiecznym wyjściem dla skóry :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876308].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 148

Moj ideał

Uratował moją skórę kiedy była sucha i pojawiły się pierwsze mimiczne zmarszczki. Skóra jest nawilżona, nie wrócę już na pewno do drogeryjnych kremów, zostaję z Zają :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[874963].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 16

Napisanych recenzji: 369

Cudo

Na początku fizjodermu używałam w sytuacjach awaryjnych: miałam go w szafce na wypadek "masakry" na twarzy. Mam cerę szczególnie suchą, nadwrażliwą i prawdopodobnie atopową (o czym do niedawna nie wiedziałam). Po jakimś czasie krem ten wszedł na stałe do mojej codziennej pielęgnacji.

Kremik jest rzadki, białawy, niemal bez zapachu (jak się "wwąchać" to czuć chyba zapach jakiegoś oleju, ale nie perfum). Wchłania się szybko, ale zostawia delikatny, nietłusty film. Dość dobrze nawilża i doskonale koi. Absolutnie nie piecze na podrażnionej skórze. Dla porównania dwa razy droższy Physiogel piecze przestraszliwie, gdy się go nałoży nawet najcieńszą warstwą na skórę podrażnioną.
Krem fizjoderm dobrze wspołpracował z podkładami. Obecnie ich już nie używam (szkoda mi buzi), więc nie ma to dla mnie dużego znaczenia, ale może innym ta informacja się przyda.
Cena jest do przyjęcia za 50ml, skład na oko przyjazny i biorąc pod uwagę jakość po prostu nie ma się nad czym zastanawiać - tylko brać :)

Fizjoderm zdobył moje pełne zaufanie.

Używam tego produktu od: około pół roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[871732].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

W cenie okolo 14zl bardzo dobry krem .

Mam cere tradzikowa dlatego wazne jest dla mnie by krem nie zapychal i nie powodowal nowych krost.Krem ten nie ma konsystencji po ktorej ma sie wrazenie ze siedzi na skorze zamiast nawilzyc i wejsc wglab skory.Nie moge powiedziec rewelacyjnie nawilza jest to dobre nawilzenie.

+Nie zapycha
+w miare dobrze nawilza
+srednia wydajnosc
+delikatny zapach ktory nie drazni
+dobra cena

Używam tego produktu od: 8miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[859612].usefull || 0 }}% pomocna.