Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Eveline, Volume Celebrity (Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z serum odbudowującym)

Cena już od 12,85 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maskara Volume Celebrity to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie właściwości tuszu do rzęs i serum odbudowującego, pozwala na perfekcyjne połączenie ekstremalnej długości, niezwykłej objętości i gęstości rzęs. Wyjątkowo perfekcyjnie wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy od nasady aż po same końce, oraz zapobiega powstaniu grudek. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna spotęguje moc pogrubienia i maksymalnego wydłużenia do granic możliwości!
Kosmetyk zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne:
- Mineralne pigmenty i naturalny Wosk Carnauba - pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.
- D-panthenol - odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.- najcenniejsze składniki z olejku Jojoba, bogatego w witaminy A, F i E - dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy.
Regularne używanie wyjątkowego tuszu Volume Celebrity doda Twoim rzęsom witalności i elastyczności!
Już po miesiącu stosowania:
- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.
- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.
Efekty:
- Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45`
- Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek.
- Piękne i przykuwające uwagę spojrzenie.
- Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom.
-Witalność i elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce.

Mój KWC !

Tego tuszu używam od kilku lat i będę go używać chyba już zawsze! Według mnie nie ma minusów, a jedynie same plusy:
+bardzo niska cena w stosunku do gwarantowanego przez producenta działania,
+super wydłuża i pogrubia,
moje rzęsy naturalnie mają średnią długość, oceniany tusz nadaje im efekt mega długich i pogrubionych, wręcz "sztucznych" rzęs, co bardzo sobie cenię,
+pozostaje na rzęsach przez cały dzień, nie kruszy się,
+nie podrażnia moich oczu,
+nie rozmazuje się,
Do tej pory nie znalazłam lepszego tuszu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497731].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Uwielbiam tusze Eveline za:
+ cenę,
+ idealną konsystencję, która jest odpowiednia od pierwszego do ostatniego dnia,
+ efekt na rzęsach - tu się zatrzymamy odrobinę dłużej. Zawsze nakładam kilka warstw tuszu, żeby uzyskać efekt sztucznych rzęs. Z niektórymi tuszami jest tak, że po 2 warstwie rzęsy są zlepione i obciążone. Wszystkie tusze Eveline nadają moim rzęsom efekt jakiego oczekuję. Mogę spokojnie nakładać 3-4 warstwy bez obawy o teatralny look czy nieestetyczne pajęcze nóżki,
+ dostępność
+ silikonową szczoteczkę - w tym przypadku w kształcie klepsydry, która dociera do najmniejszych włosków i świetnie pokrywa dolne rzęsy,
+ elegancki design,
+ polską produkcję :)

Co drugi mój tusz to Eveline. Serdecznie polecam wypróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488216].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry tusz

Uwielbiam mascary eveline, uważam że są na prawdę świetne a do tego cena jest powalająca i jeszcze można je kupić w promocji 1+1. Ten tusz jest świetny, ma cudowną szczoteczkę silikonową, takie lubię najbardziej, świetnie podkręca, wydłuża i trzyma się cały dzień na moich rzęsach. Polecam zdecydowanie, nie obsypuje się, nie robi pandy itd. same zalety.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487611].usefull || 0 }}% pomocna.

Kontigo - Karolina Pisarek - sklep

Najepszy tusz na świecie!

Ten tusz jest cudowny! Jedynym, który mu dorównuje jest Diorshow Iconic, jednak jest prawie dziesięć razy droższy, dlatego moje serce skradł Eveline :)
Tusz w zasadzie ma same plusy:

+rewelacyjnie wydłuża rzęsy, do tego stopnia, że ludzie myślą, że mam doczepiane rzęsy :)
+podkręca,
+idealnie rozdziela rzęsy,
+ wydajny,
+tani,
+ma ładne opakowanie,
+silikonowa szczoteczka świetnie się sprawdza, do tego lekko się wygina co pomaga przy malowaniu,
+intensywnie czarny kolor,
+nie podrażnia oczu, nie powoduje łzawienia,

+/-miałam już kilkanaście opakowań tego tuszu i zważyłam, że jakieś dwa z nich zaczęły się szybko osypywać i kruszyć, jednak wydaje mi się, że to wina złego przechowywania w sklepie i braku zabezpieczania nalepką, przez co klienci często otwierają produkty i dostaje się do nich powietrze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471312].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubieniec!

Tuszu używam od pół roku i nie zamieniam go na żaden inny !
Plusy
+ niska cena
+ pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy ( nakładam dwie warstwy )
+ super opakowanie
+ głęboka czerń
+ nie osypuje się
+ nie skleja rzęs

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1460032].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych

Moje rzęsy są takie, że właściwie ich nie ma. :P Są bardzo króciutkie, rzadkie i rosną prosto, nie podkręcają się. Odkąd zaczełam się malować kupowałam i nieco droższe i te tańsze tusze i próbowałam z tym walczyć i jakoś nadać im kształt, bo o ile przy codziennym makijażu nie oczekuję spektakularnych efektów, tak odkąd kilka miesięcy temu zaczęłam eksperymentować z cieniami, paletkami i kreskami, to mocne kolory na powiece + eyeliner wyglądają nieproporcjonalnie do ledwo widocznych rzęs. Ostatnimi czasy cały czas używałam słynnego Pump Up z Lovely, bo wychodzę z założenia, że nie ma sensu inwestować w tusze z górnej półki, bo i tak moje rzęsy nie będa współpracować tak, jak bym tego chciała. A na tusz z Eveline skusiłam się w ostatniej promocji w Hebe 1+1 za grosz, dzięki czemu za 15zł (cena tuszu) zdobyłam tusz i eyeliner za grosz. I się zakochałam. :D Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektami. Nie spodziewałam się efektu sztucznych rzęs, bo takich nigdy mieć nie będe, ale tusz pięknie podkreśla to, co mam, wydłuża rzęsy i naprawdę rewelacyjnie rozdziela je, czym sprawia, że wydają się gęstsze. :) Konsystencja jest dość rzadka, ale po kilku dniach użytkowania nieco gęstnieje i jest w porządku, choć i tak dość łatwo się nim ubrudzić. Do tego zaskoczyła mnie też szczoteczka, silikonowa (bo takie lubię najbardziej), ale jest umocowana na takim giętkim, elastycznym trzonku, łatwo dostosowuje się do kształtu rzęs podczas malowania. :) Nie doświadczyłam kruszenia się tuszu. Do tego opakowanie produktu wygląda bardzo elegancko i dodatkowo cieszy oczy. :P Biorąc pod uwagę to wszystko + cenę - jestem zachwycona i na pewno kupię ponownie. :) Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428046].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

U mnie tusz się nie sprawdził. Efekt na rzęsach daje całkiem przyzwoity jednak osypuje się i podrażnia oczy co w moim przypadku zdecydowanie go dyskwalifikuje. Jeśli chodzi o plusy to ma dosyć wygodną silikonową szczoteczkę, jednak aplikacja sama w sobie nie jest dla mnie przyjemna ze względu na giętkość" trzonka " na którym jest ona umocowana. Tusz dość szybko zasycha w opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380241].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawdziwe cudo!

Dla mnie najlepsza mascara od lat! Nie zamieniłabym jej na żaden inny produkt. Pięknie wydłuża rzęsy, pogrubia, a dodatkowo dba o rzęsy, w składzie zawiera olejek arganowy. Wszyscy pytają się mnie, czy mam doczepiane rzęsy, tak dobry efekt daje ta mascara. Wypróbowałam już wiele tuszy do rzęs, ale ten jest moim numerem jeden. Ma też ładne opakowanie, jest prawdziwą ozdobą w mojej kosmetyczce. Jedyny minus em jest jej mała wydajność. Być może dlatego, że tuszuję rzęsy kilkakrotnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370016].usefull || 0 }}% pomocna.

Super tusz

Tusz świetnie wydłuża rzęsy przy czym ich nie skleja. Ma super trwałość i jest bardzo wydajny. Po użyciu tuszu rzęsy prezentują się na prawdę ślicznie:)
Serdecznie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369176].usefull || 0 }}% pomocna.

super!

Jest to kolejny tusz Eveline, po który sięgnęłam. Tym razem produkt mnie nie zawiódł w ogóle a stosunek ceny do jakości jest tutaj wręcz zachwycający.
Maskara mieści się w złotym eleganckim opakowaniu. Kolor nie ściera się tak jak w przypadku innego tuszu tej firmy.
Szczoteczka jest sylikonowa o kształcie klepsydry. Dosyć wygodnie się jej używa. Problematyczne jest jedynie malowanie krótkich rzęs w kąciku oka, bo główka szczoteczki jest odrobinę za gruba i można pobrudzić powiekę.
Konsystencja tuszu jest bardzo mokra, co na początku powodowało, że rzęsy mi się bardzo sklejały. Jednak po dojściu do wprawy stwierdzam, że taka konsystencja bardzo mi odpowiada.
Samo działanie maskary jest świetne biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Powiedziałabym, że niejeden droższy tusz nie działał tak dobrze jak ten. Rzęsy są pogrubione, wydłużone, ładnie rozdzielone i mają piękny czarny kolor. Dzięki temu tuszowi udaje się osiągnąć wieczorowy look, który tak bardzo lubię. Tusz nie osypuje się i nie rozmazuje. Z powodzeniem wytrzymuje na rzęsach cały dzień, całą imprezę a nawet relaksację na jodze z poduszką na oczach :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1352006].usefull || 0 }}% pomocna.