Eveline, Volume Celebrity (Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z serum odbudowującym)

Cena już od 12,85 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maskara Volume Celebrity to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie właściwości tuszu do rzęs i serum odbudowującego, pozwala na perfekcyjne połączenie ekstremalnej długości, niezwykłej objętości i gęstości rzęs. Wyjątkowo perfekcyjnie wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy od nasady aż po same końce, oraz zapobiega powstaniu grudek. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna spotęguje moc pogrubienia i maksymalnego wydłużenia do granic możliwości!
Kosmetyk zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne:
- Mineralne pigmenty i naturalny Wosk Carnauba - pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.
- D-panthenol - odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.- najcenniejsze składniki z olejku Jojoba, bogatego w witaminy A, F i E - dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy.
Regularne używanie wyjątkowego tuszu Volume Celebrity doda Twoim rzęsom witalności i elastyczności!
Już po miesiącu stosowania:
- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.
- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.
Efekty:
- Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45`
- Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek.
- Piękne i przykuwające uwagę spojrzenie.
- Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom.
-Witalność i elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce.

super!

Jest to kolejny tusz Eveline, po który sięgnęłam. Tym razem produkt mnie nie zawiódł w ogóle a stosunek ceny do jakości jest tutaj wręcz zachwycający.
Maskara mieści się w złotym eleganckim opakowaniu. Kolor nie ściera się tak jak w przypadku innego tuszu tej firmy.
Szczoteczka jest sylikonowa o kształcie klepsydry. Dosyć wygodnie się jej używa. Problematyczne jest jedynie malowanie krótkich rzęs w kąciku oka, bo główka szczoteczki jest odrobinę za gruba i można pobrudzić powiekę.
Konsystencja tuszu jest bardzo mokra, co na początku powodowało, że rzęsy mi się bardzo sklejały. Jednak po dojściu do wprawy stwierdzam, że taka konsystencja bardzo mi odpowiada.
Samo działanie maskary jest świetne biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Powiedziałabym, że niejeden droższy tusz nie działał tak dobrze jak ten. Rzęsy są pogrubione, wydłużone, ładnie rozdzielone i mają piękny czarny kolor. Dzięki temu tuszowi udaje się osiągnąć wieczorowy look, który tak bardzo lubię. Tusz nie osypuje się i nie rozmazuje. Z powodzeniem wytrzymuje na rzęsach cały dzień, całą imprezę a nawet relaksację na jodze z poduszką na oczach :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1352006].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez masakry.

Bardzo dobra maskara:
+ eleganckie opakowanie
+ wydłuża rzęsy
+ delikatnie pogrubia
+ nie kruszy się
+ jest trwała
+ nie odbija się na powiekach
+ nie rozmazuje się
+ dobrze mi się nią maluje rzęsy
+ jest tania
+ neutralnie pachnie

Minus:
- niestety dość szybko wysycha w opakowaniu, dodaję do niej Duraline.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343406].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Miło wspominam ten tusz. Szczoteczka w kształcie klepsydry dobrze rozprowadzała tusz po rzęsach. Nie kruszył się, nie osypywał. Kolor był ładny. Dobrze podkręcała, rozdzielała i pogrubiała rzęsy. Świetna w codziennym makijażu. Trochę za szybko wyschła, ale mimo to i tak bardzo lubię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330156].usefull || 0 }}% pomocna.

3 rodzaje dolnej kreski

Sztuczne rzęsy

Po użyciu tej maskary tego samego dnia 3 osoby zadały mi pytanie czy mam założone sztuczne rzęsy! Nigdy nic takiego nie przytrafiło mi się z żadną inną maskarą. Daje efekt bardzo grubych, bardzo długich gęstych rzęs, niemal jak z reklam.

Plusy:
- efekt sztycznych rzęs. Firanka rzęs do tego sięgających aż po same brwii.
- po nałożeniu efekt WOW
- bardzo mocno pogrubia i bardzo wydłuża, trochę podkręca
- silikonowa szczoteczka - mój ulubiony typ
- luksusowe opakowanie
- śmiesznie niska cena jak za taki efekt
- trwała, nie kruszy się, nie sypie

Minusy:
- niestety zaczyna wysychać i po 2 miesiącach już ma zdecydowanie inną konsystencję
- odbija się na łuku brwiowym. Rzęsy są tak długie, że dotykają obszaru pod brwiami i zostawiają czarne podłużne odbicia od rzęs. W pewnym momencie w ciągu dnia muszę te odbicia zetrzeć. Jest to jedyna wada jak dla mnie. Może można by ulepszyć coś w formule?

Gdyby nie ta jedna niedogodność, kupowałabym tylko tą maskarę non stop. Jedna z najlepszych na rynku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329881].usefull || 0 }}% pomocna.

lepsza od tych z wyższych półek :)

Nie mam pojęcia czemu ta maskara tak działa na moje rzęsy. Są bardzo problemowe: jasne, proste, cienkie, ale faktycznie są długie i jest ich dość sporo. W każdym razie maskara na moich rzęsach sprawuje się wprost perfekcyjnie. Przeszłam już przez rzeszę tuszów z tych wyższych półek (tusz dla mnie jest niezwykle istotny, chyba najlepiej podkreśla kobiecość). Miałam Dior, Estee Lauder, Senna... nie były to tanie mascary. Najtańsza kosztowała mnie chyba coś ok. 90 zł po przecenie i żadna nie sprawiła się tak dobrze jak ta z Eveline za ok. 17 zł. Byłam sceptycznie nastawiona, ale po efektach, jakie daje chyba na stałe zagości w mojej kosmetyczce.
1. fajnie rozdziela, ale trzeba się trochę naczesać,
6. daje intensywny kolor,
7. ma bardzo luksusowe opakowanie,
8. chyba prędzej się skończy niż wyschnie,
9. podkręca rzęsy,
10. łatwo się zmywa, jednak w ciągu dnia nie rozmazuje się.
Jedynym minusem jest brzydkie pogrubienie (trochę skleja rzęsy, ale ja przeczesuje świeżo pomalowane jeszcze suchą szczoteczką - nie szukam raczej pogrubienia w maskarze). Bardziej zależy mi na wydłużeniu i podkręceniu, a ta maskara to właśnie robi. Reasumując jestem bardzo zadowolona. Jest to jedna z lepszych maskar drogeryjnych i jest na prawdę tania. Te z Maybelline na przykład są o połowę droższe, a wszystkie nadają się do kosza. Polecam ten kosmetyk. Jest wart każdej złotówki :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1301731].usefull || 0 }}% pomocna.

Celebrytka - uboższa krewna Milionerki

Jak w tytule, mascara, w cenie jakiej jest DAJE RADĘ.
Przypomina mi swoim działaniem Volume Million Lashes od L'oreal (tę najzwyklejszą), różnica jest suuubtelnaaa a rzęsy trochę cieńsze niż po pomalowaniu tamtą ale jeśli ktoś lubi maskarę Mln, myślę, że i Celebrity (również złota) przypadnie mu do gustu.
Raczej prędzej się skończy niż zaschnie, konsystencja jak trzeba, szczoteczka niezła, ładna czerń. Taka poprawna ale jednak celebrytka:)
Gdy znudzi mi się towarzystwo milionerki, może wrócę do niej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255496].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec

Cudowny tusz najlepszy jaki miałam do tej pory :) i myślę że zostanie ze mną bardzo długo
- używam go razem z bazą z Eveline Advance Volumiere i stanowią świetny duet
- wydłuża rzęsy niesamowicie
- rozdziela nie skleja
- niska cena bardzo dobra jakość
- wygodna szczoteczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218851].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony.

Do tej pory najlepszy tusz, jaki miałam.

Plusy:
+cena, 15zl
+wydłuża
+pogrubia
+ładne, złote opakowanie
+wydajny
+fajna, silikonowa szczoteczka
+nie osypuje sie w ciagu dnia
+łatwo sie zmywa płynem micelarnym z Biedronki

+/- lekko skleja, ale mi to nie przeszkadza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215568].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny tusz za niedużą cenę!

Kiedy pierwszy raz go użyłam byłam bardzo mile zaskoczona a teraz to mój nr. 1!
+ odżywcza formuła - moje rzęsy stały się mniej kruche i trochę grubsze
+ mocny, nasycony kolor
+ nie kruszy i nie rozmazuje się
+ wygodna w użyciu szczoteczka silikonowa
+ ładnie rozdziela, wydłuża i pogrubia moje rzęsy
+ niska cena

Nic bym w nim nie zmieniła.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193473].usefull || 0 }}% pomocna.

Eveline klasa

Nie jest to nalepszy tusz z Eveline jaki miałam, ale jest bardzo dobry.
*Ładnie rozdziela
*Nie kruszy się i nie rozmazuje
*Lekko unosi rzęsy i podkręca
*Eleganckie złote opakowanie
Ocena: 4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1176098].usefull || 0 }}% pomocna.