Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Eveline, Volume Celebrity (Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z serum odbudowującym)

Maskara Volume Celebrity to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie właściwości tuszu do rzęs i serum odbudowującego, pozwala na perfekcyjne połączenie ekstremalnej długości, niezwykłej objętości i gęstości rzęs. Wyjątkowo perfekcyjnie wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy od nasady aż po same końce, oraz zapobiega powstaniu grudek. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna spotęguje moc pogrubienia i maksymalnego wydłużenia do granic możliwości!
Kosmetyk zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne:
- Mineralne pigmenty i naturalny Wosk Carnauba - pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.
- D-panthenol - odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.- najcenniejsze składniki z olejku Jojoba, bogatego w witaminy A, F i E - dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy.
Regularne używanie wyjątkowego tuszu Volume Celebrity doda Twoim rzęsom witalności i elastyczności!
Już po miesiącu stosowania:
- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.
- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.
Efekty:
- Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45`
- Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek.
- Piękne i przykuwające uwagę spojrzenie.
- Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom.
-Witalność i elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce.

Znam lepsze... :)

Maskara nie jest super rewelacyjna, ale nie jest też najgorsza. Świetnie pogrubia rzęsy, ale na tym się kończy. Używając tę maskarę, musiałam dodatkowo używać innej, która wydłużała mi rzęsy. Nie wiem czy kupiłabym ten produkt ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1592261].usefull || 0 }}% pomocna.

Dosyć dobry

Co do tego tuszu mam mieszane uczucia. Z jednej strony pogrubia, wydłuża a z ale po całym dniu noszenia ciężko się zmywa .

Mimo wszystko warto go wypróbować. Na promocji w rossmannie około 6 zł

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1591486].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham ja!

Jest naprawdę świetna! Daje efekt sztucznych rzes, nie kruszy się, jest wydajna i tania . Jedynym jej minusem jest szczoteczka, która moim zdaniem jest za duża, przez co bardzo ciężko jest nie umorusac sobie nia powiek, ale to żadna męka w porównaniu do efektu, jaki ona daje :) od razu po otwarciu jest trochę wodnista i skleja rzesy, jednak po ok.2 tygodniach już super się nie pracuje :)
Nie szukam już innej, ta jest moja ulubiona! :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1565966].usefull || 0 }}% pomocna.
Martyna Wojciechowska o wpadce makijażowej

Mój ulubieniec!

Tusz pierwszy raz wypróbowałam kilka lat temu i od tamtej pory jest ze mną cały czas. Zdarza się, że z ciekawości sięgnę po inny produkt do rzęs, jednak zawsze do niego wracam.
Zacznę od tego, że mam długie i gęste rzęsy, co jest wyzwaniem dla wielu tuszy a przetestowałam ich już naprawdę duuużo z różnych półek cenowych. To nie jest prawdą, że mogę rzęsy malować obojętnie czym a efekt zawsze będzie WOW.
Najczęściej zawodziły mnie drogie tusze, dlatego używałam Maybelline Colossal-żółte opakowanie z panterką na zakrętce był moim faworytem lecz został wycofany :( Ten fakt zapoczątkował poszukiwania jego godnego następcy.
Gumowa szczoteczka maskary Celebrity wydłuża rzęsy i układa je w wachlarz. Nie ma mowy o grudkach między rzęsami, nawet kiedy tusz już się kończy. Szczoteczka pokrywa rzęsy od nasady po końce.
Rzęsy maluję jedynie rano i wytrzymują w nienaruszonym stanie do późnego wieczora. Tusz się nie kruszy, nie obsypuje, nie rozmazuje. Nigdy nie zauważyłam też aby zaschnął w opakowaniu. Wiadomo, że jego konsystencja lekko się zmienia jednak śmiało można go zużyć od początku do końca.
Dodatkowy plus za połączenie tuszu i serum do rzęs w jednym produkcie:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543206].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Bardzo ładnie rozdziela rzęsy i je wydłuża, pogrubia tylko trochę, ma dosyć płynną formułę, nie rozmazuje się i raczej nie osypuje. Używanie go to łatwizna i sama przyjemność. Dwa pociągnięcia i gotowe! Uwielbiam efekt jaki pozostawia na rzęsach - oko jest podkreślone i "otwarte". Podrzuciłam go mojej mamie i też była bardzo zadowolona.
Zużyłam już kilka jego opakowań i szykuję się na zakup kolejnych. Zawsze uzupełniam jego zapasy podczas promocji -49% w Rossmanie.
Mój ulubieniec od Eveline , zaraz obok Eveline Mascara False Definition 4D Extension Volume.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542526].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy na świecie

Jak do tej pory najlepszy tusz jaki mialam :) nie kruszy co mnie najbardziej zadowala . Nie ma grudek super szczoteczka łatwo się nakłada na rzesy . Używam już parę lat i będę używała juz zawsze !

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511091].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój KWC !

Tego tuszu używam od kilku lat i będę go używać chyba już zawsze! Według mnie nie ma minusów, a jedynie same plusy:
+bardzo niska cena w stosunku do gwarantowanego przez producenta działania,
+super wydłuża i pogrubia,
moje rzęsy naturalnie mają średnią długość, oceniany tusz nadaje im efekt mega długich i pogrubionych, wręcz "sztucznych" rzęs, co bardzo sobie cenię,
+pozostaje na rzęsach przez cały dzień, nie kruszy się,
+nie podrażnia moich oczu,
+nie rozmazuje się,
Do tej pory nie znalazłam lepszego tuszu :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497731].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Uwielbiam tusze Eveline za:
+ cenę,
+ idealną konsystencję, która jest odpowiednia od pierwszego do ostatniego dnia,
+ efekt na rzęsach - tu się zatrzymamy odrobinę dłużej. Zawsze nakładam kilka warstw tuszu, żeby uzyskać efekt sztucznych rzęs. Z niektórymi tuszami jest tak, że po 2 warstwie rzęsy są zlepione i obciążone. Wszystkie tusze Eveline nadają moim rzęsom efekt jakiego oczekuję. Mogę spokojnie nakładać 3-4 warstwy bez obawy o teatralny look czy nieestetyczne pajęcze nóżki,
+ dostępność
+ silikonową szczoteczkę - w tym przypadku w kształcie klepsydry, która dociera do najmniejszych włosków i świetnie pokrywa dolne rzęsy,
+ elegancki design,
+ polską produkcję :)

Co drugi mój tusz to Eveline. Serdecznie polecam wypróbować :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488216].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry tusz

Uwielbiam mascary eveline, uważam że są na prawdę świetne a do tego cena jest powalająca i jeszcze można je kupić w promocji 1+1. Ten tusz jest świetny, ma cudowną szczoteczkę silikonową, takie lubię najbardziej, świetnie podkręca, wydłuża i trzyma się cały dzień na moich rzęsach. Polecam zdecydowanie, nie obsypuje się, nie robi pandy itd. same zalety.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487611].usefull || 0 }}% pomocna.

Najepszy tusz na świecie!

Ten tusz jest cudowny! Jedynym, który mu dorównuje jest Diorshow Iconic, jednak jest prawie dziesięć razy droższy, dlatego moje serce skradł Eveline :)
Tusz w zasadzie ma same plusy:

+rewelacyjnie wydłuża rzęsy, do tego stopnia, że ludzie myślą, że mam doczepiane rzęsy :)
+podkręca,
+idealnie rozdziela rzęsy,
+ wydajny,
+tani,
+ma ładne opakowanie,
+silikonowa szczoteczka świetnie się sprawdza, do tego lekko się wygina co pomaga przy malowaniu,
+intensywnie czarny kolor,
+nie podrażnia oczu, nie powoduje łzawienia,

+/-miałam już kilkanaście opakowań tego tuszu i zważyłam, że jakieś dwa z nich zaczęły się szybko osypywać i kruszyć, jednak wydaje mi się, że to wina złego przechowywania w sklepie i braku zabezpieczania nalepką, przez co klienci często otwierają produkty i dostaje się do nich powietrze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471312].usefull || 0 }}% pomocna.