Ziaja, Intima, Kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym

Ziaja, Intima, Kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym

Sprawdź ceny produktu

Codzienna higiena przeciw podrażnieniom.
Płyn z kwasem askorbinowym do codziennej higieny okolic intymnych o zmniejszonej tolerancji na zmiany fizjologicznej mikroflory. Działa pomocniczo ograniczając występowanie infekcji, wzmacnia naturalną florę bakteryjną, delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Ma kremową konsystencję, nie zawiera mydła i barwników. Jest delikatnie perfumowany.
Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu stanów zapalnych.

Ziaja Intima

Idealny płyn do higieny intymnej. Jego kremowa konsystencja zapewnia komfort. Cena nie jest wygorowana. Łatwy do użycia ze względu na posiadaną pompke.

niezastąpiony

Jest to jedyny płyn do higieny intymnej, którego używam już od lat. Jest delikatny, ma też delikatny zapach, ale przede wszystkim łagodzi wszelkie podrażnienia

Wydajny i dobry

Lubię płyny intymne z Ziaji, a ten ma kremową formułę, ładnie, świeżo pachnie i zapewnia mi nie tylko ochronę, ale także wsparcie podczas drobnych infekcji . Dzięki niemu czuję się komfortowo i świeżo, jest bardzo wydajny, taka butelka starcza nawet na dwa miesiąca, a na dodatek kosztuję kilka złotych. Ma właściwe Ph i składniki. Oczywiście- płyn sprawdza się do codziennego stosowania, ale podczas poważniejszych infekcji jest za słaby, tu tylko lekarz, więc opis nie do końca prawdziwy. Mimo to lubię go i uważam za dobry płyn, który warto przetestować na sobie.

Kolejny świetny produkt firmy Ziaja

Od lat używam płynów do higieny intymnej Ziaja i z każdego jestem zadowolona.

Ten ma delikatny zapach, nie podrażnia, nie powoduje pieczenia, uczulenia, dyskomfortu.
Bardzo wydajny, niska cena, wygodne i higieniczne opakowanie z pompką. Łatwo dostępny w każdej drogerii czy w większych sklepach typu Auchan.

Na pewno kupię kolejne opakowania

Bardzo lubię.

W ogóle lubię całą serię z tych płynów. Obecnie używam właśnie tej wersji pomarańczowej i jest tak samo dobra jak reszta. Fajna kremowa konsystencja, nie podrażnia, mam wrażenie że nawilża. Zapach jest na prawdę delikatny, przyjemny. Opakowanie jest duże wystarczy jedna pompka. Dozownik wylewa idealną ilość produktu. Całościowo produkt wystarcza na bardzo długo. Polecam.

Wyjątkowo delikatny

Wpakowałam ten płyn do koszyka podczas zakupów w hipermarkecie. Nie liczyłam na wiele, a tu takie pozytywne zaskoczenie! Płyn jest bardzo delikatny dla skóry okolic intymnych, nie podrażnia, a przy tym dobrze myje i odświeża. Ma kremową konsystencję i niedrażniący delikatny zapach.

Polubiłam go

Dobrze myje, nie podrażnia, wystarcza na długo.
Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu ze względu na pompkę.
Zapach jest dość wyraźny, taki jakby parfum(?). Szczerze mówiąc nie wiem czym to pachnie, ale zapach jest dość ładny.

Dobry płyn

Długo szukałam dobrego płynu do higieny intymnej i znalazłam, jest delikatny, ma delikatny zapach, spore opakowanie które starczy na bardzo długo, nie jest drogi, można go nabyć w każdej drogerii. Krzywdy nie wyrządził u mnie, jestem zadowolona z tego płynu. Polecam.

Cała linia płynów do higieny jest dobra

Polecam. Opakowanie z pompką. Duża pojemność i dobra cena. Do tego przyjemny zapach, odświeżenie. Brak podrażnień i dobra ochrona PH i flory bakteryjnej. Polecam.

Mój ulubieniec

Tego żelu do higieny używam już bardzo długo. Bardzo ładnie pachnie. Starcza na długo. I przede wszystkim idealnie dba o moje okolice intymne. Moi domownicy też go używają i też uwielbiają. Cena jest w miarę w porządku. Opakowanie jest bardzo praktyczne i ma ładny design.

Nie tylko do intymnej

Płyny do higieny intymnej z ziaji to naprawdę produkty delikatne w swoim działaniu , niedrogie i bardzo wydajne.
Stosowałam wiele ich rodzai zarówno z wersji niebieskiej jak i kremowej.

Płyn z kwasem askorbinowym również przypadł mi do gustu.
Wygodna, duża i poręczna butelka z pompką.
Bardzo wydajny przy codziennym stosowaniu wystarczy na długi czas.

Płyn ma rzadką kremową konsystencję ,koloru mlecznobiałego.
Bardzo dobrze się pieni , ma przyjemny delikatny zapach.
Daje natychmiastowe uczucie odświeżenia i czystości.

Można stosować nie tylko do higieny intymnej ale również do mycia
całego ciała , buzi , czy zmywania makijażu.
Mimo iż w składzie ma SLS nigdy mnie nie uczulił , ani nie wywołał podrażnień.

Niezawodna Ziaja

To juz któryś z kolei żel od Ziaji. I jak zawsze zadowolony. Przede wszystkim bardzo wydajny i tani a dobry. Nie podrażnia, nie uczula, dobrze odświeża. Nie mam sie do czego przyczepić.

Naprawdę pomaga

Dla zachowania higieny intymnej produkty Ziaja są idealne. Naprawde dbała to aby miejsca intymne były chronione przed infekcjami. Ładne opakowanie,dobra cena a do tego super wydajność