Ziaja, Intima, Kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym

Ziaja, Intima, Kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym

Codzienna higiena przeciw podrażnieniom.
Płyn z kwasem askorbinowym do codziennej higieny okolic intymnych o zmniejszonej tolerancji na zmiany fizjologicznej mikroflory. Działa pomocniczo ograniczając występowanie infekcji, wzmacnia naturalną florę bakteryjną, delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Ma kremową konsystencję, nie zawiera mydła i barwników. Jest delikatnie perfumowany.
Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu stanów zapalnych.

Ziaja Intima

Idealny płyn do higieny intymnej. Jego kremowa konsystencja zapewnia komfort. Cena nie jest wygorowana. Łatwy do użycia ze względu na posiadaną pompke.

Z całej serii chyba ulubieniec

Będzie jakieś 15 lat jak używam już tych żeli. A na karku mam trzydziestkę. Ale jak ich nie używać, skoro są świetne, tanie i wydajne?

Nie powodują podrażnień, dają uczucie odświeżenia, są komfortowe w użyciu, mają bardzo przyjemną konsystencję. Do codziennej pielęgnacji niezastąpione.

Fajny

Opakowanie ma 200 ml i trochę denerwujące zamknięcie.
Sam produkt jest bardzo dobry.
Oczyszcza,ale nie wysusza skóry,łagodzi podrażnieni i odświeża.
Nie uczulił i nie podrażnił.
Zapach jest bardzo delikatny,a skład jest bogaty w nawilżacze.
Używam go również do twarzy i tu również się spisuję.
Skóra jest oczyszczona,lekko nawilżona,a zaczerwienienia znikają.

super

Bardzo dobry kosmetyk do pielęgnacji intymnej.. Delikatna kremowa konsystencja..wystarczy odrobinę..starcza na dlugo..bardzo łatwa aplikacja dzięki pomoce. Delikatny zapach...nie uczula..pomaga likwidować podrażnienia...jak dla mnie.bardzo dobry.

depilacja rąk

Idealny do mycia całego ciała

Używam go od conajmniej 2 lat i myje nim całe ciało, mam bardzo wrażliwą skórę.Każdy inny żel, mydło po jakimś czasie mnie uczula i powoduje wysypkę lub zaskórniki.

Jest nieinwazyjny, odświeża i ładnie pachnie.

Co do jego właściwości w okolicach intymnych nie narzekam, nie odczułam jakiejś szczególnej ochrony, bo wszelkie podrażnienia w okolicach intymnych zależą raczej od innych czynników, które spokojnie można znaleźć na innych forach ;)

W kryzysowych sytuacjach rzeczywiście łagodzi, ale to tylko powierzchowne działanie i nie zastąpi raczej globulek dopochwowych itp. kiedy zachodzi potrzeba.

Sprawdza się też zamiast pianki podczas golenia nóg, czasem myję też nim włosy lub twarz.

Świetny płynny krem do higieny intymnej!

Testuje produkty firmy Ziaja bo uważam, że należy wspierać polskie produkty i jeszcze się nie zawiodłam. Ziaja Intima z kwasem askorbinowym to rewelacyjny płyn aby zadbać o codzienną higienę intymną, pięknie i delikatnie pachnie, świetna kremowa konsystencja ułatwia użycie. Gorąco polecam bo mało kosztuje a efekt jest mega zadowalający!

Rewelacja!

Płyn jest świetny, ma same plusy:
+nie podrażnia,
+daje uczucie odświeżenia,
+wygodne opakowanie z pompką,
+duża pojemność 500 ml starcza na długo,
+idealna konsystencja,
+przyjemny, delikatny zapach,
+niska cena, do tego często jest w promocji.

Nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ chcę przetestować wszystkie żele Zaji, a trochę ich jest :-)

Mój numer jeden

Dla mnie absolutny hit! Uwielbiam wszystko w tym płynie, a najbardziej to, że nie ma wad. Ma przyjemny zapach, jest delikatny dla skóry, odświeża, nie podrażnia. Konsystencja jest odpowiednia. Opakowanie nie odbiega od całości - ładne. Pojemność 500 ml wystarcza na kilka miesięcy stosowania, a cena jest bardzo przyjemna dla portfela. Polecam.

Płyny do higieny intymnej z Ziaji wybieram najczesciej. Ten z kwasem askorbinowym miałam raz i sprawdzil sie
Plusy:
+ duza pojemnosc 500ml
+ wydajny
+ ma lekka konsystencje
+ odświeza
+ ma ładny zapach
+ jest tani
minusów nie zaobserwowałam i z przyjemnoscia oceniam na 5 :)

Najlepszy!

Zalety:
- marka
- cena
- wygodne opakowanie
- wydajny
- nie podrażnia
- łagodzi podrażnienia
- ładny zapach
- pozostawia uczucie świeżości
- idealny to lekkiego zapalenia

Wad - nie posiada

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500ml

Bardzo dobry

+ bardzo dobry skład : kwas mlekowy , gliceryna , panthenol, allantoina , kwas askorbinowy
+ piękny zapach , ja wyczuwam witaminke C :)
+ bardzo delikatny , mnie nie podrażnia , nie uczula , nie powoduje swędzenia
+uniwersalny, stosuje do higieny intymnej , do mycia ciała , czasami też do zmywania makijażu ( u mnie tutaj króluje kostka Dove )
+ przyczynia się do znikania krostek na ramionach
+ świetnie sprawdza się do mycia pędzli , dobrze zmywa podkład , potem pędzle są miekkie , ładnie pachnące i czyste :)
+ chroni przed infekcjami
+ fajnie się pieni, tworzy aksamitną piankę
+ nawilża , odświeża
+ najczęściej używam go jako żelu pod prysznic i świetnie sie sprawdza , nie wysusza , nawilża , ciało ładnie pachnie
+ wydajny
+ bardzo wygodne opakowanie z pompką!
+ tani , około 8 złoty
+ duża pojemność - butla pół litrowa

jeden płyn a tyle zastosowań :)

Można sporo zaoszczędzić :) ja uwielbiam takie płyny, które mogą zastąpić żel pod prysznic , płyn do higieny intymnej , żel do mycia buzi , a także preparat do mycia pędzli :D

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: duzo

Za rzadki, ale skuteczny

Od dawna używam płynów do higieny intymnej firmy Ziaja i muszę przyznać, że jestem zadowolona z ich działania, przede wszystkim są bardzo delikatne i nie podrażniają, a wręcz czasem łagodzą. Niestety, trochę się zawiodłam tym produktem, bo jest on tak rzadki, że przecieka przez palce, niezmiernie trudno go zastosować, przez co wywróżyć łatwo, że bardzo szybko się kończy. Dosłownie, po wyciśnięciu na ręce mamy mętno-białą wodę, nawet nie można tego nazwać mazią, to po prostu woda. Plus za dozownik i spore opakowanie, cena też jest umiarkowana. Zapach może i specyficzny, ale ja go bardzo lubię, nastraja mnie pozytywnie.

Plusy
- delikatny
- efektywność
- przyjemny zapach
- efektywnie czyści skórę
- odświeżający
- łagodzi podrażnienia
Minusy
- trudność użycia

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Bardzo dobry

Ten płyn uważam za bardzo udany. Ma delikatną, kremową konsystencje, jest bezzapachowy. Fajnie odświeża okolice intymne, do tego zauważyłam, że gdy go używam podrażnienia u mnie nie występują. Śmiało mogę więc stwierdzić, że chroni okolice intymne. Nie uczulił mnie, jest tani, wydajny i łatwo dostępny. Bardzo podoba mi się też butelka z pompką, w której jest zamieszczony produkt. Wygodnie używa się jej podczas mycia.
Minusów nie zauważyłam:)

Używam tego produktu od: dwa miesiące