Ziaja, Intima, Kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym

Ziaja, Intima, Kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym

Codzienna higiena przeciw podrażnieniom.
Płyn z kwasem askorbinowym do codziennej higieny okolic intymnych o zmniejszonej tolerancji na zmiany fizjologicznej mikroflory. Działa pomocniczo ograniczając występowanie infekcji, wzmacnia naturalną florę bakteryjną, delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Ma kremową konsystencję, nie zawiera mydła i barwników. Jest delikatnie perfumowany.
Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu stanów zapalnych.

Ziaja Intima

Idealny płyn do higieny intymnej. Jego kremowa konsystencja zapewnia komfort. Cena nie jest wygorowana. Łatwy do użycia ze względu na posiadaną pompke.

Polubiłam go

Dobrze myje, nie podrażnia, wystarcza na długo.
Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu ze względu na pompkę.
Zapach jest dość wyraźny, taki jakby parfum(?). Szczerze mówiąc nie wiem czym to pachnie, ale zapach jest dość ładny.

Dobry płyn

Długo szukałam dobrego płynu do higieny intymnej i znalazłam, jest delikatny, ma delikatny zapach, spore opakowanie które starczy na bardzo długo, nie jest drogi, można go nabyć w każdej drogerii. Krzywdy nie wyrządził u mnie, jestem zadowolona z tego płynu. Polecam.

Cała linia płynów do higieny jest dobra

Polecam. Opakowanie z pompką. Duża pojemność i dobra cena. Do tego przyjemny zapach, odświeżenie. Brak podrażnień i dobra ochrona PH i flory bakteryjnej. Polecam.

Mój ulubieniec

Tego żelu do higieny używam już bardzo długo. Bardzo ładnie pachnie. Starcza na długo. I przede wszystkim idealnie dba o moje okolice intymne. Moi domownicy też go używają i też uwielbiają. Cena jest w miarę w porządku. Opakowanie jest bardzo praktyczne i ma ładny design.

Nie tylko do intymnej

Płyny do higieny intymnej z ziaji to naprawdę produkty delikatne w swoim działaniu , niedrogie i bardzo wydajne.
Stosowałam wiele ich rodzai zarówno z wersji niebieskiej jak i kremowej.

Płyn z kwasem askorbinowym również przypadł mi do gustu.
Wygodna, duża i poręczna butelka z pompką.
Bardzo wydajny przy codziennym stosowaniu wystarczy na długi czas.

Płyn ma rzadką kremową konsystencję ,koloru mlecznobiałego.
Bardzo dobrze się pieni , ma przyjemny delikatny zapach.
Daje natychmiastowe uczucie odświeżenia i czystości.

Można stosować nie tylko do higieny intymnej ale również do mycia
całego ciała , buzi , czy zmywania makijażu.
Mimo iż w składzie ma SLS nigdy mnie nie uczulił , ani nie wywołał podrażnień.

Niezawodna Ziaja

To juz któryś z kolei żel od Ziaji. I jak zawsze zadowolony. Przede wszystkim bardzo wydajny i tani a dobry. Nie podrażnia, nie uczula, dobrze odświeża. Nie mam sie do czego przyczepić.

Naprawdę pomaga

Dla zachowania higieny intymnej produkty Ziaja są idealne. Naprawde dbała to aby miejsca intymne były chronione przed infekcjami. Ładne opakowanie,dobra cena a do tego super wydajność

Dobry produkt

Nie ma co wymyślać niestworzonych rzeczy - jest to po prostu dobry produkt do higieny intymnej. Ładnie pachnie, jest bardzo wydajny, mnie nie uczula - czego chcieć więcej?:)

Bardzo dobry

Płyn do higieny intymnej Ziaja nie podrażnia i zapobiega podrażnieniom. Ma poręczne opakowanie, jest wydajny i w bardzo niskiej cenie. Jakość rewelacyjna. Polecam.

Z całej serii chyba ulubieniec

Będzie jakieś 15 lat jak używam już tych żeli. A na karku mam trzydziestkę. Ale jak ich nie używać, skoro są świetne, tanie i wydajne?

Nie powodują podrażnień, dają uczucie odświeżenia, są komfortowe w użyciu, mają bardzo przyjemną konsystencję. Do codziennej pielęgnacji niezastąpione.

Fajny

Opakowanie ma 200 ml i trochę denerwujące zamknięcie.
Sam produkt jest bardzo dobry.
Oczyszcza,ale nie wysusza skóry,łagodzi podrażnieni i odświeża.
Nie uczulił i nie podrażnił.
Zapach jest bardzo delikatny,a skład jest bogaty w nawilżacze.
Używam go również do twarzy i tu również się spisuję.
Skóra jest oczyszczona,lekko nawilżona,a zaczerwienienia znikają.

super

Bardzo dobry kosmetyk do pielęgnacji intymnej.. Delikatna kremowa konsystencja..wystarczy odrobinę..starcza na dlugo..bardzo łatwa aplikacja dzięki pomoce. Delikatny zapach...nie uczula..pomaga likwidować podrażnienia...jak dla mnie.bardzo dobry.