Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Beyonce, Heat EDP

Beyonce, Heat EDP

Zapach niezwykle intrygujący, zmysłowy, kobiecy dostarczający niezapomniane wrażenia i doznania. Bogata nuta zapachowa oferuje nam rzadkie kwiaty. Perfumy Beyonce przepełnione są czerwienią, zmysłowością i gorączką!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: olejek neroli, brzoskwinia, karaibska magnolia, orchidea
nuta serca: wiciokrzew, piżmo, migdały
nuta bazy: ambra, tonka, sekwoja

/s/

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

80% jesień/zima 20% wiosna/lato

Nie zachwyca

Dostałam w prezencie razem z balsamem do ciała. Jak dla mnie ten zapach jest za mocny, duszący, jestem w stanie z nim funkcjonować dopiero po kilku godzinach. Uważam, że dobrze nada się na wieczorne spotkania, imprezy. Po prostu nie mój zapach, nie jestem w stanie zużyć jednego opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525996].usefull || 0 }}% pomocna.

Stosuję od lat

Bardzo ją lubię i jak w tytule stosuję od lat. Nie przepadam za słodkimi zapachami ale ten mnie urzekł od razu jak tylko powąchałam w drogerii. W ciągu dnia ulatnia się bardzo powoli i nie jest wówczas tak słodki i ciężkawy jak tuz po zastosowaniu. Najlepszy jest na chłodniejsze pory roku - jesień, zima. Latem może być naprawdę z ciężki. Piękny i elegancki flakonik. POLECAM!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498566].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły

Zapachu uzywałam jakieś 4 lata temu, wybralam je sobie na urodziny. Ja uwielbiam słodkie zapachy i ten od razu przypadł mi do gustu.
Dodatkowo ma ładny flakon i dobrą trwałość, trzymały sie cały dzień -oczywiście z czasem mniej wyczuwalne.
Bardzo lubiłam uzywać go latem na wieczór, ahhhh
aż przypominają mi się randki z moim ówczesnym chłopakiem :) :)

Zapach nie tak bardzo oklepany, jak np moje kochane bruno banani :(
Cena średnio adekwatna do jakości.
Niestety nacieszyłam sie jakąś połową flakonu, bo zostawiłam je na wakacjach w hotelu...do tej pory to przeżywam choć było to 3 lata temu :D :(

Nie wiem, czy kupie ponownie, nie sądze. Znam inne zapachy, podobne, ładniejsze i nawet tańsze , choć w drogerii chętnie je zawsze niucham :D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467747].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Wspaniały zapach :)

Nie wiem ile butelek na siebie juz wylałam, ale uwielbiam ten zapach. bardzo słodki, trwały, świezy. Bardzo podoba mi się sama buteleczka, szklana, dość masywna. Produkt bardzo wydajny :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467402].usefull || 0 }}% pomocna.

nietrafiony zakup

kupiłam w ciemno, dzisiaj przyszło, szukałam czegoś innego i wyskoczyła reklama Heat. Nigdy wcześniej nie wąchałam nic od Beyonce, a tu zapach za kilka złotych, więc why not?
Siedzę tak od 14 (prawie 3 godz. już) z Beyonce na nadgarstkach i myślę co by tu napisać? Żaden z wymienionych zapachów z nuty podstawowej, serca i głowy nie jest dla mnie wyczuwalny, w ogóle to oprócz tego, że na początku są słodkie, to nie bardzo jest co o nich napisać. Potem pachnie. Nie wiem gdzie brzoskwinia, magnolia, orchidea, gdzie migdały czy sekwoja?????
Nie jest to propozycja warta uwagi, może dla kogoś bardzo młodego z okrojonymi funduszami; wąchała mnie cała rodzina i nikomu specjalnie do gustu nie przypadł, nie wiem na jakie okazje będę go używać, nie mam na niego pomysłu :/

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425966].usefull || 0 }}% pomocna.

słodki

Zapach z kategorii słodkich. Na mnie ciekawie się rozwija i jest długo wyczuwalny. Zapach nie jest specjalnie oryginalny, ale miłośniczki słodkości powinny być zadowolone.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1420921].usefull || 0 }}% pomocna.

Słodki, powszechny, nudny

Obiecałam sobie, że napiszę choć kilka słów o każdym zapachu, który przewinie się przez moje ręce. Żeby mieć szkic, żeby zapamiętać, żeby nie zgubić.

W moje ręce trafiła buteleczka Heat Beyonce (wszak próbować trzeba wszystkiego :D ) i powiem szczerze, że nie bardzo mam co napisać.

Nie spodobała mi się - to pewne, ale jest tak przewidywalna, powtarzalna, zwielokrotniona, że aż z nudów bolą zęby. Ileż można wąchać cukierkowych Eskad w tym samym wydaniu tylko w innej butelce?

Zapach jest słodki, zlepiony jak wata cukrowa, od której kleją się palce i policzki. Wiciokrzew, ambra, migdały, sekwoja? Dobre sobie, nic z tych rzeczy nie znalazłam. Nie znalazłam też ani jednej nuty, bo wszystko zmieszało mi się z muchami i osami na patyku po wacie cukrowej. Nic ciekawego się nie dzieje, zapach od pierwszej do ostatniej chwili jest słodkim ulepem.
Zapach, który można spotkać na co drugiej nastolatce w tramwaju.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274956].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajne

Zapach przyjemny i długo utrzymuje się na skórze. Flakonik jest poręczny i mieści się bez problemu do torebki. Mam je już dosyć długo i z chęcią kupię ponownie. Moim zdaniem idealne na porę jesienną.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226663].usefull || 0 }}% pomocna.

Przepiękny zapach !

Jeden z moich ulubionych zapachów. Cena Beyonce Heat jest dość duża, ale moim zdaniem warto ją zapłacić ! Zapach jest przepiękny, długo utrzymuje się na skórze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151461].usefull || 0 }}% pomocna.

Brzoskwiniowa landrynka w cukrowym syropie

Tak landrynkowe, że aż bolą zęby! ;) pierwsze nuty i skojarzenie, to bardzo słodkie brzoskwinie w jeszcze słodszym syropie, z taką ilością cukru, że aż gęstym. Później zapach się bardzo uspokaja, słodycz delikatnieje, a pierwsze skrzypce zaczynają grać kwiaty - magnolia i chyba orchidea. Nie czuję ambry, migdałów, nie czuję głębokiego zapachu, raczej dość płaski. Brakuje mi nut bazowych. Gdybym odkryła je kilkanaście lat temu jak nastolatka pewnie byłyby numerem jeden. Pomimo, że uwielbiam zapachy słodkie aż do bólu, to ten jest za prosty, właśnie dla nastolatki a nie dla kobiety. Bałabym się, że w tym zapachu byłabym infantylna i wręcz śmieszna. Dlatego uważam, że to pozycja dla początkujących, nastoletnik perfumoholiczek. Ode mnie 3*

Używam tego produktu od: próbki
Ilość zużytych opakowań: próbki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1056736].usefull || 0 }}% pomocna.