Beyonce, Heat EDP

Beyonce, Heat EDP

Zapach niezwykle intrygujący, zmysłowy, kobiecy dostarczający niezapomniane wrażenia i doznania. Bogata nuta zapachowa oferuje nam rzadkie kwiaty. Perfumy Beyonce przepełnione są czerwienią, zmysłowością i gorączką!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: olejek neroli, brzoskwinia, karaibska magnolia, orchidea
nuta serca: wiciokrzew, piżmo, migdały
nuta bazy: ambra, tonka, sekwoja

/s/

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

70% jesień/zima 30% wiosna/lato

Słodziak

Zapach jak na średnią półkę cenową jest niezły.Bardzo słodki,otulający,przyjemniaczek na zimę.Zbiera dużo komplementów i pytań co to za zapach.Dość rozwija się na skórze.Kupowałam go w biedniejszych latach i gdy nie miałam ogólnie wiedzy o perfumach ani dostępu do oryginałow.Sentymentalny,dobrze mi sie kojarzy.

Otulający.

Piękny zapach. Mimo, że jest raczej z dolnej półki, to pięknie się rozwija i nie jest sztampowy jak większość perfumeryjnych cudaków.
Przede wszystkim nie jest męczący, nie boli mnie po nim głowa, a to oznacza, że ewoluuje wciągu dnia i odsłania z godziny na godzinę inne oblicze...
Trwa przy nas cały dzień i dba o to, abyśmy zachwycały otoczenie.
Skusiła mnie recenzja na blogu Nez Deluxe - w ciemno zamówiłam z perfumerii internetowej żeby przekonać się o prawdziwości jego wypowiedzi.
Strzał w dziesiątkę. :) Dobrze, że od razu wzięłam 100 ml.
Teraz jest jego świetna pora, ponieważ zaczyna się moja ukochana jesień, a ja uwielbiam go nosić właśnie o tej porze roku, bo cudnie otula ciepłym , słodkim, acz nie tandetnym aromatem.
Polecam wielbicielkom słodkich, kwiatowo-piżmowych nut. :)

Przepiekny

Zapach jest przecudowny. Elegancki, uwodzicielski, bardzo kobiecy. Jest jedyny w swoim rodzaju. Dosc delikatny, nie duszacy. Dlugo utrzymuje sie na ubraniach.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Pięknie pachnie

Piękny zapach. Po popsikaniu się przez chwilę czuję zapach jednak po chwili mam wrażenie że się ulatnia. Po całym dniu "noszenia go na sobie" i ściągnięciu bluzki on nadal tam jest a więc wrażenie ulotnienia się perfumu jest tylko "wrażeniem".

Jedyny

Dzięki przystępnej cenie i wielkiemu flakonikowi mam perfum, który bez poczucia żalu mogę używać codziennie. Uwielbiam słodkie nuty zapachowe, a ten pięknie wykańcza ubiór i makijaż nadając zapach elegancji i szyku.

zawsze wracam

Był to mój pierwszy zapach "z wyższej półki". Bardzo ładny zmysłowy, kobiecy zapach.
+ cena
+ pięknie pachnie
+ dostępny bardzo łatwo
-/+ dość trwały
- niestety lubi zostawić plamę po sobie

Nie zachwyca

Dostałam w prezencie razem z balsamem do ciała. Jak dla mnie ten zapach jest za mocny, duszący, jestem w stanie z nim funkcjonować dopiero po kilku godzinach. Uważam, że dobrze nada się na wieczorne spotkania, imprezy. Po prostu nie mój zapach, nie jestem w stanie zużyć jednego opakowania

Stosuję od lat

Bardzo ją lubię i jak w tytule stosuję od lat. Nie przepadam za słodkimi zapachami ale ten mnie urzekł od razu jak tylko powąchałam w drogerii. W ciągu dnia ulatnia się bardzo powoli i nie jest wówczas tak słodki i ciężkawy jak tuz po zastosowaniu. Najlepszy jest na chłodniejsze pory roku - jesień, zima. Latem może być naprawdę z ciężki. Piękny i elegancki flakonik. POLECAM!

Niezły

Zapachu uzywałam jakieś 4 lata temu, wybralam je sobie na urodziny. Ja uwielbiam słodkie zapachy i ten od razu przypadł mi do gustu.
Dodatkowo ma ładny flakon i dobrą trwałość, trzymały sie cały dzień -oczywiście z czasem mniej wyczuwalne.
Bardzo lubiłam uzywać go latem na wieczór, ahhhh
aż przypominają mi się randki z moim ówczesnym chłopakiem :) :)

Zapach nie tak bardzo oklepany, jak np moje kochane bruno banani :(
Cena średnio adekwatna do jakości.
Niestety nacieszyłam sie jakąś połową flakonu, bo zostawiłam je na wakacjach w hotelu...do tej pory to przeżywam choć było to 3 lata temu :D :(

Nie wiem, czy kupie ponownie, nie sądze. Znam inne zapachy, podobne, ładniejsze i nawet tańsze , choć w drogerii chętnie je zawsze niucham :D

Wspaniały zapach :)

Nie wiem ile butelek na siebie juz wylałam, ale uwielbiam ten zapach. bardzo słodki, trwały, świezy. Bardzo podoba mi się sama buteleczka, szklana, dość masywna. Produkt bardzo wydajny :)

nietrafiony zakup

kupiłam w ciemno, dzisiaj przyszło, szukałam czegoś innego i wyskoczyła reklama Heat. Nigdy wcześniej nie wąchałam nic od Beyonce, a tu zapach za kilka złotych, więc why not?
Siedzę tak od 14 (prawie 3 godz. już) z Beyonce na nadgarstkach i myślę co by tu napisać? Żaden z wymienionych zapachów z nuty podstawowej, serca i głowy nie jest dla mnie wyczuwalny, w ogóle to oprócz tego, że na początku są słodkie, to nie bardzo jest co o nich napisać. Potem pachnie. Nie wiem gdzie brzoskwinia, magnolia, orchidea, gdzie migdały czy sekwoja?????
Nie jest to propozycja warta uwagi, może dla kogoś bardzo młodego z okrojonymi funduszami; wąchała mnie cała rodzina i nikomu specjalnie do gustu nie przypadł, nie wiem na jakie okazje będę go używać, nie mam na niego pomysłu :/

słodki

Zapach z kategorii słodkich. Na mnie ciekawie się rozwija i jest długo wyczuwalny. Zapach nie jest specjalnie oryginalny, ale miłośniczki słodkości powinny być zadowolone.