Beyonce, Heat EDP

Beyonce, Heat EDP

Cena już od 43,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zapach niezwykle intrygujący, zmysłowy, kobiecy dostarczający niezapomniane wrażenia i doznania. Bogata nuta zapachowa oferuje nam rzadkie kwiaty. Perfumy Beyonce przepełnione są czerwienią, zmysłowością i gorączką!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: olejek neroli, brzoskwinia, karaibska magnolia, orchidea
nuta serca: wiciokrzew, piżmo, migdały
nuta bazy: ambra, tonka, sekwoja

/s/

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

Znasz skład tego produktu?

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Słodki, powszechny, nudny

Obiecałam sobie, że napiszę choć kilka słów o każdym zapachu, który przewinie się przez moje ręce. Żeby mieć szkic, żeby zapamiętać, żeby nie zgubić.

W moje ręce trafiła buteleczka Heat Beyonce (wszak próbować trzeba wszystkiego :D ) i powiem szczerze, że nie bardzo mam co napisać.

Nie spodobała mi się - to pewne, ale jest tak przewidywalna, powtarzalna, zwielokrotniona, że aż z nudów bolą zęby. Ileż można wąchać cukierkowych Eskad w tym samym wydaniu tylko w innej butelce?

Zapach jest słodki, zlepiony jak wata cukrowa, od której kleją się palce i policzki. Wiciokrzew, ambra, migdały, sekwoja? Dobre sobie, nic z tych rzeczy nie znalazłam. Nie znalazłam też ani jednej nuty, bo wszystko zmieszało mi się z muchami i osami na patyku po wacie cukrowej. Nic ciekawego się nie dzieje, zapach od pierwszej do ostatniej chwili jest słodkim ulepem.
Zapach, który można spotkać na co drugiej nastolatce w tramwaju.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274956].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajne

Zapach przyjemny i długo utrzymuje się na skórze. Flakonik jest poręczny i mieści się bez problemu do torebki. Mam je już dosyć długo i z chęcią kupię ponownie. Moim zdaniem idealne na porę jesienną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226663].usefull || 0 }}% pomocna.

Przepiękny zapach !

Jeden z moich ulubionych zapachów. Cena Beyonce Heat jest dość duża, ale moim zdaniem warto ją zapłacić ! Zapach jest przepiękny, długo utrzymuje się na skórze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151461].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Brzoskwiniowa landrynka w cukrowym syropie

Tak landrynkowe, że aż bolą zęby! ;) pierwsze nuty i skojarzenie, to bardzo słodkie brzoskwinie w jeszcze słodszym syropie, z taką ilością cukru, że aż gęstym. Później zapach się bardzo uspokaja, słodycz delikatnieje, a pierwsze skrzypce zaczynają grać kwiaty - magnolia i chyba orchidea. Nie czuję ambry, migdałów, nie czuję głębokiego zapachu, raczej dość płaski. Brakuje mi nut bazowych. Gdybym odkryła je kilkanaście lat temu jak nastolatka pewnie byłyby numerem jeden. Pomimo, że uwielbiam zapachy słodkie aż do bólu, to ten jest za prosty, właśnie dla nastolatki a nie dla kobiety. Bałabym się, że w tym zapachu byłabym infantylna i wręcz śmieszna. Dlatego uważam, że to pozycja dla początkujących, nastoletnik perfumoholiczek. Ode mnie 3*

Używam tego produktu od: próbki
Ilość zużytych opakowań: próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1056736].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój najlepszy!

Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia :)
Zalety:
- słodki zapach
- długo się utrzymuje na mojej skórze
- poręczna butelka(często ją noszę w torebce)
- butelka starcza na długooo! ostatnie wytrzymały prawie rok ;)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038340].usefull || 0 }}% pomocna.

Słodki i ulotny...

Zakupiłam buteleczkę 50 ml. Hmm.. No i trochę się zawiodłam, bo wszyscy ten zapach tak wychwalają, a u mnie się on nie sprawdził ;/ Mega słodki, ale w miarę przyjemny. Niestety bardzo szybko ulatnia się z ciała i ubrań ;/ Za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego, ale niestety pudło ;/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038285].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja ulubiona perfuma.

Dla mnie niezastąpiona w każdej sytuacji.

Plusy:
+ trwałość,
+ egzotyczny, tajemniczy zapach,
+ przestępna cena,
+ kilka wariantów objętości,
+ każda nuta ma swój urok.

Minusy:
- brak!

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 100ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035254].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocna wersja egzotycznych kwiatów

To niebywałe, jak ten zapach przypomina mi So Elixir z Yves Rocher, szczerze powiedziawszy pachną dla mnie dokładnie tak samo, z tą różnicą, że Beyonce Heat jest delikatniejszy. Na początku uderza dusząca woń miodu, która dla mnie osobiście jest bardzo przytłaczająca, ale później nie jest tak źle. Moje pierwszy skojarzenie to kobieta wamp, ubrana na czerwono i czarno. Zapach bardzo mocny, ale nie w tradycyjny piżmowo-abrowy sposób, kompozycja bazuje raczej na egzotycznych kwiatach. Nie najgorszy, ale dla mnie za intensywny, tylko na wieczór.

Minusy:
-za mocny zapach,
-drogi,
-nie jest zbyt trwały, słabnie już przed upływem godziny.

Plusy:
-atrakcyjny zapach,
-ładne opakowanie,
-szeroko dostępny w drogeriach.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028258].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiony

Mój ulubiony zapach.Mimo, że nie jest to zapach z najwyższej półki jest naprawdę trwały i wyjątkowy :)

+ zapach słodko-orientalny, zmysłowy
+ wygląd,piękny flakon
+ trwały
+ wydajny, nie trzeba wylać połowy zawartości na raz aby było go czuć

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972979].usefull || 0 }}% pomocna.

hinduska świątynia...

okadzidlona, nadymiona, duszna.
Dokładnie taka, do której Cię ciągnie, ale nie dasz rady wytrzymać w niej dłużej niż kilka chwil, bo zaczynasz tęsknić za świeżym powietrzem.

A niestety! (chociaż biorąc pod uwagę specyfikę perfum, stety) - zapach jest bardzo trwały i trudno się od niego uwolnić.

Jak wspomniałam wyżej - jest ciężki, mocny, duszny, parny, zamykający w swoim wnętrzu, otaczający jak ciasny węzeł. Niech Was nie zmyli brzoskwinia, która widnieje w pierwszej nucie - ja jej tak praktycznie nie czuję, bo w towarzystwie tak ciężkich woni nie sposób się do niej dostać.

Zapach jest raczej popołudniowy, wieczorowy. Według mnie bardziej na randkę niż na kolację biznesową, że już nie wspomnę o luźnym towarzyskim spotkaniu - nie mogłabym się skupić na niczym innym oprócz tego, żeby wymyślić sposób na ucieczkę od Heat.

Jeśli chodzi o czerwień buteleczki - opakowanie trafione w punkt! Zapach jest wyrazisty, czerrrrwony, rozgrzany, duszący.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: nie zmęczę jednego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966798].usefull || 0 }}% pomocna.