Heat EDP

Heat EDP

Cena już od 43,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zapach niezwykle intrygujący, zmysłowy, kobiecy dostarczający niezapomniane wrażenia i doznania. Bogata nuta zapachowa oferuje nam rzadkie kwiaty. Perfumy Beyonce przepełnione są czerwienią, zmysłowością i gorączką!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: olejek neroli, brzoskwinia, karaibska magnolia, orchidea
nuta serca: wiciokrzew, piżmo, migdały
nuta bazy: ambra, tonka, sekwoja

/s/

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

Znasz skład tego produktu?

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Napisanych recenzji: 6

Fajne

Zapach przyjemny i długo utrzymuje się na skórze. Flakonik jest poręczny i mieści się bez problemu do torebki. Mam je już dosyć długo i z chęcią kupię ponownie. Moim zdaniem idealne na porę jesienną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226663].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

Przepiękny zapach !

Jeden z moich ulubionych zapachów. Cena Beyonce Heat jest dość duża, ale moim zdaniem warto ją zapłacić ! Zapach jest przepiękny, długo utrzymuje się na skórze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151461].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 222

Brzoskwiniowa landrynka w cukrowym syropie

Tak landrynkowe, że aż bolą zęby! ;) pierwsze nuty i skojarzenie, to bardzo słodkie brzoskwinie w jeszcze słodszym syropie, z taką ilością cukru, że aż gęstym. Później zapach się bardzo uspokaja, słodycz delikatnieje, a pierwsze skrzypce zaczynają grać kwiaty - magnolia i chyba orchidea. Nie czuję ambry, migdałów, nie czuję głębokiego zapachu, raczej dość płaski. Brakuje mi nut bazowych. Gdybym odkryła je kilkanaście lat temu jak nastolatka pewnie byłyby numerem jeden. Pomimo, że uwielbiam zapachy słodkie aż do bólu, to ten jest za prosty, właśnie dla nastolatki a nie dla kobiety. Bałabym się, że w tym zapachu byłabym infantylna i wręcz śmieszna. Dlatego uważam, że to pozycja dla początkujących, nastoletnik perfumoholiczek. Ode mnie 3*

Używam tego produktu od: próbki
Ilość zużytych opakowań: próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1056736].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 10

Mój najlepszy!

Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia :)
Zalety:
- słodki zapach
- długo się utrzymuje na mojej skórze
- poręczna butelka(często ją noszę w torebce)
- butelka starcza na długooo! ostatnie wytrzymały prawie rok ;)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038340].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Słodki i ulotny...

Zakupiłam buteleczkę 50 ml. Hmm.. No i trochę się zawiodłam, bo wszyscy ten zapach tak wychwalają, a u mnie się on nie sprawdził ;/ Mega słodki, ale w miarę przyjemny. Niestety bardzo szybko ulatnia się z ciała i ubrań ;/ Za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego, ale niestety pudło ;/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038285].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Moja ulubiona perfuma.

Dla mnie niezastąpiona w każdej sytuacji.

Plusy:
+ trwałość,
+ egzotyczny, tajemniczy zapach,
+ przestępna cena,
+ kilka wariantów objętości,
+ każda nuta ma swój urok.

Minusy:
- brak!

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 100ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035254].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 674

Napisanych recenzji: 1519

Mocna wersja egzotycznych kwiatów

To niebywałe, jak ten zapach przypomina mi So Elixir z Yves Rocher, szczerze powiedziawszy pachną dla mnie dokładnie tak samo, z tą różnicą, że Beyonce Heat jest delikatniejszy. Na początku uderza dusząca woń miodu, która dla mnie osobiście jest bardzo przytłaczająca, ale później nie jest tak źle. Moje pierwszy skojarzenie to kobieta wamp, ubrana na czerwono i czarno. Zapach bardzo mocny, ale nie w tradycyjny piżmowo-abrowy sposób, kompozycja bazuje raczej na egzotycznych kwiatach. Nie najgorszy, ale dla mnie za intensywny, tylko na wieczór.

Minusy:
-za mocny zapach,
-drogi,
-nie jest zbyt trwały, słabnie już przed upływem godziny.

Plusy:
-atrakcyjny zapach,
-ładne opakowanie,
-szeroko dostępny w drogeriach.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028258].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

ulubiony

Mój ulubiony zapach.Mimo, że nie jest to zapach z najwyższej półki jest naprawdę trwały i wyjątkowy :)

+ zapach słodko-orientalny, zmysłowy
+ wygląd,piękny flakon
+ trwały
+ wydajny, nie trzeba wylać połowy zawartości na raz aby było go czuć

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972979].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 62

Napisanych recenzji: 411

hinduska świątynia...

okadzidlona, nadymiona, duszna.
Dokładnie taka, do której Cię ciągnie, ale nie dasz rady wytrzymać w niej dłużej niż kilka chwil, bo zaczynasz tęsknić za świeżym powietrzem.

A niestety! (chociaż biorąc pod uwagę specyfikę perfum, stety) - zapach jest bardzo trwały i trudno się od niego uwolnić.

Jak wspomniałam wyżej - jest ciężki, mocny, duszny, parny, zamykający w swoim wnętrzu, otaczający jak ciasny węzeł. Niech Was nie zmyli brzoskwinia, która widnieje w pierwszej nucie - ja jej tak praktycznie nie czuję, bo w towarzystwie tak ciężkich woni nie sposób się do niej dostać.

Zapach jest raczej popołudniowy, wieczorowy. Według mnie bardziej na randkę niż na kolację biznesową, że już nie wspomnę o luźnym towarzyskim spotkaniu - nie mogłabym się skupić na niczym innym oprócz tego, żeby wymyślić sposób na ucieczkę od Heat.

Jeśli chodzi o czerwień buteleczki - opakowanie trafione w punkt! Zapach jest wyrazisty, czerrrrwony, rozgrzany, duszący.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: nie zmęczę jednego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966798].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

bardzo trwaly piekny zapach

Piekny zapach, slodki, seksowny, wspanialy. Dziwi mnie jak czytam o rzekomej slabej trwalosci zapachu! Ja uzywajac rano na szyje wieczorem jeszcze sama czuje co chwila ten zapach po poruszaniu nia. Trwalosc jest swietna! To wczesniej mialam euphorie CK kupiona w sephorze (wiec raczej oryginalna) i ona sie duzon krocejj utrzymywala! Jesten bardzo zadowolina. Zapach super na jesien/zime.. cieply, oltulajacy.

Używam tego produktu od: pare dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszegi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[939336].usefull || 0 }}% pomocna.