Żel do higieny intymnej z wyciągiem z rumianku

Żel do higieny intymnej z wyciągiem z rumianku

Delikatny żel myjący do codziennej higieny intymnej. Jego receptura zawiera wyciąg z rumianku oraz bioaktywną ekoderminę. Rumianek pospolity - Camomila recutita L. specjalnie dobrany dla wrażliwej skóry miejsc intymnych, działa przeciwuczuleniowo i odkażająco, zachowując jednocześnie równowagę mikroflory bakteryjnej. Chroni przed infekcjami, goi drobne podrażnienia. Bioaktywna ekodermina tworzy barierę chroniącą przed działaniem bakterii chorobotwórczych.

Efekt: Odpowiednie pH i nawilżenie miejsc intymnych, zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Uczucie komfortu i czystości. Bardzo wydajny.

porządny

Nie mogę nic złego napisac na ten żel. Ma świetną, gęstą konsystencję, jest wydajny, wystarczy niewielka jego porcja, a dobrze sie pieni. Daje poczucie odświeżenia. Polecam :)
Daje 4 *, bo nie jest jednak moim ulubieńcem.

Aktualnie ulubiony

Przyjemnie delikatnie pachnie, jest niedrogi i nie ma w skladzie sodium laureth sulfate (głownie dlatego go kupilam).
Jednak kupilam juz trzecie opakowanie i pompka nie działa, grrr
Przelewam do innej buteleczki z pompka po zelu ziaji.
Ogolnie jestem bardzo zadowolona.
ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

nic do zarzucenia

lekki, odświezający o przyjemnym zapaszku, nie przepadam za tą firmą i rzadko cos kupuje, kupilam żel bo jest tani i ma wygodną buteleczkę,okazała sie tez wyadajny, nie moge mu nic zarzucic, no, moze konsystencja ciut rzadka, ale własciwości ma dobre wiec polecam

depilacja zalety

super

Świetny płyn, delikatny, o ładnym zapachu, pieniący się przywoicie. Wyciąg z rumianku pomaga łagodzić podraznienia. Świetnie dświeża. Do tego wystarczy go dosłownie kropelka, bardzo wydajny. Bardzo przyzwoity produkt.

Może być

mam trochę inną wersję( butelka bez pompki, tylko z zakrętką, ale skład ten sam ;)
Co mogę powiedzieć? Bardzo wydajny, pachnie ładnie i delikatnie, jest łagodny. Cena również przystępna. Czego można chcieć więcej?

Edit: sierpień '05. No słowo daję, coś tu się zmieniło. Albo Kolastyna, albo mój gust, ze wskazaniem na Kolastynę ;) Kupiłam 3 butelkę żelu i coś mi nie gra. Zapach sztuczny, uczucie odświeżenia znikome.Jakiś wybrakowany? W międzyczasie miałam wersję szałwiową i podobne odczucia. Teraz nie jestem tak zadowolona, więc obniżam ocenę, ale pewnie do niego wrócę- w końcu najgorszy nie jest.

niezły

Bardzo gęsty, ciężko go wycisnąć z opakowania. Dość ładnie, bardzo delikatnie, prawie niewyczuwalnie pachnie. Dobrze się pieni i spłukuje. Dobrze myje i odświeża, lekko łagodzi. Średnio wydajny. Dobry, ale bez rewelacji.