Żel do higieny intymnej z wyciągiem z szałwi

Żel do higieny intymnej z wyciągiem z szałwi

Delikatny żel myjący do codziennej higieny intymnej. Jego receptura zawiera wyciąg z szałwii oraz bioaktywną ekoderminę. Szałwia lekarska - Salvia officinalis L. idealnie dobrana dla wrażliwej skóry miejsc intymnych. Działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Utrzymuje optymalny poziom nawilżenia. Ma właściwości kojące i przeciwpotne. Bioaktywna ekodermina tworzy barierę chroniącą przed działaniem bakterii chorobotwórczych.

Efekt:

Odpowiednie pH i nawilżenie miejsc intymnych, zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Uczucie komfortu i czystości. Bardzo wydajny.

Cena: ok. 5 zł / 220 ml

Po prostu dobry

Nie mam zastrzeżeń co do działania: oczyszcza, odświeża, nie podrażnia. Ma delikatny, praktycznie niewyczuwalny zapach, pieni się słabo, co raczej dobrze o nim świadczy. Z tego co pamiętam nie zawiera SLS (szkoda, że w zgłoszeniu nie podano składu). Dość gęsty, taniutki i bardzo wydajny. Polecam wariant z pompką - ciut droższy, ale znacznie wygodniejszy. Ja używałam wersji bez pompki (butla z nakrętką), więc trochę się namęczyłam... :-/

Używam tego produktu od: przez kilka m-cy jakiś czas temu

średni

Żel jest dość żadki, pieni się średnio.Jest bardzo wydajny. Pod koniec używania chyba mnie podrażniał ponieważ odczuwałam nieprzyjemny dyskomfort w tamtych okolicach. Kiedy zmienilam na inny zwszystko wróciło do normy.

jedyny który toleruję :)

Jest to jak dotąd jedyny płyn który nie podrażnił mnie lub nie wywołał innych dziwnych objawów. Jedyny, który utrzymał moje ph w normie- często leczę się na zakażenia i stosująć inne preparaty zakażenia powracały. Po tym - jak ręką odjął. Dlatego go lubię. jest może mało wydajny, ale 5 - 6 zł to nie majątek i można częściej się skusić i w dodatku nie martwić że się przeterminuje po otwarciu lub zaczną sie w nim tworzyć bakterie.
Naprawdę miło go wspominam, właśnie go szukam znowu po nieudanych podejściach z np. Bellą... ciężko go znaleźć wg mnie :( ale będę szukać, bo warto!

Używam tego produktu od: rok albo i dłużej
Ilość zużytych opakowań: dotąd 1

Manicure - odwrócony french

Kolejny z Kolastyny... :)

Miałam już chyba wszystkie płyny do higieny intymnej z kolastyny. Kazdy jest tak samo dobry :rolleyes: Zapach ma przyjemny, utrzymuje świeżość przez kilka dorych godzin... Jest mego wydajny-starcza na jakies 3 miesiace przy stosowaniu go 3x dziennie! :D Czytajac poniższe recenzje zastanawiałam sie, dlaczego wasze żele były bez dozownika? U mnie sa tylko z dozownikiem, czasy gdy byly bez dozownika minely dawno teamu i na szczescie bezpowrotnie, bo nie byl wtedy ten plyn ani wydajny ani łatwy w stosowaniu :)

Używam tego produktu od:dawna

średniak

Pierwsza zbrodnia - brak dozownika
Druga zbrodnia - nieporęczny mały otworek, przez który sączy się z prędkością żółwia zawartość buteleczki. Za dużo albo za mało... :(

Poza tym niedrażniący zapach, niedrażniąca zawartość, ale czy koi?? Chyba nie bardzo. Z plusów można wymienić jeszcze cenę. O wydajności nie będę się szczegółowo wypowiadać - kiepska. Do buteleczki dostałam drugą gratis, zużyłam, zapomniałam. Taki średniak z tendencją do "nie".

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

jest ok:)

może rewelacja to to nie jest, ale swoje zadania spełnia. jest delikatny, nie podrażnia, ma przyjemny zapach. do zwykłego mydła nie ma co go nawet porównywać...

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Nie pasuje mi

Ładna butelka, niska cena, nie podrażnia bo...wcale się nie pieni. Brak piany to może zaleta ale przez to mam wrazenie że płyn w ogóle nie oczyszcza, nie daje tez zupełnie uczucia świeżości. Więcej nie kupię.

Delikatny,ale myje;)

jest ok :) bez zachwytu, ale i bez tupania na niego :) myje, nie podraznia, nie wysusza, nawet łagodzi,tylko jakos mam wrazenie, ze nie jestem długo swieza po nim..tani, wydajny, gesty. Nie mam sie do czego przyczepic, ale na łopatki to on mnie nie rozłozył :Dale polecic moge :)

Dobry

Bardzo wydajny, ładnie pachnie. Ja mam butelkę z pompką więc dobrze się "wyciska". Może nie jest to ideał, ale za tą cenę to może być. Ja zapłaciłam za niego ok. 6,50 zł

solidny

Dość ładnie pachnie. Trochę ciężko go wycisnąć z opakowania, bo jest gęsty a opakowanie ma za mały otworek. Dobrze się pieni i spłukuje. Przyjemnie odświeża, niestety, nie koi. Wydajny. Solidny, ale jakoś mnie nie zachwycił.