Anida, Krem do rąk i paznokci z woskiem pszczczelim i olejem makadamia (stara wersja)

Krem posiada bardzo dobre właściwości osłonowe i pielęgnacyjne. Odbudowuje zniszczona i popękaną skórę rąk. Zapobiega tworzeniu się suchego naskórka. Wosk pszczeli działa natłuszczająco, ochronnie i zapobiega wysuszaniu skóry. Olej makadamia posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne - zmiękcza i wygładza naskórek, przyśpiesza odbudowę uszkodzeń skóry i skutecznie łagodzi podrażnienia.

Skład: Aqua, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceteareth-20(and)Cetearyl Alcohol, Glycerin, Beeswax, Mineral Oil, Tocopheryl Acetate, D-panthenol, Polyacrylamide(and)Hydrogenated Polydecene(and)Laureth-7, Allantoin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Hexyl Cinnamal, Lilial, Limonene.

Cena: 4zł / 100ml
/s/

najlepszy!

Krem do rąk firmy Anida jest jak do tej pory
najlepszym kremem jaki miałam,ma same plusy:

- niska cena
-cudowny zapach
-idealna konsystencja,bardzo szybko się wchłania
-jest wydajny
-bardzo dobry skład,dłonie są odżywione,nawilżone
i bardzo gładkie
-łagodzi podrażnienia
Polecam wszystkim, którzy mają problem z bardzo
suchą skóre dłoni krem napewno sprawdzi się idealnie.

Używam tego produktu od: od 1 miesiąca

Anida zdecydowanie jest dla mnie najlepsza

Skóra moich dłoni ma skłonność do przesuszania się i pękania zimą. Zachęcony pozytywnymi opiniami sięgnąłem po krem Anida i muszę przyznać, że nie zawiodłem się.

Pierwsze co zwróciło moją uwagę to przyjemny zapach. Po zastosowaniu kremu wchłania się (wysycha) dość szybko, ale pozostaje lekki film na dłoniach, którego osobiście nie lubię (za to -0.5 gwiazdki). Ale to jedyny minus, bo po kremie kondycja moich dłoni znacznie się poprawiła. Nawet po umyciu rąk mydłem są przyjemne w dotyku, a dotychczas bardzo się wysuszały, a naskórek brzydko złuszczał.

Parę kremów w życiu testowałem, w tym szumnie reklamowany z formułą norweską i Anida zdecydowanie jest dla mnie najlepsza.

Do tego dochodzi też genialna cena, zważywszy, że skład kremu wydaje się być naprawdę porządny (sklepowe kremy za podobną cenę to zwykłe glicerynowe, tłuste maziańce z witaminą E, czyli słabo).

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania pierwszego

DOSKONAŁY :)

Z całą pewnością jest to jeden z najlepszych kremów do rąk jakie miałam w zyciu !
Ten kremik ma świetny skład i dlatego tak dobrze działa na moje rączki :)
Zapach przecudny,uwielbiam go !
Po użyciu kosmetyku skóra jest miękka, gładka, dobrze nawilżona :)

Bardzo dobrze się wchłania, nie lepi się. jest bardzo wydajny.
Odkąd go uzywam znikły moje problemy z suchą skórą na dłoniach .
Polecam stanowczo bo cena korzystna :ehem:

Używam tego produktu od: kilka tyg.

Fantastyczny :-D

Krem postanowiłam kupić zachęcona opiniami na Wizażu. I nie rozczarowałam się!

Plusy:

- super daje sobie radę z suchością i uczuciem ściągnięcia
- bardzo fajnie pachnie (tak słodko :-D)
- ma naprawdę dobry skład (olejek z Macadamia już na drugim miejscu)
- spora pojemność
- tubka poręczna, z klapką i miękka, co pozwala praktycznie do końca zużyć kosmetyk
- dostępność (w Super Pharm jest zawsze)
- cena jest śmieszna (ja kupiłam za 4,20 zł)
- nałożony w odpowiedniej ilości dobrze i całkowicie się wchłania, pozostawiając tylko przyjemną, nietłustą ochronkę

Zagościł u mnie na stałe.

Ilość zużytych opakowań: 2 x 100 ml

Niewiarygodny!

Swietny krem na suche, zniszczone dlonie. Szybko sie wchlania, pozostawia ledwie wyczuwalny film na rekach, bardzo dobrze dba o sucha skore dloni. jest wydajny i baaardzo tani. Swietne mazidlo na zime bo latem moze kazac sie zbyt tlusty.Nie wiem czego chciec wiecej od kremu do rak.

Cudeńko w każdym calu

Ten krem jest ucieleśnieniem moich kremowych wymagań. Nawilża na długo, szybko się wchłania, kosztuje grosze oraz pięknie pachnie. Czego chcieć więcej?

Sprawdza się też do peelingu cukrowego przez swoją lekko tłustszą konsystencję i dzięki temu nie jest za ostry.

Mój absolutny KWC :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

KWC wśród kremów

Krem ten znalazłam przypadkiem w aptece , kosztował niecałe 4 zł, bardzo silnie nawilża wręcz natłuszcza, ale wchłania się bardzo szybko, pięknie pachnie, leczy drobne rany napewno , odżywia skórę, chroni ręce przed mrozem, wiatrem . Po prostu moje KWC

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml

niepozorne cudo

O kremie dowiedziałam się z poniższych recenzji i postanowiłam go wypróbować. Mimo że mieszkam w dużym mieście, niełatwo było go zdobyć. Dopiero w którejś z odwiedzanych przeze mnie aptek pani zdecydowała się go sprowadzić. Zapłaciłam za niego nieco ponad 5 złotych i jestem zachwycona.

+ Piękny zapach: słodki, ale subtelny, taki miodowo-ciasteczkowy. Pycha! Lubi go nawet mój ukochany, a on jest bardzo wybredny pod tym względem.
+ Delikatna konsystencja. Ani rzadka, ani zbita.
+ Krem świetnie się rozsmarowuje i szybko wchłania.
+ Nie zostawia tłustej powłoczki, więc nie boję się, że będę zostawiać plamy na wszystkim dookoła.
+ Odżywia i pielęgnuje. Dłonie są gładkie i nawilżone.
+ Miękka tubka, z której krem łatwo wychodzi.
+ Cena. Następnym razem zamówię kilka opakowań, bo jest tego wart.

Wady. Jakie wady? ;-D

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

absolutnie mój numer 1

Przetestowałam kilkadziesiąt kremów do rąk i żaden nie spełniał do końca moich oczekiwań. Na ten trafiłam zupełnym przypadkiem i chociaż nie byłam przekonana, że może być pomocny okazał się strzałem w dziesiątkę.
Nie znajduję żadnej wady tego produktu, a używam go już na prawdę długo. Świetnie nawilża dłonie i co najważniejsze nawet skórki wokół paznokci0 odkąd zaczęłam używać tego kremu przestały być suche i się zadzierać.
Często robię pranie ręczne, dużo zmywam, nie zakładając rękawiczek, a dłonie mam w świetnym stanie, są delikatne i nawilżone.
Opakowanie jest może nie za wielkie (100 ml), ale jest niezwykle wydajne, ponieważ wystarczy użyć tego kremu dwa razy dziennie, żeby czuć się komfortowo i mieć świetnie nawilżone dłonie.
O tym jakim plusem jest cena już nawet nie warto wspominać :)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ok 14

jest świetny!!!

Dla mnie krem doskonały - wspaniały zapach, idealne nawilżenie, skóra natychmiast jest gładka i miękka. Świetnie sobie poradził z bardzo wysuszoną skórą w okresie zimowym. Zdecydowanie zrobie półroczny zapas, jak tylko gdzieś go znowu spotkam. Dodatkowym plusem jest cena.

super

Świetny krem do rąk za BARDZO NISKĄ CENĘ! Naprawdę godny uwagi. Jak dla mnie same +

- szybko się wchłania
- doskonale nawilża
- nie pozostawia lepkiej warstwy
- bardzo wydajny
- śmieszna cena

Na moich zniszczonych dłoniach działa istne cuda. Według mnie można go śmiało porównać z często polecaną Neutrogeną.

Używam tego produktu od:miesiąca

Dobra jakość za małą cenę

Generalnie poznałam ten krem po darmowej próbce, którą dostałam w aptece, no i okazało się, że mój ideał jeśli chodzi o krem do rąk sam mnie znalazł :)

Po zimie miałam mocno przesuszoną, zaczerwienioną skórę na dłoniach. Jestem alergikiem z wrażliwą skórą i nie każdy krem jest dla mnie dobry. Poza tym generalnie nie przepadam za kremami do rąk, zawsze miałam wrażenie lepkich dłoni po smarowaniu czymkolwiek.

Tak jak pisałam powyżej - próbkę dostałam w aptece - kiedy odbierałam z lady leki farmaceutka spojrzała na moje dłonie i stwierdziła, żebym wypróbowała sobie ten krem, bo akurat ma darmowe próbki, a krem jest na prawdę fajny.
I zakochałam się w nim - nie uczula, doskonale i długotrwale nawilża skórę, która zaczyna nabierać normalnego, zdrowego koloru. Szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości, a zapach jest cudowny. Od razu kupiłam pełnowymiarowe opakowanie.

Dodatkowy plus? Cena - za 100ml zapłaciłam niecałe 4zł!
Polecam!

Używam tego produktu od: kilku msc
Ilość zużytych opakowań: 1 (+1probkę 20ml)