Samoopalacz do twarzy i ciała w sprayu (stara wersja)

Samoopalacz do twarzy i ciała w sprayu (stara wersja)

Kosmetyk dla najbardziej wymagających klientek. Przyjemna, szybko wchłaniająca się emulsja zapewnia trwałą i naturalnie wyglądającą opaleniznę. Delikatny zapach, superwygodny sposób aplikacji i kobiece opakowanie sprawi, że będzie chciała go mieć każda pani.
Nowoczesny samoopalacz w spray'u nadaje skórze piękny, równomierny, niezwykle naturalny kolor opalenizny. Doskonale nawilża i pielęgnuje skórę, pozostawiając ją elastyczną, miękką i przyjemną w dotyku. Lekka, nietłusta konsystencja sprawia, iż samoopalacz łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Samoopalacz zapewni idealną opaleniznę bez narażania skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Wygodne opakowanie i przyjemny zapach daje pełen komfort użycia. Trwałe rezultaty i odpowiednie nawilżenie przez cały czas, niezależnie od pory roku.
Preparat nie chroni przed poparzeniami słonecznymi.

Skład: Aqua, Mineral Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Dihydroxyacetone, Glyceryl Stearate /AND/ Ceteareth-10 /AND/ Cetyl Palmitate, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Panthenol, Propylene Glycol /AND/ Arnica Extract, Parfum, Methyldibromoglutaronitryle, Phenoxythanol, Allantoin, Citric Acid

Świetny produkt, polecam.

Po pierwsze duży plus za śliczny zapach! Zwykle samoopalacze po prostu ...śmierdzą. A tu taka niespodzianka ;)

Drugi plus to uzyskany efekt. Jest widoczny, ale nie tandetny i też nie za mocny, co przy mojej bladej cerze jest zaletą.

I trzeci plusik za opakowanie, a dokładniej za to, że jest to spray, dzięki czemu mogę sobie "wypsikać" dowolną ilość samoopalacza, bez obawy, że "przedawkuję" :P

Generalnie jestem mile zaskoczona tym produktem, polecam wszystkim bladym twarzom :D

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

w sam raz na początek

Zawsze używałam balsamów brązujących... poza garnierem żaden z nich nie dawał odpowiedniego efektu. Zostałabym przy Garnierze brązującym ale nie podobał mi się jego zapach następnego dnia po zastosowaniu. Trafiłam na samoopalacz w sprayu Kolastyny.

Pełna obaw zastosowałam go na starannie speelingowaną skórę.
Dla mnie bomba. Efekt jest bardzo naturalny najlepiej widać go po drugim zastosowaniu. Idealny dla mojej "piaskowej" karnacji. A zapach? Przykrego zapachu skóry (charakterystycznego dla tego rodzaju kosmetuków) NIE ZAUWAŻYŁAM. :))

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

przekonałam się

załamana chroniczną bladością swego lica i nóżek, zainwestowałam w samoopalacz (słońce opala mi łapki, plecki i dekolt - reszty nie rusza;() przyznaję, że miałam pewne opory - moje wcześniejsze spotkania z samoopalaczami i kremami brązującymi kończyły się plamami w stylu Apacza w barwach wojennych:D ale co tam, raz się żyje. pierwsze wrażenie - kolastynowy zapach:D fajny ten pomysł ze spryskiwaczem - można nałożyć dowolną ilość kosmetyku i równomiernie go rozsmarować:) przetestowałam na nogach (zawsze pod spodnie mogę je schować:D) i stał się cud - po 1 aplikacji nabrały ładnego, naturalnego odcienia (zwykle są sino-białe:(), po 2 - wyglądają na muśnięte słońcem:D zachęcona zaszalałam i psiknęłam się nim po dekolcie i buźce i znów ten cudowny efekt pocałunku słońca:) (przyznają, że na twarzy po 2 warstwach, bo też strasznie blada jest:()

przekonałam się do samoopalaczy (jako zastępczego słońca i sposobu na przetrwanie jego deficytu, bo słoneczka mi nie zastąpią:D) i ten jest moim KWC, bo jakość i łatwość aplikacji idzie w parze z ceną i wydajnością:)

Używam tego produktu od: kilku dni

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

sama nie wiem...

Zeby zobaczyc jakis efekt musialam jeszcze raz się wysmarowac po kilku godzinach, opalenizna była bardzo ładna i naturalna, nie było smug, zapach spreyu był ładny, ale na skórze opalenizana poprostu śmierdziała, w upalne dni nie mogłam wytrzymać, śmierdzialam okropnie:( to samo kiedy się myłam, blehh... skora był przesuszona, i schodził strasznie...

Używam tego produktu od: kiedys misiąc lub dwa

dla mnie super

Pierwszy samoopalacz jaki miałam, zawsze używałam balsamów brązujących teraz skusiłam sie na samoopalacz i bardzo jestem zadowolona z tego który wybrałam chociaż był to raczej wybór na chybił-trafił :), po pierwsze efekt widać bardzo szybko i to taki o jaki mi chodziło nie za mocny gdy używa sie go po raz pierwszy a z czasem kolorek staje się ciemniejszy, po drugie nie barwi ubrań i nie ma po nim plam i smug, po trzecie fajny zapach, kojarzy mi sie z latem bo do opalania na słoneczku używam kolastyny a to pachnie bardzo podobnie, po czwarte utrzymuje sie dość długo i ładnie, równomiernie schodzi, po piąte prosty w użyciu, popsikać i rozsmarować, po szóste fajnie wygładza i nawilża skórę.Ogólnie bardzo mi sie podoba wiec polecam.
Daję cztery gwiazdki nie pięć bo za krótko go używam żeby był nr 1 i być może są lepsze ale ja na razie z tego jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:miesiąca

;-/

Szczerze mowiac nie zauwazylam zadnego efektu opalania stosujac ten produkt.Nie jestem zadowolona a juz kompletnym rozczarowaniem jest dla mnie forma sprayu-pryska tam gdzie nie powinno a na dodatek leci po butelce-felerny egzemplarz?
Szukam dalej;-)

Używam tego produktu od:3 m-cy

spełnia oczekiwania

jest to dobry produkt, spełnił moje oczekiwania
plusem jest to, że nie wysusza skóry, co automatycznie pwoduje, że zadnych suchych skórek po jego aplikacji nie bedziemy mieć, nie podraznia, jest dośc łagodny
smierdzi samoopalaczem troche - ale co z tego, kazdy smierdzi mniej czy bardziej, ja osobiscie smruje samoopalczem ciało zawsze na wieczór, więc mi to nie przeszkadza
jaki efekt opalenizny ? całkiem fajny - ładny kolor, nie pomaranczowy, u mnie smug nie było, wszytko ok
jedyna uwaga - osby z ciemniejsza karnacja nie moga liczyc na mocny efekt, polecam dla osób ze średnia lub jasniejsza karnacją

Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami

Dobry

Samoopalacz spełnia swoje zadanie, juz po jednej aplikacji uzyskalam ładny kolor skóry, nie jest za ciemny, nie jest za jasny, nie pozostawia zadnych plam,smug i utrzymuje sie dobrych kilka dni:)Bardzo prosty w uzyciu, jedyne co mnie od niego odstrasza, to obrzydliwy zapach pojawiajacy sie po jakimś czasie...stosuje go na noc, wiec jakos to przezyje:) Wart spróbowania.

Używam tego produktu od:1tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

kiepski

Po pierwsze konsystencja lejaca nie zapewnia rownomiernego rozprowadzenia i rownego rozlozenia preparatu. Po drugie - skora po nim brzydko pachnie. Po trzecie efekt opalenizny jest niemal niewidoczny. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od:misiaca

ulubiony

Uzywam tego samoopalacza od dłuższego już czasu.Przede wszystkim nie robi plam,szybko sie wchłania,nawet ładnie pachnie,daje efekt naturalnej brązowej opalenizny.Bardzo dużym plusem jest to,że samooplacz ten jest w sprayu,przez co łatwiej się stosuje ;) Niestety jest średnio wydajny...ale za tą cena na pewno warto,polecam:)

Używam tego produktu od:kilku lat

nie polecam

posmarowałam całe ciało i efekt był taki, że na nogach wlaściwie nie było żadnego efektu, natomiast na rękach pojawił się miejscowo :/

zaznaczam, że produkt nałożyłam starannie , nie ma również możliwości aby kosmetyk wytarł się w ubranie, ponieważ przez pare godzin po zastosowaniu nic na siebie nie zakładałam.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: poczatek pierwszego

Śmiało polecam

Po zastosowaniu kosmetyku moja skóra nabrała bardzo fajnego kolorku. Nie zauważyłam żadnych zacieków, ani pobrudzonych ubrań, pomimo tego że po zastosowaniu samoopalacza od razu się ubrałam i to w białą bluzkę. Kosmtyk warty wypróbowania :)

Używam tego produktu od:2 miesiecy