Bikini, Żel wyszczuplający antycellulitowy z imbirem

Bikini, Żel wyszczuplający antycellulitowy z imbirem

Żel poprawia krążenie, ułatwia eliminację toksyn z ustroju, aktywizuje metabolizm skóry, zmniejsza obrzęki, przyspiesza spalanie tłuszczów, zmniejsza rozmiary komórek tłuszczowych, powoduje zanikanie "skórki pomarańczowej", ujędrnia i wygładza skórę.
Zawiera imbir i algi laminaria.
Przyjemnie chłodzi skórę, łatwo się wchłania, wyszczupla, ale niestety nie likwiduje nierówności.

Słaby

Skusiła mnie niska cena, choć kosmetyków takich używam raczej prewencyjnie.Efekt ujędrnienia był znikomy , aczkolwiek skóra zrobiła się gładsza.Przyjemny zapach

Lep na muchy!

Jedyna zaleta to jego niska cena.
Minusy:
- brak działania antycellulitowego przy dość ciekawym i zwykle skutecznym w innych tego typu kremach składzie;
- nie nadaje się do masażu, bo on się nie wchłania, tylko maże, a w dodatku się pieni!;
- nie pojędrnia skóry, po prostu nie robi nic, nawet nie nawilża.
Efekt końcowy:
na nogach masz warstwę lepkiej, kleistej mazi, która zasychając przykleja się do skóry, nogi lepią się niemiłosiernie, trudno zrobić jakikolwiek ruch, nie siadać, nie chodzić, nie leżeć, chyba że masz ochcotę przykleić się do pościeli.
Znalazłam na drania sposób: kładę na niego balsam nawilżający, wtedy nogi się nie kleją do siebie nawzajem.

nie najgorszy

Ma całkiem przyjemny zapach, szybko się wchłania i jest dość tani. Efektów nie zauważyłam żadnych, oprócz minimalnego podjędrnienia

Czy gwiazdy są gotowe na sezon bikini?

bardzo słaby

Przede wszystkim - nie nadaje się do smarowania przed ubraniem się. Konsystencja, zapach - średni. Używałam więc do masażu jako "maseczka" przed prysznicem. W wyglądzie skóry - żadnych zauważalnych zmian, nie wystarczająco nawilża suchą skórę.

niezły

Rzeczywiście ładnie pachnie, dobrze się wchłania, fajnie wygładza skórę. Niestety nie zauważyłam jakiegokolwiek efektu wyszczuplenia. Niedrogi.

Oceniam na 4.00

Bardzo lubie ten zel. Skora na udach wyraznie mi sie wygladzila po ok.3 tygodniach ale musze zaznaczyc, ze nie mam duzego cellulitu. Stosuje go codziennie, wmasowywujac rekawica. I ta cena ok. 14 zl

Oceniam na 3.00

W moim przypadku podziałał lekko wyszczuplająco i miałam wrażenie, że troszeczkę zlikwidował cellulit na początku, tj. przez połowę 1 tuby. Potem działał już tylko ujędrniająco - wygładzająco.

Oceniam na 2.00

Jak juz pisalam ladnie pachnie, wyszczupla..szkoda tylko ze cellulit pozostaje:(