Wodoodporne emulsje do opalania dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii

Wodoodporne emulsje do opalania dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii

Preparat skierowany dla osób ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii i podrażnień. Delikatna receptura, brak składników uczulających to gwarancja pełnej satysfakcji klienta.

Bogata receptura preparatu zapewnia intensywną i skuteczną ochronę przeciwsłoneczną połączoną z pielęgnacją i nawilżaniem skóry. Filtry nowej generacji chronią przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB. Witamina E neutralizuje działanie wolnych rodników, opóźniając proces starzenia się skóry. Masło Shea ma silne właściwości nawilżające i pielęgnacyjne. Pozostawia skórę gładką i intensywnie nawilżoną. Emulsja idealnie się wchłania, pozostawiając na skórze film ochronny. Emulsja chroni przed poparzeniami także podczas kąpieli wodnych.
Emulsja nie zawierają składników uczulających.
Dostępne z faktorem F10, F20 i F30. Po kąpieli słonecznej polecamy balsam po opalaniu z kompleksem łagodzącym.

Dobry

Miałam 20. Sprawdził się, chronił przed słońcem, przyjemny zapach. Czy wodoodporny? Raczej nie. Taka zwykła emulsja do opalania. Ale skuteczna.Cena też zadawalająca, wydajność również dobra. Jednak nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ lubię zmieniać kosmetyki.

Trzy gwiazdki

Emulsja ma odpowiednią konsystencję i przyjemny zapach; dobrze rozprowadza się ją na ciele. Prawidłowo chroni skórę i trochę ją nawilża acz zostawia po sobie tłustą warstwę. Wolno się wchłania i chroni przez kilka godzin ale nie koi podrażnień i nie pozostawia ciała gładkiego, nie zauważyłam efektu uczulenia bądź podrażnienia; preperat chroni przed poparzeniami. Po tej emulsji jak po każdej opalam się na brązowo i nie mam zaczerwienionej skóry. Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku.

Naprawdę chroni

Miałam ten balsam z filtrem 20 albo 25 (starsza wersja)i byłam bardzo zadowolona. MAm bardzo jasną karnację i skórę skłonną do podrażnień, zaczerwienień. Używałam tej emulsji w Chorwacji i ani razu się nie poparzyłam słońcem.Skóra nabrała pięknej złocistej barwy (o dziwo nie spiekłam raczka), była cały czas dobrze nawilżona i elastyczna.Emulsja ma bardzo przyjemny zapach, jest trochę tłustawa, ale myślę, że to jest jej atutem.Gorąco polecam.....