Kolastyna, Wodoodporna emulsja do opalania dla dzieci

Kolastyna, Wodoodporna emulsja do opalania dla dzieci

Emulsje do opalania dla dzieci sš stworzone z myąlą o delikatnej, cienkiej i wrażliwej skórze dziecka. Chroni skórę dziecka przed szkodliwym działaniem słońca nawet podczas zabawy w wodzie. Smaczny, owocowy zapach i superatrakcyjne opakowanie sprawiš, że każde dziecko będzie chciało używać tej emulsji. Twoje dziecko może szaleć do woli, a Ty w tym czasie możesz spokojnie się opalać...
Emulsja do opalania zapewnia skórze dziecka intensywnš ochronę przeciwsłonecznš. Bogata w witaminę E oraz Masło Shea odpowiednio jš nawilża i pielęgnuje, nie powodujšc podrażnień. Preparat długo utrzymuje się na skórze, pozostawiajšc film ochronny. Lekka konsystencja sprawia, że preparat szybko się wchłania. Dzięki temu delikatna skóra dziecka zostaje wzmocniona i zabezpieczona przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych.
Emulsja chroni przed poparzeniami także podczas kšpieli.
Preparaty uzyskały pozytywnš ocenę Instytutu Matki i Dziecka
Polecane dla dzieci powyżej 1 roku życia
Pojemność - 150ml
Dostępne faktory: F15, F25 i F35

Jest całkiem ok.

Dobrze chroni- to pewne. Zapach jest znośny, przypomina mi wakacje, bo zawsze się nim smaruję gdy wychodzę na plażę czy coś... Natomiast jedno mnie denerwuje i odraża- jest bardzo tłusty... Ale coś za coś, dobrze chroni,działa ale gdy się nim posmaruję to mam uczucie cholernej tłustości twarzy, jakby mi się miały włosy przyklejać do twarzy, dlatego nie przesadzam z wylewaniem jej na rękę, zazwyczaj tylko po trochę, starcza mi w zupełności. Ale kupię ją, bo dzięki niej nigdy nie doznałam poważnego poparzenia słonecznego. Np. gdy wychodzę na słońce (ostre) bez niej, to wracam z uczuleniem na twarzy. Taka fotodermoza. O. Gdy się nią posmaruję, tego nie ma. I za to ją cenię.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: chyba około 5

Mam do niej sentyment.

Kosmetyki do opalania Kolastyny towarzyszyły mi na wielu wyjazdach. Po raz pierwszy używałam tej emulsji na wakacjach w Grecji w 2002r, wtedy to byłam jeszcze mała i miałam bardzo wrażliwą skórę, więc mama zaopatrzyła mnie w filtr SPF35. Emulsja bardzo skutecznie chroni przed poparzeniem, po przyjeździe byłam brązowiutka, co rzadko mi się zdarza, bo zazwyczaj opalam się na czerwono. Następnie tego kosmetyku używałam w Polsce. Fakt, że z tak wysokim filtrem zbytnio się nie opaliłam, ale przynajmniej nie byłam cała czerwona.
Niedawno znowu sobie o niej przypomniałam i stwierdzam, iż z biegiem lat stara dobra emulsja dla dzieci wcale się nie zmieniła. Ma przyjemną konsystencję, dobrze się rozprowadza. Pachnie bardzo ładne, wakacyjnie, lekko owocowo. Polecam z czystym sumieniem, nie tylko dla dzieci.

Używam tego produktu od: 2002
Ilość zużytych opakowań: chyba 3

nie było raczka

kupiłam na wyjazd do Tunezji 35, troche tłusty ale wodoodporne chyba tak maja, zapach bardzo neutralny jak dla mnie, opaliłam się ślicznie (ale smażenie było przez 2tyg:) ) i nie miałam poparzeń. Niestety szybka opalenizna po takim klimacie schodzi szybko i płatami bleee (mimo wysokich filtrów)
opakowanie wystarczyło mi na 2tyg bez problemu

Używam tego produktu od:tylko na urlopie

bardzo skuteczna

Bardzo dobry specyfik do opalania z wysokim filtrem. Miałam 35 i nawet nad morzem nie opaliłam się ( o to chodzi). Nawilża, chroni przed poparzeniami (w ogóle przed słońcem), nie straszna jej woda... Minusem jest gęsta konsystencja, ale można się przyzwyczaić (z resztą taki już urok filtrów fizycznych). Podsumowując warto zaufać temu kosmetykowi:)

chroni idealnie

Używam tej emulsji do twarzy (35).I nie zdarzyło mi się ani razu spiec z nią buźki ;) bardzo ładnie pachnie,jakby brzoszkwioniowo.Poza tym świetnie nawilża.Polecam.

Używam tego produktu od:w trakcie pierwszego

Przeciętna.

Ja też nie jestem już dzieckiem, ale kiedy przerzuciłam się na wysokie filtry ta emulsja wpadła mi w łapki :)

Do ciała spisuje się bardzo dobrze, nie wyszusza, wręcz nawilża. Spełnia swoje podstawowe i najważniejsze zadanie - na prawdę chroni skórę przed słońcem i poparzeniami.

Kilka razy spróbowałam ją nałożyc na twarz, ale była za tłusta i trochę mnie zapchała. Zostawiłam więc ją do ciała.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

polubiłam ją

Mimo że dzieckiem juz nie jestem to kupiłam bo była to jedyna w sklepie emulsja z wysokim filtrem (35). Opakowanie ładne, zgrabne bez problemu mieścilo sie w torebce. Ochrona świetna. Zachwycił mnie zapach, brzoskwiniowy. Odejmuję * za to że jest ją trudno rozsmarować. Jest wydajna. Napewno za rok też się spotkamy... :D