Pantene, Pro-V, Nature Fusion, Mocne i Lśniące, Serum błyskawicznie wzmacniające (stara wersja)

Serum wzmacniające Pantene Nature Fusion ma lekką formułę, dzięki której włosy pozostają jedwabiście gładkie. Podobnie, jak całej serii `Nature Fusion`, jego działanie wzmacniające polega na ochronie włosów przed uszkodzeniami spowodowanymi szczotkowaniem lub stylizacją. Ułatwia ich rozczesywanie oraz zapobiega puszeniu. Producent nie deklaruje właściwości odżywiających, czy nawilżających. Przeznaczone do włosów zdrowych, cienkich i delikatnych.

Świetny produkt

Serum ma za zadanie wzmocnić i chronić włosy, a także sprawić że będą lśniące. Ciężko mi ocenić jego wpływ na strukturę włosów, ale zdecydowanie zgodzę się z tym, że nadaje im blasku zaraz po użyciu - dodatkowo stają się przyjemne w dotyku. Plusem tego produktu jest opakowanie z wygodną pompką oraz przyjemny zapach. Serum ma lekką, jakby żelową (?) konsystencję, przez co wydaje się być wydajne i łatwo się rozprowadza. Fajne też to, że produkt nakłada się na wilgotne włosy po ich umyciu i nie trzeba go spłukiwać. Pomaga rozczesać włosy, a właśnie na tym najbardziej mi zależy.

jedwabista gładkość

Serum o lekkiej, kremowej konsystencji oraz ładnym zapachu. Sprawia, że włosy stają się miękkie i gładkie. Są dobrze nawilżone przy czym nie przeciążone czy tłuste. Rozczesywanie nawet poplątanych po umyciu włosów staje się przyjemnością. Opakowanie jest poręczne, pompka doskonale się sprawdza.

Przypadek na plus! :-)

Kupiłam to serum zupełnie przypadkowo kiedy na szybko wbiegłam zrobić zakupy do Rossmanna. Tak mi się spieszyło, że nie zauważyłam jaki produkt wzięłam z półki - chciałam odżywkę z tej samej serii a chwyciłam za serum. Skapnęłam się dopiero w domu. Jednak był to całkiem udany przypadek. ;-) Moje włosy stały się miękkie, błyszczące i chyba mniej się rozdwajają. :-)

bardzo lubilam!

Kupilam go cala seria razem z szamponem, odzywka w sprayu maska i wlasnie nim!
produkt posiada ladne opakowanie, z jasna szata graficzna, charakterystyczna dla tej marki. Posiada wygodny aplikator, ktory uwalnia na dlon odpowiednia ilosc odzywki.

Sama odzywka ma kremlws konsystencje, ale to dosc lekka formula. Ma mleczny kolor i cudny zapach.
Nalozona na wilgotne wlosy dobrze sie wchlania, powoduje, ze staja sie przyjemnie miekkie odzywione, blyszczace.
Nie obciaza wlosow, nie sprawia, ze szybko sie przetluszczaja.

Dodatkowol jest bardzo wydajna, ja stosowalam po 1-2 pompkach po kazdym myciu i sytarczyla mi prawie na rok!!
Jest godna wyprobowania.

Warto wypróbować

Serum kupiłam przypadkowo na promocji i nie żałuję. Zawsze chętnie po nie sięgam, kiedy chcę odżywić włosy czy zabezpieczyć końcówki. Po umyciu lepiej się rozczesują. Są wtedy miękkie, gładkie i lejące. Dodatkowo jest to bardzo wydajny kosmetyk, który również nie obciąża włosów. Bardzo go lubię, gdyż zawsze po użyciu włosy wyglądają na ładne i zadbane.

dla mnie beznadzieja

odżywka nie działa na moich włosach. W dodatku są one przetłuszczone, świecą się . Troszkę łatwiej się je rozczesuje, ale w podobnej cenie można mieć np dobrej jakości maseczkę do włosów. Szczerze, nie polecam.

Nie przekonuje mnie.

Nie rozumiem za bardzo właściwości tego produktu. Niby serum ale konsystencja jak rzadka odżywka. Nakładałam na końce włosów w celu ochrony przed stylizacją. Nie spełnił się w tej roli. Czy nawilżał włosy ciężko mi stwierdzić, gdyż stosowany był na końce włosów już po wcześniejszym zastosowaniu odżywki. Ułatwia rozczesanie, ładnie pachnie, fajne opakowanie.

Nie lubię odżywek bez spłukiwania, bo zazwyczaj moje włosy są oklapnięte, ale to serum jest absolutnie fantastyczne. Włosy są nawilżone, lśnią, końcówki się nie rozdwajają. Rozczesują się idealnie, nie plączą się, nie przetłuszczają się szybciej.
Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu, a samo serum mega wydajne.
Na pewno będę do niego wracać:))

Cudny

Dostałam go w prezencie od przyjaciółki, która wie, jak męczę się z moimi włosami, które pokrywają każdy skrawek mojego mieszkania, a do tego są cienkie.
Jest to jeden z moich ulubieńców tego typu, zawsze mocniej wierzyłam w siłę odżywek zmywalnych, ale lubię mieć świadomość jakiejś ochrony, chociażby na końcówki, więc i tak korzystam z produktów na wierzch.
Pantene zawsze pasuje mi zapachem, tutaj nie było odstępstwa.
Konsystencja lekka, nie klejąca, nie oblepia włosa.
Bardzo miłe w dotyku i wyraźnie wygładzone włosy, ładnie błyszczą.

Serum Pantene Nature Fusion

Zalety:
- ma lekką konsystencję, która nie obciąża włosów
- sprawia że włosy są miękkie i sypie po jego użyciu
- wygładza włosy i ułatwia ich układanie i rozczesywanie
- ma wygodne opakowanie z aplikatorem w formie pompki
- ekstrakty roślinne

Wady:
- nie wzmacnia

Tak to jest to ! :)

Mam dość cienkie włosy, proste, skłonne do plątania, przy rozczesywaniu wypadają itp.
Serum nakładam na wysuszone włosy / lekko wilgotne .
- nie na skórę głowy bo wtedy włosy są lekko tłuste .
Wtedy kiedy nakładam serum nie susze włosów. Pozwalam im wyschnąć samoczynnie i wtedy jest najlepszy tego efekt. Włosy są mega gładkie, błyszczące, miękkie .
O wiele łatwiej się rozczesują nie wyglądają na poplątane itp. :) jestem zaaa !!!! :)

Używam tego produktu od: 1 roku .
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania .

Pomaga rozczesać nawet kołtuny

Wow. Jestem zaskoczona działaniem tego serum. Po nałożeniu serum włosy rozczesują się jak po maśle, nawet kołtuny da się rozczesać. Zauważyłam, że dzięki temu mniej włosów mi wypada (bo już nie muszę sto razy pociagać szczotką, żeby rozczesać włosy - dwa machnięcia szczotką i włosy rozczesane).

Poza tym serum nie obciąża włosów - są lekkie i sypkie. Ładnie też wyglądają - są bardziej błyszczące, wyglądają na bardziej zdrowe. Są też inne w dotyku - bardziej miękkie. Jest też bardzo wydajne, bo wystarczy niewiele go nałożyć, by osiągnąć ten efekt.

Niestety, znalazłam jeden minus - pompka nie chce się ruszyć, po prostu nie działa. Musiałam odkręcić pompkę i wylać normalnie serum na dłoń. I tutaj kolejna niedogodność - serum jest dość lejące (w zasadzie to chyba odżywka) więc za pierwszym razem trochę za dużo mi się wylało. Mam nadzieję, że następnym razem trafię na sprawną pompkę.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania