Lash Creator XXL Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Lash Creator XXL Mascara

Mascara pogrubiająca, nadająca efekt niezwykle mocnego podkreślenia rzęs, przeznaczona do indywidualnej kreacji oczu. Innowacyjna szczoteczka perfekcyjnie rozczesuje i stylizuje rzęsy dodając charakteru spojrzeniu. Hipoalergiczna.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 16

Nie pogrubia i nie wydłuża rzęs

Plusy:
-Nie skleja rzęs
-Nie rozmazuje się jak tańsze maskary
-Mam wrażliwe oczy, ale po tym produkcie mnie nie pieką

Minusy:
-Nie pogrubia, rzęsy nawet po nałożeniu trzech warstw są cienkie
-Nie wydłuża
-Cena przy takich właściwościach baaaardzo wygórowana

Nie polecam, chyba, że któraś z Was lubi mieć naprawdę lekko podkreślone oczy.

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: Zaczęłam pierwsze i na tym jednym się skończy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015285].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 34

Tylko dla pand!

Moje pierwsze wrażenie, po jego otworzeniu, to "wow, ale on ma wielką szczotkę!", jednak aplikuje się go bardzo przyjemnie i wygląda na rzęsach bardzo ładnie - nie ma żadnego szału, ale jak na tusz za taką cenę działa naprawdę świetnie.
Niestety po 5 godzinach noszenia wróciłam do domu dosłownie jak panda - większość tuszu osypała się pod oczami.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[882744].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 15

Napisanych recenzji: 194

chyba raczej sie nie polubimy

Mam zasadę, że tusz wymieniam po roku, a z tym musiałam pożegnać sie po 9 miesiącach. Zaczął sklejać rzęsy, pojawiały się grudnki i łapki. Tusz zgęstniał i ciężko go się nakładało.

Od poczatku nie przypadła mi do gustu szczoteczka- dużo i jakas toporna. Trudno mi było wymodelować rzęsy.

Przyznam, że ładnie podwijał i pogrubiał, ale na pewno żadne XXL.

Za cenę 20 zł, można znaleźć lepszy produkt.

Używam tego produktu od: 9 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[727288].usefull || 0 }}% pomocna.

Świąteczny makijaż

Napisanych recenzji: 8

dla mnie najlepszy

Po każdej nieudanej próbie z nowym tuszem zawsze wracam do tego...

+ dobra szczoteczka, która spełnia swoje zadanie
+ pogrubia, wydłuża i, co najważniejsze, ROZDZIELA rzęsy, czego póki co nie dokonał na moich rzęsach żaden tusz
+ mocny kolor
+ trwałość
+ można go zmyć wodą
+ cena

Tusz spełnia wszystkie moje oczekiwania i chyba przestanę w końcu eksperymentować z innymi tuszami (kupuję je, by sprawdzić, jak zadziałają), bo żaden nie radzi sobie z moimi rzęsami tak jak ten.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[716842].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 46

super xxl

swietny i tyle polecam osobiscie mialam z eveline nie za bardzo sztuczne rzesy posklejane itp..ten jest za***isty...szczerze mowic.sa lepszy ale francuska marka na polskim rynku i to za takie grosze to sie oplaca..mnie sie udalo kupic w hurtowni za smieszne pieniadze 13 zł

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[709303].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 178

WTF? ;)

hmm... nie wiem dlaczego na opakowaniu pisze ze jest to tusz pogrubiajacy :/

Plusy:
+ cena
+ opakowanie
+ nie uczula
+ fajny na dolne rzesy gdyz lubie je jedynie musnac

Minusy:
- zero pogrubienia
- zero wydłużenia rzęs
- rzęsy nawet jak kilka krotnie sie pomaluje to ledwo to widac :/
- tą ścieme ze daje efekt XXL pozostawie bez komentarza

Jesli szukasz efektu pogrubienia to radze 3mac sie z dala od tego tuszu !!! Dobrze ze kupilam go za 1/2 ceny ;)
To do czego został stworzony to jedna wielka ściema !!! Daje mega naturalny efekt :P jakby sie go wcale nie uzylo ...

Używam tego produktu od: około 2 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[631773].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 286

Jestem na NIE

Nawet nie chce się komentować ;) tusz ten daje bardzo delikatny efekt , dla mnie nie jest wart kilku złotych , skleja a do tego rzęsy wyglądają średnio (pogrubienie po kilku warstwach jest i tak niewystarczające a włoski obciążone..) nie polecam , to już drugi tusz do rzęs tej firmy który mnie rozczarował ;/

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[602356].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 197

dobry

Kupiłam za niecałe 17 zł. Tusz ma bardzo ładną czerń, lekko błyszczącą, utrzymuje się cały dzień na rzęsach, nie kruszy się, nie rozmazuje i nie odbija na górnej powiece. Nie uczula. Posiada szczoteczkę klasyczną. Wydłuża i lekko pogrubia, ale dopiero po 2 warstwie. Nie nazwałabym go tuszem pogrubiającym. Nadaje objętość ale nie spektakularną. Minusem dla mnie od początku było to, że w momencie wkładania szczoteczki nadmiar tuszu odciskał się w miejscu zamknięcia tuszu, po kilku aplikacjach, opakowanie było oblepione tuszem;/ Dlatego "wsadziłam" w niego szczoteczkę z innego tuszu, silikonową. Efekt był zdecydowanie lepszy, mniej grudek, lepsze rozdzielenie. Dla mnie tusz ok, ale znowu szczoteczka oryginału mi nie przypasowała;/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[519721].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 60

super tusz

super tusz za smieszne pieniadze. Postanowilam do niego powrocic po 5 latach i nie jestem zawiedziona.Tusz swietnie wydluza,pieknie rozdziela:) trzyma sie caly dzien bez rozmazywania .Cudo za grosze poprostu! polecam!

Używam tego produktu od: od miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[462087].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

całkiem ok

Kupiłam, skuszona dobrą opinią koleżanki. Troszkę ciężko mi się nim maluje, trzeba się trochę namęczyć, żeby nałożyć więcej tuszu na rzęsy, ale końcowy efekt jest bardzo ładny. Na razie jestem na tak, poczekam jeszcze i zobaczę, jak z jego trwałością.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[434869].usefull || 0 }}% pomocna.