Emulsje do opalania w spray` u

Emulsje do opalania w spray` u

Produkt stworzony z myślą o młodych, dynamicznych, niezależnych, towarzyskich...
Zgodny ze światowymi trendami, nowoczesny sposób aplikacji, zapewnia wygodę, szybkość i komfort używania.
Nowoczesna emulsja do opalania zapewnia intensywną i skuteczną ochronę przeciwsłoneczną, połączoną z pielęgnacją i nawilżaniem skóry. Preparat ułatwia uzyskanie promiennej i trwałej opalenizny. Dzięki filtrom nowej generacji, skóra jest doskonale chroniona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Witamina E neutralizuje działanie wolnych rodników, i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Pozostawia skórę odżywioną, gładką i elastyczną a przy tym intensywnie i głęboko nawilżoną. Innowacyjna, lekka formuła sprawia, że emulsja szybko i równomiernie się wchłania. Przyjemny zapach i wygodny sposób aplikacji zapewnią pełen komfort używania. Wodoodporna emulsja chroni przed poparzeniami także podczas kąpieli wodnych.
Dostępne faktory: F6 i F14

Cena: / 200ml

Raczej nie ...

Jako, że na wakacje wyjechałam uzbrojona jedynie w filtry powyzej 25 po pewnym czasie zapragnęłam szybszej opalenizny. Poza Garnierem (w mocno zaporowej cenie) i lokalnymi firmami (bałam się ryzykować) w sklepach królowała (tu lekkie zdziwienie) Kolastyna, więc w drodze na plażę zakupiłam niewiele myśląc ten spray - SPF 10.

Cóż... pomysł z pompką wydawał się zacny, ale inaczej sobie to wyobrażałam. Forma sprayu miała ułatwić nakładanie mleczka, niestety jedynie utrudniła. Nie dość, że uruchomienie pompki wymagało za każdym razem nielada trudu, zwłaszcza jak już ręce były tłuste, to później trzeba było to rozsmarować. A że ilość wydobywająca się przy każdym psiknięciu była bardzo znikoma - nakład sił na wypompowanie, a później smarowanie był znacznie większy niż przy standardowej formie mleczka. Po jakimś czasie odkręcałam pompkę i wylewałam produkt na ręce. Większość przeciekała przez palce, ale i tak było szybciej i poręczniej niż za pomocą pompki.

Co do ochrony, nie jestem w stanie stwierdzić, bo zaczęłam używać go jak już byłam opalona. A poza tym - czy tak naprawdę można mówić o ochronie w przypadku SPF 10?

Produkt tani, ale ogólnie szkoda na niego nerwów.

dobry+

Mam go już 2 lata! Zatem jest bardzo wydajny. Chociaż ja i tak często sie nie smaze na slonku :D Konsystencja nie jest tłusta, a opalenizna ładna i brązowa. Mam F6 i po 2 godzinach na słońcu skóra jednak sie trochę spiekła. Jednak i tak do niczego nie można się przyczepić. OK ;)

nie sprawdził się

Emulsję miałąm 2 lata temu na wakacjach nad morzem. Słoneczko grzało a ja zaopatrzyłam się własnie w ten specyfik. Psikałam się nią często - co 0,5-1 godz. Niestety, mimo to skóra piekła, była podrażniona. Preparat ten nie zapewnił skutecznej ochrony, mimo tak częstych aplikacji...Poza tym pompka zacina się. Jedyny plus to to, że szybko się wchłania i jest nietłusta.Mało wydajna

Używam tego kosmetyku w wakacje
ilość zużytych opakowań: 1

Konturowanie Smashbox

moj tegoroczny hit

Bardzo mnie ucieszyla jakos tego produktu za niska cene. Dobra ochrona, dobra aplikacja. Dozownik sie nie zatyka, wylatuje zawsze tyle ile trzeba, ladnie pachnie.Najbardziej zachwycilo mnie mleczko po opalaniu w sprayu (na zdjeciu w srodku). Slicznie pachnialo, fajnie odswiezalo. Coprawda nie koi poparzonej skorki, ale dla chronionej tymi (lub innymi) kremami po opalaniu dziala cudnie. Polecam na plaze te spraye do oplania, potem szybka kapiel i obfite popsikanie sie mleczkiem po opalaniu. Przedluza opalenizne, nadaje skorze dobry poziom nawilzenia i ladny kolorekJestem baaaaaaaaardzo zadowolona z tej serii.Używam tego produktu dwa tygodnie na urlopie i na przyszly rok tez zakupie