Garnier, Color Naturals `Lśniące blondy` (Trwała farba rozjaśniająca)

Garnier, Color Naturals `Lśniące blondy` (Trwała farba rozjaśniająca)

Trwała koloryzacja odżywiająca włosy z trzema olejkami (oliwką, awokado i karite). Rozjaśnia i jednocześnie farbuje aby uzyskać lśniące blondy bez pomarańczowych refleksów. Formuła z trzema olejkami odżywia i wygładza włókno włosa sprawiając, że włosy są elastyczne i miękkie w dotyku oraz błyszczące.

Bardzo dobra i tania farba- lecz nie ideał;)

Recenzja dotyczy mieszanki kolorów 111 i 102

Moje włosy to mysi blond na poziomie 8 z dużą ilością czerwonego pigmentu. Trudno rozjaśniający się, zwłaszcza odrost i włosy pod spodem.

Wcześniej używałam kilka razy zachwalanej 10.21 z Lorel'a z rożnych linii. Nie polecam ich nawet dla 'mysich' blondynek, nie rozjaśniają odrostu i szybko żółkną!

Przejdźmy do Garniera, farba co prawda śmierdzi, więc trzeba nakładać ją przy otwartej łazience,żeby się nie "zaczadzić";p, konsystencja farby jest w sam raz- nie leje się, ani nie jest zbyt gęsta. Odrosty łapie na naturalny blond trzymam 30 minut, resztę włosów tylko malaksuję przez 5 minut z małą ilością wody by zmniejszyć % oxydantu i nie męczyć tak włosów. Załączona odżywka jest w miarę ok, ale wolę nałożyć Kallosa lub Biovax'a wtedy włosy po malowaniu nie plączą się. Ze względu na to,że moje włosy rosną bardo szybko to maluję odrost co miesiąc, kolor nie żółknie tak szybko jak poprzednie farby. Włosy niestety po jednej wpadce z inna farbą nie są idealne...dlatego nie wypowiem się co do kruchości włosów i ich łamania się , ale po tej farbie nic mi się nie dzieje, nie piecze, włosy nie wypadają mocniej, z natury były i są suche , a farba nie przyczynia się do jeszcze większego suszu. Ja narazie nie będę ryzykować zmiany farby na inną, tej odjęłam jedną gwiazdkę, bo być może kiedyś znajdę ideał. A! włosy długości do połowy pleców maluję jedną tubką farby (pół 111 pół 102). Pierwsze zdjęcie bez lampy, drugie z lampą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222721].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny, naturalny i równomierny kolorek.

Mam naturalne włosy w kolorze ciemnego blondu, które nie są zbyt podatne na farbowanie.

Przez dłuższy czas by uzyskać kolor jasnego blondu używałam rozjaśniacza bądź farby Palette. Przez wzgląd na to moje włosy może miały wymarzony kolor, ale mimo wszystko wyglądały okropnie. Były zniszczone, suche, ciężko było je zapuścić, gdyż kruszyły się od dołu.

Na szczęście to się zmieniło, gdy koleżanka ponad rok temu poleciła mi farbę Garnier. Farba przede wszystkim nie niszczy tak bardzo włosów, daje równomierny kolor, jest łatwa w aplikacji. Można dzięki niej uzyskać bardzo ładny, naturalny blond bez żółtych refleksów. Kolor nie wypłukuje się z włosów, nie zdarzyło się również, żeby włosy wyglądały na siwe po farbowaniu. Słyszałam opinie, że farba brzydko pachnie, natomiast osobiście uważam jej zapach za znośny. Bardzo dużym plusem jest również cena i dostępność farby. Do opakowania dla wygody dołączane są rękawiczki, a dla poprawienia kondycji włosów również saszetka z odżywką. Po jej aplikacji włosy są mięciutkie i miłe w dotyku. Sprawiają wrażenie bardzo dobrze nawilżonych i ładnie pachną.

POLECAM!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: około 12

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1135671].usefull || 0 }}% pomocna.

Koszmar!!! Omijajcie to z daleka!

Uzywalam farb wielu firm, w wiele odcieniach blondu ale na taki koszmar nie trafilam nigdy! Mialo nie byc zoltych odcieni a odrosty az strasza zolcia wpadajaca w rudy! Nie to jest jednak najgorsze... Wlosy na dlugosci sa NIEBIESKIE!!! Wygladam jak stara baba! Brak slow!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026906].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Koszmar

Farbuję włosy na rudo od marca 2013 roku. Do tej pory byłam wierna jednej farbie, jednak postanowiłam zaryzykować i kupiłam farbę garnier, co okazało się ogromnym błędem.

Używałam farby miedziany blond. Na opakowaniu widać piękny odcień rudości, żadnych blondów, na co liczyłam.

Pierwsze farbowanie wyszło dobrze- ładny kolor, włosy nie ucierpiały za bardzo. Kolor się nie wypłukiwał za szybko. Dobrze się nakładało farbę i jakoś specjalnie nie raził mnie jej zapach. Zachęcona efektem sięgnęłam po nią po raz drugi.

Drugie opakowanie zasiało spustoszenie na mojej głowie. Włosy są przesuszone, zaczęły się rozdwajać i widać, że są zniszczone i matowe. W dodatku miejscami nie są rude, a blond- bardzo jasny blond, co jest mocno zauważalne i zwraca swoją uwagę pytaniem "pofarbowałaś się na blond? masz blond pasemka? itp" (jestem naturalną brunetką i nigdy nie farbowałam się na blond).
Blond może i ładny, ale kompletnie nie zamierzony w dodatku nierównomierny i co gorsze żadna inna farba nie załapała w tym miejscu koloru :-( po mimo późniejszego farbowania. Niestety nie wiem jak pozbyć się tego efektu, a co gorsze nie wiem czy uda się moim włosom wrócić do stanu sprzed farbowania tą farbą.

Osobiście odradzam.

Do plusów mogę zaliczyć jedynie cenę i fakt, że mnie nie uczuliła.

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001725].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie spełnia moich oczekiwań

Używałam tej farby dosyć długo, a więc moja recenzja jest mocno przemyślana. Wiem jak farbę się nakłada na całe włosy, odrosty, jak spłukuje się kolor i jakie są długofalowe skutki jej stosowania.

Recenzja dotyczy koloru 111 - superjasny popielaty blond.

Zacznijmy od początku - brakuje buteleczki z dozownikiem (dzióbkiem) umożliwiającej nakładanie bezpośrednio na odrosty. Farbowanie wymaga posiadania miseczki i specjalnej szczoteczki (pędzelka) do nakładania. Dołączone rękawiczki są także miernej jakości i nie zapewniają dłoniom dobrej ochrony.

Nakładanie jest nieprzyjemne, ponieważ farba ma bardzo silny zapach amoniaku i wody utlenionej. Niestety nie napisali na opakowaniu na ilu procentowej wodzie jest farba, wnioskuję, że na naprawdę mocnej, bo farba okropnie niszczy włosy. Amoniak ostro wyjaławia włosy i rujnuje końcówki. Po kilku zastosowaniach włosy tracą połysk, sprężystość i zdrowy wygląd, zamieniając się w siano...

Mam włosy w kolorze mysi blond, delikatne i podatne na farbowanie, a mimo wszystko krycie okazało się szalenie nierównomierne. Pomimo przestrzegania zaleceń producenta dotyczących nakładania i czasu farbowania odrostów i przeciągania na pozostałe pasma, odrost farbował się na kolor o lekko żółtawym zabarwniu, natomiast końcówki przez pierwsze dwa - trzy mycia miały odcień gołębi, a nawet niebieskawy... Po wyjściu na światło dzienne efekt był tragiczny - śmieszny i nieprofesjonalny. Kilka myć później popielaty odcień znikał i całość czupryny stawała się żółtawa. Pomagała tylko srebrna płukanka.

Na temat zniszczeń mogłabym długo mówić. Właściwie nie wiem jak to się stało, że tak długo tolerowałem ten produkt i dopuściłam do takiej katastrofy na mojej własnej głowie. Dziś próbuję uratować zniszczone włosy, podcinając, nawilżając i chodząc do fryzjera. Inwestuję w łagodne i skuteczne kosmetyki, jednak dopóki włosy nie odrosną w całości, nie odzyskam raczej ich blasku i delikatności.

Wiem, że farby za 30-40 złotych także niszczą włosy, niektóre jeszcze gorzej (lepsze opakowanie i reklama, ale równie kiepski skład), jednak tej zdecydowanie nie polecam. Szkoda włosów dziewczyny... Zarówno tych słabych i rzadkich, jak i gęstych i zdrowych. Być może moja recenzja powstrzyma kogoś przed zniszczeniem swoich włosków.

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988753].usefull || 0 }}% pomocna.

wlosy wychodzą garściami :(

Używam koloru jasny popielaty blond, już trzeci raz zrzędu do farbowania odrostów. Mój naturalny kolor to jasny brąz.
Farba super pokrywa, kolor wychodzi rzeczywiście taki jak na pudełku, co do tego nie mam zatrzeżeń.
Również sama konstystencja i aplikacja są przyjemne, farba nie spływa. Zapach jak to zapach farb, szału nie ma, ale łzy nie cisną się do oczu.
Przejdźmy do największego minusu - po farbowaniu włosy wychodzą mi garściami... jestem załamana, kolor jest świetny, ale nie w tym tempie zostanę wkrótce bez włosów. Obawiam się użyć jej po raz kolejny, mimo, że z efektów jestem zadowolna

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983348].usefull || 0 }}% pomocna.

Srednia

Uzywalam jej poki byl dostepny w drogeriach moj kolor jednak dobrze sie stalo ze jej juz nie ma.
Teraz widze ze odkad farbuje wlosy farba z innej firmy moje wlosy nie sa tak zniszczone u nasady i nie maja sztucznego odcienia.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duzo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965648].usefull || 0 }}% pomocna.

moje cudo

Używam tej farby od 3 mcy,czyli co miesiac farbuje odrosty i jestem mega zadowolona,mam kolorek taki jak chce i nie poniszczone włosy:))w porównaniu z tym jak niszczyła mi je moja długoletnia fryzjerka poprzez pasemka rozjaśniane rozjaśniaczem

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946768].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt

Rozjaśniam włosy od półtora roku i nigdy chyba nie uzyskałam tak zadowalającego efektu, włosy nie są ani żółte ani nazbyt białe.
Zawsze używałam najpierw rozjaśniacza a później farby tonującej która zniwelowałaby żółty odcień. Tym razem wystarczyło tylko nałożenie tej farby i odcień jest naprawdę ok na dodatek nałożyłam farbę tylko na odrosty a ona dopasowała się do całości, a dodam że naturalnie mam brązowe włosy i doprowadzenie ich do satysfakcjonującego koloru jest sporym problemem.
Na dodatek farba nie zniszczyła drastycznie moich włosów jak niektóre rozjaśniacze.
Jestem naprawdę zaskoczona bo i cena jest niska dlatego zamierzam w przyszłości kupować już tylko tą farbę z kremową formułą <3
Używam tego produktu od: dziś

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893872].usefull || 0 }}% pomocna.

Nikomu jej nie oddam.

Oceniam odcień 102

Mój naturalny kolor włosów to popielaty blond, coś na poziomie 8. Niestety bardzo trudno rozjaśniający się, oczywiście do rudego. A ja uwielbiam białe włosy! Wypróbowałam chyba wszystkie farby, bez zadowalających efektów.
Potem nauczyłam się pojaśniać odrosty rozjaśniaczem i tylko tonować kolor farbą. I ona do tonowania nadaje się świetnie.

+gasi żółte tony po rozjaśniaczu
+wydajna
+kolor zostaje na długo, nie zmywa się, nie żółknie
+cena
+odżywka po koloryzacji jest genialna

-zapach (rozjaśniacz to przy tym fiołki)
-dostępność (te odcienie rozjaśniające naprawdę ciężko znaleźć)
-konsystencja (farba jest zbyt rzadka)

Załączam zdjęcie koloru jaki mniej więcej mi wychodzi.

Ilość zużytych opakowań: około 12

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884362].usefull || 0 }}% pomocna.