Krem ochronny na lato z faktorem 12

Krem ochronny na lato z faktorem 12

Krem dla młodych, aktywnych kobiet. Swiadomych szkodliwego działania promieni słonecznych nie tylko na plaży, podczas wakacyjnego wypoczynku, ale także w mieście, w drodze do pracy... Innowacyjne opakowanie, zastąpiliśmy opakowania z kartonu materiałem imitującym mrożone szkło tzw. priplak, skusi nawet najbardziej wymagajšcš kobietę
Ochronny krem do opalania pozwala korzystać ze słońca, pielęgnujšc twarz, szyję i dekolt i jednocześnie chronišc przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Algi jako źródło minerałów, odżywiajš i nawilżają skórę. Witamina E zwana witaminą młodości zwalcza wolne rodniki opóźniajšc proces starzenia się skóry i zapobiegajšc powstawaniu zmarszczek.
Nowej generacji filtr chroni przed niekorzystnym promieniowaniem UVA i UVB. Skóra jest nawilżona, gładka i odpowiednio zabezpieczona. Krem polecany dla wszystkich rodzajów cery.
Krem idealnie nadaje się również pod makijaż.

Cena: / 50ml

nie dla tłustej cery

od razu uprzedzam ze dla tłustej cery może wydac się za tłusty i powodować świecenie twarzy. dla mojej skóry(normalnej)jak i dla suchej ok. Ładnie pachnie, wydajny(dwa sezony go miałam)i przede wszystkim skutecznie chroni przed słońcem. Próbowałam juz kiedyś kremu z filtrem 12 daxa i się nie sprawdził , ten Kolastyny sprawdzony na Chorwackim słoncu-test zdany żżadnych podraznień.