Repair Therapy, Intense Repair Mask (Ekspresowa maseczka regenerująca)

Repair Therapy, Intense Repair Mask (Ekspresowa maseczka regenerująca)

Maseczka Intense Repair odbudowuje zniszczone włosy zapobiegając ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Wszystkie zalety maski oraz szybkość działania odżywki połączone, aby zapewnić Twoim włosom odżywienie, wzmocnienie i ochronę przed rozdwajaniem się końcówek. Natychmiastowe głębokie odżywienie.
Unikalna podwójna formuła zawiera:
Maskę z cząsteczkami Fibre Actives, które wnikają głęboko do wnętrza włosa wiążąc proteiny i odbudowując go od wewnątrz bez obciążania.
Odżywkę z Micro Serum, która intensywnie odżywia i zamyka łuski włosów zapobiegając przyszłym zniszczeniom.

średniak, bez spektakularnego efektu…

Maseczki używam już dłuższy czas i nie zauważyłam spektakularnych efektów. Właściwie włosy są jedynie trochę gładsze, ale nie ma mowy o jakimś odbudowaniu czy zabezpieczeniu przed łamliwością. Ogólnie działa po prostu nawilżająco i nadaje trochę połysku, dzięki czemu nie mam takich „sianokosów” ;-) na głowie, a włosy dają się ładniej układać.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Dla mnie super

Dużo bardziej wole maseczki niż odzywki. Mam wrażenie że maseczki działają lepiej. Dlatego używam zazwyczaj tylko masek. W zależności od tego ile mam czasu, używam jej albo przed myciem albo po myciu. Zdecydowanie polecam abrdziej używanie przed mycie. Nakładam maske na zwilżone włosy obwijam folią i zakładam czapkę i tak trzymam przez ok 2 godziny. Różnica jest niesamowita.

Maska odzywia włosy mam wrażenie że są mocniejsze, zdrowsze. Jakby się pogrubiły w przeciągu paru godzin.
Niestety nie spowodowały zmniejszenia wypadania ani łamania włosów. Ale mmimo wszystko maska jest bardzo dobra.

Używam tego produktu od: pó łroku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadowalający efekt

Kupiłam tę maskę w atrakcyjnej cenie, w regularnej cenie raczej bym się nie zdecydowała - uważam, że na rynku jest duża konkurencja jeśli chodzi o tego typu produkty i jakością podobne :)

+ nawilża włosy
+ włosy się dobrze rozczesują
+ piękny zapach, typowy dla Dove
+ konsystencja

- na dłuższą metę nie poprawia kondycji włosów..
- cena - nie kupię jej w regularnej cenie - uważam, że jest dużo tańszych kosmetyków o podobnym jak nie lepszym działaniu
- \'\'nienaturalny skład\'\'
- niewydajna

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

Silikonowe wygładzenie

Bardzo fajnie wygładzająca odżywka. Nadaje włosom miekkości, pięknie je przy tym wygładzając i nie obciążając zarazem.
Fajnie ujarzmia puszące się końce.
Jest bardzo treściwej konsystencji, dzięki czemu nie trzeba jej dużo używać, co wpływa na jej wydajność.
Zapach ma przyjemny, dość typowy dla kosmetyków Dove.
Nie używam jej po każdym myciu, bo bałabym się obciążenia i przetłuszczenia, ale raz na 3 mycia sprawdza się świetnie.
Na pewno nie ma co się po niej spodziewać super regeneracji i nawilżenia, bo daje raczej efekt doraźnej poprawy stanu włosów - do zmycia.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo jest wiele podobnie działających odżywek w niższej cenie.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

uwielbiam ;)

Mam włosy długie suche na końcach a przetłuszczające się u nasady i ta maska odpowiada mi bardzo:
- pięknie pachnie
- wydajna, mała ilość daje duże efekty
- ja nakładam ją tylko na końce i super je regeneruje przez co są śliskie, nie puszą się
- po spłukanie uwielbiam zapach tej maski który długo się na nich utrzymuje
- opakowanie jest fajne bo można maskę zużyć do końca

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Bardzo ok

Ten produkt otrzymałam w zestawie wraz z szamponem i ampułką do przetestowania. Używałam wiele masek, lepszych i gorszych, z silikonami, czy bez w składzie, drogeryjnych, czy mniej znanych. Tej maski Dove jeszcze nie znałam. Moja opinia może być niezbyt wartościowa, ponieważ za mną dopiero jedno użycie tej maski, więc wypowiem się na podstawie tylko tego użycia. Maska ma bardzo przyjemny dla mnie zapach, idealną dla mnie konsystencję, a także wygodne opakowanie. Jeśli chodzi o efekt, jaki uzyskałam na włosach- włosy po wysuszeniu były miękkie, jedwabiste, dzięki składnikom kondycjonującym, lśniące, gładkie i zdyscyplinowane. Nie umiem jednak powiedzieć, jak długo ten efekt będzie się utrzymywał- mam nadzieję, że nie tylko "od mycia do mycia", ponieważ jestem bardzo mile zaskoczona :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe opakowanie

dobra

dla mnie ok. lubię kosmetyki dove , tzn. moje włosy je lubią. dodam ,ze jest to jedna z najlepszych jakie stosowałam dotychczas a było ich miliony. Polecam ta tańsza wersje, czyli zwykłą maseczkę z tej serii. Działa bardzo podobnie a tak jak wspomniałam jest o wiele tańsza.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opkowania

Nie robi tego, co powinna

Maska ta z nazwy i opisu powinna odbudowywać włosy i je regenerować, a tego z pewnością nie robi.

Jednak ma swoje plusy, dla których mimo wszystko lubię ją używać:
+ wygładza włosy
+ przyjemnie je zmiękcza
+ ułatwia rozczesywanie
+ ma przyjemny zapach

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia pierwszego

Niezła

Jest to moja pierwsza odżywka do włosów Dove z serii niebieskiej, która ma na celu odpwiednie zregenerowanie włosów. I w rezultacie tak jest, ma kremową konsystencję, jak to przystało na kosmetyki marki Dove, przyjemny zapach, łatwo się rozprowadza na włosach. Mankamentem jest to, że się wchłania w strukturę włosa, a nie zostawia na głowie maskę, która ma regenerowac włosy przez co najmniej minutę. Minusem jest rownież to, że jest mało wydajna, i starcza na kilkanaście użytkowań (i to przy moich krótkich włosach) aczkolwiek te dwa drobne mankamenty mogę pominąć, gdyż generalnie spełnia moje oczekiwania w 100 %.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

lubię ją

Nie traktuję tej maski jako produktu który zregeneruje mi włosy - wystarczy spojrzeć na skład, jednak oceniam ją w związku z poprawą wyglądu włosów
Plusy:
- włosy są po niej miękkie i pachnące
- łatwiej się rozczesują,nawet na mokro
Minusy:
- obciąża włosy
- cena regularna ;/

Maseczka warta wypróbowania, gdyby kosztowała mniej stała by u mnie na półce non stop ^^

Nie mam już sił ....

Boże boże .... Nie mam już sił opisywać tego produktu . To był pierwszy produkt który wyciągłam z pudełka do testowania i zabrałam ze sobą na wakacje !!!
Jakiż to był błąd !
Bogu dzięki uprzejmość arabska pomogła zakupić mi świtną maskę do włosów i czysty olej jaśminowy, gdyby nie te 2 arabskie specyfiki wróciłabym z włosami a\'la dred !!!! Za żadne skarby nie mogłam ich rozczesać. Całe pudło zużyłam po 4 dniach stosowania !!! Włosy aż lepiły się w strączki , a nie były gładkie !
Ja rozumiem silkiony, ja rozumiem parafina, ja nawet rozumiem parabeny i inne dziady w składzie !!! Ale niech coś pomoże włosy rozczesać , a tu efekt stosowania ...wiećej szkodzi niż pomaga :(

Używam tego produktu od: prawie 3 miesięcy

3 / 5

Maseczke dostalam do testow. Spektakularnych efektow nie zauwazylam, ale podoba mi sie zapach, ktory utrzymuje sie dlugo na wlosach. Do tego wlosy sa gladkie i miekkie w dotyku. Niestety na moich cienkich wlosach nie wyglada to najlepiej, poniewaz je obciaza :(

Używam tego produktu od: 2 miesiecy