Przyspieszacz opalania

Przyspieszacz opalania

Łagodnie nawilżająca emulsja przyspieszająca opalanie polecana do wszystkich rodzajów skóry. Dzięki zawartości aktywatora opalania w znacznym stopniu przyspiesza proces opalania. Olejek brzoskwiniowy i Masło Shea głęboko nawilżają i intensywnie pielęgnują skórę. Witamina E oraz alantoina zapobiegają powstawaniu zmarszczek i łagodzą drobne podrażnienia. Innowacyjna formuła preparatu gwarantuje piękną opaleniznę w krótkim czasie i jednoczesną ochronę skóry. Kosmetyk polecany jest również do stosowania w solarium.

Cena: ok. 16-17 zł / 150 ml

taki sobie :/

kupiłam go jakiś czas temu w promocji za 10,99 niestety zawiodłam się....
Nie spełnił swojej roli. posmarowałam się nim przed wyjściem na słońce i po godzinie leżenia na pełnym słoncu efektów brak :( skóra była nawilżona ale nadal blada.
ALE Znalazłam sposób aby produkt sie nie zmarnował.
Aby zadziałał wymieszałam go z wodą wlałam do buteleczki ze spryskiwaczem i bedąc na słoncu psikałam sie co jakiś czas.
I jaki wynik ? Efekt lepszy niż przy stosowaniu samego przyspiszacza skóra już po krótkim czasie była ciemniejsza:)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

nie przyspiesza

zapach, wydajność, dobrze się wchłania. ale nie przypiesz opalania, nawet go nie wzmacnia, nic z tych rzeczy. skóra nie jest jedyni czerwona po kontakcie ze słońcem i tyle. taki balsam na słońce.

Używam tego produktu od: przez trzy tygodnie zeszłych wakacji

nigdy.

Wydajny to on jest. I tani. Żadnych innych plusów nie widzę.
Nie będę się rozpisywać o zapachu, konystencji i innych bzdetach, które nie są ważne, przecież ten produkt ma przyspieszać opalanie a nie pachnieć pięknie, tak?
Tak więc - nie przyspiesza opalania WCALE. Używałam go kilka razy podczas opalania i nic to nie dało, blade zostało bladym.

Używam tego produktu od: 3 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Cellulit składniki

Rewelacja

Ja ogólnie nie mam problemów ze schodzącą skórą, opalaniem się na czerwono itp. Moja skóra szybko łapie słońce i od razu staje się brązowa. Ten przyspieszacz to usprawnił.

+ Dobra cena
+ Utrzymuje opaleniznę

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

nie przyspiesza

Używałam rok temu przez całe lato. Krem nie spełnia obietnic producenta - nie przyspiesza opalenizny. Aczkolwiek dobrze nawilża, nie natłuszcza zbytnio, ładnie pachnie, dobrze się rozsmarowuje i całkiem nieźle wchłania. Jest tani i wydajny. Kupiłam w promocji, więc nie było mi szkoda, że nie spełnia obietnic producenta. Nawilża i odżywia skórę. Jako balsam zasługuje na trzy gwiazdki, ale jako przyspieszacz na jedną - dlatego daje dwie gwiazdki. Nie wiem czy kupię ponownie, gdyż teraz poluje na aktywator Ziaji. Ja generalnie bardzo słabo się opalam, a jak już to na raczka.

Używam tego produktu od:rok temu w wakacje

Nie spełnia wymagań producenta

A więc:

Plusy:
-zawiera filtry UVA+UVB;
-wydajny;
-ładnie i długo pachnie (nawet w kontakcie ze słońcem i skórą-nie tylko w tubce jego zapach jest przyjemny);
-nie uczula;
-nie zostawia uczucia lepkości;
-szybko się wchłania;
-skóra nabiera brązowego kolorku;
-nawilża;
-cena.

Minusy:
-nie zauważyłam przyspieszenia opalania-a to zapewniał producent;
-utrwalenia opalenizny też nie dostrzegłam.

Nie wiem jak sprawdza się na solarium.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

przyspieszenia brak

jedyny plus to ładny zapach
wchłania sie szybko, nie klei
ale opalenizny to z tego nie będzie, przynajmniej u mnie
efekt dokładnie taki sam jak bez tego kremu
może tylko więcej brązu zamiast czerwoności na początku
jednak wydaje mi sie, że to samo mogłabym osiągnąć zwykłym balsamem do ciała
mało wydajny, chcąc sie opalać na niego parę godzin zużyłam prawie pół opakowania
dodam że mam jasną karnację, ale szybko sie opalamUżywam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:prawie 1

może być

Kupiłam go po raz pierwszy w ubiegłym roku i jakoś nie zwracałam uwagi na jego działanie ponieważ większość lata spędzałam na słonku... Dopiero w tym roku zrobił na mnie wrażenie, kiedy to wśród natłoku pracy nie miałam czasu na spędzanie dni na plaży.
Podobnie jak poprzedniczka jeśli chodzi o opalanie... mam jasną karnację co oznacza, że pierwsze dni albo nie dają nic, albo wychodzę czerwona jak burak...
A tu... wierzcie lub nie, po kilku godzinkach efekt naprawdę był widoczny. Delikatny brązik (od czerwieni nie uciekłam) ale duży plus, bo skóra nie była podrażniona.
Ogólnie: dobrze się rozsmarowuje, kiepsko pachnie, ale da sie wytrzymać, tuż po nałożeniu zostawia żołtą poświatę.
A podsumowując mogę polecić jednak na początkowy etap opalania, gdyż późnej zamiast przyspieszać - spowalnia opalanie.

****

Nigdy nie mialam cierpliwosci do opalania. Na piękny brązik też nie mialam szans - opalam się na czerwono, potem kolor mojej skory niewiele rozni się od koloru przed kąpielą sloneczną. Dlatego zakupilam ten przyspieszacz.

+ wygodne opakowanie
+ wydajny
+ naprawdę dziala! Opalilam się na lekki brązik w ciągu paru godzin ( nie pod rząd ;) )

Używam tego produktu od: 1,5 msc

swietny

mialam kilka lat temu i pozwolil mi sie ciezyc brazowa opalenizna juz po godzinie . Musze zaznaczyc, ze nie uzylam wtedy zadnych filtrow, a normalnie opalam sie na czerwono, dopiero po kilku dniach na brzoskwinkke.

nie przyspiesza :[

Ładnie pachnie, szybko sie wchlania, nawilza- skora dzieki niemu nie jest taka wysuszona po wyjsciu z solarium, bardzo wydajny, poreczny i wygodny w uzyciu. Ale ma jeden niewybaczalny minus: zupelnie nie przyspiesza opalania. Dlatego nie polecam.
ilość zużytych opakowań: 1

Bardzo dobry!!!

Dziwią mnie negatywne opinie na temat tego kosmetyku, bo według mnie jest to rzecz naprawdę godna polecenia i niedroga. Poręczne opakowanie, wydajny, już niewielka ilość wystarczy by posmarować całe ciałko, szybko widać efekty. Ja mam jasną karnację i ciężko się opalam, ale ten kosmetyk jest dla mnie świetny i to zarówno na słonko jak i do solarium. Jedynym mankamentem jest to, że dość ciężko się wchłania i dlatego trzeba dobrze go wmasować. A aby było widać rezultat- po prostu trzeba posmarować się kilkakrotnie w trakcie opalania :) Gorąco polecam!!!