BeLiss 2735E (Suszarko-lokówka)

BeLiss 2735E

Cena już od 199,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Obrotowa i wygładzająca szczotko-suszarka wyposażona jest w 4 końcówki, niezbędne do profesjonalnego modelowania włosów.
Idealne wygładzanie włosów, nadanie im objętości gdy pozbawione są energii, czesanie do wewnątrz lub na zewnątrz, modelowanie grzywki jednym pociągnięciem, uzyskanie efektu spiralnych loków na końcówkach lub podkreślenie naturalnych loków, wszystkie te zabiegi będą teraz łatwiejsze dzięki BeLiss 2735E firmy BaByliss suszy, wygładza i nadaje połysk już po pierwszym przeciągnięciu, jednocześnie chroni naturalną jakość i połysk włosa.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 5

super gładkie włosy!

Mam włosy z tendencją do puszenia się i lekkiego falowania i u mnie ta lokówka sprawdza się wyśmienicie. Radość po pierwszym użyciu wręcz nie do opisania. W nawiązaniu do opinii poprzedniczek, wierzę, że w przypadku gładkich włosów może spowodować tragedię, bo tylko bardziej je przyliże. słabo też z unoszeniem włosów u nasady. Ale jeśli tylko szukacie sposobu na ujarzmienie bardziej niesfornych kosmyków, ten gadżet jest niezastąpiony. żadne olejki ani odżywki nie wygładziły mi włosów jak ta szczotka z włosia dzika. efekt ładniejszy niż po prostownicy, bo bardziej naturalny, a przy tym włosy dzięki wygładzeniu wyglądają naprawdę zdrowo.

Używam tego produktu od: kilku dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983098].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 17

Mój zamiennik prostownicy i okrągłej szczotki

Świetny gadżet! Nie mam innej suszarki, używam tylko tej i jest super.

Lubiłam używać okrągłej szczotki do stylizacji. Kiedy zobaczyłam ten gadżet, stwierdziłam, że muszę go mieć!

Tym urządzeniem raczej nie zakręcimy włosów w loki, ale świetnie się sprawdza w podkręcaniu końcówek i dodawaniu objętości. Niesamowicie wygładza fryzurę, włosy są jak spod żelazka. Przy umiejętnym używaniu rzeczywiście podnosi włosy u nasady. Końcówka z włosia dzika jest super - moje włosy są lśniące, rozczesane i gładkie. Końcówka prostująca spełnia swoje zadanie - lubię ją również za to, że przyspiesza całe suszenie włosów.

Jedyny minus - obrotowa końcówka nie obraca się przy zimnym nawiewie :( Wiem, że z logicznego punktu widzenia nie ma to sensu - na zimno włosy nie podkręcą się w tak krótkim czasie jak kilka minut suszenia. Ale i tak chciałabym, żeby ta funkcja działała na zimno!

Polecam każdemu, kto normalnie suszy włosy i stylizuje okrągłą szczotką. Jest łatwiej, szybciej, prościej - i 1 ręką!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976198].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Lokówka super !!! :)

Lokówkę przetestowałam u mamy, która jako pierwsza ją zakupiła. Sprawdziła się u mnie rewelacyjnie.
Miałam grube i długie włosy, suszenie zwykłą suszarką zajmowało mi 30 minut.

zalety :
-skróciły czas suszenia moich włosów do 10 minut
-nie elektryzowały się (po wymodelowaniu pryskałam lakierem do włosów)
-ładnie błyszczały
-podnosiły włosy od nasady
-po wymodelowaniu optycznie miałam jeszcze więcej włosów :)
-świetna szczotka z włosiem dzika
-poręczna

wady :
mogła by być troszkę krótsza :)

mogę polecić z czystym sumieniem i nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii...

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955548].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 11

beznadziejna suszarka

Jeszcze nigdy nie miałam suszarki,która by tak elektryzowała włosy.Teraz przy włączonych kaloryferach to jest tragedia,nie mogę ułożyć włosów,bo wszystkie lecą mi na twarz,nie wspominając o grzywce.Ta suszarka powinna mieć jakąś wzmiankę,że nie nadaje się do długich włosów.Najgorsza suszarka jaką kiedykolwiek miałam.

Używam tego produktu od: miesiąca i nie wiem czy dłużej dam radę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954676].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 92

ok

Używam jej od dłuższego czasu, ale w moim zestwie nie ma dyfuzora.
Szybko pomaga stworzyć fryzurę jak od fryzjera
poręczne opakowanie

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[863572].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 80

Nic nadzwyczajnego

Od kąd pamiętam używam lokówko- suszarek, i zmieniam na nową co jakieś 2-3 lata (praktycznie codziennie używane) dlatego, że szczotki są już tak zużyte że nadają się do wyrzucenia a przez to sama suszarka staje się "zwykłą" suszarką.

Tym razem wybór padł na Babyliss. Przed kupnem naczytałam się masy pozytywnych komenatarzy ale mówiąc szczerze podeszłam do tego z wielkim dystansem bo już nie raz się zawiodłam na rzekomo "suszarkowych cudeńkach".

Po 2 miesiącach używania muszę stwierdzić, że suszarka mnie nie zachwyciła.

Plusy :

+ pierwszy raz używam obrotowej szczotki i to naprawdę świetna sprawa - jednym przyciskiem szczotka zawija nam włosy i kręci się pod nawiniętym pasmem przez co ręka się nie męczy

+ intuicyjna obsługa - szybko można załapać jak się tą "obrotową" funkcją posługiwać

+ włosy faktycznie są miękkie i wygładzone a taki efekt na pewno spodoba sie osobm, które dość mają wiecznie spuszonych włosów

+ szybko idzie mi suszenie - włosy po ogólnym podsuszeniu, później podzielone przeze mnie na 3 warstwy suszę i modeluję obrotową szczotką ok 10 min

+ uczucie kompletnego wysuszenia włosów - przy dzieleniu włosów na pasma i nawijaniu na szczotkę, mamy pewność, że włosy są wysuszone całkowicie

+ ładne etui dołączone do suszarki, w którym można ją godnie przechowywać

Minusty :

- brak efektu uniesienia włosów, choćbyśmy nie wiem jak się starały

- przez pierwszy miesiąc używania miałam dość długie włosy i po użyciu obrotwej szczotki włosy były nijakie - gładkie - to fakt - ale bardzo "błagie" końcówki lekko wywinięte, żadnej mowy o jakim kolwiek uniesieniu - do włosów długich - do łopatek nie polecam bo żadnego efektu nie zauważycie

później włosy ściełam do ramion i szczerze mówiąc też nie ma rewelacji. Jeśli ktoś myśli, że tą obrotową szczotką można zrobić sobie fale, albo grube loki to jest w błędzie. Próbowałam wiele razy i były tylko lekko podkręcone na dole a później się zupełnie rozprostowały chociaż użyłam lakieru. Gdy kręcę włosy na lokówkę efekt utrzymuje się jeszcze następnego dnia.

- ta suszarką możemy uzyskać tylko efekt gładkich, prostych i zadbanych włosów - nic ponad to. Osoby z włosami podatnymi na kręcenie, puszącymi się, które pragną je ujażmić mogą być zadowolone. Osoby z włosami cienkimi, oklapniętymi na pewno będą rozczarowane.

- suszarka jest dość ciężka i wielka, może być trochę nieporęczna

- strasznie się nagrzewa przy używaniu najszybszego trybu obrotowego do tego stopnia że czasem parzą nawet przyciski. Nawijane włosy są tak gorące, że parzą ręcę.

- i teraz czas na NAJWIĘKSZĄ WADĘ - brak funkcji obrotowej przy zimnym nawiewie - kompletna porażka !

- do zestawu dołączona nasadka koncentrująca nawiew ( nie mam dyfuzora ze zdjęcia), końcówka prostująca i mała szczotka już niestety nie obrotowa. Ja używam tylko tej dużej obrotowej - cała reszta jest zbędna a za nią płacimy.

- gdy weźmiemy za duże pasmo włosów to wkręca się w brzegi szczotki - strasznie tego niecierpię ! Końcówka powinna być bardziej zabezpieczona przez wplątywaniem się włosów

- suszarki zmieniam ze względu na zużywające się końcówki a końcówce obrotowej też długo nie wróżę bo już po pierwszym użyciu włoski się "roztrzepały"

- funkcja obrotowa ma 2 biegi. Jeden wolny a drugi szybki. Wolny bieg przydaje się chyba tylko na początkowe używanie suszarki żeby ogarnąć tą fukncję - później zupełnie bezużyteczny bo o ile przy szybkim trybie ciężko włosy chociażby podkręcić to przy wolnym już na pewno nic z nimi nie zrobimy

- cena - moim zdaniem ciekawą propozycją w tym modelu jest tylko i wyłącznie szczotka obrotowa więc pozostałe gażeciki są zbędne

Ogólnie to osobom, które zastanawiają się nad kupnem radzę się baaardzo poważnie zastanowić, gdyż to nie mały wydatek jak na suszarkę, której żywotność nie będzie długa z uwagi na szybko zużywającą się szczotkę, a i spektakularnych efektów nie ma...

Ilość zużytych opakowań: moja pierwsza suszarka obrotowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855499].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 11

rozczarowanie

Na początku używania byłam zachwycona - włosy jak po wyjściu od fryzjera: uniesione u nasady, wygładzone, wyciągnięte, błyszczące... tak było przez tydzień, no może dwa. Potem zaczęły mi się w przedziwny sposób "rozchodzić" na czubku głowy. Ciężko mi to opisać, ale w efekcie, patrząc na moją głowę z tyłu, widać było skórę. Nie mam grubych włosów, raczej cieńsze, ale jest ich naprawdę dużo i coś takiego nie zdarzało mi się wcześniej. O dziwo identyczny problem miała koleżanka, która poleciła mi tę lokówko-suszarkę, dlatego śmiem sądzić, że to jej wina (suszarki oczywiście:).
Poza tym niewątpliwy atut jakim jest naturalne włosie z dzika stał się jednocześnie mankamentem: szybko się niszczy tworząc jakby "wachlarzyki". Na skutek tego włosy nie są dokładnie przeczesywane i gdy nabierze się ich więcej na szczotkę zwyczajnie przygniatają to włosie.
Kolejnym minusem jest słabe zabezpieczenie nasady szczotki, dlatego przy chwili nieuwagi włosy wkręcają się i ostatecznie trzeba je wyrywać.
Słabym rozwiązaniem jest też brak obrotów podczas zimnego nawiewu oraz to, że nie ma oddzielnego przycisku, który by to zimne powietrze uruchamiał. Coś takiego ma każda suszarka, więc zaskakujący jest fakt, że w tej trzeba używać głównego przełącznika, a podczas suszenia jest to naprawdę kłopotliwe.
Moim zdaniem ta suszarko-lokówka dedykowana jest włosom do ramion. Moja siostrzenica ma długie, gęste włosy i po jej użyciu wyglądają bardzo zwyczjnie - identycznie jak po zwykłej szczotce: zero uniesienia i widocznego wygładzenia. Aktualnie skróciłam włosy do lini brody i wycieniowałam z tyłu i przy tej fryzurze szczotka staje się bezużyteczna - bardzo "zadziera" włosy z tyłu i robi się z nich taka śmieszna szczecinka. Wróciłam więc do klasycznego zestawu: suszarka + okrągła szczotka, choć myślałam, że po dwudziestu latach męki znalazłam wreszcie ideał.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[754300].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Dobra dla niektórych

PLUSY:

1) Idealnie wygładza nawet najbardziej zniszczone, "sianowate" włosy - mam wysuszone zniszczone włosy farbowaniem na blond, i żadna odżywka ani prostownica nie sprawiła, że były gładkie i lśniące w 100% - oprócz tej suszarko-lokówki, która idealnie zamyka łuski włosów i wygładza.

2) Bardzo ładnie wywija włosy na końcach

3) Przyjemnie i dosyć szybko się jej używa - jeżeli posiada się niewiele cienkich włosów

MINUSY:

1) Nie podnosi włosów u nasady, nie daje takiego efektu jak wysuszenie ich na szczotkę u fryzjera. Mam cienkie i oklapnięte włosy, i ta suszarka poprzez maksymalne wygładzenie ich jeszcze dodatkowo je "uklepuje".

2) Włosy wkręcają się w obudowę! Na łączeniach szczotki z dwóch stron jest szpara, w którą notorycznie wkręcały mi się włosy!(auć!). Musiałam zakleić te łączenia taśmą termoizolacyjną, co rozwiązało problem, ale chyba tak byc nie powinno..

3) Dosyć ciężka, nie do utrzymania przez dłuższą chwilę w lewej ręce.

PODSUMOWUJĄC: Dla osób których głównym i jedynym celem są pięknie wygładzone i lśniące włosy - myślę, że będą zadowolone.
Dla osób, które chcą takiego efektu jak po stylizacji okrągłą szczotką u fryzjera (podniesione, puszyste i wystylizowane) - nie będą zadowolone.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[752175].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Ja,uwielbiam ją ;)

Szczotka jest po prostu CUDOWANA Nie miałam w życiu lepszej lokówki! Mam włosy do ramion-równe,ale dosyć cienkie-to nie dosyć że pięknie podwija to jak cuudownie wygładza! Żadna prostownica tak nie działała!Nie elektryzuje,nie plącze,włosy są mięciutkie,wygładzone...brak mi słów pochwał! Używałam dotychczas tylko obrotowej szczotki.Cena trochę odstraszająca,ale naprawdę uwierzcie ,warta jest każdej wydanej złotówki.10 minut i fryzura gotowa! SZCZERZE POLECAM!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[722720].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Niezastąpiona !!!!

Dla mnie rewelacja !!! W chwili obecnej nie wyobrażam sobie bez niej życia !!!! W kilka chwil włosy nie dość że wysuszone to jeszcze ułożone !!! Olbrzymia oszczędność czasu, Mam włosy krótkie i delikatne po użyciu optycznie jest ich więcej.
Używam z kompletu tylko końcówki obrotowej . Poleciłam kilku osobom z różnymi włosami i też zachwycone.

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: i opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[718857].usefull || 0 }}% pomocna.