Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Lirene Dermoprogram, Pielęgnacja Oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny

To właściwy kosmetyk dla Ciebie, jeśli masz skórę wrażliwą lub skłonną do podrażnień, naczynkową lub bardzo suchą, która wymaga oczyszczenia, wygładzenia i przywrócenia blasku. Peeling wyjątkowo delikatnie usuwa martwy naskórek, łagodzi i odświeża cerę, a Twoja skóra odzyskuje promienny wygląd. Peeling odpowiedni dla skóry w każdym wieku. Delikatny enzym z papai dokładnie, ale bez konieczności tarcia, złuszcza zewnętrzne warstwy naskórka oraz ślady po niedoskonałościach, bez wysuszania i podrażniania skóry.
Wzbogacony w aktywny kompleks 3 ziół (arnika, kokoryczka, cyprys) pobudza proces odnowy naskórka, wzmacniając ścianki naczyń włosowatych. Wygładza i uelastycznia skórę, nadając jej promienny i młodszy wygląd.
Potwierdzone rezultaty:
93% wygładzenie i odświeżenie
76% skuteczne oczyszczenie
76% promienna cera.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Alcohol Denat., Papain, Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol, Lecithin, Vaccinium Myrtillus Fruit / Leaf Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Polygonatum Multiflorum (Solomon’s Seal) Rhizome / Root Extract, Cupressus Sempervirens (Cypress) Seed Extract, Arnica Montana (Arnica) Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Extract, Phenoxyethanol, Parfum, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, CI 16035. (17.05.2011)

Cena: ok. 16zł / 75ml
/s/

Delikatny, ale skuteczny

Peeling enzymatyczny używam jedynie w porze zimowej, kiedy moja skóra jest podatna na uszkodzenia i suchość. Peeling ten delikatnie złuszcza martwy naskórek pozostawiając skórę przyjemną w dotyku i wygładzoną. Kilka minut wystarczy, by skóra była gładka. Zmywa się dosyć dobrze. Zapach ma całkiem przyjemny.

slaby

Niestety zawiodłam się na tym produkcie. Używam go zgodnie z opisem 2 razy w tygodniu, od ponad miesiąca. Na mojej twarzy wciaz widzę suche skórki, które odznaczają się, gdy nałożę podkład. Do tego przeszkadza mi zapach, czuję w nim nutę czegoś od farby do włosów. Nie podoba mi się także użytkowanie - masowanie twarzy przez 2-3 minuty, mimo iż robię to delikatnie, mam później zaróżowioną twarz. Dlatego zazwyczaj nakładam go jak inne peelingi enzymatyczne - na nie więcej niż 10 minut. Niestety żaden sposób nie daje zadowalających efektów.

Zdecydowanie lepiej wypada enzymatyczny peeling z Avonu czy Perfecty. Ten wykorzystam, ale nie wrócę do niego nigdy.

Mój ulubiony

Peeling jest bardzo delikatny dla mojej wrażliwej skóry. Delikatnie złuszcza a skóra po nim jest wygładzona i miękka. Faktem jest że trochę wysusza. Używam go jak maseczki- nakładam na 10 min i zmywam. Opakowanie jest ładne, a zapach przyjemny. Ogólnie najlepszy peeling jaki do tej pory stosowałam.

azjatycka pielęgnacja

Delikatniutki

Piling ten jest dla osób, które chcą jedynie bardzo symbolicznie złuszczyć swój naskórek i przez symbolicznie mam na mysli bardzo symbolicznie. Zasadniczo jest kierowany do wrażliwej skóry i delikatność to plus. Można go stosować częściej a bardziej brutalny dzierak rzadziej i jakoś tak równoważyć złuszczanie skóry zwłaszcza jeżeli mamy tendencję do podrażnień czy zaczerwienień. Nie jest zły.

Dobry

Mam w miarę delikatną skórę, dlatego kupiłam ten produkt. Używam go 2 razy w tygodniu i efekty są całkiem niezłe. Usuwa suche skórki, wygładza, skóra jest miękka i w miare nawilżona. Pewnie wypróbuje jeszcze inne ale do tego będę wracać.

nic

Produkt ten kompletnie nic nie dał, więc nie wiem jak go ocenić... A jeśli dał to lekkie suche skórki na nosie, co byłoby jeszcze gorsze. Jest dosyć mazisty, więc trzeba się trochę omachać żeby go zmyć. Następnym razem wybiorę po prostu tradycyjny peeling cząsteczkowy zamiast enzymów.

Okropny

Jakiś czas temu kupiłam go na promocji i jestem rozczarowana. Efektu złuszczającego nie zauważyłam, a co najgorsze twarz po nim się cała świeci. To najgorszy peeling enzymatyczny jaki miałam.

Tak delikatny, że nie zauważyłam efektów...

Plusy:
+ jest delikatnym preparatem
+ skóra jest miękka
+ ładne opakowanie
+ przyjemny zapach
+ wydajny

Minusy:
- nie działa na moją trądzikową cerę, dlatego zaczęłam go używać do dłoni, gdzie sprawuje się idealnie, bardzo dobrze je oczyszcza i wygładza
- cena

Świetny produkt

Nie wyobrażałam sobie wcześniej peelingu do twarzy, który będzie działał bez tarcia. Uwielbiam drobinki, ale ta formuła mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła.
Produkt jest kremowy, gęsty jak śmietana, pachnie delikatnie i pięknie. Cera po jego użyciu jest taka inna, jak nie moja. Oczyszczona, wygładzona, ale też promienna, jakby czystsza od wewnątrz. Cerę mam mieszaną, ale wrażliwą i skłonną do przesuszeń w najdziwniejszych miejscach. Ten produkt absolutnie nie robi mi krzywdy, wręcz skóra jest lepsza, po prostu lepiej się czuje to i lepiej wygląda. Cena mogłaby być niższa, bo pojemność nie jest duża, ale na szczęście dzięki konsystencji peeling jest wydajny. Śmiało polecam wrażliwcom.

Nie widzę efektów 8|

+ Nie wysusza
+ Nie podrażnia
+ Skóra mięciutka po użyciu

+/- Troszkę szczypie

- Nie widzę efektów złuszczania, do umycia buzi skóra jest mięciutka i gładka ale po umyciu innym żelem/ mydłem znów taka jak wcześniej.

Świetny peeling dla wrażliwej skóry

Mam suchą, wrażliwą i naczynkową skórę i powinnam używać tylko peelingów enzymatycznych, ale ciężko znaleźć taki, który działa. Skuszona rossmannową promocją nabyłam enzymatyczny peeling Lirene (promocja skusiła mnie też do zakupu tego drobnoziarnistego i też jest super, nawet do mojej skóry, a oba były w cenie 11zł). Peeling okazał się świetny! Ponieważ nie lubię przezroczystych bardzo żelowych żeli (a enzymatyczne peelingi często mają taką właśnie formę) ucieszyła mnie widok lekko kremowego żelu, który nakładam na kilka minut, chwilkę wmasowuję, spłukuję, a efekt jaki osiągam po jego zastosowaniu jest cudowny i zaskakujący jak na tego typu kosmetyk - idealnie gładka, lśniąca, zaróżowiona skóra:-). Opakowanie to klasyczna tubka, z porządnym zamknięciem na klik, z której kosmetyk dobrze wychodzi - nie za dużo i nie za mało. Duży plus także za promocyjną cenę (regularna ok 16zł) oraz dostępność.

Ulubieniec :D

Używam tego peelingu dwa razy w tygodniu w duecie z żelem do mycia twarzy z tej samej serii. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ każdy inny peeling zostawia moją skórę zaczerwienioną i podrażnioną, a ten jest naprawdę DELIKATNY jak obiecuje producent. Ładnie pachnie,dobrze się rozprowadza i zmywa z twarzy, suche skórki znikają, a cera jest jedwabiście gładka. Dla mnie jest OK, ale przy większych wymaganiach skórnych może być zbyt delikatny.

Polecam wszystkim kobietkom o wrażliwej cerze :)