Lirene Dermoprogram, Pielęgnacja Oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny

To właściwy kosmetyk dla Ciebie, jeśli masz skórę wrażliwą lub skłonną do podrażnień, naczynkową lub bardzo suchą, która wymaga oczyszczenia, wygładzenia i przywrócenia blasku. Peeling wyjątkowo delikatnie usuwa martwy naskórek, łagodzi i odświeża cerę, a Twoja skóra odzyskuje promienny wygląd. Peeling odpowiedni dla skóry w każdym wieku. Delikatny enzym z papai dokładnie, ale bez konieczności tarcia, złuszcza zewnętrzne warstwy naskórka oraz ślady po niedoskonałościach, bez wysuszania i podrażniania skóry.
Wzbogacony w aktywny kompleks 3 ziół (arnika, kokoryczka, cyprys) pobudza proces odnowy naskórka, wzmacniając ścianki naczyń włosowatych. Wygładza i uelastycznia skórę, nadając jej promienny i młodszy wygląd.
Potwierdzone rezultaty:
93% wygładzenie i odświeżenie
76% skuteczne oczyszczenie
76% promienna cera.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Alcohol Denat., Papain, Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol, Lecithin, Vaccinium Myrtillus Fruit / Leaf Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Polygonatum Multiflorum (Solomon’s Seal) Rhizome / Root Extract, Cupressus Sempervirens (Cypress) Seed Extract, Arnica Montana (Arnica) Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Extract, Phenoxyethanol, Parfum, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, CI 16035. (17.05.2011)

Cena: ok. 16zł / 75ml
/s/

Okropny

Jakiś czas temu kupiłam go na promocji i jestem rozczarowana. Efektu złuszczającego nie zauważyłam, a co najgorsze twarz po nim się cała świeci. To najgorszy peeling enzymatyczny jaki miałam.

Tak delikatny, że nie zauważyłam efektów...

Plusy:
+ jest delikatnym preparatem
+ skóra jest miękka
+ ładne opakowanie
+ przyjemny zapach
+ wydajny

Minusy:
- nie działa na moją trądzikową cerę, dlatego zaczęłam go używać do dłoni, gdzie sprawuje się idealnie, bardzo dobrze je oczyszcza i wygładza
- cena

Świetny produkt

Nie wyobrażałam sobie wcześniej peelingu do twarzy, który będzie działał bez tarcia. Uwielbiam drobinki, ale ta formuła mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła.
Produkt jest kremowy, gęsty jak śmietana, pachnie delikatnie i pięknie. Cera po jego użyciu jest taka inna, jak nie moja. Oczyszczona, wygładzona, ale też promienna, jakby czystsza od wewnątrz. Cerę mam mieszaną, ale wrażliwą i skłonną do przesuszeń w najdziwniejszych miejscach. Ten produkt absolutnie nie robi mi krzywdy, wręcz skóra jest lepsza, po prostu lepiej się czuje to i lepiej wygląda. Cena mogłaby być niższa, bo pojemność nie jest duża, ale na szczęście dzięki konsystencji peeling jest wydajny. Śmiało polecam wrażliwcom.

Dieta na AZS

Nie widzę efektów 8|

+ Nie wysusza
+ Nie podrażnia
+ Skóra mięciutka po użyciu

+/- Troszkę szczypie

- Nie widzę efektów złuszczania, do umycia buzi skóra jest mięciutka i gładka ale po umyciu innym żelem/ mydłem znów taka jak wcześniej.

Świetny peeling dla wrażliwej skóry

Mam suchą, wrażliwą i naczynkową skórę i powinnam używać tylko peelingów enzymatycznych, ale ciężko znaleźć taki, który działa. Skuszona rossmannową promocją nabyłam enzymatyczny peeling Lirene (promocja skusiła mnie też do zakupu tego drobnoziarnistego i też jest super, nawet do mojej skóry, a oba były w cenie 11zł). Peeling okazał się świetny! Ponieważ nie lubię przezroczystych bardzo żelowych żeli (a enzymatyczne peelingi często mają taką właśnie formę) ucieszyła mnie widok lekko kremowego żelu, który nakładam na kilka minut, chwilkę wmasowuję, spłukuję, a efekt jaki osiągam po jego zastosowaniu jest cudowny i zaskakujący jak na tego typu kosmetyk - idealnie gładka, lśniąca, zaróżowiona skóra:-). Opakowanie to klasyczna tubka, z porządnym zamknięciem na klik, z której kosmetyk dobrze wychodzi - nie za dużo i nie za mało. Duży plus także za promocyjną cenę (regularna ok 16zł) oraz dostępność.

Ulubieniec :D

Używam tego peelingu dwa razy w tygodniu w duecie z żelem do mycia twarzy z tej samej serii. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ każdy inny peeling zostawia moją skórę zaczerwienioną i podrażnioną, a ten jest naprawdę DELIKATNY jak obiecuje producent. Ładnie pachnie,dobrze się rozprowadza i zmywa z twarzy, suche skórki znikają, a cera jest jedwabiście gładka. Dla mnie jest OK, ale przy większych wymaganiach skórnych może być zbyt delikatny.

Polecam wszystkim kobietkom o wrażliwej cerze :)

nie widać efektów złuszczania

Używam go od bardzo dawna, ale chyba moja cera się do niego za bardzo przyzwyczaiła, bo nie dostrzegam żadnych efektów.
Plusy:
- fajnie nawilża skórę, cera jest miękka, gładka,
- używanie nie sprawia problemów,
- dostosowana formuła - konsystencja ani nie rzadka , ani nie gęsta
- nawet wydajny,
- sprawdza się, ale jako maseczka tylko maseczka

Minusy:
- nie widać złuszczania, suche skórki jak były tak są,
- w podrażnionych miejscach szczypie,

Co do ogólnej oceny hmmm.. fajny na początku, ale przy dłuższym stosowaniu nie, bardzo szybko się za cerą zaprzyjaźnia i brak efektów,

Może do niego wrócę, ale dopiero ale jak cera odpocznie od niego

Złuszczający. Czyżby?

Zużyłam go bardzo szybko, nakładając w formie maseczki na twarz. Pozostałości ścierając ręcznikiem.
Podobają mi się w nim dwie rzeczy. Delikatny, pudrowo- kosmetyczny zapach i pastelowo różowe opakowanie. Jest słit. :)
Nie podoba mi się to, że nie zauważyłam po jego stosowaniu żadnego efektu wygładzenia, czy oczyszczenia skóry- WOW musi być naprawdę baaaaardzo delikatny- mało tego, zauważyłam natomiast, że cera zaczyna mi się przetłuszczać i psuć- dziękuję parafino, wiesz, że mam do ciebie stosunek nijaki, ale tym razem, dałaś czadu.
Wobec powyższego, ja nie powrócę i sobie nie polecę.

Może być

Generalnie nie przepadam za peelingami enzymatycznymi. Ten dostałam od koleżanki więc postanowiłam wypróbować.
Kosmetyk nakłada się nieźle. Nie jest ani za rzadki ani za gęsty, dzięki czemu nie spływa z twarzy. Prawie wogóle nie pachnie. Opakowanie wygodne w użytkowaniu.
Co do działania to jest poprawne. Cera jest świeższa. Widać też, że jest gładsza a pory odrobinę zwężone i czystsze. Peeling nie poradził sobie jednak do końca z miejscami, gdzie mam więcej suchych skórek i nie pozbył się ich w całości. Pod tym względem peelingi mechaniczne sprawują się u mnie o wiele lepiej. Plusem napewno jest to, że kosmetyk nie podrażnia skóry.
Podsumowując można powiedzieć, że peeling enzymatyczny zły nie jest ale w moim przypadku do 100 % zadowolenia jeszcze mu brakuje.

Kiepski

Mam wrażliwą skórę, więc skusiłam się na taki peeling. Jednak peelingi enzymatyczne nie dają takiego efektu co te z drobinkami. Skóra po jego użyciu jest bez różnicy, nie jest taka czyściutka, gładka i odświeżona jak po ziarnistym peelingu. Chyba lepiej sobie kupić normalny peeling a rzadziej go stosować po prostu. Trochę bubel jak dla mnie.

ok

Chyba kupię go ponownie. Już dawno go nie miałam. Peeling jest delikatny, ale to tylko pozory. Ściera dobrze martwy naskórek czy jakieś tam zaskórniki. Jest też wydajny, starcza na długo. Nie podrażnia, nie uczula. Ładnie, delikatnie pachnie. Cena jest w normie. Jest wszędzie dostępny. Fajny produkt.

raczej słabo

Miałam już kilka kosmetyków firmy Lirene i ten był chyba ostatni bo wyraźnie nie sa one do mojej skóry/potrzeb.
Ogólnie mówiąc produkt powiedzmy, że spełnia swoją rolę ale niestety wydaje mi się, że za słabo. Chciałabym czuć, że po zastosowaniu tego kosmetyku mam wyraźnie gładszą i oczyszczoną cerę a niestety tego nie czuję. Czuję jakbym umyła buzię pierwszym lepszym żelem czy czymkolwiek. A jednak to jest peeling a nie żel.
To jest jedyny minus ale za to konkretny.