Caudalie, Teint Divin, Fresh Complexion Tinted Moisturizer (Krem tonujący)

Caudalie, Teint Divin, Fresh Complexion Tinted Moisturizer (Krem tonujący)

Krem tonujący, który posiada właściwości nawilżające i pielęgnacyjne, wyrównuje koloryt cery nadając naturalnego, zdrowego blasku.
Delikatna konsystencja nie obciąża skóry, bogaty w aktywne wyciągi roślinne.
Dostępne są dwie wersje kolorystyczne - dla jasnej i ciemnej karnacji.

Skład: Aqua (Water), Glycerin*, Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Polymethyl Methacrylate, Squalane*, Dimethicone Peg-7 Phosphate, Glyceryl Stearate Se*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract*, Cetearyl Alcohol*, Ceteareth-20*, Tocopheryl Acetate*, Sodium Acrylates Copolymer, Hydrogenated Polyisobutene, Parfum (Fragrance)*, Caprylyl Glycol, Silica, Palmitoyl Grape Seed Extract*, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Phospholipids*, Polyglyceryl-10 Stearate*, Isopropyl Titanium Triisostearate, Carbomer, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Sodium Phytate*, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Salicylate*, Citronellol*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*.
[+/- May Contain :
CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492-CI 77491-CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77019 (MICA)].
*Origine végétale - Plant origin

Cena: 18EUR / 30ml
/s/

nawilżające

Dla cery zdrowej

Przyjemne opakowanie, wydajny. Wystarczy niewiele aby nadać twarzy ładny kolor jednak nie zakrywa tego co ma zakrywać. Jednak dla osób z "idealną" cerą jak najbardziej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[732147].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem jak najbardziej na tak :)

Dla mojej cery jest perfekcyjny, z reguly jak kupuje podklady to te najciemniejsze. Jestem zachwycona tym jaki koloryt nadaje mojej buzi. Wspomne ze mam czerwone plamki i cos a\'la pajaczki wokol jednego oka, a ten krem swietnie sobie z nimi radzi. W zimie uzywam podkladu Vichy Dermablend (35 Sand), natomiast na lato przy lekkiej opaleniznie Caudalie Teint Divin sprawdza sie idealnie. Za nim kupilam pelne opakowanie sprawdzilam jak wyglada moja buzia do swiatla dziennego a pozniej nalozylam ten krem. Efekt jest natychmiastowy :) nagle buzia staje sie wizualnie bez skazy :)
Cena jest w miare ok. Na lato nie odkrylam jeszcze nic lepszego:)

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 2 opak. po 2 ml i w trakcie 1 po 30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[664808].usefull || 0 }}% pomocna.

przeciętny

Dostałam sporo próbek tego kremu, w wersji jasna i ciemna karnacja, stosuje jasną. Jak juz wspomniały poprzedniczki - jasny krem to to nie jest, dodatkowo wpada w odcienie pomaranczu. Owszem, dostosowuje sie do karnacji i ostatecznie nadaje odcien lekkiej opalenizny, ale dla naprawde jasnej karnacji bedzie i za ciemny i za pomaranczowy ;).
Minimalnie wyrównuje koloryt, nie kryje niczego i nie matuje. skóra wyglada naturalnie.
Nie zraził mnie specjalnie, ale i do kupna całego opakowania nie namowił - moje inne kremy tonujace sprawuja sie lepiej :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[543592].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - drapping

nawilżenie tak, kolor niezbyt

Caudalie znałam tylko zachodnioeuropejskich czasopism o modzie i kosmetykach, tymczasem firma pojawiła się wreszcie w Polsce.

Krem koloryzujący testowałam przez dłuższy czas. Na pewno jest dobrym produktem, który świetnie nawilży i odżywi naszą skórę, ślicznie pachnie owockami. Przyczepię się do koloru:/

Niestety kolory są zbyt pomarańczowe, co dla mnie jest niekorzystne, z uwagi na moja dosyć jasną cerę. Ja mam tak, że np. Chanel 30 Cendre dla mnie jest zbyt ciemny, ale nie jest pomarańczowy, dlatego mogę go nosić, to tylko przykład dla porównania. Caudalie wypróbowałam zarówno jaśniejszy, który jest pomarańczowy z przewagą różu (!), jak i ciemniejszy- pomarańczowy z brązem.

Dlatego pomimo dobrego działania nawilżającego i odświeżającego, kolory są dziwne, dlatego radzę dokładnie sobie sprawdzić. W ciemno nie kupujcie, koniecznie przetestujcie sobie jakąś próbkę np. z apteki.

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: 4 próbki firmowe oryginalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[462152].usefull || 0 }}% pomocna.

POLECAM

NA RONDZIE ONZ
ALE TEŻ MOŻNA KUPIĆ W INTERNECIE
CENY CHYBA NIŻSZE

Używam tego produktu od:3 MC
Ilość zużytych opakowań:2 OP.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[427814].usefull || 0 }}% pomocna.