Naturals, Krem intesywnie nawilżający z mlekiem i miodem

Naturals, Krem intesywnie nawilżający z mlekiem i miodem

Wspaniale działa na moją cerę... bardzo wrażliwą, która ostatnio miała tendencje do łuszczenia się, nawilża bez zostawiania tłustej warstwy... Efekt - twarz jak jabłuszko :)

dno!

Nie widze sensu produkowania takiego badziewia, chyba, że się znajdzie głupi i to kupi. Byłam głupia i kupiłam i do kosza wyrzuciłam! Z akarę za:

- wysuszenie skóry

- podrąznienia

- krostki

Używam tego produktu od: jakiś kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: troszke napocżełam i w koszu

wysuszył :(

Wyobrazacie sobie Drogie Wizazanki ze krem "intensywnie nawilzajacy " wysusza moja skóre niemiłosiernie .??? tak własnie jest . sciagnieta jak maska.

Próbowałam kilkakrotnie do niego wracac z przekonaniem ze bedzie lepiej ale bez zmian . podobne probemy z tym kremem ma moja kolezanka wiec nie jestem jedyna :D

generalnie nie jest drogi, no i nigdy wiecej go nie kupie !! nie czuje komfortu podczas stosowania tego kremu .

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań: ?

Dla mnie jest dobry

Po kupnie tego kremu nie oczekiwałam jakiś rewelacji. Dałam za niego 8,90 zł, więc stosunkowo mało. Ale krem mnie zaskoczył. Mam cerę normalną. Czasami jednak potrzebuje sporej dawki nawilżania, szczególnie zimą. Ten krem używałam na noc i rano miałam gładziutką, przyjemną w dotyku buźkę. Wyglądała na wypoczętą. Zapach i konsystencja bardzo mi przypasowały. Za bardzo nie mogę stwierdzić czy krem podrażnia czy nie, bo nigdy nie miałam z tym problemu. Mam też maseczkę z tej serii i jest gorsza od kremu. Zima jest tuż tuż, więc niebawem zaopatrze się w ten krem. Ale nie jestem pewna czy obecnie jest taki sam w katalogu.

Używam tego produktu od:roku

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Tłusty jak masło

Za tłusty, za ciężki, mam po nim twarz jakbym sobie masłem posmarowała, nawet bardzo cienka warstwa pozostawia uczucie tłustej skóry, nie nadaje sie na dzień, ewentualnie na noc. Ale i tak sporadycznie. Jednak odkryłam jego nowe zastosowanie, gdzie sprawdza sie świetnie. Mianowicie doskonale zmiękcza i regeneruje skórę stóp, smaruje nim na noc stopy a na zajutrz są jak u niemowlaka. Tylko tak go moge wykorzystac. Jednak do twarzy nie polecam.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu nabyłam
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

wstrętny...

ten kremik rozczarował mnie - jest sztuczny, chemiczny. Nie wyczuwam w nim nawet zapachu miodu i mleka! Jest tlusty, lepisty...

nigdy wiecej

a pfe fuj ochyda paskudztwo nigdy wiecej w zyciu, śmierdzi chemią gdzie ten miód i mleko chyba raczej krem chemiczny naturals to bym sie wtedy zgodziła

miodzio!

Teoretycznie krem ten jest raczej przeznaczony do cery suchej, ale nie jak moja normalnej. No coż, kupiłam jednak i nie żałuję. Piątej gwiazdki nie dostaje, bo nie zawsze całkowicie się wchłania, ale w końcu nie obiecywali właściwości matujących. Z plusów wymienię tylko, że ładnie pachnie, ładnie się rozprowadza, bardzo ładnie nawilża, jeszcze lepiej chroni skórę przed wysuszeniem, wiatrem itp., starcza na długo. Buzia jest mięciutka i głaciutka :-)

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

chemiczny

Przydał się tylko pod podkład w czasie przesuszenia cery. Zgadzam się, że kiedyś dawno, będąc jeszcze w innym opakowaniu (tj. na zdjęciu w zgłoszeniu) był lepszy. Wtedy podbierałam mamie, lecz kiedy sama go zamówiłam to już nie było to samo. Były takie dni kiedy był nawet ok, ale bywało też tak, że skóra po nałożeniu szczypała:( nie tylko moją twarz.

ilość zużytych opakowań: 1

nie polecam

Zachęcona niską ceną i sentymentem do kosmetyków mleczno-miodowych skusiłam się nabyc ten krem. Już po pierwszym użyciu rozczarowałam się, gdyż zapach nie przypomina ani mleka ani miodu. Pozatym moja buzia świeciła się niemiłosiernie. Po dłuższym stosowaniu na twarzy zaczęly pojawiać się niemiłe niespodzianki. Skóra po użyciu kremu piekła i miała nieładny czerwonawy kolor. Odstawiłam krem i wszystkie problemy zniknęły.

Kiedyś był lepszy...

a teraz jest za tłusty. Skóra twarzy się po nim świeci :/, nawet po zebraniu nadmiaru kremu z twarzy. Plusem jest to, że doskonale nadaje się pod podkład.

ok :)

Dobry krem dla mojej suchej skóry. Stosuję go na dekolt i biust ;) Gdzie wygładza i nawilża. A co najważniejsze nie podrażnia! (jestem alergikiem) Ma też niestety wadę - gdy posmarujemy twarz to lekko się ona świeci, poza tym zatyka pory :(. Krem jest niesamowicie wydajny i ma całkiem przyjemny zapach a także przystępną cenę.

Nigdy więcej!

Kupiłam go tylko do dekoltu, twarzy bym nim nie posmarowała. Ale i tak się nie sprawdził w ogóle - średnio co dwa dni wyskakiwał mi nowy pryszcz!!! :( Tak to nie miałam jeszcze po żadnym kremie. Nie chcę myśleć, co by było, gdybym i na twarz go zastosowała...

Ale i bez tego wrażenia są nieprzyjemne - mlekiem i miodem na pewno nie pachnie, raczej chemicznie śmierdzi, słoiczek ma brzydki plastikowy i zdecydowanie nie jest "intensywnie nawilżający". :( Ehhh, dawno nie byłam tak wkurzona na żaden kosmetyk.

ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze, teraz będę wsmarowywać w inne części ciała, może gdzieś się nada

Aha, wraz z zaprzestaniem stosowania, zniknęły też wszystkie problemy. Werdykt jest jednoznaczny.