Maybelline, Volum' Express, Curved Brush Mascara (Tusz pogrubiający i podkręcający)

Jest to pugrubiający i podkręcający tusz do rzęs. Ma rewelacyjny aplikator i świetnie podkręca rzęsy. Można uzyskać naprawdę teatralny efekt. Tusz jest produktem średnio trwałym, łatwo go zmyć mleczkiem kosmetycznym.

Godny polecenia

Bardzo dobry tusz ! Ma fajna szczoteczkę, przyjemnie tuszuje się rzęsy, które po jego zaaplikowaniu wyglądają na wyraźnie pogrubione. Mam wrażenie, że tusz też lekko je podkręca niestety jestem posiadaczką prostych rzęs i chociaż ten tusz na prawdę fajnie pogrubia to dla efektu podkręcenia muszę wspomagać się zalotką.

jeden z lepszych

Jest to tusz, który zarówno pogrubia, wydłuża jak i podkręca rzęsy. Służy do tego specjalnie wyprofilowana szczoteczka, którą łatwo się maluje. Tusz przez cały dzień dobrze trzyma się na rzęsach i niema efektu rozmazania. Kolor intensywny i łatwy w demakijażu. Opakowanie zawiera 10 mililitrów i wystarcza gdzieś na 4 miesiące codziennego malowania.

taki średni

Taki w sumie nijaki. Bardzo wydajny, ładnie rozczesuje, ale daje niezwykle delikatny efekt. Ani nie pogrubia, ani nie podkręca. Nie kupię go ponownie.

NARS wywiad z Jane Richardson

Kocham go!!!!!

Najlepszy, najukochańszy tusz do rzęs jakikolwiek miałam. Zdradzam go czasem ale z opuszczonymi, smutnymi rzęsami wracam i przepraszam!! Tylko on rozumie moje rzęsy i zawsze im zdradę wybaczy :) testowałam (i czasem nadal testuje drogie i tanie) różne rodzaje tuszy, ale zawsze wracam do niego! nie osypuje się, nie robi efektu pandy, ma fantastyczną szczoteczkę i jest tani. Nie znika z rzęs w ciągu dnia i jest ŚWIETNY!!!

Kocham!

Kocham od ponad 5ciu lat miłością bezgraniczną :) Miałam soczewki kontaktowe, dodatkowo uczulenia przeróżne, więc łzawienie było na porządku dziennym. Żaden inny tusz sobie nie radził, więc byłam wiecznie rozmazana. Do czasu aż go odkryłam :)
+ cena jest świetna, często są na niego promocje
+ nie uczula (przynajmniej mnie :) )
+ trwały
+ wydłuża i unosi rzęsy do góry, po prostu to co robi z moimi i tak długimi rzęsami, to magia :)
Zawsze mam go przy sobie :)

nie jest zły, ale mam lepsze

kolor ładny czarny
wydłuża
pogrubia
podkręca
nie osypuje się
zmywa się łatwo
rzęsy są w kierunku miękkich niż sztywnych
szczoteczka fajna wygięta, łatwo się nią podkręca
cena nie najgorsza, ale i tak kupuję w promocji
formuła akurat, nie za rzadki nie za gęsty, z czasem gęstnieje bardziej
nie używam codziennie tego samego tuszu,
lubię zmieniać, dopasowywać tusz do okazji, sytuacji, kreacji,
dlatego każdy tusz mam kilka miesięcy

- czasami skleja rzęsy, ale jak się wyczesze jest ok

b.dobry

Jestem zadowolona z tego tuszu. Za dobrą cenę dostaję dobrą jakość. Największą zaletą tej mascary jest to, że się nie osypuje i przez kilka godzin nic się z nią nie dzieje. Według mnie, minimalnie skleja rzęsy. Daje jednak efekt wydłużenia i podkręcenia, chociaż nie pogrubienia. Ogólnie ocena na +. Szkoda tylko, że opakowanie to tylko 10ml i pewnie ze względu na to jest ona jedną z tańszych mascar.

bardzo dobry

Tusz nakłada się łatwo, ładnie rozdziela rzęsy, unosi je(wyciąga) i podkręca. Nie zasycha zbyt szybko i można nałożyć drugą warstwę bez tworzenia się grudek. W ciągu dnia minimalnie się osypuje. Łatwo się zmywa.
Stosunek ceny do jakości bardzo dobry.

Mój Były =)

Bardzo go lubiłam, w zasadzie tusz był dla mnie idealny (w tuszach szukam przede wszystkim objętości, a poza tym podkręcenia) - piękne pogrubia lśniącą czernią, cudownie podkręca i rozczesuje, ładnie wydłuża.
Trzyma się przez cały dzień, nie kruszy, nie osypuje, nie tworzy grudek.

Słowem- jest BARDZO DOBRY! i gdyby nie fakt, że mam swoje tuszowe KWC (tańsze, a tej samej jakości, a nawet polskiej produkcji), to byłby mój numer JEDEN.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 0k 4 szt

Wierny towarzysz

Używam tego produktu od niepamiętnych czasów. Bardzo go sobie cenię, daje naturalny efekt. Nie skleja rzęs, bardzo ładnie je rozdziela, teraz używam go właśnie w tym celu, przed aplikacją innego tuszu. Używam go również ZAWSZE do malowania dolnych rzęs, żaden tusz nie sprawdza się tam tam dobrze, jak ten.

Używam tego produktu od: niepamiętnych czasów
Ilość zużytych opakowań: może 3-4

Niezły

Uważam, że to najlepszy tusz jaki posiadam :)
Używam dość długo i jak na razie nie zamierzam z niego zrezygnować.

+ Bardzo wydajny. Można powiedzieć, że z czasem coraz lepiej się sprawuje, bo kiedy jest zupełnie nowy muszę więcej się namachać szczoteczką, by uzyskać idealny efekt. Po kilku użyciach tusz nie wydaje się już taki rzadki i jedna warstwa w zupełności mi wystarcza, jeśli chcę uzyskać ładny, subtelny efekt :)

+ Ładnie rozdziela rzęsy. Lubię w nim to, że szczoteczka nie aplikuje za dużo produktu, bo w przeciwnym wypadku łatwo by było o efekt sklejonych rzęs.

+ Nie osypuje się. Nawet kiedy wydaje się, że powinien być już do wyrzucenia.

+ Przyjemna aplikacja, dzięki niewielkiej szczoteczce.
Większe szczoteczki nie zawsze się u mnie sprawdzają.
Staram się wybierać mniejsze.

+ Cena. Na promocji w rossmannie kupowałam za jakieś 17 zł (?) W stałej cenie 24zł.

+ Kolor wydaje mi się w porządku. Nigdy nie narzekałam niego i jakoś nie zastanawiałam się, czy czerń jest głęboka. Po prostu czarny.

+ Łatwo poddaje się demakijażowi. (Używam mleczka z garniera)

+ Nie tworzy grudek.

+ Wydłuża. Końcówki moich rzęs są trochę jaśniejsze, więc nawet niewielka ilość tuszu sprawia, że oko ma ciemniejszą oprawę.

- Nie radzi sobie nawet z małymi łezkami, ale nie skreślam go przez to, ponieważ nie jest on wodoodporny. Kiedy się rozmyje szybko reaguje i ścieram pandę.

Inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:

Nie wiem w jakim stopniu podkręca rzęsy, bo zawsze używam zalotki. U mnie żaden tusz nie podkręciłby rzęs tak, bym była skłonna zrezygnować z zalotki, więc u mnie nie ma to znaczenia.

Gdybym nie używała go tak długo pewnie miałabym problem z rozszyfrowaniem nazwy, ponieważ o napisach można pomarzyć... Nie widać ani jednej literki :)

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ok. 7

Super tusz :)

Firma Maybelline produkuje moim zdaniem jedne z najlepszych tuszy jakie istnieją na rynku kosmetycznym. Ten tusz jest jednym z nich, ma bardzo dobra konsystencje, fajna zwykłą szczoteczke, dobrze sie nim maluje rzesy, jest trwały, wydajny,nie rozmazuje sie, nie kruszy, super wydluza choc jest to tusz pogrubiajaco podkrecajacy to bardziej wydluza niz pogrubia moje rzesy, choc z pogrubieniem tez jest dobrze, faktycznie podkreca, mozna stworzyc piekny efekt od delikatnego po mocniejszy przy czym nie skleja rzes. Polecam :)

Używam tego produktu od: 1 roku