L`Oreal Paris, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

L`Oreal Paris, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Maskara precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy.

sprawdzony

Bardzo dobrej jakości tusz. Jakość warta ceny. Głęboka czerń + porządna szczoteczka. Idealnie kryje, ładnie rozczesuje oraz pogrubia rzęsy nadając im efektowny wygląd. Jest trwały, nie kruszy się.

Nie maskara tylko masakra

W promocji rosmanowej miałam już chyba każdy kosmetyk jeśli chodzi o Loreal podkłady tak ale te tusze to efekt tuszu z chinola oddam jakby ktoś chciał wszystkie za darmo.Tak nie raz sobie myślę jakbym to kupiła w cenie normalnej to bym się zapłakała

ok

Ogólny efekt mi sie podoba jednak nie powiedziałabym, że mascara ta pogrubia lecz wydłuża i nie skleja rzęs. Bardziej przemawia do mnie "False Lash Wings Black". Duży minus to szczoteczka, która jest ogromna, ciężko nią manewrować tak by sie nie pobrudzić.

TAK

Ja jak najbardziej na tak. Myślę, że to jeden z najlepszych maskar. Jestem bardzo zadowolona z produktu. Cena nie za wysoka, opakowanie ładne, super pogrubia rzęski, polecam :-)

sredni

sredni tusz jak dla mnie... dobrze unosi rzęsy ale zostawia slady na powiece po otwrciu swieżo pomalowanego oka... dodam również że zostawia grudki, czego nienawidzę!!! Trzyma siębardzo długo, jest trwały. Cena jest w miare rozsadna, tusz jest wydajny, nie wysycha.
Jak dla mnie nieco zagruba szczoteczka- owszem dodaje objetosci ale skleja rzesy

Klasyka pogrubienia

Ze względu na tyle dobrych opinii z internetu jak i od koleżanek zdecydowałam się na zakup tego tuszu. Na początku byłam nim trochę rozczarowana. Tusz na początku jest bardzo mokry i aplikuje za dużą ilość na rzęsy. Po jakimś czasie konsystencja jest bardzo fajna, można go używać bardzo długo, nie wysycha za szybko. Co do pogrubienia faktycznie daje bardzo dobry efekt , niekoniecznie ich wydłużenia (ale to nie jego główny cel). Szczoteczka bardzo fajna, dobrze rozczesuje rzęsy.
Jak dla mnie największy minus, że tusz zostawia po sobie "efekt pandy", odbija się pod oczami, choćbym nie wiadomo ile pudru położyła.

Średniawka

Oczekiwałam czegoś więcej, jednak ten tusz zostawia u mnie straszne grudki i skleja rzęsy. To prawda- wydłuża, pogrubia, ale te rzęsy po prostu nie wyglądają ładnie.

Słaby efekt pogrubienia

MIał być efekt pogrubienia, ale go nie było. Tusz ma grubą nieporęczna szczoteczkę która budzi powieki. Po zastosowaniu tuszu efekt ledwo widoczny. Rzęsy są tylko wydłużone i lekko przyciemnione. Przy tej cenie spodziewałam się czegoś lepszego niz efektu jak po tuszu za 10 zł. Po tygodniu trafił do kosmetyczki mojej mamy ;)

Tusz super wydłuża rzęsy, nadaje im głębokiego spojrzenia, rzęsy są mega czarne! Jestem zadowolona, żaden tusz mnie tak nie zachwycił jak ten do tej pory

polecam

Jeden z ulubionych tuszów . Spełnia swoje zadanie podkreślając i pogrubiając rzęsy, nie skleja ich. Szczoteczka jest na tyle wygodna że można śmiało malować nią rzęsy bez większej wprawy.

Mega

Jak dla mnie jeden z najlepszych tuszy, z jakimi mialam ostatnio przyjemnosc pracowac. Wystarczy juz delikatnie musnąć nim rzęsy a już spojrzenie staje się bardziej wyraziste. Polecam w 100 %. Klientki po wytuszowaniu im nim rzęs pytają co to za cudo i gdzie kupiłam :)

Jestem zakochana!

Najlepszy tusz na Ziemi! Perfekcyjnie rozdziela oraz pogrubia rzęsy co ułatwia kształt szczoteczki-wygięta. Najlepszy efekt po nałożeniu 2 warstw. Stawia kropkę nad i w każdym makijażu :)

Mój numer 1!

To zdecydowanie mój number one wśród tuszy do rzęs. A używałam naprawdę wielu a jednak najchętniej i z przywiązaniem wracam zazwyczaj właśnie do niego! Jak dla mnie jest rewelacyjny, wydłuża moje rzęsy i pogrubia, całkowicie spełniając swoją rolę. A moje rzęsy wyglądają zawsze olśniewająco! Polecam.