L'Oreal Paris, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Maskara precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy.

sprawdzony

Bardzo dobrej jakości tusz. Jakość warta ceny. Głęboka czerń + porządna szczoteczka. Idealnie kryje, ładnie rozczesuje oraz pogrubia rzęsy nadając im efektowny wygląd. Jest trwały, nie kruszy się.

Ulubiony!

Mój ulubiony z tuszy, pięknie rozdziela i wydłuża rzęsy. Miałam raz wersję extra black, jednak tamta się bardzo kruszyła. Zawsze do niego wracam, mimo że testuje różne tusze. Używam go razem z Lash Paradise tej samej firmy, ten do pogrubienia, a Volume Million do wydłużenia, duet idealny!

Śnieg mu straszny

Ładnie pogrubia rzęsy. Tyle dobrego mogę o nim powiedzieć. Osypuje się. Jednak najgorsze przytrafiło mi się, gdy wyszłam z domu pomalowana tym tuszem w śniegu. Koleżanka uświadomiła mnie, że się rozmazałam. Udałam się do łazienki i widok jaki ujrzałam w lustrze mnie przeraził. Tusz miałam wszędzie wokół oczu tylko nie na rzęsach.
Nie poddałam się od razu. Dałam mu jeszcze następne szanse. Jednak, kiedy sytuacja się powtórzyła, powiedziałam stanowcze nie i teraz tusz zbiera kurz.

polecam

Bardzo jakości tusz. Głęboka czerń . Idealnie kryje oraz pogrubia rzęsy nadając im efektowny wygląd. Jest trwały, nie kruszy się. Dobra szczoteczka która nie skleja rzęs .
Po dłuższy czasie tylko minus zaczyna mieć grubki ( ja tak miałam po ok 3 miesiach )

Raczej nie

Pamiętam, że kiedyś na prawdę go lubiłam i dlatego też po niego sięgnęłam, ale raczej już tego nie zrobię.
Tusz bardzo ładnie rozdziela rzęsy i je podkreśla, przez pierwsze dwa lub trzy tygodnie. Później zaczyna sklejać rzęsy i się osypywać, czego z całego serca nie znoszę... Tusz bardzo szybko wysycha i robi się grudkowaty, przez co nie nadaje się do użycia po około dwóch miesiącach.
Uważam, że nie jest to tusz warty zakupu.

Zawsze do niego wracam

Ze względu na jego dość wysoką cenę - wypróbowałam już mnóstwo innych tuszy do rzęs, ale zawsze wracam do tego. Żaden inny tusz nie daje mi tak ładnie podkręconych ,wydłużonych i pogrubionych rzęs.

średniak

Ładne opakowanie, fajnie wyglądająca szczoteczka. I to tyle co mogę powiedzieć o tym tuszu.
Bardzo średni jak dla mnie. Zdecydowanie oczekiwałam czegoś innego od tego tuszu. W moim przypadku totalne zero na oku.

Klasyk

Zdecydowanie mój ulubiony klasyk. Opakowanie jest prześliczne i wyróżniające się tłumu. Tusz nie wysycha w opakowaniu w przeciągu miesiąca jak inne tusze. Z natury mam długie rzęsy, więc zależy mi przede wszystkim na pogrubieniu i rozdzieleniu. Ten tusz sprawdza się tutaj rewelacyjnie. Rzęsy wyglądają jak sztuczne. Nie osypuje się, nie pozostawia odbić na powiece. Zdecydowanie polecam.

Najlepsze rozczesanie

Moje rzęsy w zewnętrznych kąciku mają tendencję do wywijania się w różnych kierunkach i trudno jest je pomalować i wyrównać. Szczoteczka z VML idealnie je rozczesuje a tusz po wyschnięciu ujarzmia je na tyle, że trzymaja się w jednym kierunku. Jedna z niewielu szczoteczek, która tak dobrze rozdziela i równomiernie rozdziela każda rzęse. Trwałość jest bardzo i nie powstają grudki. Zaskakuje też dość intensywny zapach trochę przypominający kwiatowe perfumy.

4/5

Tusz ma fajną i wygodną szczoteczkę umożliwiająca łatwą precyzyjną aplikację produktu. Nie sprawdza mi się ona jednak w przypadku dolnych rzęs - bardzo ciężko je pomalować. Ogromnym plusem jest to, że maskara daje przepiękny naturalny wygląd rzęs, jednocześnie znacznie je pogrubiając i wydłużając. Niestety się osypuje, co jest główną wadą. To dobry produkt, ale szukam dalej - po skończeniu opakowania zainteresuje się na pewno wersją So Couture

Ulubieniec ;)

Jestem z tego produktu bardzo zadowolona. Jest świetny! Nie skleja rzęs i ładnie pogrubia rzęsy. Daje spektakularny efekt. Nie tworzy grudek i nie rozmazuje się. Łatwo go zmyć płynem micelarnym.
ZALETY:
+ pogrubia i wydłuża rzęsy
+ rozdziela rzęsy
+ wygodna szczoteczka i opakowanie

Moje rzęsy go uwielbiają

Uwielbiam ten tusz za to, że nie zmienił się od tylu lat i nadal sprawuje się znakomicie. Pięknie wygląda na rzęsach. Rzęsy po nim są rozdzielone, pogrubione, ale nie sklejone. podkręcone aż do nieba. Nie kruszy się i nie odbija na powiekach. Na dodatek jest leciutki, niewyczuwalny na rzęsach. Jest bardzo trwały.Nalezę do kobiet, które zmieniają tusz do rzęs w poszukiwaniu tego "jedynego", ale ten zawsze jest w kosmetyczce. Nigdy jeszcze się nim nie rozczarowałam. To mój KWC!

Średniak

Tusza bardzo OK. Na początku mi się podobał, ładnie wydłuża, lekko pogrubia, głęboki pigment, nie skleja. Dla mnie jednak brak efektu spektakularnego pogrubienia.