L'Oreal Paris, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Maskara precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy.

Jeden z ulubionych

Mam taką swoją, prywatną grupę tuszów do rzęs, które są sprawdzone i które bardzo lubię - ten do nich należy. Ma silikonową szczoteczkę, którą można wymalować rzęsy od samej nasady, aż po czubek. Pogrubia, wydłuża, nie skleja, pięknie rozdziela rzęsy. Starcza na długo, kilka miesięcy, nie robi pandy, nie kruszy się, jest dopracowany w każdym calu. Lubię do niego wracać, choć ubolewam nad tym, że jego cena stacjonarnie jest tak wysoka! Aleee od czego są drogerie internetowe! Trzeba go wypróbować, jestem pewna, że wielu osobom przypadnie do gustu :)

W porządku

Cenię ten tusz przede wszystkim za świetną, silikonową szczoteczkę, która skutecznie rozdziela rzęsy, nadaje im ładną formę - wydłuża i pogrubia.
Bardzo łatwo i przyjemnie się z nim pracuje.
Pojedyncze malowanie zapewnia widoczny, ale naturalny efekt o jaki właśnie mi chodzi ( nie znoszę "efektu sztucznych rzęs"). Kolejnymi pociągnięciami można zbudować bardziej spektakularny efekt.
Tusz jest taki jaki powinien być - trzyma się rzęs, nie osypuje, nie kruszy, jest trwały i odporny na wilgoć. Poszukuję aktualnie bardziej naturalnego odpowiednika o podobnym wachlarzu zalet.

Dobry tusz, chociaż miałam lepsze

Maskarę dostałam w prezencie, używałam z przerwami na inne tusze prawie pół roku - ostatnio już jej się pozbyłam, więc czas na recenzję.

Tusza ma świetną szczoteczkę - dość sztywną, nieco większą i bardziej prostą niż równie słynna fioletowa wersja So Couture. Dla mnie ideał - ładnie dociera do nasady rzęs, nie nabiera zbyt dużo produktu, potrafi ładnie rozdzielać rzęsy, jeśli te mają dobry dzień, ale o tym za chwile.

Formuła jak na standardy L'Oreal przystoi - trwała, nic w ciągu dnia się nie kruszy, nie rozmazuje zbyt łatwo. Wodoodporna nie jest, wiadomo, jak ktoś takiej potrzebuje, to też jest dostępna w gamie. Trochę jednak za mokra jest maskara. Zdarzało się że odrobinę mi sklejała te rzęsy. Chociaż muszę przyznać, że mimo posiadania długich rzęs, ostatnio mocno mi one poleciały i stały się dość rzadkie, a są też raczej cienkie. Więc pod względem dodania objętości i pogrubienia nie byłam do końca usatysfakcjonowana. Ładniej ten tusz by wyglądała na rzęsach krótkich, ale gęstych - wtedy by ładnie j przeczesał i porozdzielał, a także dobrze wydłużył. Teraz u mnie potrzebny jest nieco bardziej wyrazisty efekt. Moim zdaniem ta maskara daje efekt bardzo naturalny, co też ma swoje plusy i naprawdę były dni, że baaardzo dobrze się w niej czułam. Jednak jak mówię - trzeba mieć trochę swoich rzęs, żeby być z niej naprawdę zadowolonym.

Kontigo - Karolina Pisarek - studio

Nie najgorsza, ale też nic specjalnego

Maskarę zakupiłam po wypróbowaniu innej z tej samej serii (So Couture). Opinie były różne, ale w końcu zdecydowałam się na zakup no i troszkę się zawiodłam. Po 1 konsystencja - jak dla mnie zbyt wodnista, rzęsy trochę się sklejają choć grudek nie pozostawia, lekko wydłuża, plus za bardzo łatwe zmycie patyczkiem, kiedy się gdzieś pacnie. Po 2 szczoteczka - szczerze przyznam, że spodziewałam się czegoś wygodniejszego. Kształt okazał się nietrafiony do moich skierowanych w dół rzęs, no trudno się mówi. Jeśli chodzi o ilość pobieranego tuszu - nabiera średnio, może lekko za dużo, takie mam wrażenie. Opakowanie oczywiście bardzo poręczne, estetyczne. Regularna cena, np. w Rossmannie - o wiele za duża. Wydajność - zapewne podobna do innych z tej serii, więc oceniam na dość dobrą. Kolor - nasycona czerń. Trwałość - przeciętna, po ok. 5h w szkole lekko się odbija, trzeba kontrolować co jakiś czas. Ogólnie mam mieszane uczucia, ale raczej nie zakupię jej ponownie.

dobry ale nie najlepszy

Dostałam go w prezencie . Fajne opakowanie , szczoteczka też niczego sobie . Tylko jedno ale ,jak dla mnie tusz jest za rzadki. Mam długie rzęsy , niestety dosyć rzadkie . Tusz nie ładnie je skleił . Nie tego oczekuję niestety . Po całym dniu pozytywnie zaskoczona bo nic się nie kruszy i nie rozmazuje i tutaj stawiam + .

jeden z lepszych

Kiedys bardzo długo używałam tego tuszu, ale wymieniłam go na Estee LAuder
Dla mnie tusz jest idealny, jedyną wadą jest cena.
Szczoteczka wydłuża i rozczesuje rzęsy, nie kruszy się, nie rozmazuje, nie wyciera, idealny dla osób o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe.

Jedynym problemem jest cena, trochę wysoka, ale nie na tyle, by nie pozwolić sobie na ten produkt.

Idealna szczoteczka <3

Klasyka sama w sobie

Pierwszy tusz z serii Volume Million Lashes i jak na razie nie ostatni, choć do tego będę miała sentyment. Bardzo ładne opakowanie, silikonowa szoteczka, dobra formuła i bardzo przyjemny w użytkowaniu tusz. Jego cena niestety odstrasza, ale często jest w promocji, więc idzie wyżyć. Polecam na początek.

Jedne z lepszych!

Skusiłam się na niego podczas promocji, ponieważ jego normalna cena jest dla mnie zbyt wysoka (60 zł). Był to strzał w dziesiątkę! Tusz utrzymuje się na rzęsach cały dzień, nie kruszy się, a moja kosmetyczka nie mogła wyjść z podziwu, że nie jest to tusz wodoodporny, bo na prawdę ciężko go zmyć. Niestety przy nalożeniu drugiej warstwy, co muszę robić bo mam cieniutkie rzęski, zostawia grudki. Szczoteczka sylikonowa, w fajnym kształcie pozwalającym na precyzyjne tuszowanie. Sięgnę po niego po raz kolejny, ale tylko podczas korzystnej promocji.

MEGA POZYTYWNE WRAŻENIE

Moja Faworytka wśród tuszów <3 Fantastyczna szczoteczka. Za każdym pociągnięciem szczotką zadawalający efekt. Uwielbiam i jak na razie nie zamierzam zmieniać. POLECAM w 100%

niestety nie dla mnie

Zakupiłam tę maskarę, bo słyszałam o niej naprawdę wiele pozytywnych opinii.
Warto ją kupować online, dużo bardziej się opłaca niż na przykład w Rossmannie.

Zalety:
-ładne opakowanie
-wydajna

Minusy:
-niestety nie nadaje się do moich rzęs, mam wrażenie, że nic nie robi, tylko trochę brudzi rzęsy tuszem i tyle
-nieważne ile warstw bym nałożyła, nie daje przyzwoitego efekty

jak dla mnie to kit

tuszu używam juz bardzo długo i nie wiedze, żeby dwałą jakieś spektakularne milion lashes. Raczej przecietne zaciemnia rzęsy, lepiej działa tusz z biedronki niż ten. Nie kupię drugiego dla mnie to bubel.

Najsłabszy

Tusz jest pogrubiający, robi to dość przeciętnie, tak samo jak tusze z niższej półki, nie widzę efektu wow mam milion rzęs.Duży plus, że nie skleja rzęs i ładnie je rozdziela.Zdecydowanie najsłabszy z serii Milion Lashes.