Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Cena już od 29,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maskara precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy.

Znasz skład tego produktu?

Ulubieniec

Uwielbiam tusze Loreal i używam ich od 10 lat wypróbowując kolejne typy. Cała seria Volume Million Lashes to moi faworyci!

Jak każdy tusz Loreala najlepszy efekt daje kiedy odrobinę przeschnie, czyli w począwszy od jakichś 2 tyg. od pierwszego użycia. Totalnie świeży tusz jest ciut zbyt płynny.

Super szczoteczka, która pozwala bardzo precyzyjnie się umalować, łącznie z najmniejszymi rzęsami w kąciku oka,

Plusy:
+piękny czarny kolor
+nie obsypuje się nawet po wielu godzinach
+kiedy raz zaschnie już się raczej nie rozmaże (nawet przy intensywnym treningu czy mrzawce)
+nie zmywa się trudno
+nie usztywnia przesadnie rzęs
+nie skleja
+wydajny
+nie robi grudek
+można stopniować efekt dokładając kolejne warstwy
+świetnie pogrubia
+przyzwoicie wydłuża
+ładnie rozczesuje rzęsy
+wygodna szczoteczka

Minusy:
-cena (ale warto, zwłaszcza, że można kupić w promocji 1+1 czy -49%)

W tej serii zadbano też o ładne opakowania, które nie tracą na wyglądzie nawet po wielu tygodniach obijania się w kosmetyczce ;) Bajka <3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265833].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny, ale bez fajerwerków

Tusz dostałam w prezencie, co mnie cieszy, ponieważ chciałam go przetestować, ale regularna cena nieco zniechęca.
Muszę już na wstępie dać plusy za wydajność - używam od maja/czerwca i on dalej jest świeży, nie wysycha, nie grudkuje się, nie gęstnieje - oraz ZNAKOMITĄ szczoteczkę (bardzo lubię silikonowe szczoteczki, ale ta w VML jest wręcz IDEALNA, nabiera odpowiednią ilość tuszu i ładnie rozczesuje), ale jeśli chodzi o same właściwości maskary...hm... oczekiwałam czegoś lepszego. Tusz nie jest zły - ma głęboki, nasycony kolor, bez problemu się go aplikuje oraz zmywa oliwką, ale efekt, jaki daje na moich rzęsach jest bardzo naturalny. Nieco bardziej wyraziste oko uzyskuję po dwóch warstwach, jednak w dalszym ciągu nie ma mowy o teatralnym efekcie i wyrazistości spojrzenia - ot, subtelny makijaż na co dzień. Cieszę się, że mogłam go przetestować, ale na pewno nie zdecydowałabym się na zakup. Gdybym miała wydać na niego 60 zł, byłabym ogromnie rozczarowana.
Poprawny, na 3,5 gwiazdki. Miałam lepsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261501].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój na zawsze!!!

Najlepszy tusz jaki kiedykolwiek używałam. Ma swoje wady m.in: cena, kruszy się troszkę kiedy zaczyna wysychać (kończy się jego żywot), jednak pomimo tego rzęsy po pomalowaniu nim wyglądają pięknie! Są długie, pogrubione, trwałe... Czego chcieć więcej? Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251703].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 4 makijaż wodoodporny

Dobry

Jeden z dość dobrych tuszy do rzęs, który mogę z czystym sumeniem polecić.
Plusy:
-nie skleja rzęs
-dobrze rozczesuje
- nie osypuje się
- nie nabiera zbyt dużej ilości tuszu na szczoteczkę

Minusy
-jest dość drogi jeżeli nie jest w promocji
-opakowanie jest dla mnie dorbinę zbyt duże, ale to już szczegół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249098].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy z najlepszych!

Uwielbiam maskary z tej linii... jedyny jaki mi się nie sprawdził to ten wodoodporny... jednakże ten jest moim ulubionym! Może nie daje efektu pogrubienia jakiegoś wow, ale trzyma się długo, nie osypuje się, nie daje efektu oczu pandy... też nie skleja rzęs a szczoteczka bardzo dobrze rozczesuje <3
dodatkowo w klepach internetowych można kupić ją za śmieszne pieniądze <3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245288].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony!

Do tej pory mój numer jeden wśród tuszy. Pięknie podkreśla spojrzenia, rzęsy stają się dłuuuuuuuuugie, pogrubione, cudownie rozdzielone. Jednym słowem zniewalające. Dodam jeszcze, że nie kruszy się i trzyma się na rzęsach przez cały dzień. Nie wiem czy któryś tusz go przebije.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235221].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Tusz jest świetny, daje przepiękny, długotrwały efekt, nie osypuje się. Wytrzyma wiele, od mrozów po upały, cały dzień i noc bez poprawek. Nic więcej nie mam do dodania, po prostu genialny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234513].usefull || 0 }}% pomocna.

trochę mnie rozczarował

Uwielbiam ten kształt szczoteczki. Od dawna czaiłam się na Volume Million Lashes, ale bardzo odstraszała mnie cena - w stacjonarnych drogeriach sieciowych to około 60zł. Skusiłam się w końcu korzystając z promocji w Naturze.
Spodziewałam się istnego szału, w końcu ten tusz jest niemal kultowy. Okazało się jednak, że nie mam nad czym się zachwycać. Oczywiście szczoteczka jest wspaniała, dokładnie tak jak przewidywałam, jak wszystkie obłe silikonowe szczoteczki o długich wypustkach. Sam tusz jednak mnie rozczarował. Produkt bardzo mocno oblepia rzęsy, do tego stopnia, że ciężko je rozczesać nawet tak dobrą szczoteczką w jaką jest wyposażony. Do tego ma tendencję do pozostawiania grudek. Biorę pod uwagę, że moje oczekiwania w stosunku do efektu są inne (lubię naturalny, z idealnie rozdzielonymi włoskami, z pewnością nie dramatyczny) niż większości kobiet, ale sądzę że grudki dyskwalifikują tusz u każdej kobiety. Z plusów niewątpliwie należy wspomnieć o spektakularnym wręcz podkręcaniu. Mam bardzo proste rzęsy, a ten tusz je niesamowicie podkręca, jakbym je potraktowała kilkakrotnie zalotką. Jest też trwały, choć dobrze się zmywa płynem micelarnym z Garniera, czy L'Oreala.
Nie chciałabym, żeby po tej recenzji ktoś pomyślał, że to słaby produkt. Wręcz przeciwnie, to bardzo dobry tusz. Mój kłopot z nim polega na tym, że nie do końca wychodzi naprzeciw moim oczekiwaniom, które spełnia wiele tańszych tuszy, o niemal identycznej konstrukcji szczoteczki i równie ładnym opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225836].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Wszystkie produkty z serii Million Lashes bardzo mi pasują, tusz się nie kruszy, szczoteczka jest wygodna w użyciu i nie skleja rzęs, jedynie po dłuższym stosowaniu tusz zaczyna tracić swoją "świeżość" i nie jest już tak wydajny jak na początku stosowania. A cena jak za taki produkt jest naprawdę zadowalająca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219276].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity tusz ale bez fajerwerków

Początkowo tusz nie sprawdzał się tak dobrze, musiał trochę odczekać by pokazać swoje oblicze. Tusz świetnie sprawdzi się na już ładnych rzęsach gdzie tylko pogłębi efekt (oczywiście przy umiejętnym zastosowaniu, bo może sklejać). Podsumowując to tusz nie jest zły i być może sięgnę po niego jeszcze kiedyś, a oceniam na 3+ bo w tej półce cenowej efekt powinien być zdecydowanie lepszy.

Plusy:
- na szczoteczkę nabiera się prawie idealna ilość tuszu
- utrzymuje się cały dzień
- ładny kolor czerni (głęboka czerń)
- największy plus to trwałość tuszu po otwarciu - mam wrażenie że nigdy nie zaschnie, po wielu miesiącach używania jeszcze jest
- eleganckie opakowanie ;)

Minusy:
- skleja rzęsy (szczególnie na początku używania)
- drogi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211388].usefull || 0 }}% pomocna.