Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Volume Million Lashes Mascara

Cena już od 29,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maskara precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 2

Mój na zawsze!!!

Najlepszy tusz jaki kiedykolwiek używałam. Ma swoje wady m.in: cena, kruszy się troszkę kiedy zaczyna wysychać (kończy się jego żywot), jednak pomimo tego rzęsy po pomalowaniu nim wyglądają pięknie! Są długie, pogrubione, trwałe... Czego chcieć więcej? Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251703].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Dobry

Jeden z dość dobrych tuszy do rzęs, który mogę z czystym sumeniem polecić.
Plusy:
-nie skleja rzęs
-dobrze rozczesuje
- nie osypuje się
- nie nabiera zbyt dużej ilości tuszu na szczoteczkę

Minusy
-jest dość drogi jeżeli nie jest w promocji
-opakowanie jest dla mnie dorbinę zbyt duże, ale to już szczegół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249098].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 10

Najlepszy z najlepszych!

Uwielbiam maskary z tej linii... jedyny jaki mi się nie sprawdził to ten wodoodporny... jednakże ten jest moim ulubionym! Może nie daje efektu pogrubienia jakiegoś wow, ale trzyma się długo, nie osypuje się, nie daje efektu oczu pandy... też nie skleja rzęs a szczoteczka bardzo dobrze rozczesuje <3
dodatkowo w klepach internetowych można kupić ją za śmieszne pieniądze <3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245288].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak wybrać szczoteczkę tuszu do rzęs?

Napisanych recenzji: 85

Mój ulubiony!

Do tej pory mój numer jeden wśród tuszy. Pięknie podkreśla spojrzenia, rzęsy stają się dłuuuuuuuuugie, pogrubione, cudownie rozdzielone. Jednym słowem zniewalające. Dodam jeszcze, że nie kruszy się i trzyma się na rzęsach przez cały dzień. Nie wiem czy któryś tusz go przebije.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235221].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Najlepszy

Tusz jest świetny, daje przepiękny, długotrwały efekt, nie osypuje się. Wytrzyma wiele, od mrozów po upały, cały dzień i noc bez poprawek. Nic więcej nie mam do dodania, po prostu genialny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234513].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 16

Napisanych recenzji: 369

trochę mnie rozczarował

Uwielbiam ten kształt szczoteczki. Od dawna czaiłam się na Volume Million Lashes, ale bardzo odstraszała mnie cena - w stacjonarnych drogeriach sieciowych to około 60zł. Skusiłam się w końcu korzystając z promocji w Naturze.
Spodziewałam się istnego szału, w końcu ten tusz jest niemal kultowy. Okazało się jednak, że nie mam nad czym się zachwycać. Oczywiście szczoteczka jest wspaniała, dokładnie tak jak przewidywałam, jak wszystkie obłe silikonowe szczoteczki o długich wypustkach. Sam tusz jednak mnie rozczarował. Produkt bardzo mocno oblepia rzęsy, do tego stopnia, że ciężko je rozczesać nawet tak dobrą szczoteczką w jaką jest wyposażony. Do tego ma tendencję do pozostawiania grudek. Biorę pod uwagę, że moje oczekiwania w stosunku do efektu są inne (lubię naturalny, z idealnie rozdzielonymi włoskami, z pewnością nie dramatyczny) niż większości kobiet, ale sądzę że grudki dyskwalifikują tusz u każdej kobiety. Z plusów niewątpliwie należy wspomnieć o spektakularnym wręcz podkręcaniu. Mam bardzo proste rzęsy, a ten tusz je niesamowicie podkręca, jakbym je potraktowała kilkakrotnie zalotką. Jest też trwały, choć dobrze się zmywa płynem micelarnym z Garniera, czy L'Oreala.
Nie chciałabym, żeby po tej recenzji ktoś pomyślał, że to słaby produkt. Wręcz przeciwnie, to bardzo dobry tusz. Mój kłopot z nim polega na tym, że nie do końca wychodzi naprzeciw moim oczekiwaniom, które spełnia wiele tańszych tuszy, o niemal identycznej konstrukcji szczoteczki i równie ładnym opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225836].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

ok

Wszystkie produkty z serii Million Lashes bardzo mi pasują, tusz się nie kruszy, szczoteczka jest wygodna w użyciu i nie skleja rzęs, jedynie po dłuższym stosowaniu tusz zaczyna tracić swoją "świeżość" i nie jest już tak wydajny jak na początku stosowania. A cena jak za taki produkt jest naprawdę zadowalająca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219276].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 383

Przyzwoity tusz ale bez fajerwerków

Początkowo tusz nie sprawdzał się tak dobrze, musiał trochę odczekać by pokazać swoje oblicze. Tusz świetnie sprawdzi się na już ładnych rzęsach gdzie tylko pogłębi efekt (oczywiście przy umiejętnym zastosowaniu, bo może sklejać). Podsumowując to tusz nie jest zły i być może sięgnę po niego jeszcze kiedyś, a oceniam na 3+ bo w tej półce cenowej efekt powinien być zdecydowanie lepszy.

Plusy:
- na szczoteczkę nabiera się prawie idealna ilość tuszu
- utrzymuje się cały dzień
- ładny kolor czerni (głęboka czerń)
- największy plus to trwałość tuszu po otwarciu - mam wrażenie że nigdy nie zaschnie, po wielu miesiącach używania jeszcze jest
- eleganckie opakowanie ;)

Minusy:
- skleja rzęsy (szczególnie na początku używania)
- drogi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211388].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Beznadziejny

W ogóle nie sprawdził się na moich rzęsach. Mam krótkie i dosyć rzadkie rzęsy, ale lepszy efekt osiągnęłam mascarami z miss sporty za 15 zł. Nie pogrubia, nie podkręca ani nie wydłuża rzęs - przynajmniej moich. Nakładałam po kilka warstw, ale i to nic nie dało.
Plusem jest to, że nie osypuje się i starcza na dość długo.
Kupiłam go online połowę taniej, ale gdybym kupiła za regularną cenę dostałby jeszcze niższą ocenę. Ogólnie nie polecam jeśli ktoś ma rzęsy jak ja i spodziewa się mega efektów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210628].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 11

Nie dla mnie

Po licznych przychylnych opiniach skusiłam się na jego zakup w promocji -49 i to chyba jedyny plus: że nie zapłaciłam regularnej ceny. Zazdroszczę dziewczynom, dla których okazał się hitem. Efekt na swoich rzęsach określiłabym jako Volume Five Lashes - są sklejone i, owszem, pogrubione... ale w negatywnym sensie efektu nóżek pająka :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1192753].usefull || 0 }}% pomocna.