Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Cena już od 29,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maskara precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy.

porównując z chanel

Ten tusz udało mi się kupić na promocji wiec kosztował niewiele .Niedługo póżniej dostałam w prezencie tusz channel. .Zaznaczam ,że z natury mam gęste rzęsy wiec nie mam pojęcia jak ten tusz sprawdza się na słabszych.Jestem z niego bardzo zadowolona .Tusz nie podrażnia mi spojówek ,nie obsypuje się ,nie rozmazuje ,daje ładny efekt, nie skleja rzęs.Mogę śmiało powiedzieć ,że spokojnie dorównuje jakością temu od channel.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443076].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dotąd mój KWC

Jak dotąd nie znalazłam lepszego. Mógłby być tańszy i lepiej zabezpieczony
Plusy:
+rewelacyjna szczoteczka
+rzęsy rozczesane
+nie skleja tylko rozdziela
+intensywny kolor
+długo utrzymuje się na rzęsach
+nie rozmazuje się nawet podczas deszczu
+nie osypuje się

Minusy
-cena-kupuje tylko jak jest jakaś promocja
-opakowanie a w zasadzie fakt że nie jest zabezpieczony w żaden sposób tylko każdy może sobie go odkręcić. Przy takiej cenie produktu folia zabezpieczająca powinna być standardem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442796].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry tusz

PLUSY
- ładnie rozdziela rzęsy,
- lekko je pogrubia,
- nie osypuje się,
- wydajny,
- ładne opakowanie,
- fajna szczoteczka.

MINUSY
- bardzo wysoka cena, kupuję go tylko na promocjach w hebe,
- po paru tygodniach używania zaczyna się lekko kruszyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441766].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż wieczorowy Golden Girl

Super

Maskara ewidentnie spełnia swoje zadanie, w kwestii pogrubienia

Zalety
+mega pogrubienie
+cena
+czerń
+opakowanie
+szczoteczka
+dobrze się zmywa
+nie wysusza rzęs
+konsystencja mascary
+wydajna

Wady
+troszkę sie kruszy podczas dnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430336].usefull || 0 }}% pomocna.

Rzęsy laleczki z porcelany

Cudowny, cudowny, jeszcze raz cudowny.
Plusy:
+ rzęsy niesamowicie pogrubione, wydłużone i porządnie rozczesane
+ dostępnośc
+ nie osypuje się
+ szczoteczka świetnie rozczesuje, dochodzi do najtrudniej dostepnych zakamarkow powieki, wszystkie rzesy łatwo pokryc produktem
+ opakowanie utrzymane w estetycznym, eleganckim stylu
Minusy:
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392311].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze do niego wracam

Ten tusz stosuję już od kilku lat i do moich rzęs lepszego jeszcze nie znalazłam. Nawet nie chodzi o tusz, tylko o szczoteczkę - jest silikonowa, z wypustkami, które świetnie rozdzielają rzęsy. Moje rzęsy są naturalnie bardzo długie, a tusz to podkreśla, ale trudno mi stwierdzić, czy u osób mniej hojnie obdarzonych przez naturę efekt byłyby równie spektakularny (nie twierdzę, że nie - po prostu nie wiem). Wydłużenie i rozdzielenie - oto, co ten tusz zapewnia moim rzęsom i tego oczekuję, bo choć długie, moje rzęsy są rzadkie, a ten tusz z tą szczoteczką tworzą na nich efekt wachlarza. Efektu pogrubienia nie zauważyłam, no i też szczoteczka nie podkręca - ale to może kwestia moich rzęs, które są megaproste i niezbyt elastyczne, ale po użyciu zalotki jest ok. Ładny, głęboki odcień czerni. Dobry do codziennego makijażu, bez przesadzonego efektu.
Kilka razy szukałam wśród innych produktów, ale póki co L'Oreal Volume Million Lashes jest najlepszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389081].usefull || 0 }}% pomocna.

10/10

Moja ukochana <3 Pieknie podkresla kazda rzese, wydluza, pogrubia rozdziela, podkreca, no wszystko. Opakowanie full glam. Gleboka czern. Nie sypie sie, nie odbija na gornej powiece. Nie ma co tu wiele wymyslac, trzeba sprobowac.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384046].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny tusz :)

Piękne rzęsy wpływają na nasz makijaż niesamowicie i ja nie wyobrażam sobie nie mieć podkreślonych w ten sposób oczu! Jestem zachwycona tuszem z serii So Couture, chciałam sprawdzić czy ten także trafi w moje serce

+ szczoteczka
+ głęboka czerń
+ wydłuża
+ pogrubia
+ trwały
+ nie odbija się na powiece
+ nie podrażnia oczu

- cena
- dość szybko wysycha :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376086].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Bardzo go lubię. Szczoteczka jest silikonowa, ale dosyć miękka, elastyczna. Jeden z niewielu tuszy, który dokładnie rozczesuje rzęsy, tak, że osiągamy efekt tak zwanego wachlarza. Każda rzęsa jest dokładnie nim pokryta, ale nie skleja. Lekko pachnie, jakby miodem, Nie osypywał mi się, ani nie rozmazywał w zetknięciu z wilgocią/ciężkimi warunkami. Jeśli odpowiednio operuje się dłonią, da radę podkręcić rzęsy. Godny polecenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371491].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękne czarne grube rzęsy.

Jest to jeden z 2 moich ulubionych tuszy, że tak powiem z działu tańsze. Nie zawsze to co tańsze jest gorsze dlatego lubię nieraz kupić kosmetyk, na którego widok nasze portfele, karty nie piszczą i nie uciekają w popłochu ;) Przyznam się, że ten tusz akurat dostałam w prezencie i używałam go na przemian z innym, który to okazał się porażką. Tusz Loreal, po pierwsze polecam wszystkim Paniom, które są tak jak ja: przysłowiowymi SROKAMI. Czyli, które kochają ładniejsze opakowania. Tu tusz do rzęs został ukryty w niby to złotym opakowaniu, które nie rysuje się a napisy nie schodzą. Szczoteczka także jest bardzo wygodna, dobrze nią się nakłada tusz do rzęs, łapie nawet te króciutkie rzęsy. Pogrubienie rzęs? Oj tak zdecydowanie Loreal spełnił obietnicę. Tusz świetnie pogrubia rzęsy, są one kruczo czarne, gęste, wspaniałe. Dodam, że makijażu nie trzeba poprawiać a tusz po nałożeniu nie skleja rzęs i nie pozostawia grudek. Tak naprawdę daje on to wszystko co droższe tusze.
Z pewnością jeszcze do niego wrócę choć akurat tusze do rzęs lubię kupować no prawie zawsze inne ale do tego warto wrócić. Świetna jakość za przystępną cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364821].usefull || 0 }}% pomocna.