Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Cena już od 29,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maskara precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy.

Faktycznie Million Lashes

Efekt daje, nie przeczę. Mascara faktycznie pogrubia, ale trzeba umieć z nią pracować. Jest bardzo wymagająca.
Tusz jest dość mazisty i tłusty. Oblepia szczoteczkę- najpierw trzeba zdjąć nadmiar, a nie jest to łatwe, by dopiero potem pomalować rzęsy. Pomimo wszystko jest wydajny. Używałam go przez 4-5 mcy.
Lubi sklejać rzęsy, trzeba je dokładnie rozczesać.
Daje spektakularny efekt:
- mocno pogrubia
- jest czarny i widoczny
-daje rzęsom teatralny look.
Niestety, osypuje się i kruszy w ciągu dnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343891].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie dobry wybór

Moja najlepsza jak dotąd maskara, pięknie rozczesuje rzęsy, daje kolor (może nie jest bardzo intensywny, ale z jasnymi włosami komponuje się świetnie), nie skleja rzęs nawet gdy szybko je przeczesuje. Jest bardzo trwała! Wydłuża i delikatnie pogrubia. Ma piękny delikatny zapach, ale nie podrażnia moich oczu co jest niewątpliwym plusem. Szczoteczka silikonowa bardzo fajna, a opakowanie trwałe i po prostu śliczne!
Naprawdę polecam ją wypróbować!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343796].usefull || 0 }}% pomocna.

Nienajgorszy, ale nienajlepszy

Skusiłam się na promocji w Hebe, nie jest źle, ale oczekiwałam czegoś innego, po wykorzystaniu go więcej nie kupię. Podyktowane jest to tym, że moje cienkie, ale w miarę gęste rzęsy muszę malować 2 razy, żeby go było w ogóle widać, a rano wolę się wyspać niż nakładać tusz warstwami. Łatwo się zmywa płynem micelarnym lub mydłem do twarzy.

+łatwo się zmywa (nie trzeba trzeć oka)
+często na promocjach
+dobrze rozczesuje rzęsy

-muszę malować nim 2 razy (małowyraźny)
-bardzo nietrwały
EDIT: Musiałam edytować opinię. Napisałam wcześniej, że jest bardzo trwały i się nie osypuje. Bzdura. Po bardzo krótkim czasie używania tego produktu, muszę po 3-4h poprawiać makijaż, bo tak się osypuje, że wyglądam jakbym miała cienie pod oczami! Z 4 gwiazdek spada na 2. Totalny bubel kosmetyczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342971].usefull || 0 }}% pomocna.

Inglot swatche sypkie cienie

Super rzęsy

Mascarę kupuję zazwyczaj na promocjach w Rossmanie lub Hebe, więc cenowo wychodzi 25-30zł.
Jak dla mnie ta maskara to absolutny hit! :-)
+ wydłuża moje rzęsy
+dobrze pogrubia
+rzęsy bardzo rzadko się sklejają
+ładny odcień czerni
+na moich rzęsach tusz trzyma się cały dzień bez osypywania (nawet gdy kilka razy nie zmylam tuszu i zasnęłam to rano nadal rzęsy wyglądały pięknie i nic się nie osypało)
+nie odbija się na powiekach
+bardzo wydajny - pierwsze opakowanie starczyło mi na prawie 6 miesięcy a robię makijaż codziennie
+szczotka dobrze rozdziela rzęsy i ładnie je wywija
Polecam :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342761].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie najlepszy

Nie dogadałam się ze szczoteczką tego tuszu. Nie jest na moje rzęsy. Mam krótkie i opadające. Po użyciu tego tuszu wciąż nie są tak długie jak najzwyklejszy i tani tusz potrafi je wyciągnąć. O podkręceniu nie ma mowy. Chociaż tyle, że ten produkt nie skleja. Generalnie na nie a szkoda bo swoje kosztuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331231].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic szczególnego..

Tusz kupiłam z myślą o pięknie rozczesanych , wydłużonych i pogrubionych rzęsach i nie jestem z niego zadowolona , sięgam częściej po (5 razy tańszy )żółty tusz z lovely niż po ten , który wydawał się być spektakularny :/ szczoteczka, a raczej "szczota" :D jest tak duża że bardzo trudno jest nią dotrzeć do krótszych rzęs , malowanie dolnych to jest dopiero wyzwanie , prawie nie możliwe bez odbicia na powiece :/ tusz na początku jest dosyć rzadki i potrzeba minimum dwóch warstw dla w miarę fajnego efektu , u mnie utrzymywał się cały dzień więc w tej kwestii nie mam żadnych zarzutów . Co do opakowania jest piękne , mnie ono urzekło , luksusowe i zgrabne. Podsumowując - tusz nie jest najgorszy bo dosyć ładnie podkreśla i pogrubia rzęsy ale trzeba się nieźle namęczyć żeby na prawdę dokładnie wytuszowac rzęsy , opakowanie bardziej spektakularne niż sam tusz i efekt na rzęsach , ja za tą cenę niestety powiem nie ...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319141].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Słyszałam wiele dobrego o tym tuszu.
Myślałam, że jest bardzo dobry i kupiłam go z wielkim podekscytowaniem.
Niestety u mnie nie do końca się sprawdził.

+ ładne opakowanie
+ wygodna szczoteczka
+ delikatnie pogrubia i wydłuża rzęsy

- strasznie się kruszy
- osypuje się
- szybko zastygł w opakowaniu, a za każdym razem porządnie go dokręcałam
- cena

Moim zdaniem cena nie jest adekwatna do jakości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318901].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiedyś to był tusz...

Pamiętam jak dawno, dawno temu go kupiłam i myślałam sobie, że to nie dość, że mój najdroższy tusz w życiu, to jeszcze naprawdę robi efekt wow. Bo te kilka lat temu wśród tych drogeryjnych był rzeczywiście najlepszy.
Jednak wariacje marki Loreal sprawiły, że stał się dobrym średniakiem, takim, który może bym kupiła (gdybym w końcu przetestowała wszystkie te, które chcę).

Lubiłam go , dawno nie używałam, ale zakładam, że nic się nie zmieniło.
W porównaniu do tych, które poznałam później, na pewno go nie nazwę ulubionym (też nigdy do niego nie wróciłam), ale polecam, co mi tam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318816].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Dostałam ten tusz na urodziny i niestety jestem trochę rozczarowana, bo spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu. Tuż szybko wysycha i kruszy się na rzęsach, trochę je też skleja, co nie wygląda estetycznie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318796].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Tusz jest przyzwoity. Dobrze się nim maluje, rzęsy wyglądają dobrze, niestety osypuje się, dość szybko wysycha. Mnie w dodatku uczulił, więc jak zorientowałam się, że to on jest winowajcą, poszedł w odstawkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317466].usefull || 0 }}% pomocna.