Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Cena już od 29,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maskara precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy.

Rzęsy laleczki z porcelany

Cudowny, cudowny, jeszcze raz cudowny.
Plusy:
+ rzęsy niesamowicie pogrubione, wydłużone i porządnie rozczesane
+ dostępnośc
+ nie osypuje się
+ szczoteczka świetnie rozczesuje, dochodzi do najtrudniej dostepnych zakamarkow powieki, wszystkie rzesy łatwo pokryc produktem
+ opakowanie utrzymane w estetycznym, eleganckim stylu
Minusy:
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392311].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze do niego wracam

Ten tusz stosuję już od kilku lat i do moich rzęs lepszego jeszcze nie znalazłam. Nawet nie chodzi o tusz, tylko o szczoteczkę - jest silikonowa, z wypustkami, które świetnie rozdzielają rzęsy. Moje rzęsy są naturalnie bardzo długie, a tusz to podkreśla, ale trudno mi stwierdzić, czy u osób mniej hojnie obdarzonych przez naturę efekt byłyby równie spektakularny (nie twierdzę, że nie - po prostu nie wiem). Wydłużenie i rozdzielenie - oto, co ten tusz zapewnia moim rzęsom i tego oczekuję, bo choć długie, moje rzęsy są rzadkie, a ten tusz z tą szczoteczką tworzą na nich efekt wachlarza. Efektu pogrubienia nie zauważyłam, no i też szczoteczka nie podkręca - ale to może kwestia moich rzęs, które są megaproste i niezbyt elastyczne, ale po użyciu zalotki jest ok. Ładny, głęboki odcień czerni. Dobry do codziennego makijażu, bez przesadzonego efektu.
Kilka razy szukałam wśród innych produktów, ale póki co L'Oreal Volume Million Lashes jest najlepszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389081].usefull || 0 }}% pomocna.

10/10

Moja ukochana <3 Pieknie podkresla kazda rzese, wydluza, pogrubia rozdziela, podkreca, no wszystko. Opakowanie full glam. Gleboka czern. Nie sypie sie, nie odbija na gornej powiece. Nie ma co tu wiele wymyslac, trzeba sprobowac.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384046].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki - nietypowe kosmetyki

bardzo fajny tusz :)

Piękne rzęsy wpływają na nasz makijaż niesamowicie i ja nie wyobrażam sobie nie mieć podkreślonych w ten sposób oczu! Jestem zachwycona tuszem z serii So Couture, chciałam sprawdzić czy ten także trafi w moje serce

+ szczoteczka
+ głęboka czerń
+ wydłuża
+ pogrubia
+ trwały
+ nie odbija się na powiece
+ nie podrażnia oczu

- cena
- dość szybko wysycha :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376086].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Bardzo go lubię. Szczoteczka jest silikonowa, ale dosyć miękka, elastyczna. Jeden z niewielu tuszy, który dokładnie rozczesuje rzęsy, tak, że osiągamy efekt tak zwanego wachlarza. Każda rzęsa jest dokładnie nim pokryta, ale nie skleja. Lekko pachnie, jakby miodem, Nie osypywał mi się, ani nie rozmazywał w zetknięciu z wilgocią/ciężkimi warunkami. Jeśli odpowiednio operuje się dłonią, da radę podkręcić rzęsy. Godny polecenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371491].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękne czarne grube rzęsy.

Jest to jeden z 2 moich ulubionych tuszy, że tak powiem z działu tańsze. Nie zawsze to co tańsze jest gorsze dlatego lubię nieraz kupić kosmetyk, na którego widok nasze portfele, karty nie piszczą i nie uciekają w popłochu ;) Przyznam się, że ten tusz akurat dostałam w prezencie i używałam go na przemian z innym, który to okazał się porażką. Tusz Loreal, po pierwsze polecam wszystkim Paniom, które są tak jak ja: przysłowiowymi SROKAMI. Czyli, które kochają ładniejsze opakowania. Tu tusz do rzęs został ukryty w niby to złotym opakowaniu, które nie rysuje się a napisy nie schodzą. Szczoteczka także jest bardzo wygodna, dobrze nią się nakłada tusz do rzęs, łapie nawet te króciutkie rzęsy. Pogrubienie rzęs? Oj tak zdecydowanie Loreal spełnił obietnicę. Tusz świetnie pogrubia rzęsy, są one kruczo czarne, gęste, wspaniałe. Dodam, że makijażu nie trzeba poprawiać a tusz po nałożeniu nie skleja rzęs i nie pozostawia grudek. Tak naprawdę daje on to wszystko co droższe tusze.
Z pewnością jeszcze do niego wrócę choć akurat tusze do rzęs lubię kupować no prawie zawsze inne ale do tego warto wrócić. Świetna jakość za przystępną cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364821].usefull || 0 }}% pomocna.

Faktycznie Million Lashes

Efekt daje, nie przeczę. Mascara faktycznie pogrubia, ale trzeba umieć z nią pracować. Jest bardzo wymagająca.
Tusz jest dość mazisty i tłusty. Oblepia szczoteczkę- najpierw trzeba zdjąć nadmiar, a nie jest to łatwe, by dopiero potem pomalować rzęsy. Pomimo wszystko jest wydajny. Używałam go przez 4-5 mcy.
Lubi sklejać rzęsy, trzeba je dokładnie rozczesać.
Daje spektakularny efekt:
- mocno pogrubia
- jest czarny i widoczny
-daje rzęsom teatralny look.
Niestety, osypuje się i kruszy w ciągu dnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343891].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie dobry wybór

Moja najlepsza jak dotąd maskara, pięknie rozczesuje rzęsy, daje kolor (może nie jest bardzo intensywny, ale z jasnymi włosami komponuje się świetnie), nie skleja rzęs nawet gdy szybko je przeczesuje. Jest bardzo trwała! Wydłuża i delikatnie pogrubia. Ma piękny delikatny zapach, ale nie podrażnia moich oczu co jest niewątpliwym plusem. Szczoteczka silikonowa bardzo fajna, a opakowanie trwałe i po prostu śliczne!
Naprawdę polecam ją wypróbować!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343796].usefull || 0 }}% pomocna.

Nienajgorszy, ale nienajlepszy

Skusiłam się na promocji w Hebe, nie jest źle, ale oczekiwałam czegoś innego, po wykorzystaniu go więcej nie kupię. Podyktowane jest to tym, że moje cienkie, ale w miarę gęste rzęsy muszę malować 2 razy, żeby go było w ogóle widać, a rano wolę się wyspać niż nakładać tusz warstwami. Łatwo się zmywa płynem micelarnym lub mydłem do twarzy.

+łatwo się zmywa (nie trzeba trzeć oka)
+często na promocjach
+dobrze rozczesuje rzęsy

-muszę malować nim 2 razy (małowyraźny)
-bardzo nietrwały
EDIT: Musiałam edytować opinię. Napisałam wcześniej, że jest bardzo trwały i się nie osypuje. Bzdura. Po bardzo krótkim czasie używania tego produktu, muszę po 3-4h poprawiać makijaż, bo tak się osypuje, że wyglądam jakbym miała cienie pod oczami! Z 4 gwiazdek spada na 2. Totalny bubel kosmetyczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342971].usefull || 0 }}% pomocna.

Super rzęsy

Mascarę kupuję zazwyczaj na promocjach w Rossmanie lub Hebe, więc cenowo wychodzi 25-30zł.
Jak dla mnie ta maskara to absolutny hit! :-)
+ wydłuża moje rzęsy
+dobrze pogrubia
+rzęsy bardzo rzadko się sklejają
+ładny odcień czerni
+na moich rzęsach tusz trzyma się cały dzień bez osypywania (nawet gdy kilka razy nie zmylam tuszu i zasnęłam to rano nadal rzęsy wyglądały pięknie i nic się nie osypało)
+nie odbija się na powiekach
+bardzo wydajny - pierwsze opakowanie starczyło mi na prawie 6 miesięcy a robię makijaż codziennie
+szczotka dobrze rozdziela rzęsy i ładnie je wywija
Polecam :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342761].usefull || 0 }}% pomocna.