Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Cena już od 33,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maskara precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy.

Jeden z lepszych

W mojej opinii jest to jeden z lepszych tuszy do rzęs, polecam kupować go w drogerii internetowej ponieważ są bardzo duże różnice w cenie.
+wydłuża
+pogrubia
+nie skleja
+fajna szczoteczka
+trwały
+łatwo się zmywa
+nie pozostawia nieestetycznych grudek
+wydajny

-cena, jak już wspominałam nie polecam kupować w drogeriach stacjonarnych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482331].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Nie rozumiem zachwytów nad tym Tuszem.Nie różni się on niczym od innych Tuszy.Jest przeciętny.Wydłużą, pogrubia, skleja rzęsy, robi grudki.Nie ma efektu WOW.Taki sam efekt uzyskuje się przy tanich tuszach.Raczej ponownie nie zakupie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481271].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Swoje rzęsy mam gęste, grube, zazwyczaj nie mam problemu z tuszami. A tutaj zaskoczenie, tak mało tuszu nabiera szczoteczka że każdą rzęsę moge dokładnie rozdzielić, troche przedłużyć ale w ogóle nie pogrubia ich. Sto razy musze zamaczać szczoteczkę i pogrubiać dopóki nie zacznie zastygać, potem już odpuszczam. Po prostu nie pogrubia a na tym mi zależy. Daje gwiazdkę za fajną szczoteczke i potencjał, który został zmarnowany tym, że na szczoteczce po wyciągnięciu zostaje za mało tuszu (nawet miejscami widać że szczoteczka jest żółta).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478756].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

kocham go

Gdy wchodził na rynek ładnych parę lat temu można było go wygrać na stronie loreala- to była pierwsza i ostatnia do tej pory rzecz jaką wygrałam. Jejku jaka to była radość. Byłam wtedy nastolatką i nie było mnie stać na tak drogi wtedy dla mnie produkt. Obchodziłam się z nim jak z jajem a malując nim rzęsy czułam się jak co najmniej jakaś królowa:D (myślę że każda z nas miała takie uczucie choć raz gdy dostała albo kupiła sobie bardzo ekskluzywny kosmetyk na który nie jest w stanie sobie często pozwolić)

Produkt okazał się świetny. Pierwszy raz wtedy miałam tusz z silikonową szczoteczką- cóż za nowość! Ale przechodząc do rzeczy..
ślicznie rozczesuje rzęsy, nakłada na nie cienką jedwabistą warstwę tuszu- nie robi grudek, nie skleja ich, daje naturalny efekt a zarazem lekko sztucznych rzęs- ze względu na ich głęboką czerń, maksymalne wydłużenie, i pogrubienie.
Dopóki go nie zmyjemy do tej pory wygląda nienaruszony na naszych rzęsach- nie osypuje się ani nie znika, nie obciąża rzęs.. no po prostu świetny
Chętnie do niego wracam, zarówno z sentymentu jak i z rewelacyjnej jakości jaką nam oferuje.
Liczyłam że przez lata trochę stanieje, ale i tak jest wart swojej ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465207].usefull || 0 }}% pomocna.

Milion razy tak!

Polubiłam ten tusz głównie ze względu na maksymalne pogrubienie.
Swoje rzęsy mam bardzo długie, ale raczej jasne i rzadkie, więc przede wszystkim zależy mi na optycznym zagęszczeniu i pogrubieniu. Różne maskary, które stosowałam do tej pory w większym lub mniejszym stopniu spełniały te funkcje, ale żadna nie podkreślała aż tak jak ta. Po jej zastosowaniu dostaję mnóstwo komplementów, nawet jedna z koleżanek zapytała się, jaką metodą mam przedłużone rzęsy :)
Ponadto maskara nie kruszy się pod koniec dnia, nie skleja się, jest łatwa w aplikacji.

Z pewnością ten produkt przypadnie do gustu posiadaczkom rzadkich i cienkich rzęs.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1462822].usefull || 0 }}% pomocna.

porównując z chanel

Ten tusz udało mi się kupić na promocji wiec kosztował niewiele .Niedługo póżniej dostałam w prezencie tusz channel. .Zaznaczam ,że z natury mam gęste rzęsy wiec nie mam pojęcia jak ten tusz sprawdza się na słabszych.Jestem z niego bardzo zadowolona .Tusz nie podrażnia mi spojówek ,nie obsypuje się ,nie rozmazuje ,daje ładny efekt, nie skleja rzęs.Mogę śmiało powiedzieć ,że spokojnie dorównuje jakością temu od channel.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443076].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dotąd mój KWC

Jak dotąd nie znalazłam lepszego. Mógłby być tańszy i lepiej zabezpieczony
Plusy:
+rewelacyjna szczoteczka
+rzęsy rozczesane
+nie skleja tylko rozdziela
+intensywny kolor
+długo utrzymuje się na rzęsach
+nie rozmazuje się nawet podczas deszczu
+nie osypuje się

Minusy
-cena-kupuje tylko jak jest jakaś promocja
-opakowanie a w zasadzie fakt że nie jest zabezpieczony w żaden sposób tylko każdy może sobie go odkręcić. Przy takiej cenie produktu folia zabezpieczająca powinna być standardem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442796].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry tusz

PLUSY
- ładnie rozdziela rzęsy,
- lekko je pogrubia,
- nie osypuje się,
- wydajny,
- ładne opakowanie,
- fajna szczoteczka.

MINUSY
- bardzo wysoka cena, kupuję go tylko na promocjach w hebe,
- po paru tygodniach używania zaczyna się lekko kruszyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441766].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Maskara ewidentnie spełnia swoje zadanie, w kwestii pogrubienia

Zalety
+mega pogrubienie
+cena
+czerń
+opakowanie
+szczoteczka
+dobrze się zmywa
+nie wysusza rzęs
+konsystencja mascary
+wydajna

Wady
+troszkę sie kruszy podczas dnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430336].usefull || 0 }}% pomocna.

Rzęsy laleczki z porcelany

Cudowny, cudowny, jeszcze raz cudowny.
Plusy:
+ rzęsy niesamowicie pogrubione, wydłużone i porządnie rozczesane
+ dostępnośc
+ nie osypuje się
+ szczoteczka świetnie rozczesuje, dochodzi do najtrudniej dostepnych zakamarkow powieki, wszystkie rzesy łatwo pokryc produktem
+ opakowanie utrzymane w estetycznym, eleganckim stylu
Minusy:
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392311].usefull || 0 }}% pomocna.