Yves Rocher, Bio-Cure Hydratant, Masque Capillaire Hydra-Reparateur (Maseczka nawilżająco-regenerująca)

Maseczka do włosów przesuszonych i zniszczonych zawiera w kompleks L.I.C. - lipidów wchodzących w skład włókna włosów, który wnika wewnątrz włosa, wzmacnia go i regeneruje na całej długości. Kiełki pszenicy odżywiają włosy i chronią przed szkodliwym działaniem środowiska, powodują, że włosy stają się jedwabiste, odzyskują blask i witalność, są łatwe do ułożenia - tyle od producenta. Maseczka jest do spłukiwania, oczywiście. Wstrzymam się ze swoją dezaprobatą aż do oceny :).

świetna maseczka

Miałam ja kiedys i byłam z niej bardzo zadowolona. Włosy mam cienkie i suche, a dzieki tej maseczce łatwo sie rozczesywały, były niesamowicie śliskie, nabierały połysku. Bardzo wydajna, gęsta jak pasta, musiałam ja rozcieńczać wodą. Lepsza od henny wax i maseczki dove. Szkoda, że ją wycofali.

marna

Choć miałam ją dawno temu, zapadła mi w pamięć. Prawdę mówiąc nie miałam gorszej maseczki. Przede wszystkim okropna była konsystencja - taka kleista, źle się i nakładało, i spłukiwało. A do tego w pudełku na powierzchni maseczki tworzyła się jakaś takaś skorupa. Przecież wiadomo, że takich kosmetyków nie używa się codziennie, więc nie wiem, o czym producent myślał...

Działanie było nieco lepsze - nawilżała ale raczej krótkotrwale i na pewno z bardzo zniszczonymi włosami by sobie nie poradziła. Choć po użyciu wyglądały lepiej. Zdecydowanie za nią nie tęsknię .

Tak mnie jakoś wzięło na wspominki, cóż robić...

ilość zużytych opakowań: jedno

Nienajlepsza

Nie byłam zadowolona z tej maseczki. Nie bardzo nadaje się do przesuszonych farbowanych włosów, nie zauwazyłam żeby wzmacniała łosy. Nawilża bardzo słabo, dobrze chociaz że po jej spłukaniu włosy nie są skołtunione. Ale nie regeneruje włosów, nie da się jej używac przez dłuższy czas bo trzeba sięgnąć po coś mocniejszego. Jej konsystencja tez niespecjalnie mi odpowiada - faktycznie jakaś taka lepka - ale byłabym skłonna wybaczyć jej to gdyby nawilżała czuprynę. Myślę że może się ona nadać dla kogoś kto ma normalne włosy, dla suchych - odradzam.

Peeling do ciała

SUUUPER

Hmm... jako posiadaczka suchych włosów muszę powiedzieć, że jak dla mnie ta maseczka jest super: super pachnie i super nawilża włosy. Do konsystencji też nic nie mam. Moje włosy po jej użyciu są gładkie, miękkie i pachnące oraz, co ważne łatwo się rozczesują. I jeszcze jedno: maseczka ta jest ekspresowa - wystarczy 3-5 minut. Jak dla mnie jest to najlepszy produkt z serii Bio Cure Hydratant. A pięciu gwiazdek nie ma tylko dlatego, że najlepsza odżywka do włosów to Henna Treatment Wax.

Nawilżająca? Do suchych??

Nieźle się wkurzyłam na YR. Jedyne, co mi w tej maseczce odpowiada, to zapach. Ładny, delikatny. Ale cała reszta... Sama konsystencja jakoś do mnie nie przemawia, maseczka jest taka jakby lepka (ale zmywa się dobrze). Ale darowałabym jej to ze śpiewem na ustach, gdyby nie fakt, że NIE DZIAŁA. Jeśli to jest maseczka do włosów suchych, to ja podziękuję. Mogę powiedzieć tylko czego ta maseczka nie robi - nie obciąża włosów. Dla mnie nawet to jest wadą :). Miała nawilżać - nie nawilża, miała wzmacniać i regenerować - ja chyba najpierw napiszę do szanownej firmy YR i podam im definicję słów "wzmacniać i regenerować", bo może oni mają jakieś problemy językowe? Z plusów - nie niszczy włosów, nie plączą się po niej bardziej (co się z niektórymi odżywkami zdarza) przypuszczam nawet, że komuś może pasować, ale nie osobie z suchymi włosami! Za połowę ceny można mieć znacznie lepszą maseczkę Garniera. Dopuszczam możliwość, że to nie ona, ale moje włosy są do d..., ale tak się akurat składa, że maseczkę mogę wyrzucić, a z moimi włosami muszę żyć :). Dwie gwiazdki dlatego, że miałam jeszcze gorsze maseczki...Ilość zużytych opakowań: Użyłam raz i szkoda mi włosów na dalsze eksperymenty (bo myję je co kilka dni i nie chcę się znowu tydzień po niej męczyć z rozczesywaniem)