Barwy Słońca, Krem rozświetlająco-pielęgnacyjny

Barwy Słońca, Krem rozświetlająco-pielęgnacyjny

Lekki kosmetyk przeznaczonye dla skóry twarzy szyi i dekoltu. Zawarty w nim D-pantenol oraz Witaminy A,E,F,P,B6 regenerują naskórek, dbają by skóra była doskonale odżywiona i pełna witalności.
Występujue w wersji ze srebrnymi lub złotymi drobikami. Różnią się jedynie kolorem drobinek, skład mają ten sam.
Kompleks nawilżający utrzymuje właściwy poziom jej nawilżenia przez 24h, zapewniając jej świeży zdrowy wygląd i jedwabistą gładkość. Naturalny Filtr UV chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.
Szczególne walory kremu ukryte są w niepowtarzalnych właściwościach rozświetlających drobinek, które dodają twarzy blasku i przywracają promienny wygląd.
Przeznaczony dla cery normalnej i mieszanej, do stosowania przez cały rok, a dwa kolory drobinek rozświetlających pozwalają na dobranie kosmetyku do karnacji skóry.

gdzie moja wolność

Tak , aż się ciśnie na usta...Czy ktoś jeszcze pamięta hity disco polo?? Ten kremik kojarzy mi się wyłącznie przyjemnie - wakacje studenckie u rodziców na pięknym Podkarpaciu, lato, kosmetyczne wyluzowanie (czyt. zapuszczenie - a kto powiedzial że muszę mieć markowe kosmetyki?)... Zakupiony z nudów (i buntu przeciw drogim kremom;-) posłużył lepiej niż dobrze. Nawilżenie w normie. Nie przetłuszczał skóry. Drobinki był nad podziw subtelne...Piękny, piękny zapach (a mam zwichnięcie na tym punkcie czasem po latach pamiętam zapach jak mi się miło skojarzy), wydajny...Za jakies parę złotych, nawet nie pamiętam ile ale te 7 brzmi bardzo prawdopodobnie...Jak się na niego natknę to na pewno kupię, i to właśnie na Podkarpaciu go szukać będę!Ha!
Gwoli ścisłości, krem na pewno nie ma mnóstwa ważnych właściwości (ochrona przed zmarszczkami, filtry), ale po prostu jest tak bardzo komfortowy w użyciu...Na pewno nie przestawię się na niego full time, ale każdy ma prawo do zapuszczonego tygodnia na Podkarpaciu...i buntu przeciwko przemysłowi kosmetycznemu;-)

Używam tego produktu od:używałam około roku

lekki rozświetlacz

Producent obiecuje że kosmetyk "utrzymuje właściwy poziom nawilżenia" a ja zauważyłam że lekko wysusza. ( Do nawilżenia i odżywienia stosuję mocniejsze preparaty ) Dla mnie jest to typowy lekki rozświetlacz ( i tak bedę go oceniać ) - , bo efekt jest dość naturalny, ale za tą ceną naprawdę warto. Drobinki są małe i nie przypominają potłuczonej bombki, krem ma przyjemny zapach. Będzie idealny na wiosnę - lato, kiedy wyjrzy więcej słoneczka. Stosuję tylko na policzki i skronie. Mimo że bardzo go lubię to nie wiem czy kupię go po raz drugi, ale tylko dlatego że 75 ml tego specyfiku starczy mi na bardzo długo i do tego czasu przestaną go produkować :) Używam wersji ze złotymi drobinkami.

przyjemny kremik.

Przepłaciłam..bo wydałam na ten kremik 12zł ;P
mam wersję ze złotymi drobinkami.
Kremik wygładza buźkę, ślicznie pachnie,jest nie drogi,wydajny, ma ładne drobinki,które leciuteńko rozświetlają skórę.
Jednak ja bardziej wolę efekt perłowego blasku,lub taki ,jaki daje nam rozświetlający żel Erisa.
Efekt uzyskany przez ten kremik jest dla mnie zbyt mało "teatralny" że tak powiem.
Ale i tak lubię go używać,czasem nawet jak siedzę cały dzień w domu,niewychodząc nigdzie,lubię go nałożyć na buzię,bo fajnie mnie odswieza i kocham jego zapach.

Niewidoczna kreska na powiece

nawet niezly

Nawet sie nie spodziewalam ze bedzie taki fajny.
Uzywam odrobinke na policzkach nosie i ciutenke na czole i szyi gdy mm poszarzala cere i od razu fajny rozswietlajacy efekt.
Stosujac troszke nie ma efektu blyszczenia ub przerysowania, a taki lekki, cieply rozswietlajacy
Uzywam ze zlotymi drobinkami bo wlosy mam zloty blond i makijaz zazwyzaj bezowo brazowy to na wersje "srebrna" nawet nie rzucam okiem
Stosuje odrobinke wiec krem bardzo wydajny. Starczy mi chyba na 100 lat :P
tani, niebrzydkie opakowanie.

Nawet nawet

Jedyny specyfik, który oprócz drobinek złotych, ma wersje z drobinkami srebrnymi, w sam raz dla mnie, szkoda tylko że te drobinki tak mało widać i twarza bardziej błyszczy niż jest rozświetlona, ale jest o niebo lepszy od Nivei

oj nie

Lekki, nietłusty, dobrze się rozprowadza i wchłania, wszystko wsiąka, niezależnie od ilości. Nie zostawia tłustej warstwy, ale się strasznie świeci, co wygląda okropnie, jakby była strasznie tłusta. Drobinek jako takich za bardzo nie widać, nie rozświetla, a nabłyszcza. Po przypudrowaniu efekt jest ładny, twarz szlachetnie rozświetlona, ale niestety strasznie wysusza, aż czuję, jak moja skóra jest śctiągnięta. Plus za efekt po przypudrowaniu, ale ten krem na twarzy to taki dyskomfort, że połowę próbek rozdałam, a resztę wsmarowałam w ciałko, tam wyglądał ślicznie, delikatnie mienił się i błyszczał.