Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lirene Dermoprogram, Delikatnie kremowy żel do mycia twarzy

Lirene Dermoprogram, Delikatnie kremowy żel do mycia twarzy

Cena już od 13,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Żel myjący delikatnie usuwa z twarzy wszelkie zanieczyszczenia, nie wysuszając przy tym skóry. Żel koi skórę i sprawia, że jest ona czysta, promienna i miękka w dotyku.
Przeznaczenie: skóra wrażliwa lub skłonna do podrażnień, naczynkowa lub bardzo sucha. Kosmetyk odpowiedni dla skóry w każdym wieku.
Rezultaty: skóra jest intensywnie nawilżona i oczyszczona, bez podrażnień.

w tubie
żel
>100ml

Ulubieniec wśród drogeryjnych żeli

Żel Lirene stosuję od kilku lat, z małymi przerwami, bo czasem lubię przetestować coś nowego, ale zawsze do niego wracam. Świetnie spełnia swoją funkcję. Łagodnie oczyszcza, zmywa resztki makijażu, które pozostają po zmywaniu płynem micelarnym. Nie powoduje żadnych podrażnień, nie generuje zaczerwienień, nie przesusza.
Ma kremową konsystencję, która dobrze się rozprowadza i delikatnie pieni na zwilżonej wodą twarzy. Ma ładny, subtelny zapach.
Jest wydajny - niewielka ilość żelu wystarcza do jednorazowego oczyszczenia twarzy, a przy stosowaniu rano i wieczorem wystarcza na ok. 3 miesiące.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574261].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry żel

Żel ma fajną, delikatną formułę, pieni się. Dobrze zmywa makijaż z twarzy, ale niestety nie radzi sobie ze zmyciem tuszu do rzęs, za co odejmuję 1 gwiazdkę. Skóra po nim jest fajnie napięta i gładka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552981].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatny, idealny dla mnie !!!

Mam cerę wrażliwą i naprawdę trudno jest mi znaleźć kosmetyk, który będzie odpowiednio delikatny a jednocześnie spełniał swoje funkcje. Ten kremowy żel do mycia twarzy jest stworzony dla mnie i dla mojej wymagającej cery. Kupuję go już od około 3 lat, czasami wypróbowuję jakieś nowości i z płaczem wracam do mojego ulubieńca.
Żel delikatnie myje moją cerę oraz dokładnie zmywa makijaż, nie podrażnia oczu, więc nawet stosuję do zmywania makijażu oczu. Nigdy mnie nie uczulił, ani nie podrażnił mojej cery.

Oceniam ten produkt bardzo dobrze:
+zapach
+konsystencja
+opakowanie
+wydajność
+DELIKATNY
+nie podrażnia
+dobry stosunek ceny do jakości
+zmywa makijaż

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485386].usefull || 0 }}% pomocna.

Gala KWC 2017

nie dla mnie

mam cere suchą, więc pomyślałam, ze żel jest dla mnie i tak bardzo się myliłam... żel ma bardzo uciążliwy zapach, rozprowadzajac go na twarzy mam wrażenie jakbym myła twarz bardzo gęstym i tłustym balsamem, w dodatku ciężko się zmywa i zapycha, a po zmyciu mam wrazenie jakbym miała mocno zanieczyszczoną twarz. nie polecam nikomu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473756].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry do ceny wrażliwej, naczynkowej

Żel bardzo ładnie pachnie, a przede wszystkim jest bardzo delikatny, idealnie nadaje się do mojej wrażliwej, naczynkowej skóry. Ma bardzo fajną konsystencję. Zapewne kiedyś do niego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447576].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Mam cerę problemową, suchą z niedoskonałościami. Przetestowałam masę żeli do mycia twarzy jednak żaden nie zadowolił mnie wystarczająco. Do czasu aż trafiłam na to różowe cudo :-) Myje, nawilża, nie podrażnia. Nowe "niespodzianki" trzyma w ryzach. Naprawdę świetny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370756].usefull || 0 }}% pomocna.

A ja go lubię

Jest naprawdę dobry, nie wysusza skóry, delikatny, dobrze myje i świetnie pachnie. Po użyciu skóra jest delikatna, miękka, nie czuć żadnego ściągnięcia.
Idealny dla cery naczynkowej. Skóra po nim jest wypoczęta. Jak dla mnie rewelacyjny. Konsystencja fajnie kremowa, nie jest wodnisty ani suchy.
Koi skórę, w tym wypadku producent ma rację !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370411].usefull || 0 }}% pomocna.

I tak i nie

Kupiłam go w promocji, gdyż potrzebowałam czegoś do mycia twarzy. Zawiodłam się i to mocno. Konsystencja ok, ale na twarzy rozprowadzał się dość tępo i nie chciał za nic nawet odrobinę zapienić. Pozostawiał po umyciu taką jakby satynową taflę, która przeradzała się w ściągnięcie skóry (co było bardzo nieprzyjemne), a następnie to 'ściągnięcie' ustępowało (jednak nie do końca). To mnie zawiodło, ponieważ nie tego oczekiwałam od kosmetyku. Podobał mi się jego delikatny, nienachalny zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1359301].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry.

Lubię powracać do niego jak i tego z niebieskiej serii.

+ ładnie pachnie,
+ świetnie oczyszcza,
+ nie podrażnia,
+nie wysusza i nie zostawia efektu ściągniętej skóry,
+jest gęsty,
+bardzo wydajny.
+cena,
+dostępność.

Minusów, jak dla mnie nie posiada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329426].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

+ jest bardzo delikatny
+ zapach
+ gęsty
+ wydajny
+ ładnie oczyszcza

- troszkę przesusza mi skórę
- miałam wrażenie, że nieprzyjemnie ją ściąga

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312201].usefull || 0 }}% pomocna.