Lirene Dermoprogram, Delikatnie kremowy żel do mycia twarzy

Lirene Dermoprogram, Delikatnie kremowy żel do mycia twarzy

Żel myjący delikatnie usuwa z twarzy wszelkie zanieczyszczenia, nie wysuszając przy tym skóry. Żel koi skórę i sprawia, że jest ona czysta, promienna i miękka w dotyku.
Przeznaczenie: skóra wrażliwa lub skłonna do podrażnień, naczynkowa lub bardzo sucha. Kosmetyk odpowiedni dla skóry w każdym wieku.
Rezultaty: skóra jest intensywnie nawilżona i oczyszczona, bez podrażnień.

w tubie
żel
>100ml

Super

Lubię kremowe żele do mycia twarzy.Ten się doskonale sprawdza.Oczyszcza nie wysuszając skóry.Jest odpowiedni dla suchej i wrażliwej cery.Zapewnia efekt czystej i promiennej twarzy.Kremowa konsystencja dobrze się rozprowadza i usuwa wszelkie zanieczyszczenia.Co najważniejsze nie podrażnia i nie pozostawia wrażenia ściągnięcia skóry.Jest niezwykle wydajny i komfortowy w użyciu.Chętnie go używam i kupuję.

Fajny

Świetny kosmetyk, który łagodził moją skórę twarzy. Wygodne opakowanie w tubce, ja takie uwielbiam opakowania. Dobrze oczyszcza twarz, nie podrażnia jej, jest łagodny. Konsystencja kremowa-aksamitna, dobrze się rozprowadza. Buzia jest gładka, nie ma efektu ściągnięcia skóry. Oczyszcza resztki zmytego makijażu, przyjemnie pachnie, nie uczulił mnie i nie podrażnił. Wydajny- niewielka ilość starczy na dokładne umycie buzi, cena-przystępna. Dla mnie żel jest świetnym produktem :)

w porządku

Ładnie oczyszcza twarz, nie podrażnia. I to w zasadzie byłoby na tyle. Jednak nie umywa się do żelu do oczyszczania twarzy z Loreala (też różowy). Warto wydać te 3 zł więcej i kupić żel konkurenta, po którym twarz jest faktycznie promienna i wygładzona...

Serum na zmarszczki

Ok

Żel dostałam w prezencie do szczotki elektrycznej. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to to że rzeczywiście nie wysusza skóry. Zostawiał jakby już na kremowane buzię. Nie zmniejszył zbytnio zaczerwienień, ale chętnie po niego sięgam.

delikatny, idealny dla cery wrażliwej

kupiłam go kiedyś w promocji, żel sprawdził się bardzo dobrze do mojej wrażliwej cery
konsystencja - kremu, delikatnie pachnie różami? troszkę się pieni
do demakijażu oczu nie polecam ale do mycia twarzy sprawdził się super
fajnie oczyszcza, delikatnie łagodzi podrażenienia
jest wydajny, starczył mi na długo

Bardzo dobry żel do mycia i oczyszczania twarzy

Mimo tego, że jestem posiadaczką cery mieszanej ze skłonnością w stronę tłustej to kupuję często ten właśnie żel ze względu na jego właściwości łagodzące podrażnienia i wspaniałą, aksamitna konsystencję . Żel spełnia swoje zadanie, delikatnie myje, oczyszcza i sprawia, że skóra jest delikatna i nawilżona. Nie powoduje uczucia ściągania

Ulubieniec wśród drogeryjnych żeli

Żel Lirene stosuję od kilku lat, z małymi przerwami, bo czasem lubię przetestować coś nowego, ale zawsze do niego wracam. Świetnie spełnia swoją funkcję. Łagodnie oczyszcza, zmywa resztki makijażu, które pozostają po zmywaniu płynem micelarnym. Nie powoduje żadnych podrażnień, nie generuje zaczerwienień, nie przesusza.
Ma kremową konsystencję, która dobrze się rozprowadza i delikatnie pieni na zwilżonej wodą twarzy. Ma ładny, subtelny zapach.
Jest wydajny - niewielka ilość żelu wystarcza do jednorazowego oczyszczenia twarzy, a przy stosowaniu rano i wieczorem wystarcza na ok. 3 miesiące.

Bardzo dobry żel

Żel ma fajną, delikatną formułę, pieni się. Dobrze zmywa makijaż z twarzy, ale niestety nie radzi sobie ze zmyciem tuszu do rzęs, za co odejmuję 1 gwiazdkę. Skóra po nim jest fajnie napięta i gładka.

Delikatny, idealny dla mnie !!!

Mam cerę wrażliwą i naprawdę trudno jest mi znaleźć kosmetyk, który będzie odpowiednio delikatny a jednocześnie spełniał swoje funkcje. Ten kremowy żel do mycia twarzy jest stworzony dla mnie i dla mojej wymagającej cery. Kupuję go już od około 3 lat, czasami wypróbowuję jakieś nowości i z płaczem wracam do mojego ulubieńca.
Żel delikatnie myje moją cerę oraz dokładnie zmywa makijaż, nie podrażnia oczu, więc nawet stosuję do zmywania makijażu oczu. Nigdy mnie nie uczulił, ani nie podrażnił mojej cery.

Oceniam ten produkt bardzo dobrze:
+zapach
+konsystencja
+opakowanie
+wydajność
+DELIKATNY
+nie podrażnia
+dobry stosunek ceny do jakości
+zmywa makijaż

nie dla mnie

mam cere suchą, więc pomyślałam, ze żel jest dla mnie i tak bardzo się myliłam... żel ma bardzo uciążliwy zapach, rozprowadzajac go na twarzy mam wrażenie jakbym myła twarz bardzo gęstym i tłustym balsamem, w dodatku ciężko się zmywa i zapycha, a po zmyciu mam wrazenie jakbym miała mocno zanieczyszczoną twarz. nie polecam nikomu

Bardzo dobry do ceny wrażliwej, naczynkowej

Żel bardzo ładnie pachnie, a przede wszystkim jest bardzo delikatny, idealnie nadaje się do mojej wrażliwej, naczynkowej skóry. Ma bardzo fajną konsystencję. Zapewne kiedyś do niego wrócę.

Najlepszy

Mam cerę problemową, suchą z niedoskonałościami. Przetestowałam masę żeli do mycia twarzy jednak żaden nie zadowolił mnie wystarczająco. Do czasu aż trafiłam na to różowe cudo :-) Myje, nawilża, nie podrażnia. Nowe "niespodzianki" trzyma w ryzach. Naprawdę świetny.