Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Lirene Dermoprogram, Delikatnie kremowy żel do mycia twarzy

Lirene Dermoprogram, Delikatnie kremowy żel do mycia twarzy

Żel myjący delikatnie usuwa z twarzy wszelkie zanieczyszczenia, nie wysuszając przy tym skóry. Żel koi skórę i sprawia, że jest ona czysta, promienna i miękka w dotyku.
Przeznaczenie: skóra wrażliwa lub skłonna do podrażnień, naczynkowa lub bardzo sucha. Kosmetyk odpowiedni dla skóry w każdym wieku.
Rezultaty: skóra jest intensywnie nawilżona i oczyszczona, bez podrażnień.

w tubie
żel
>100ml

Różowa przyjemność

Jak tak teraz patrzę na to opakowanie żelu to na myśl przychodzi mi pierwsze skojarzenie - różowy flaming, a w ostatnim czasie wzór flaminga jest niezwykle modny. No cóż... To tak tylko słowem wstępu..

Na zakup żelu do mycia twarzy skusiłam się przez wzgląd na opakowanie i niską cenę, chyba akurat był w promocji. Również przeznaczenie żelu zachęciło do kupna, ponieważ producent przewiduje ten produkt dla cery wrażliwej, bardzo suchej i skłonnej do podrażnień. Mam cerę mieszaną, która czasem jest przesuszona przez wzgląd na stosowanie leków dermatologicznych, dlatego z chęcią chciałam wypróbować ten produkt.

Żel zamknięty jest w uroczym różowym, półprzezroczystym opakowaniu, którym jest tubka, z zatyczką, której nie trzeba odkręcać, wiec dla mnie to plus, ponieważ nie lubię osobnych nakrętek, które trzeba odkręcać, potem zakręcać, które potem są upaprane zawartością kosmetyku. Konsystencja żelu w kolorze pudrowego różu, kremowa, jak zapewnia producent.
Wystarczy użyć niewielką ilość, aby rozprowadzić kosmetyk na skórze twarzy, przez co jest wydajny.
Kosmetyk ten dobrze się pieni, w trakcie aplikacji wyczuwalne kwiatowe nuty, nie są intensywne i nie podrażniają naszego nosa. Bardzo przyjemne, aż chce się myć nim twarz.
Żelu stosowałam zaraz po zmyciu twarzy płynem micelarnym, ponieważ w czasie demakijażu twarzy najpierw stosuję płyn micelarny do demakijażu oczu i całej twarzy, następnie zmywam resztki makijażu żelem do mycia twarzy.

Żel dobrze oczyszcza twarz, po jego zmyciu kwiatowy zapach jeszcze się utrzymuje na skórze, nie przeszkadza mi to, a wręcz mi się podoba. Kosmetyk ten nie spowodował u mnie ściągnięcia skóry twarzy. Nie powodował również wysuszenia. Alergii po nim nie dostałam, wiec jest dobrze. Jeśli chodzi o zapewnienia producenta, że żel ma koić, to nie zauważyłam takiego działania. Ot po prostu, oczyszcza skórę twarzy.

Nie tak źle

Krem kupiłam kiedy nie mogłam kupić mego ulubionego żelu z Avene. Wtedy też moje auto się popsuło. Siostra go miała i ja go używam. Myl buzię ale nie było ukojenia cery które mam po wyżej wspomnianym żelu.
No i z czasem też wysuszyl mi cerę. Wcale nie taki łagodny. Kiedy skończyłam opakowanie spowrotem wrzuciłam do pewniaka. Od tamtej pory kiedy widzę że się kończy kupuje nowe opakowanie. Lirene więcej nie kupię.

Nadal nie zawodzi

Po iluś opakowaniach nadal nie zawodzi - można zmywać tusz do rzęs myjąc nim twarz i nie podrażnia oczy, nie szczypie, wydajny, odpowiednia konsystencja, odpowiedni zapach, opakowanie

marcelina zawadzka o opryszczce

Lirene żel do mycia twarzy

Kremowy żel z Morską Algą u mnie się nie sprawdził. Cera była zaczerwieniona. Wyglądała na podrażnioną - dlatego od dłuższego czasu używam sporadycznie - gł, po wyjściu z basenu, gdzie potem nakładam warstwę balsamu Cetaphil, a po powrocie do zaraz wszystko zmywam. I przemywam twarz jak Bóg przykazał :)

Super

Lubię kremowe żele do mycia twarzy.Ten się doskonale sprawdza.Oczyszcza nie wysuszając skóry.Jest odpowiedni dla suchej i wrażliwej cery.Zapewnia efekt czystej i promiennej twarzy.Kremowa konsystencja dobrze się rozprowadza i usuwa wszelkie zanieczyszczenia.Co najważniejsze nie podrażnia i nie pozostawia wrażenia ściągnięcia skóry.Jest niezwykle wydajny i komfortowy w użyciu.Chętnie go używam i kupuję.

Fajny

Świetny kosmetyk, który łagodził moją skórę twarzy. Wygodne opakowanie w tubce, ja takie uwielbiam opakowania. Dobrze oczyszcza twarz, nie podrażnia jej, jest łagodny. Konsystencja kremowa-aksamitna, dobrze się rozprowadza. Buzia jest gładka, nie ma efektu ściągnięcia skóry. Oczyszcza resztki zmytego makijażu, przyjemnie pachnie, nie uczulił mnie i nie podrażnił. Wydajny- niewielka ilość starczy na dokładne umycie buzi, cena-przystępna. Dla mnie żel jest świetnym produktem :)

w porządku

Ładnie oczyszcza twarz, nie podrażnia. I to w zasadzie byłoby na tyle. Jednak nie umywa się do żelu do oczyszczania twarzy z Loreala (też różowy). Warto wydać te 3 zł więcej i kupić żel konkurenta, po którym twarz jest faktycznie promienna i wygładzona...

Ok

Żel dostałam w prezencie do szczotki elektrycznej. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to to że rzeczywiście nie wysusza skóry. Zostawiał jakby już na kremowane buzię. Nie zmniejszył zbytnio zaczerwienień, ale chętnie po niego sięgam.

delikatny, idealny dla cery wrażliwej

kupiłam go kiedyś w promocji, żel sprawdził się bardzo dobrze do mojej wrażliwej cery
konsystencja - kremu, delikatnie pachnie różami? troszkę się pieni
do demakijażu oczu nie polecam ale do mycia twarzy sprawdził się super
fajnie oczyszcza, delikatnie łagodzi podrażenienia
jest wydajny, starczył mi na długo

Bardzo dobry żel do mycia i oczyszczania twarzy

Mimo tego, że jestem posiadaczką cery mieszanej ze skłonnością w stronę tłustej to kupuję często ten właśnie żel ze względu na jego właściwości łagodzące podrażnienia i wspaniałą, aksamitna konsystencję . Żel spełnia swoje zadanie, delikatnie myje, oczyszcza i sprawia, że skóra jest delikatna i nawilżona. Nie powoduje uczucia ściągania

Ulubieniec wśród drogeryjnych żeli

Żel Lirene stosuję od kilku lat, z małymi przerwami, bo czasem lubię przetestować coś nowego, ale zawsze do niego wracam. Świetnie spełnia swoją funkcję. Łagodnie oczyszcza, zmywa resztki makijażu, które pozostają po zmywaniu płynem micelarnym. Nie powoduje żadnych podrażnień, nie generuje zaczerwienień, nie przesusza.
Ma kremową konsystencję, która dobrze się rozprowadza i delikatnie pieni na zwilżonej wodą twarzy. Ma ładny, subtelny zapach.
Jest wydajny - niewielka ilość żelu wystarcza do jednorazowego oczyszczenia twarzy, a przy stosowaniu rano i wieczorem wystarcza na ok. 3 miesiące.

Bardzo dobry żel

Żel ma fajną, delikatną formułę, pieni się. Dobrze zmywa makijaż z twarzy, ale niestety nie radzi sobie ze zmyciem tuszu do rzęs, za co odejmuję 1 gwiazdkę. Skóra po nim jest fajnie napięta i gładka.