Arabian Glow, Glow Glazewear (Słoneczny błyszczyk do ust)

Arabian Glow, Glow Glazewear (Słoneczny błyszczyk do ust)

Nadaje ustom błyszczący, lekko opalizujący odcień, doskonale współgrający z letnią opalenizną. Kulkowy aplikator ułatwia nakładanie błyszczyku. Dostępny w trzech odcieniach: Radiant Glow, Golden Glow, Night Glow.

Cena: 19,90 zł

śmierdziuch

Kupiłam, ponieważ bardzo spodobał mi się odcień jasnego beżu. Zapłaciłam za niego jakieś 10 zł w promocji. Drobinki ładnie odbijają światło, jest dość trwały, ale za to zbiera się w załamaniach, aplikator też niezły. I wszystko byłoby ok, gdyby nie zaczął po pewnym czasie niesamowicie śmierdzieć. Zapach stał się nie do wytrzymania i w rezultacie musiałam wyrzucić do kosza. A szkoda, bo kolorek był naprawdę śliczny.

Używam tego produktu od: kupiłam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Podkreślona opalenizna...

Wybrałam odcień Golden Glow (delikatny brąz ze złotymi drobinkami). Błyszczyk miał gęstą, choć delikatnie wodnistą konsystencję. Po nałożeniu nieznacznie zlepiał usta, pokrywając je taflą delikatnego koloru z dość sporą ilością błyszczących drobinek, idealnych do podkreślenia letniej opalenizny. Niestety, jego słodki, aczkolwiek chemiczny zapach, z pewnością nie uprzyjemniał aplikacji. Plus za wygodne opakowanie w postaci tubki.

Ilość zużytych opakowań: 1: Golden Glow

Bardzo dobry

Bardzo ładny piaskowy odcien, jeden z moich ulubionych błyszczyków. Ładnie się mieni kiedy pada na niego słońce;) Niedrogi ponieważ na dlugo starcza. Nie psuje się. Mam jeden i pod kilkunastu miesiącach nadal mogę go używać. Naprawde warto go kupić.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

świetny

niestety już wycofany... nie rozumiem zresztą dlaczego. błyszczyk świetny, kolorki bardzo ładne. miałam beżowy i wg mnei był wart swojej ceny, długo się trzymał na ustach, pachniał smakowicie ... mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wróci...

Używam tego produktu od: jakiś czas dawno dawno temu ;)

Doskonały!

Już go nie ma. Ale zdarzylam przed wycofaniem (byl ostatni raz w katalogu) zakupic ów blyszczyk i mam taka koncoweczke do dzisiaj. Bardzo dobra konsystencja, zapach, mialam najjasniejszy kolor i swietnie prezentuje sie na ustach, dosc dlugo sie utrzymuje na ustach, no chyba ze go zdarze zjesc, bo calkiem smakowy jest ;) no i nawilza usteczka. Oby jeszcze kiedys wrocil do produkcji..

Używam tego produktu od: dlugo nei wiem dokladnie

Był (a nawet jest) świetny

Przeglądając kosmetyki przypomniał mi się właśnie ten błyszczyk. Miałam ten w najjaśniejszym odcieniu. Hmm właściwie to mam, bo jeszcze zachowałam niedokończone opakowanie. Jest dosyć wiekowy, ale niestety nie mogłam się go pozbyć - nie spotkałam jeszcze błyszczyka podobnego do tego. Ma świetny zapach i smak :) a do tego pozostawia śliczny połysk na ustach i długo się utrzymuje. Szkoda, że wycofali go ze sprzedaży. Gdyby jeszcze się pojawił w katalogu, na pewno go kupię :)

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam już, może 2

rewelacja

Posiadałam wersję golden glow. Kolor dla mnie idealny. Lśniący, pachnący i smaczny - w sam raz na lato. Błyszczyk ładnie się rozprowadza na ustach, przyzwoicie się trzyma i całkiem nieźle nawilża. Jedyna wada to ta kuleczka, która się czasem zacina.

Gdyby się jeszcze pojawił, to z chęcią bym go kupiła.

Używam tego produktu przez jakiś czas

zwyczajny

Zwyczajny błyszczyk. Nie wiem dlaczego powoduje prawie same "ochy" i "achy", bo według mnie zwykłe Glazewear są lepsze :) Jednak ten też zły nie jest.

Zdecydowaną zaletą jest efekt jaki daje na ustach. Ładny, lśniący, połyskujący mnóstwem mikroskopijnych drobinek. Mimo, że posiadam ciemny odcień, usta jedynie troszeczkę podbarwia, co mi bardzo odpowiada.

Smak słodki, zapach to rzecz gustu, więc nie będe się wypowiadać :)

Kulka w tubce mnie denerwuje, bo kulka się zacina, a tubkę trzeba pożądnie ściasnąć żeby coś wyleciało, no i wtedy zazwyczaj wylewa się za dużo.

Pielęgnacja ust względna. Już jakiś czas temu pozbyłam się nawyku ciągłego używania pomadek ochronnych, na rzecz właśnie błyszczyków (trzeba je w kocu kiedyś zużyć :P), toteż dla mnie błyszczyk musi choć trochę nawilżać, a ten to robi nieźle.

Nie jest zbyt wydajny, ale to pewnie przez to felerne opakowanie.

Smaczny

Nie rozumiem troche tych zachwytów. Dla mnie to przeciętny błyszczyk jak tysiące innych. Niczym specjalnym mnie nie ujął. Kolor dość ładny, trwałość jak to przy błyszczykach. Największy plus za zapach i smak.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

Dobry... był:(

Uwielbiałam go za słodki smak i świtne nawilżenie. Wspaniale prezentował się przy opalonej skórze, był gęsty, wydajny, trwały i świetnie błyszczał. Niestety Avon wycofał go z oferty, jak większość dobrych kosmetyków :/ Jesli pojawi się ponownie, kupię napewno.

bardzo fajny

Mam ten błyszczyk już dosyć i długo, wersję jaśniejszą. Najbardziej podoba mi się jego kolor, takie właśnie lubię. Już kilka razy pytały się koleżanki czym mam usta pomalowane tak ładnie :-). Nie lubię kuleczki, która czasem się zacina i jest przez to utrudniona aplikacja. Niestety po tak długim czasie chyba się troszkę popsuł, bo ma dziwny zapach i już go nie używam :-(

a mnie sie nie podoba

Mam kolorek Golden Glow. Na ustach jest delikatny, złocisty brąz. Jak dla mnie dziwnie wygląda, nie podoba mi sie ten kolor. Kojelny minusem jest kulka - źle sie nakłada. Błyszczyk oddam komuś, bo i tak go nie używam.