Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny nawilżający z kolagenem

Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny nawilżający z kolagenem

Cena już od 27,19 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kremowy podkład nawilżający oraz łagodzący uczucie ściągnięcia i wysuszenia skóry. Doskonale maskuje przebarwienia i zaczerwienienia. Nie pozostawia tłustego filmu. Bezzapachowy.
Kolagen - przenika do głębszych warstw naskórka podnosząc stopień nawilżenia o 50% .Panthenol - działa łagodzaco i przeciwzapalnie. Wyciąg z aloesu - koi podrażnioną skórę, nawilża i chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Witaminy A, C i E - poprawiają koloryt cery, a także dbają o jej zdrowy I młody wygląd.

Cena: ok. 30zł / 30ml
/s/

nawilżające

Idealny dla suchej cery

Od zawsze mialam problem ze znalezieniem idealnego podkladu w okresie zimowym, bo wszystkie ktorych do tej pory uzywalam byly dla mnie za ciezkie, wygladaly niezbyt ciekawie i mialam uczucie sciagniecia. Z innymi bylo lepiej, z innymi gorzej, aż wreszcie skusilam sie na ten podklad i te problemy zniknely.
Dla posiadaczek cery bardzo suchej jest to ideał.
Świetnie polubił sie z moja cera, nareszcie suche skorki nie sa tak widoczne, a skora nie jest sciagnieta. Twarz wyglada na promienną i wypoczętą.

+ Krycie jest srednie, jesli nie mamy jakis bardzo duzych wypryskow to podklad da rade
+ Bardzo ładne opakowanie, szpatułka jest w porządku.
+ Super konsystencja, cudowne nawilzenie
+ Jak na podklad nawilzajacy, dla mnie jest w trwały
+ dobra cena

- po nalozeniu podklad bardzo sie swieci, wiec wymaga porządnego przypudrowania, ktore w ciagu dnia trzeba poprawiac, bo po kilku godzinach mozna zaczac sie lekko swiecic, ale ja w zamian za cala reszte moge pojsc na ten kompromis
- specyficzny zapach, nie kazdemu podpasuje

Dla cery suchej baaardzo polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446461].usefull || 0 }}% pomocna.

nietrwałe ciacho na twarzy

Strasznie żałuję, że nie sprawdził mi się ten podkład. Mam cerę suchą, która zimą wymaga specjalnego traktowania. Z myślą o tej porze roku kupiłam ten podkład i co do nawilżenia- nie mam wątpliowści, buzia po demakijażu wygląda lepiej niż po innym podkładzie, ale... w ciągu dnia, kiedy mam go na sobie jest tragiczny. Przy aplikacji zostawia straszne smugi (aplikowany gąbeczką, lub pędzlami), próbowałam wklepywać go palcami i było NIECO lepiej. Już po zaaplikowaniu, po dosłownie godzinie mam ciacho na twarzy. Strasznie się warzy, wyglądam jakbym miała nierówną strukturę buzi, dodatkowo to dziwne scieranie się... w zasadzie to nie ścieranie a robienie dziur. Po kilku godzinach mam na twarzy miejsca bez podkladu. Totalnie na nie, a szkoda, bo naprawdę nawliża.
a co do krycia- małe. dla mnei to nei problem bo nie mam przebarwien, wiec bym przebolała :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379631].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Bardzo ciekawy podkład, który na pewno będę kupować regularnie. Rzeczywiście nawilża, mam wrażenie, że moja skóra lepiej wygląda od kiedy go używam. Ma ciekawą, gęstą konsystencję i bardzo dobrze kryje. Niestety, przez swoją mokrą formułę (zawsze trzeba go dobrze przypudrować, bo nie zastyga do końca) jego trwałość jest kiepska. Minusem jest też opakowanie - wydobycie tak 'sztywnego' podkładu bez pompki to trudna sztuka, choć mi jakoś udało się zużyć go do końca.
Używam go w proporcji 1:1 z pierre rene i ten miks jest dla mnie idealny, bo wtedy podkład jest trwały, nie ściera się i nie jest tak mokry.
Polecam wszystkim o suchej i wrażliwej skórze.
Odejmuje gwiazdkę za opakowanie i kiepską trwałość - podkład łatwo się ściera. Mógłby być też odrobinę tańszy, bo wydajność jest przeciętna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1328286].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczawińska

Dla cery suchej

Mam cerę bardzo suchą i jest to zdecydowanie najlepszy podkład jakiego do tej pory używałam. Nie podkreśla suchych skórek, pozostawia skórę nawilżoną. Jest bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarcza mi na około pół roku. Cena też jak najbardziej na plus. Niestety nie jest trwały i trzeba wspomagać go jakimś dobrym pudrem, dodatkowo krycie jest niewielkie (w szczególności zaczerwienień nie da się tym skutecznie przykryć). Kolejnym minusem jest opakowanie, dziwna szpatułka, którą nie da się dosięgnąć do dna i kiedy zostaje około 1/4 opakowania, nie da się już jej używać. Jednak ogólne wrażenie na wielki plus, szczególnie polecam posiadaczkom cery suchej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218481].usefull || 0 }}% pomocna.

warty uwagi

Zaskoczyła mnie gęsta konsystencja, podkład ma za zadanie być nawilżający, jest taki, lecz wiąże się to z delikatną lepkością, której łatwo się pozbyć, używając pudru, krycie jest bardzo naturalne, słabe w porywach do średniego, najjaśniejszy kolor jest bardzo ładny, neutralny, mimo to dla mnie odrobinę za ciemny, jeśli chodzi o opakowanie, to nic szczególnego, wygodniejsza byłaby tubka lub pompka. Podkład nie uczula, nie zapycha, pozostaje na swoim miejscu, niestety nie jest zbyt odporny na ścieranie i pot, więc nie nadaje się na cieplejsze dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1192018].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny dla suchych cer

Mam cerę mieszaną, która w zimie bez odpowiedniej pielęgnacji lubi bardzo mocno się przesuszać. Długo więc myślałam nad zakupem tego produktu i w końcu skusiłam się ze względu na promocję, podczas której zapłaciłam za podkład ok 18 zł. Początkowo nie byłam z niego zadowolona, jednak im dłużej go używam tym bardziej się do niego przekonuje.

Zaczynając od plusów:
- spełnia obietnice producenta czyli konkretnie nawilża. Absolutnie nie czuć żadnego ściągnięcia czy przesuszenia skóry, które w moim przypadku w zimie pojawia się nawet przy niektórych podkładach rozświetlających,
- ładnie wygładza twarz, nie podkreśla jej faktury, nie uwydatnia niedoskonałości,
- średnie, wystarczające krycie - czyli nie stworzy efektu maski, ale przy okazji zakryje to co ma zakryć, m.in. zaczerwienienia, z którymi często muszą borykać się posiadaczki cer przesuszonych,
- trzyma się cały dzień na twarzy, kompletnie się nie ściera, co bardzo mnie zaskoczyło,
- nie klei się po nałożeniu,
- jak dotąd mnie nie zapchał, chociaż to raczej kwestia indywidualna,
- fajny zapach, taki lekko apteczny, który jak dla mnie jest przyjemny,
- konsystencja, choć gęsta (dlatego nie mogłam na początku się do niego przekonać) daje ukojenie na twarzy podczas aplikacji - daje wrażenie jak przy nakładaniu kremu, przyjemnie chłodzi,
- po demakijażu cera jest ukojona, zaczerwienienia są złagodzone,
nie podkreśla suchych skórek,
- eleganckie, estetyczne opakowanie, które choć nie posiada pompki ma szpatułkę, która ułatwia wydobycie produktu,
- cena regularna, ok. 40 zł (nie ma tragedii, szczególnie w porównaniu do podkładów typowo drogeryjnych).

Minusy:
- dość mocne świecenie zaraz po nałożeniu. Po przypudrowaniu efekt zmienia się w taki satynowy, rozświetlony, ale mimo wszystko trzeba go kontrolować w ciągu dnia, bo świecenie powraca,
- parafina i parabeny w składzie,
- w zmarszczki mimiczne nie wchodzi, ale może lekko podkreślać pory (szczególnie latem),
- nie nadaje się na lato, przy bardzo wysokich temperaturach może być za ciężki.

Do cer suchych, odwodnionych gorąco polecam. Myślę, że będą z niego zadowolone też posiadaczki cer normalnych z tendencją do przesuszania.
Ja jestem z niego zadowolona. Myślę, że będę do niego wracać, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175233].usefull || 0 }}% pomocna.

Do bardzo suchej skóry - super

Podkład mocno nawilżający, moim zdaniem ładnie się rozprowadza, nie pozostawia smug, ma mocne krycie. Jednak używam go tylko w zimie i na wiosnę - czyli wtedy, gdy moja skóra jest podrażniona i mocno wysuszona. Inne podkłady zawsze podkreślały mi suche skórki, ten sobie z nimi ładnie radzi - czuję, że oprócz funkcji krycia spełnia zadanie mocnego nawilżenia.
Jednak nie nadaje się dla mnie w okresie letnio-jesiennym, wtedy moja skóra nie jest już tak sucha, a ja po tym podkładzie mocno się świecę.
Wadą jest dość kiepskie opakowanie i ta łopatka do wyjmowania produktu z buteleczki.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2-gie w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114811].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam, mimo wszystko

Kupiłam go dwa lata temu po raz pierwszy, był idealny ładnie rozświetlał twarz, miał dobre krycie i trwałość też była ok. Byłam bardzo zadowolona. Jednak jak kupiłam drugą buteleczkę coś tam było nie tak - nie wiem czy akurat wtedy trafiłam na taki egzemplarz czy wszystkie były takie. Nie krył już tak dobrze, wyglądał jak beżowa pasta na twarzy- był strasznie gęsty i nie wchłaniał sie. Nie dało się go dokładnie rozprowadzić po twarzy(pędzlem ani palcami). Trwałość też nie była już ta sama. Jednak mimo wszystko kupię go znowu. Mam nadzieje, że to była wina akurat tego opakowania. Używam teraz Revlon ColorStay który też nie zadawala mnie do końca(ciemnieje na twarzy i to bardzo!) i dlatego wrócę do tego własnie podkładu, mam nadzieję, że trafię na produkt takiej samej jakości jak to pierwsze opakowanie.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1095301].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest zły

Hmm, mam mieszane uczucia co do tego produktu, bo z jednej strony jest całkiem niezły, ale z drugiej miałabym spore wątpliwości, czy kupić go ponownie. Zacznę od plusów:

Zalety:

- idealny dla skóry suchej; nie podkreśla skórek, dobrze stapia się ze skórą
- nie uwydatnia porów
- dobre krycie (na poziomie Revlon Colorstay)
- trwałość
- najjaśniejszy kolor porcelanowy jest świetny dla jasnych karnacji

Minusy:

- rozprowadzanie (konsystencja nie należy do najłatwiejszych)
- bez pudru matującego ani rusz - skóra po pół godzinie zaczyna się maksymalnie świecić i właściwie co jakiś czas trzeba przypudrowywać twarz, by tego uniknąć.

Podsumowując: podkład dobrze kryje, nawilża, jak na swoją cenę (ok. 30 zł) jest ok, ale w najbliższym czasie poszukam czegoś innego.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035625].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny podkład do cery suchej

Odkąd pamietam miałam ogromne problemy z suchymi skórkami, wszystkie podkłady strasznie je podreślały, tak, że wstyd było się gdziekolwiek pokazywać. Najwięcej miałam ich na nosie i czole.
Odkąd zaczęłam uzywac podkładu Paese, nie mam tego problemu. Uzywam koloru Fairy i jestem mega zadowolona. Po nałożniu trzeba go przypudrować, bo trochę siętwarz świeci, ale potem trzyma się niewzruszony, aż wrócę z pracy (około 9 godz. bez poprawek)

Polecam wszystkim kobietom, które mają suchą cerę i suche skórki.
W końcu trafiłam na swój ideał i na pewno kuię ponownie!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992143].usefull || 0 }}% pomocna.