Professional Line AHA+PHA, Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami

Professional Line AHA+PHA, Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami

Nawilżający krem o działaniu złuszczająco - biostymulującym. Odpowiedni do każdego typu cery, również wrażliwej, płytko unaczynionej, z trądzikiem różowatym, z trądzikiem pospolitym - bez ograniczeń wiekowych. Preparat delikatnie usuwa nagromadzone, martwe komórki warstwy rogowej, oczyszcza i zwęża rozszerzone pory. Działa przeciwbakteryjnie, ogranicza łojotok i błyszczenie skóry. Wygładza zmarszczki, głęboko nawilża oraz intensyfikuje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Wyraźnie zmniejsza objawy fotostarzenia skóry oraz przebarwienia pigmentacyjne. Zapewnia skórze gładkość, miękkość oraz świetlisty i wyrównany koloryt.

Cena: ok. 64zł / 50ml
/s/

super

Używam zamiennie z moim kochanym La Roche Posay Effaclar Duo (+).
Moja cera jest mieszana. Dosyć łatwo się przesusza, ściąga, podrażnia,odwadnia. Ale strefa T lubi się zapycha i świecić. Mam problem z zaskórnikami i rozszerzonymi porami w strefie T. Co jakiś czas mam wysyp kaszki na czole a przed okresem w okolicach żuchwy lubią mi wyskakiwać bolesne, podskórne wypryski. Także nie ciekawie.
Efflaclar Pomaga mi utrzymać cerę w ryzach, ale wiadomo, że cera się przyzwyczaja. Te działa na mnie równie dobrze.
Używam najpierw codziennie na noc, a później 1-2 razy w tyg. Nie wysusza. Oczyszcza cerę. Kaszka znika. Zaskórników jest mniej. Cera jest gładziutka, ma ładniejszy koloryt. Wyprysków przed okresem jest mniej i są mniejsze,a nie duże. Tych podskórnych już nie miewam. Nie podrażnia wcale.
O dziwo fajnie nawet nawilża ale ja jeszcze używam na niego dodatkowo krem nawilżający. Mnie się skóra nie łuszczy, ale to dlatego, że ja chociaż raz w tyg muszę użyć takiego kremu i używam ich cały rok.
Mnie pasuje. Mojej mamie kosmetyczka go poleciła po kwasach i też jej na przebarwienia pomaga.

Najlepszy na jesień/zima

Krem poleciła mi kosmetyczka po zabiegu oczyszczania z racji tego, iż mam rozszerzone pory i w owym czasie miałam straszną,,kaszkę,,na czole. Kupiłam i nie żałuję, to był bardzo dobry zakup. Kondycja mojej cery znacznie się poprawiła, kaszka zniknęła, nie pojawiały się żadne nowe zaskórnaki, krem nawilża i jest bardzo wydajny. Przy stosowaniu tylko na noc( bo do tego jest dedykowany) opakowanie wystarczyło na prawie 5 miesięcy. I tylko szkoda, że nie można go używać latem( kwasy). Polecam wszystkim z cerą problemową.

Dobry produkt z kwasami

To kolejny produkt z kwasami marki Bandi. Poprzedni mnie zachwycił i o tym również mogę powiedzieć dużo dobrego :)

+chwała Bogu za higieniczne i wygodne opakowanie próżniowe z pompką!
+dobra konsystencja-nie za gęsta i nie za rzadka, wygodnie się rozsmarowuje po twarzy
+wydajny
+mocne działanie-przy pierwszych kontaktach może nieco piec skóra ale tolerancja szybko się poprawia!
+leczy niedoskonałości, zmniejsza widoczność porów, wygładza i ujednolica skórę która wygląda na czystą i zdrową
+mikrozłuszczanie-raczej nie uciążliwe i niewidoczne, przy zachowaniu podstawowej pielęgnacji nawilżającej będzie ok!
+nie zapycha
+matowi skórę

Nie jest może najtańszy ale warto go przetestować. W widoczny sposób poprawia stan skóry!

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Przyjemny.

Krem otrzymałam w box'ie "be glossy". Teraz sprawdzając cenę w sklepie jestem mocno zaskoczona! Na mojej skórze spisał się dobrze: Ładnie ją nawilżył, a na nosie usunął wągry i wyraźnie zwęził pory. Byłam zadowolona, ale krem na pewno nie działa takich "cudów", jak te z opisu producenta ;) Nie ma on mocnego działania. Jest bardzo delikatny. Plusem jest jego przyjemna konsystencja i szybkie wchłanianie oraz funkcjonalna pompka. Cena bardzo wygórowana. Za połowę tej kwoty można kupić kremy o mocniejszym działaniu, wyższym stężeniu lepszego rodzaju kwasów.

Nie mogę się do niego przekonać..

Po kuracji kwasami moja kosmetyczka poleciła mi ten krem, bo miał wiele dobrych opinii. Po 1 aplikacji byłam załamana - ogromny wysyp niespodzianek na buzi. Pomyślałam, że skóra po prostu się oczyszcza i cierpliwie używałam tego kremu dalej, systematycznie. Niestety, zamiast poprawy, zauważyłam pogorszenie stanu mojej cery. Mnóstwo niedoskonałości i mocno przesuszona skóra. Próbowałam jeszcze kilka razy po dłuższych przerwach, ale niestety efekt za każdym razem był taki sam. W moim przypadku to była strata dużej sumy pieniędzy. Może to wina mojej skóry, nie wiem, ale nie mogę polecić tego produktu. Jedyny jego plus to przyjemny zapach i konsystencja.

Nie wiem..

Krem dostałam w pudełku wysyłkowym. W sklepie nigdy bym go nie kupiła. Jego cena jest dużo za duża.

Cudownie się go aplikuje bo ma wygodną pompkę.
Ma ciekawy zapach, choć nie mogę go dokładnie określić.
Lubię uczucie jakie zostawia na skórze po nałożeniu.
Mam wrażenie, że skóra jest gładsza w dotyku od kiedy używam kremu.

Niestety nie zauważyłam by koloryt skóry się ujednolicił. Skóra jak się błyszczała, tak się błyszczy.

Podsumowując jest to fajny krem. Wygodny, przyjemny i zostawia skórę gładszą.
Jeśli do kremu oczekujecie czegoś więcej to tu tego nie znajdziecie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Sama nie wiem

Krem dostałam w słynnym pudełku wysyłkowym. Sama pewnie bym go nie kupiła ze względu na cenę. Trzeba przyznać, że opakowanie jest świetne-wygodna pompka, produkt higienicznie wydobywany, zużyty do końca. Ale chyba to by było na tyle z zalet. Zapach tego kremu określiłabym jako... hmm, dziwny. Nawet nie wiem jak go określić, ale jest dość delikatny i całe szczęście.
Co do działania, lub właściwie jego braku-chyba mam tak pancerną twarz, bo krem nie pomógł mi w żaden sposób, nic się nie zmieniło przez cały czas jego użytkowania.
Nic to, już wiem, że nie warto przepłacać :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

są lepsze

Jestem fanką kwasów w kosmetykach do twarzy. Moja cera dobrze na nie reaguje. W tym wypadku również nic mnie nie szczypie, skóra nie zaczerwienia się w jakiś znaczący sposób.

Przyznam, że krem całkiem niezły. Stosowany regularnie trzyma w ryzach sytuację na wierzchniej warstwie naskórka. Walczy z wszelkiego rodzaju nierównościami (pierwsze zmarszczki) oraz niedoskonałościami (rozszerzone pory, krostki). Konsystencję ma na tyle płynną, że krem można swobodnie wmasować. Bardzo wydajny, nie zapycha. A więc niby ok.

Jednak minus jest taki, że w działaniu zdecydowanie słabszy od silnej konkurencji w swojej kategorii w postaci serii Cleanence z Avene czy Effaclar z La Roche Posay. Po tych ostatnich czuję, że skóra zaczyna porządnie "pracować", oczyszczać się, następuje wysyp niedoskonałości siedzących głębiej, wcześniej nie niepokojonych ;)

Stosowałam razem z "Aktywatorem Komórkowym" [ekhem] - czyli tonikiem ;) Więc chyba wycisnęłam z tego duetu najwięcej jak się dało.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

nr 1

nie chce zapeszac,ale ten krem to cudo....
uzywam go caly rok,z przerwami.na okres wakacji uzywalam slynnego olejku evree roznaego,ktory strasznie pogorszyl moja cere.
szybko wrocilam do bandi,i tak kolosalnych zmian nigdy nie widzialam.
uratowal moja cere.
dodam ze nigdy nie robia mi sie wypryski,a po evree tak.skora byla przesuszona, zmeczona,
teraz rano wstaje,i mam cere jak nastolatka.
kupilam wlasnie drugie opakowanie./
jest dostepny w hebe,wiec super.

Używam tego produktu od: okolo roku
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka-30ml z be glossy

Najlepszy krem jaki miałam.

Poleciła mi go kosmetyczka i od tamtej pory się z nim nie rozstaję. Dzięki niemu mam gładką skórę pozbawioną wszelkich nieprzyjemnych niespodzianek.
Dla mnie najważniejszym plusem jest zmniejszenie się liczby zaskórników. Przy używaniu tego kremu nie mam też problemów z nawilżeniem.
Jest bardzo wydajny.
Ma wygodne opakowanie z pompką.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4x50ml

Świetny.

Nie jest to mój pierwszy krem z kwasem, ale zdecydowanie najlepszy na jaki trafiłam. Używam od kilku miesięcy z przyjemnością i aż robi mi się przykro, że niedługo trzeba będzie się pożegnać przynajmniej na czas lata :)

Efekty są widoczne bardzo szybko - 2,3 tygodnie stosowania i mamy gładką buzię, zmniejszone pory, lekko wyrównany koloryt. Wyraźnie pozbywa się z buzi tego co niepotrzebne - skórki, zaskórniki powoli odchodzą w niepamięć :) Nie zapycha i co ważne - jak na krem z kwasami jest łagodny - nie powoduje pieczenia, zaczerwienień, podrażnie mimo, że kwas migdałowy jest wysoko w składzie.

Szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy i ma świeży, przyjemny zapach. Wygodna buteleczka z pompką.
Krem jest wydajny, ma też lekką konsystencję.
No i porządnie nawilża, nie trzeba stosować dodatkowego kremu na noc.

Do tej pory był raczej problem z dostępnością tej marki w sklepach, ale ostatnio widziałam, że pojawiła się w Hebe :)

Z wielką przyjemnością wrócę do niego jesienią. Efekty są widoczne, skutków ubocznych brak - zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Miłe zaskoczenie.

Produkt trafił w moje ręce w jednym z pudełek beglossy - listopadowym, jednak używać zaczęłam go dopiero na przełomie grudnia/stycznia.
Od tego momentu nakładam go codziennie na noc na oczyczoną skórę - mam tu na myśli demakijaż micelem Bourjois. Poza tym kilka razy w tygodniu pod prysznicem używam żelu do mycia Lirene do cery suchej.
Ponieważ mam cerę suchą, naczynkową i bardzo wybredną jeżeli chodzi o kremy, bałam się tego produktu. Jednak już po pierwszej aplikacji okazał się rewelacyjny - rano twarz była rozświetlona, gładka, w dotyku nie poznawałam, że to moja buzia! Ta euforia trwała kilka tygodni, ostatnio coś gorzej z działaniem kremu - została go już końcówka i przyznam szczerze, że czekam na jego koniec.
Zrobił wiele dobrego, ale tylko do czasu. Może to inne czynniki mają wpływ na pogorszenie się stanu mojej skóry, ale jakoś rewelacji nie ma od kilkunastu dni. Pojawiły się jakieś podskórne krostki, skóra jest bardziej zaczerwieniona, no ogólnie jakiś spadek formy nastąpił :/
Chcę już skończyć krem i zacząć używać jakiegoś treściowego produktu odżywiającego, nawilżającego, witalizującego - próbować czegoś innego poprostu, by buzia odzyskała swój dawny wygląd, blask, równy kolor.
Ciężko mi się wypowiedzieć jednoznacznie na temat tego produktu. I go kocham, i nie lubię, sama nie wiem. Początek super, teraz trochę gorzej, ale może to nie on jest temu winien? Ciężko mi uwierzyć, że po tak cudownym początku, mógłby tak teraz zamieszać na mojej buzi, ale w sumie...?
Cena regularna myślę na plus, bo mi 30 ml starczyło na ponad 3 miesiące, a w oryginale jest 50 ml. Ponowny zakup wchodzi jak najbardziej w grę, bo nawet mimo tych ostatnich rewolucji, bardziej zrzucam to na wiosenną grę hormonów, itp. niż na ten krem. Jakoś się polubiliśmy i nie chciałabym tego zmieniać! Myślę, że wróce do niego jesienią, jak już buzia nie będzie narażona na słońce i przebarwienia, bo mogą się pojawić przy kwasach latem.
Ogólnie bardzo polecam... nie mogę mu się oprzeć:)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml - jeszcze mam na kilka użyć i koniec :/