Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Elancyl, Prevention Vergetures (Krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży)

Elancyl, Prevention Vergetures (Krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży)

Krem zapobiegający powstawaniu rozstępów oraz redukujący rozstępy już istniejące. Zalecany jest w szczególności dla kobiet w ciąży, ale także dla osób z istniejącym ryzykiem wystąpienia rozstępów (sportowcy, młodzież w okresie szybkiego wzrostu). Zapobiega powstawaniu rozstępów odżywiając skórę i wzmacniając jej wytrzymałość na ciężar (wyciąg z krokosza barwierskiego.
Ułatwia redukcję już istniejących rozstępów dzięki zawartości kompleksu odbudowującego.
Sposób użycia: Krem należy nakładać na wszystkie partie ciała narażone na powstanie rozstępów (uda biodra brzuch, piersi), Zaleca się stosowanie preparatu 1-2 razy dziennie. Kobiety w ciąży: zaleca się stosowanie preparatu 1-2 razy dziennie począwszy od 3 miesiąca ciąży aż do l miesiąca po porodzie. W okresie karmienia piersią należy unikać stosowania preparatu w okolicy sutek.

/s/

Działa! Polecam

Mimo szczupłej figury zawsze miałam skłonność do rozstępów a po okresie dorastania zostało mi mnóstwo tych pamiątek na biodrach, pośladkach i piersiach :( Dlatego już od 1 dni ciąży intensywnie smarowałam się różnymi, odpowiednimi dla wieku ciąży specyfikami m.in. mustela, palmers oraz naturalnymi olejami: migdałowym i kokosowym. Niestety zaczęłam szybko tyć, rozstępy wprawdzie nie zdążyły się pojawić ale swędzenie skóry i uczucie jej rozciągania miałam prawie od początku. To się zmieniło od czasu kiedy zaczęłam stosować Elancyl. Od razu poczułam ukojenie i nawilżenie skóry a upiorne swędzenie skóry skończyło się od razu od pierwszego zastosowania. Do tego uwielbiam ten krem za lekką konsystencję i szybką wchłanialność. Zapach na początku mnie drażnił ale jest dość świeży i może się podobać - mi już nie przeszkadza. Obecnie jestem w 27 m.c. i przytyłam już 9 kilo a rozstępów brak. Oby tak zostało do końca - mam nadzieję, że nie będę musiała edytować swojej recenzji :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562011].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezły ale..

Krem zaczęłam stosować około 8 miesiąca ciąży. Wcześniej stosowałam Le`Maadr, który jak dla mnie okazał się hitem.
Na Elancyl skusiłam się po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu. Po zastosowaniu tego kremu i moja skóra zaczęła mnie strasznie piec i się okropnie łuszczyć:( No nie wiem co mi strzeliło do głowy, że zmieniłam krem, chyba hormony:) Mam bardzo wrażliwą skórę i w ciąży wiele produktów mnie uczulało. Ciężko mi powiedzieć czy w ciąży pomógł mi na rozstępy. Nie pojawiły mi się nowe ale stosowałam od początku krem innej marki. Dokończyłam opakowanie już po ciąży.

- uczulił mnie w ciąży
- skóra po nim nie była zbyt natłuszczona
- cena!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524726].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie pomógł

Wiem że problemu powstawania rozstępów nie rozwiąże tylko kwestia stosowania super kremu.
Na ten problem ma wpływ zbyt wielu czynników takich jak uwarunkowania genetyczne, tryb życia, to czy ćwiczyliśmy przed ciążą i w jej trakcie, jak dbamy o skórę, czy mamy silne mięśnie, itd więc używanie raz dziennie kremu nie spowoduje cudu.
Jednak starałam się podczas ciąży zrobić wszystko co możliwe żeby zapobiec tym brzydalom. A że genetycznie miałam raczej dobre uwarunkowania to liczyłam że uda mi się im zapobiec....i może faktycznie udałoby mi się gdybym nie używała tego kremu i kilku innych.
Żaden z balsamów i kremów nie pomógł. Mają one po prostu za małe stężenie składników aktywnych i nie nawilżają odpowiednio.
Podczas stosowania wszystkich tych balsamów czułam swędzenie skóry które jest normalne przy rozciąganiu się skóry i nieodpowiednim jej nawilżeniu.
Było coraz gorzej i na piersiach już pojawiły mi się te brzydale. Wtedy odstawiłam ten balsam i wszystkie inne a przerzuciłam się na olej ze słodkich migdałów wcierany 2 razy dziennie i swędzęnie ustało a rozstępy już nigdzie indziej się nie pojawiły.
Także niestety jestem na nie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498706].usefull || 0 }}% pomocna.
Peeling do ciała

Taki sobie

Smarowałam się nim od 4 miesiąca ciąży. Pierwsze rozstępy pojawiły się w 6 miesiącu (kilka na pośladkach), potem z miesiąc na miesiąc robilo się ich co raz więcej....brzuch mi piersi mi na szczęście nie obsypały, ale uda i pośladki tak mimo stosowania tego kremu 2 razy dziennie. Może gdyby nie on byłoby gorzej, ale nie podzielam zachwytów w komentarzach niżej. Na koniec ciąży przerzuciłam się na jakieś tanie drogeryjne specyfiki i na jedno wyszło.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448146].usefull || 0 }}% pomocna.

ani jednego rozstępu

Używałam emulsji Elancyl od 3-ciego miesiąca ciąży i nie mam ani jednego rozstępu! Urodziłam synka w 38tc+6d. Używałam na początku 1 raz dziennie, później rano i wieczorem. Zużyłam 1,5 opakowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377201].usefull || 0 }}% pomocna.

działa!

Jestem teraz w 36 tygodniu ciąży, do porodu jeszcze miesiąc, jak na razie nie ma ani jednego rozstępu na piersiach ani na brzuchu (przytyłam na razie 13 kilo), mam nadzieję że tak zostanie.
Kupiłam dużą butlę 500 ml - używam jej już chyba z 4 miesiące i właśnie się kończy. Kremu używam raz dziennie - rano, bo szybko się wchłania i od razu mogę zakładać ubranie. A na noc smaruję się olejkiem Elancyl na rozstępy - takie połączenie daje efekt u mnie w postaci braku rozstępów. Jeśli do porodu coś mi wyskoczy - zweryfikuję recenzję, jak na razie dla mnie produkt na 5!
Cena wysoka ale za efekt i taką wydajność - na pewno warto.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348451].usefull || 0 }}% pomocna.

znakomity

Ten krem jest fantastyczny, delikatnie nawilża, odżywia i niweluje swędzenie skóry, a przy tym spełnia swoje główne zadanie, a przynajmniej u mnie, bo nie mam po ciąży ani jednego rozstępu.
Ma dość lekką, łatwą do rozprowadzania konsystencję, szybko się wchłania, delikatnie pachnie i ten zapach nie potęgował u mnie mdłości, co ważne. Mam bowiem kilka kosmetyków których zapach przed ciążą lubiłam, ale w ciąży tak mnie drażniły, że do dziś nie mogę znieść ich zapachu.
Zużyłam 2 opakowania mniejszą tubę i większe 500 ml z pompką - oba opakowania oceniam jako praktyczne i dość wygodne z jednym minusem - nie widać ile jeszcze produktu jest. No i przy tym większym z pompką, jak to z pompką, ciężko jest wydobyć końcówkę produktu.
Trudno jest mi oceniać wydajność, bo używałam tego produktu dość obficie ze względu na swędzenie skóry.
Minusem jest wysoka cena.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306691].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja! skuteczność i przyjemność stosowania.

Tak, to jest mój hit!

Krem stosowałam w czasie ciąży i nie pojawił mi się żaden rozstęp, pomimo tego, że miałam już wcześniej rozstępy.

Żadnego nowego rozstępu, skóra pięknie nawilżona, piękny zapach, łatwośc aplikacji (nie za łusty, nie za tępy). Krem nie zapycha skóry, nie powoduje powstawania krostek, łagodzi swędzenie i zaczerwienie rosnącego brzucha. Bardzo wydajny.

Dwa opakowania 500 ml wystarczyły mi na całą ciąże i parę miesięcy po na całe ciało.

Używam tego produktu od: w ciąży
Ilość zużytych opakowań: 2 całe po 500 ml z pompką

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1064071].usefull || 0 }}% pomocna.

Mamusie - polecam!

Nie można tego stwierdzić jednoznacznie - czy to zasługa tego kremu czy też genow - fakt faktem: absolutnie żadnych rozstępów!

Trudno mu cokolwiek zarzucić: świetnie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, konsystencja fajna, zapach ok - co nie jest bez znaczenia, ponieważ większość kosmetycznych zapachów była dla mnie zupełnie nie do zaakceptowania.

Dobrze nawilża. Skóra przez cały okres ciąży nie swędziała, nie miałam problemu z suchością.

Stosowałam go od trzeciego miesiąca - aż do samego porodu, a właściwie... aplikował go mój mąż - przy wieczornym masażu rosnącego brzuszka :)

Nie wiem czy te pięć gwiazdek jest w pełni zasłużonych, czy raczej powinnam dziękowac moim genom - ale co tam - proszę bardzo :D

Używam tego produktu od: ponad sześć miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042080].usefull || 0 }}% pomocna.

daje radę

Używam tego produktu od 4 m-ca ciąży. teraz jestem w połowie 8 m-ca i jak na razie nowych rozstępów brak. Piszę nowych, bo posiadam stare rozstępy, na które ten krem nie zadziałał- ale nie tego oczekiwałam. Mam nadzieję, ze da radę do końca i rozstępy się nie pojawią;)

Przyjemny zapach, super wydajna konsystencja- opakowanie 500ml wystarcza na 3 m-ce (smarowałam brzuch, pośladki, na uda używałam zamiennie innych produktów)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania 500ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040001].usefull || 0 }}% pomocna.