Timotei, Głęboki Brąz, Szampon do włosów brązowych z ekstraktem z henny (nowa wersja)

Szampon do wszystkich odcieni brązowych włosów. Składa się w 100% z naturalnych ekstraktów z liści henny i olejku arganowego. Liście egipskiej henny są naturalnym czynnikiem przyciemniającym włosy, a jednocześnie wzmacniają je i odżywiają. Organiczny olejek arganowy z Maroko pielęgnuje i nadaje połysk ciemnym włosom.

Cena: ok. 8,50zł / 400ml
/s/

bardzo dobry

Szampon faktycznie nadaje włosom ciemniejszy odcień. Pięknie pachnie, dobrze się pieni. Jednak jego skład nie jest doskonały i to może przyczyniać się do przesuszania skóry głowy. Niestety muszę przyznać, że przez ten produkt nabawiłam się łupieżu, co nie zdarzało mi się, gdy używałam łagodniejszego szamponu.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040144].usefull || 0 }}% pomocna.

Obłędny

Jak już pisałam, obłedny. POd względem zapachu nie ma sobie równych. Delikatnie ale dokładnie oczyszczał. Pienił się bardzo obficie. Włosy po myciu były pachnące, świeże i lekkie. Nie powodował puszenia ani nie plątał włosów. Dlaczego najlepsze kosmetyki zawsze znikają z rynku?

Używam tego produktu od: wilu lat
Ilość zużytych opakowań: podawać w butelkach czy w kartonach?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984734].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Szkoda, że nigdzie już ich nie ma ;( Kiedyś był wszędzie. Konsystencja gęsta, z takimi jakby kryształkami, dużo piany i ten zapach mmm. Był bardzo wydajny, trochę szamponu zapewniało umycie całej głowy. Kolor (ciemny) był pełen głębi i wypielęgnowany.

Używam tego produktu od: wiele lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[852926].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - velvet nails

Mój ulubiony.

Mój numer 1 jeżeli chodzi o szampony.

+ obłędny zapach,
+ dobrze oczyszcza,
+ włosy zachowują świeżość dłużej, niż przy innych szamponach,
+ podkreśla/pogłębia kolor,
+ włosy łatwo się rozczesują, nie ma z nimi żadnego problemu.

- bardzo ciężko go dostać.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[812631].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie najgorszy.

PLUSY:
-dobrze się sprawdza przy codziennej pielęgnacji włosów
-nie obciąża włosów

MINUSY:
-brak wyraźnego efektu, jeżeli chodzi o dodatek henny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[778585].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, nie , nie !

Okropny !
Moje włosy stały się nijakie.
Po pierwsze mam włosy lekko kręconce się a szampon spowodował, że straciły swój naturalny skręt oraz suchość skóry na głowie. Kiedyś miałam go ale że zmieniono opakowanie myślałam o innym efekcie. Niestety pomyliłam się .

******************************************************
Dlatego tyle tych nowości wśród kosmetyków a inne opakowanie. Napisać " New" ," Nowa frmuła" to tylko trik marketingowy. Nie dajcie się nabrać !!!
******************************************************

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka ale pół butelki i odstawiłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[762530].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry raz na jakiś czas

Kupiłam kilka miesięcy temu ten szampon, wspominając pozytywnie jeszcze starszą wersję, którą kiedyś używałam. Przede wszystkim, w szamponie na uwagę zasługuje zapach - ciepły, orientalny, z lekko korzenną nutą.

Plusy:
- przyjemny zapach
- dobrze oczyszcza
- perłowo/brokatowo - brązowy kolorek szamponu
- cena (można kupić duże opakowanie za 5 zł)

Minusy:
- wspomniałam, że szampon dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy, jednak jak dla mnie to oczyszczanie jest zbyt inwazyjne - szampon pieni się bardzo mocno (w porównaniu do innych szamponów jakich używałam) i na dłuższą metę wysusza skórę głowy.
- włosy są lekko obciążone i szybciej zaczynają się przetłuszczać (nie jakoś mocno, ale nie są tak puszyste jak podczas stosowania szamponów o lżejszej formule)

Podsumowując, używam tego szamponu głównie ze względu na jego specyficzny zapach. Wolę go jednak stosować od czasu do czasu, żeby za mocno nie wysuszyć skóry głowy i nie obciążać włosów.

Używam tego produktu od: ok. 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[757820].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny

szampon ma swietny zapach, bardzo mi przypadl do gustu, ma fajna konsystencje ani za rzadka ani za gesta, naladowany brokatem? fajnie
najwazniejsze, ze dobrze myje wlosy, nie mam po nim podraznionej skory glowy, nie wysusza wlosow, sa mieciutkie a co najwazniejsze nie placze ich ani w czasie mycia jak rowniez potem przy rozczesywaniu, dla mnie fajny szmpon, kupilam za funta niestety nigdzie nie moge go znalesc w UK, a szkoda bo naprawde dobry produkt, chociaz wiem ze marka timotei zmienila opakowania, moze znajde ten szmpon w nowszej wersji
polecam

Używam tego produktu od: miesiaca?
Ilość zużytych opakowań: koncze poierwsze opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[755195].usefull || 0 }}% pomocna.

potwornie podrażnia skórę głowy

Co z tego, że ładnie myje, że włosy nie są obciążone, że jest tani i ładnie się pieni?
Wywolał u mnie potwornie uczulenie, sączące się stany zapalne na skórze głowy. Do leczenia sterydami z kwasem salicylowym.
Nie polecam nikomu.

Używam tego produktu od: dość dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[733691].usefull || 0 }}% pomocna.

mój faworyt do włosów brązowych!

Bardzo ludzie ten szampon, jeden z nielicznych które są dostepne do brązowych włosów i to jeszcze w bardzo korzystnej cenie:)
+wspaniały zapach- uwielbiam!<3
+bardzo dobrze sie do nakłada, ładnie się pieni
+baardzo wydajny
+włosy po nim mają śliczny połysk
+niedrogi

-bardzo szybko kończy się na stanie w drogeriach:(
-timotei w ramach ulepszenia serii wycofał go z produkcji zastępując nowym opakowaniem przez co cięzko go wyłapac bez dokladnego czytania etykiety

Używam tego produktu od: baaardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[724748].usefull || 0 }}% pomocna.