Lancome, Flash Bronzer, Creme teintee ensoleillante, Effet hale intense immediat, Visage

Delikatny, nawilżający, lekko koloryzowany samoopalacz do twarzy. Dostępny w dwóch odcieniach: Dore i Intense(do jasnej i średniej karnacji). Łatwo się rozprowadza, nie tworzy smug, zawiera drobne rozświetlające drobinki, miło pachnie.
Zawiera czystą witaminę E.

rewelacyjny

Nie daję 5* bo samoopalacz nie jest czymś czego brakiem byłabym załamana - nie jest to w moim odczuciu kosmetyk niezbędny i w związku z tym nie mam wiele doświadczenia. Opalenizny nie lubię (mam ten luksus że moja skóra ma raczej oliwkowy odcień tak czy inaczej więc biała nigdy nie jestem, a tzw. "strzaskania" nienwidzę) Ale ten żel jest wspaniały. Ślicznie pachnie - tak trochę jak staroświeckie perfumy, ale ładnie. Mam ciemny kolor, który jednakowoż na twarzy rozprowadza się idealnie przy tym udoskonalając koloryt cery. Zawiera bardzo subtelne drobinki które też dodają uroku:) Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:lata, w okresach mniejszego nasilenia nienawiści do opalenizny;)
Ilość zużytych opakowań:

Nie zachwycił mnie

Mam wersję do cery jasnej. I tu jest chyba pies pogrzebany, niestety. Odcień uzyskanej opalenizny mnie nie satysfakcjonuje, jest taki delikatny, że właściwie żaden :( Na codzień używam kremu tonującego w odcieniu blonde ( czyli jasnym) i toner całkowicie maskuję tę niby opaleniznę. Kiedy mialam samoopalacze Guerlaina i Guinota to efekty były znacznie lepsze. Lubię bardzo tę firmę, ale tym razem obędzie się bez zachwytów.Samoopalacz Lancomea łatwo się aplikuje, bez smug, skóra jest gładka i miękka. Zapach emulsji dosyć znośny ( wolałam Guerlaina).

bardzo miły w użyciu

(Miałam wersję do ciemniejszej skóry)

Prawie same plusy:
+ nie ma możliwości zrobienia smug - jest barwiony, co sprawia też, że częściowo efekt jest natychmiastowy - później opalenizna się pogłębia
+ dobrze się rozprowadza
+ kolor opalenizny jest naturalny, nawet nie za ciemny (mam b. jasną karnację) - po jednym użyciu całkiem mnie zadowolił, nie wiem, jak się spisuje używany np. codziennie
+ śmierdzi dopiero po kilku godzinach, na początku ma zapach, jakiś dziwny, ale nie drażni
+ jest bardzo wydajny (używałam tylko na na twarz)
+ równomiernie schodzi

No ale:
- trochę mnie wysuszył:(
- cena jest wysoka i właśnie dlatego nie wiem, czy go kupięUżywam tego produktu od: używałam go trochę, nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: próbka, ale duża - ok 10 ml, także wiem z czym miałam do czynienia;)

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

naturalna opalenizna ;)

Szykowałam się z siostrą na imprezę ostatkową ( koniec miesiąca lutego br.)
Zaczęłyśmy więc przemierzać centrum handlowe Arkadia wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu jakiegoś nietypowego wdzianka. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zamiast niego sprawiłam sobie właśnie ten kosmetyk...
A że aura nie sprzyja uyskaniu złocistego odcienia cery,nie zastanawiałam się więc długo, by sprawić sobie coś na poprawę tego stanu rzeczy.
Nie ukrywam, że w głównej mierze zależało mi na tym, by na imprze nie wypaść "blado"- (dosłownie i w przenośni) :)
Pani w Sephorze w odpowiedzi na moje imprezowe oczekiwania od razu poleciła mi ów kosmetyk,zaprezentowawszy mi uprzednio na skórze dłoni jego expresowe działanie barwiące.
Rzeczywiście samoopalacz niedługo po aplikacji subtelnie,stopniowo zabarwia kolor skóry.
Ładnie pachnie i nie podrażnia naskórka. Jedna tylko uwaga,trzeba dokładnie speelingować wcześniej twarz i dobrze ją nawilżyć,ale nie natłuścić bo kosmetyk wtedy słabo się wchłania,co sprawia, że można kreślić na twarzy przysłowiowe ósemki ;)
W efekcie jestem z niego całkiem zadowolona bo efekt sztucznej choć naturalnie wygladającej opalenizny długo się utrzymuje (przy dobrze nawilżanej twarzy)
Skóra twarzy równomiernie , stopniowo (niezauważalnie)
wraca do swojego naturalnego odcienia,wtedy gdy nie mamy ochoty odnawiać(odświeżać) opalenizny.
Siostra zafundowała sobie produkt samoopalający konkurencyjnej firmy(Geurlain) i również bardzo sobie go chwali...
Nie wiem więc, czy będę wierna swojemu samoopalaczowi;)
Tym samym nie obiecuję też, że nie będę testować innych tego typu produktów ;)
Ps-impezka się udała...cel osiągnięty;)
To moja pierwsza tubka.

wreszcie nie śmierdzi :)

Chciałam zakupić krem samoopalający Clarinsa (Radiance-Plus Self Tanning Cream Gel), bo słyszałam, że jest dobry, ale niestety, nie było. Za namową sprzedawczyni w Sephorze zdecydowalam się na samoopalacz Lancome. Pani miała cerę jaśniutką, i twierdziła że go używa; przekonala mnie tym samym że żółtaczka mi nie grozi - i zdecydowałam się. Na wersję Dore, czyli przeznaczoną do jasnej karnacji.
Może zacznę od tłumaczeń ;)
Inwestycja w 50 ml samoopalacza do twarzy za 128 zł spowodowana została dwoma czynnikami. Po pierwsze, doszłam do wniosku, że wyglądam blado, momentami trupio blado (nic dziwnego, monitor komputera raczej nie opala :D), co w zestawieniu z brązowymi włosami nie wygląda najlepiej. Kiedy byłam blondynką, jakoś uchodziło, od kiedy blondynką być przestałam, wyglądam na bardziej wymizerowaną. Zwłaszcza na wiosnę przestało mi to odpowiadać. Po drugie, mam obsesję na punkcie zapachu samoopalacza, tego charakterystycznego, właściwego dla większości nisko- i średniopółkowych samoopalaczy i kremów brązujących. Odstręcza mnie, odrzuca, doprowadza na skraj załamania nerwowego. Każdy ma swoje paranoje :D - moją (między innymi...) jest awersja do samoopalaczowego smrodka. Liczyłam na to, że samoopalacz Lancome co jak co - ale śmierdział nie będzie.
No i (ufff...) - nie przeliczyłam się.
Zdecydowanie zapach kosmetyku jest przyjemny. Pachnie warzywami ;), syntetycznymi nieco, czymś nieokreślonym, ale na pewno jest to zapach <b>przyjemny</b>. Za to kolor - o rany! Ciemny brąz wpadający w czerwień (oniemiałam jak zobaczyłam). Ale zupełnie nie znajduje on odzwierciedlenia w kolorze uzyskiwanym na twarzy (na szczęście :) ). Dzięki zabarwieniu, łatwiej rozprowadzić kosmetyk. Kolor czerwony natychmiast znika. Samoopalacz nie robi smug. Opalenizna pojawia się, zgodnie z zapewnieniami producenta, po godzinie. Jest świetlista i subtelna. W konsystencji można dostrzec delikatne, niemal niewidoczne drobinki, którym zawdzięczać należy efekt rozświetlenia. Nie fundują jednak twarzy efektu brokatu, są niezauważalne. Twarz wygląda na wypoczętą, jakby muśniętą wczesnoletnią opalenizną. Kolor jest odpowiedni, żaden upiorny pomarańcz - lekko złocisto beżowy. Przy czym zaznaczam - nakładam w ilosciach naprawdę rozsądnych, mieszając w dodatku z kremem nawilżającym. Aplikację powtarzam co 3 dni. Dzięki kremowi cera nie jest wysuszona (bo we właściwości nawilżające samoopalacza to już nie uwierzę :D).

Żółta

Niestety ten samoopalcz nie należy do najlepszych. Faktycznie ładnie pachnie, łatwo sie rozprowadza ale kolor opalenizny daleki od ideału - ja byłam intensywnie żółta!! Dla tego zdecydowanie nie polecam!

świetny!

Najlepszy samoopalacz z jakim miałam do czynienia:)Jest niesamowicie wydajny-wystarczy odrobinka!Bardzo dobrze się wchłania,nie zostawia tłustej powłoki,nawilża! i dosyć ładnie pachnie.Nie tworzy smug,rozprowadza się równomiernie.Dodatek rozświetlających drobinek jest niewielki,co mnie akurat odpowiada ponieważ mam przetłuszczającą cerę.Jak dla mnie ich ilość jest idealnie wyważona-buzia jest rozświetlona,ale nie świecąca.Jest koloryzowany,dzięki czemu można go dokładnie rozprowadzić.Opalenizna pojawia się po godzince i jest dosyć intensywna(po prostu widać znaczną różnicę,między nieopaloną twarzą a potraktowaną tym samoopalaczem),ale zarazem bardzo naturalna.Dla mnie ideał!