Bronze, Samoopalacz do ciała

Bronze, Samoopalacz do ciała

Specjalna emulsja brązująca. Przed użyciem samoopalacza zalecany jest peeling całego ciała, pozwala to na uzyskanie równomiernej opalenizny bez przebarwień (w moim przypadku peeling nie zadziałał - przebarwienia były koszmarne).

straszny

o tak pamietam go doskonale!
śmierdział tak straszliwie że jak poszłam na uczelnie(smarowałam sie dzień wcześniej i rano brałam prysznic)koleżanka zapytała: "ooo smarowałaś sie samoopalaczem..czuć ":)
niestety plamił przeraźliwie...a jak schodził!
Cała w plamach...jaśniejszych i ciemniejszych...tak sie zraziłam ze od tamtej pory już nigdy nie użyłam żadnego samoopalacza z Avonu.

Używam tego produktu od:parę razy
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe..aż się zestarzał i wylądował w koszu

Samozaplamiacz!!!

Nie,nie nie,tego kosemtyku nie można było nazwać samoopalaczem,tylko samozaplamiaczem!Coś okropnego,zamiast pięknej opalenziny były okropne plamy na całym ciele,w dodatku pomarańczowe!Wyglądałam jak Mandaryna!!Dobrze,że na twarz nie stosowałam,bo to byłby koszmar!Zapach okropny,a w dodatku nawet po umyciu się utrzymywał!Brak efektu,jakość gorzej niż mierna,dobrze, że go wycofali!

Używam tego produktu od:Dawno dawno
Ilość zużytych opakowań:Raz 1 opakowanie

dla wytrwałych

Nie kupię go tylko dlatego że widze już lepsze oceny samoopalacza w piance.Tego natomiast uzywam już chyba ze 4 lata jak nie więcej.Teraz jest w wersjii ujędrniającej-przyznam szczerze że naprawde napina skórę.
Działanie-mocne, konkretne, dla dziewczyn nie bojących się konkretnych zmian.Przed nałożeniem zawsze uzywam rękawic ścierających i szoruję skórę w raz z dobrze pieniącym i nawilżającym żelem.Jeżeli nie zetrę naskórka-efekt będzie opłakany gdyż ten samoopalacz jets mistrzem w robieniu smug.Potem nakładam balsam nawilżajacy.Bez niego efekt byłby za mocny.Raz tego nie zrobiłam i rano obudziłam się ciemniejsza niż Lepper.
Sam żel rozprowadza się lekko i przyjemnie.Kiedyś mniej śmierdział-samą spalenizną i spoconą skórą.Teraz natomiast czuję dodatkową nutę chloru:(
Skóra po nim jest mocno nawilżona i lepi się.Trzeba założyć na siebie luźne i ciemne ubrania.Smród nie z tej ziemi.Do następnego prysnzica.Potem jest już lepiej.Pierwsza warstwa schodzi i ciało ma naprawdę miły apetyczny kolor.Po 5 dniach już zmywa się już nierównomiernie.Wtedy biorę rękawicę i pomagam mu zejść.
Tak wiec jak widzicie, zabawa z ty samoopalaczem przypomina prawdziwą operację zbrojną.
P.S.Odradzam w lato...

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

NIGDY więcej!!!

To najgorszy samoopalacz jaki miałam!
Na początku byłam zadowolona: ładna, ciemna, brązowa opalenizna. Nie miałam tez problemu ze smugami itp ale moze wynikało to z faktu iz mam naprawdę duża wprawę we wklepywaniu takich specyfików ;p Niestety po kilku użyciach skóra była mocno przesuszona i nawet wklepywanie balsamów nawilzających niewiele pomogło :( Gdy regularnie zaczęłam stosować ów samoopalacz, pewnego ranka obudziłam się w wyglądem osoby uzaleznionej od solarki :( Ale prawdziwy horror dopiero miał się zacząć. Po ok dwóch tyg stosowania, zauważyłam na mojej skórze białe plamki. A po prysznicu przerażona zauważyłam, że mój ręcznik jest brązowy a ja jestem pokryta PASKUDNYMI plamami!!!! :(
Nigdy nie zapomne jak potem godzinami moczyłam się w wannie, co chwila robiac peeling i szarując się rekawicą sizalową. Dlatego tez stanowczo odradzam stosowanie tego wynalazku :D

super

mam go od 3 tygodni, ladnie pachnie, fajnie sie rozprowadza, nie mam po nim zaciekow, cena tez nie jest wysoka
.zdecydowanie polecam

Jedno, zasadnicze ALE...

samoopalacz ten niemiłosiernie wysusza skórę, trudno go rozsmarować tak, by nie pozostały smugi(choć dla mnie to w zasadzie nie problem, gdyż jestem naprawdę wprawiona w nakładaniu samoopalacza). Zapaszek wstrętny. Mocno brudzi ubrania.
Byłabym jednak gotowa być mu wierna (bo uzyskany kolor bardzo mi się podobał-mocny, ale zarazem naturalnie brązowy). Ale jest jedno podstawowe ALE:
po ok 2 tyg regularnego stosowania, kosmetyk zaczął się ścierać, i to w bardzo drastyczny sposób, co dało opłakane efekty-byłam pokryta wstrętnymi plamami, których DŁUGO NIE MOGŁAM SIĘ POZBYĆ!!! Dlatego mimo iż sprawiał, że byłam ślicznie opalona, horror związany z jego usuwaniem ze skóry skutecznie powstrzymuje mnie od jego ponownego użycia!

nigdy więcej!!!

Okropny jest ten samoopalacz, użyłam go kilka razy kiedyś i na tym się skończyło, śmierdzi niesamowicie smrodkiem samoopalaczowym prawie że od razu po wsmarowaniu, chociażby nie wiem jak się wcześniej dokładnie wypeelingowac i dokładnie go wsmarować to i tak wszędzie będą plamy :(, owszem opalenizna po nim jest mocna, ale co z tego jak 'plamiasta' i nienaturalnie żółta? Badziewie i już!!!

Hahahaaa!

Jak dla mnie Avon to najbardziej beznadziejna firma kosmetyczna. ;) Kojarzy mi się strasznie hmmm ... odpustowo. ;) Jego największa konkurencja Oriflame jak dla mnie jest bardziej elegancki i ogólnie nie zajeżdża kiczem :) No ale wracam do tematu :P Nigdy, ale to przenigdy nie miałam większego badziewia z kosmetyków do ciała. Plamy są wszędzie. ;) Wygląda jak wodnista kupa, hehe ;) Właśnie takie odpustowe - ciemna, sztuczna, nierówna opalenizna w ciapki. :P Drogi Avon'ie jesteś najgorszy :P Trzymaj tak dalej, by się było z czego pośmiać. :P

beznadzieja

Jeśli chcecie mieć smugi na ciele to ten samoopalacz jest dla Was!!! Jedynym jego plusem jest to, że bardzo mocno opala, ale cóż z tego skoro i tak nie można się po jego zastosowaniu nigdzie pokazać (przez te okropne plamy!!!)

ble

Probowałam dwa razy, w rękawiczkach i bez. Strasznie było, na ciele bardzo ładnie sie rozprowadzał natomiast na rękach zawsze wychodziły mi straszne przebarwienia, a naprawdę uważałam żeby było równo. Nigdy więcej!!!

nie polecam

Emulsja do ciemnej karnacji daje dosyć wyraźny efekt opalenizny, kolor naturalny, nie pomarańczowy. Ale daje też okropne przebarwienia, których nie da się uniknąć mimo wcześniejszego zastosowania peelingu, balsamu nawilżającego i bardzo dokładnego rozsmarowania. Samoopalacz nieco lepi się na skórze. Schodzi łatami, mimo regularnego stosowania peelingu.

fuj!

okropny zapach, wszechobecne smugi, brzydki kolor
Choćby nie wiem jak się starać, robią się okropne plamy, zapach jest silny, a niestety nie należy w/g mnie do przyjemnych.