Flash Bronzer, Samoopalacz do ciała w piance

Flash Bronzer, Samoopalacz do ciała w piance

Lekka pianka, która natychmiastowo koloryzuje skórę i daje świetliste wykończenie dzięki drobnym, błyszczącym drobinkom. Piękna opalenizna rozwija się w godzinę. Zawiera opatentowane nanokapsuły z czystą witaminą E, zapobiega więc przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Cena: ok. 130 zł / 150 ml

niby tak, a jednak...

Kupiłam w nieco bardziej korzystnej cenie, więc ten fakt być może również rzutuje na moją ocenę, ale do rzeczy - samoopalacz rozprowadza się bardzo dobrze, nieco ciemniejszy kolor pozwala aplikować produkt tak, by nie pozostawały smugi, nie wysusza skóry i nie śmierdzi rano okrutnie. Co do koloru, to według mnie jest sensowny - nie wpada w marchewkę i rozwija się stopniowo - w zależności od oczekiwań, możemy uzyskać określony efekt. Dla mnie zdecydowanym minusem była wydajność, a w zasadzie chyba tylko jej namiastka. Produkt służył mi bardzo krótko i byłam zdziwiona, że tak szybko się skończył. Dodam jeszcze, że sama formuła nakładania pianki była miłym doświadczeniem. I gdyby nie cena oraz wydajność, nie miałabym wątpliwości co do ponownego zakupu.

...

zapach moze byc
konsystencja luksusowa, pianka to swietny pomysl fajnie sie naklada
ale kolor czasem wychodzi pomaranczowy
zacieki tez sie pojawiaja
dosc szybko schodzi jednak "robi to" równomiernie.
dobry ale bez rewelacji.

Używam tego produktu od:miesiaca

genialny produkt

Przetestowalam mase samoopalaxzy i kremow brazujacych- ten uwazam za najlepszy. Brazuje sobie raczej tylko nogi, bo reszta ciala opala mi sie szybko.
Zalety:
Bardzo wygodna aplikacja- forma pianki swietnie sie wchlania, skora jest jedwabiscie gladka po aplikacji, rozswietlona,odzywiona.
Swietny efekt- nie ma mowy o znienawidzonych przeze mnie odcieniach marchewki i tym podobnych okropienstwach.Kolor jest subtelny, w lsniacym odcieniu brazu, nie pomaranczy.
Zapach- piekny, delikatny, dlugo sie utzrymuje- i ten produkt NIE SMIERDZI, jak wiekszosc samoopalaczy-jesli tak, to jest to tak nikle, ze ja tego nie czuje(aczkolwiek lydek nie wacham :)).
Pianka jest od razu koloryzowana- mozna obserwowac proces aplikacj unikajac tym samym plam i smug.
Szczerze polecam- a wierzcie mi, kochane Wizazanki, nogi mam biale jak ser i tylko ten produkt daje tak piekny i NATURALNY efekt.

Używam tego produktu od:prawie trzech niesiecy
Ilość zużytych opakowań:1,5(drugie w trakcie).

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Taki sobie

Postanowilam zaopatrzyc sie w ten produkt przede wszystkim ze wzgledu na to, ze jest w piance. I to jest jego najwieksza zaleta, bo dzieki temu szybko sie wchlania. Ma typowo samoopalaczowy zapach, ale to mi nie przeszkadza. Kolor jest niezly, jasny braz. Niestety taki efekt daje wiele innych tanszych samoopalaczy, wiec generalnie mysle, ze nie warto.

sredni

najpierw minusy: wcale nie taki delikatny! niby malo nakladam, a czasami uzyskuje efekt "endrju leppera" niestety...i to mimo peelingu i solidnego nawilzania :( . poza tym zapach wyjatkowo paskudny - na kilometr czuc ten dihydroxyaceton, jak w najtanszych balsamach. ale daje 3* bo jednak "cos" robi ze skora - pewnie to ta witamina E ! poza tym pieknie rozswietla skore - takie migoczace zlote drobinki - ale jak wyjsc gdziekolwiek z tym nieprzyjemnym zapaszkiem?? z tego powodu tylko ja podziwiam blyszczaca zlotem skore...:)))) no i plusik za latwe rozprowadzanie i wydajnosc. produkt dobry, ale nie kupie go wiecej - wydaje mi sie ze za te pieniadze znajde cos lepszego

Jestem na tak :)

Nie przepadam za produktami Lancome'a.. ale do tego samoopalacza na pewno sie przekonalam :) wygodna aplikacja - leciutka pianka super sie rozsmarowuje, kolor jest widoczny ale bardzo naturalny no i skora cudownie lsni :) Plus na pewno za przyjemny zapach :)
Ilosc zuzytych opakowan: 3 ;]

kłopotliwa

Konsystencja pianki wyjątkowo mi nie odpowiadała, miałam problem z równomiernym nałożeniem. Gdyby nie ten (dla mnie dość poważny) defekt pewnie dałabym więcej gwiazdek. Skóra po użyciu miała bardzo ładny, naturalny odcień (mam jasną skórę i z samoopalaczami muszę uważać aby się nie zażółcić ;) ), nie miała też tego specyficznego zapachu jak po wielu innych samoopalaczach. ...