Garnier, Ultra Doux, Après-shampoing l'Huile d'Avocat et Beurre de Karité (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

rewelacyjna !!

Jedna z najlepszych odżywek do włosów !! mam włosy średnioporowate i na nich spisuje się świetnie ;) Używam ją tylko wtedy kiedy nie mam czasu na trzymanie na włosach maski a ona dobrze sobie radzi z nawilżeniem i wygładzeniem włosów a na dodatek ma super skład

Świetny!

Bardzo fajna odżywka, która pięknie nawilżała moje włosy. Dzięki niej mniej się plątały i wyglądały na zdrowe. Cena jest niska jak na taki produkt. Jedynie co mogę się przyczepić to wydajność i opakowanie.

Uwielbiam

Produkt o bardzo ładnym zapachu, bardzo ładnie odżywia moje włosy , które z reguły są bardzo suche. Po produkcie włosy bardzo lśnią, są bardzo nawilżone ale niestety włosy się tłuszczą, dla osób które myją głowę codziennie będzie to hit , lecz dla osób takich jak ja co myją głowę co 2 dni niestety nie.

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

No fajna

Po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji na temat tej odżywki, w końcu i ja postanowiłam ją kupić i sprawdzić. Odżywka bardzo ładnie pachnie , zapach pozostaje na włosach, konsystecja średnia- ani rzadka, ani gęsta w sam raz. W moim przypadku jest dość niewydajna, ale ja mam długie i grube włosy . Działanie: włosy po tej odżywce bez problemu rozczesuję, są gładkie i miękkie w dotyku. Jak dla mnie dobra odżywka na codzień , ale bez jakiegoś szaleństwa :)

Odkrycie ostatnich tygodni

Zastanawiam się, jak ja mogłam do tej pory nie wiedzieć o tej odżywce? Kupiłam ją z polecenia przyjaciółki, ale podchodziłam do niej bardzo obojętnie. Po jej pierwszym użyciu, a potem kolejnym i kolejnym, byłam w odżywkowym szoku! Po pierwsze, od razu po aplikacji czuję pod palcami, jak moje włosy robią się śliskie, lejące. Natomiast po wysuszeniu, są lejące, nie puszą się! mają ładny blask i świetnie się rozczesują, łał! Rozjaśniałam włosy i obecnie mam tzw. sombre, przez co często na głowie mam szopę, niemożliwą do rozczesania. Ta odżywka daje mi taką możliwość. Przez nią moje włosy są miłe w dotyku, lejące. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek zdarzy mi się, że odżywka za kilka złotych tak mnie zaskoczy.

Może być

Dosyć przeciętna w przypadku moich włosów. Duży (nawet bardzo) plus za przyzwoity jak na Garniera skład. Ułatwia rozczesywanie, chociaż nie mam z tym dużego problemu, po zastosowaniu odżywki się nie elektryzują (nawet zimą po zdjęciu czapki jakoś daje radę). Mam bardzo cienkie włosy, przetłuszczające się ekstremalnie szybko, mimo to odżywka nakładana od ucha w dół na szczęście w ogóle ich nie obciążyła. Niestety wizualnie nic się podczas jej stosowania nie zmieniło. Po wyschnięciu włosy ani się nie błyszczą, ani nie są jakieś specjalnie miękkie, zupełnie jakbym żadnej odżywki nie użyła. A moje włosy wcale nie są zniszczone czy mocno przesuszone. Mimo to co jakiś czas do niej wracam, bo nie szkodzi moim włosom, które z większością odżywek się nie lubią.

Hit, ale nie dla mnie.

Spore nadzieje pokrywałam w tym produkcie. Niestety, okazało się, że dla mnie jest nieskuteczny i nie przynosi spodziewanych efektów na moich włosach. Aktualnie cieszę się pięknymi i zdrowymi włoskami, jednak jakiś czas temu miałam z nimi naprawdę problem - zbyt częste stosowanie suszarki i nieodpowiednich produktów do pielęgnacji dało o sobie znać. Widząc, co dzieje się na mojej głowie, zaczęłam szukać ratunku, zanim nie będzie za późno.
Okazało się jednak, że ta odżywka nie pomogła mi w niczym. Włosy wcale nie odżyły, nie zaczęły być zdrowsze, bardziej błyszczące i ładne - miałam wrażenie, że zamiast pomagać, to ona jeszcze bardziej mi szkodzi. Fryzura wyglądała niezbyt szczęśliwie, była oklapnięta i bez życia... Nie o taki efekt mi chodziło. Trochę mnie też zirytowało, że produkt, który miał pomóc moim włosom, sam tak im szkodził, że musiałam je wspierać czymś przeciwko niemu.
Na plus jest zapach i ładna strona wizualna produktu... ale czy o to mi chodziło?
Bez żalu oddałam siostrze, aby ona dokończyła tę odżywkę - co ciekawe, ona była z niej zadowolona. :)

Nie dla cienkich włosów

Plusy:
:) łuski włosów zamknięte
:) włosy odżywione, zregenerowane
:) niska cena produktu
:) włosy łatwo się rozczesują po tej odzywce
:) wygodne i estetyczne opakowanie
:) przyjemna konsystencja
:) nie podrażnia skory głowy
:) przyjemny zapach
:) dostępny w wielu drogeriach stacjonarnych i internetowych

Minusy:
:( zbyt mocno obciąża cienkie włosy, które po nałożeniu odżywki są przyklapnięte, potwierdza się to, co poleciła mi fryzjerka aby nie używać do cienkich włosów produktów zawierających olejki

Podsumowując dobrze odżywia włosy ale niestety nie kupie go ponownie ponieważ włosy są obciążone i przyklapnięte po użyciu tego produktu.

Hit

Jedna z lepszych odżywek jakie miałam. Włosy ja uwielbiaja, są miekkie, błyszczące, nawiżone i idealnie sie układają. Zdecydowanie zasługuje na miano kosmetyku wszechczasów. Jestem zachwycona tym produktem.

Zawód na całego

Skusiłam się na odżywkę, bo wszyscy twierdzą, że jest świetna, spróbowałam jej więc i ja, w końcu to kilka złotych ;)

Niestety nie jestem zadowolona. Nie zauważyłam poprawy stanu włosów. Konsystencja trochę rzadka, często przy nakładaniu część wyślizgiwała mi się z rąk, ale gdyby chociaż był efekt, to nie ma to dla mnie znaczenia. Głównie wygładzała włosy przed rozczesywaniem, poza tym nic.
Nie zamierzam jej kupować ponownie.

Dodatkowo substancje, które są zachwalane, są dość daleko w składzie. Więc naprawdę szkoda.

Jeszcze kwestia opakowania - raz mi upadło i natychmiast się odłamała część nakrętki. Nie oderwała się cała, ale został taki ostry kant, ogólnie bardzo słabo, że jest to tak po taniości zrobione, że nawet jeden upadek i opakowanie się rozlatuje.

Przeciętna tak samo jak szampon z tej serii

Zachwalana wszędzie odżywka, to pomyślałam, że trzeba spróbować. Żeby zwiększyć działanie używałam razem z szamponem 'awokado i masło karite'. Niestety ta odżywka jest słaba. Zapach mi się niespecjalnie podoba. Nie zauważyłam też jakiegoś super działania na włosy. Wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że je obciążała i powodowała, że szybciej się przetłuszczały. Wydajność też nie powaliła mnie na kolana. Powiedziałabym, że dla moich włosów to takie nic. Jedyne co, to pomagała w rozczeysywaniu, ale nie oszukujmy się - każda odżywka powinna pomóc w rozczesywaniu przez ten poślizg, jaki daje, więc tutaj specjalnie szału nie ma.

Uwielbiam

Od samego zapachu aż po działanie odżywka jest cudowna. Świetnie poradziła sobie z moimi włosami po letnim wysuszeniu. Idealnie je nawilżyła i wygładziła. Włosy po niej czesało się z przyjemnością, nie plątały się. Nie obciąża, za to zostawia kosmyki lśniące i cudnie pachnące :D Świetnie też robi za maskę, trzymana na włosach dłużej, pod folią i ręcznikiem.
Jedynym minusem jak dla mnie jest jej wydajność, u mnie starcza max na 4 razy, ale to też dlatego, że lubię czuć, że mam odżywkę na włosach, poza tym naprawdę polecam.