Garnier, Ultra Doux, Après-shampoing l'Huile d'Avocat et Beurre de Karité (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład od 2018 roku: aqua/water, cetearyl alcohol, elaeis guineensis oil / palm oil, behentrimonium chloride, glycerin, isopropyl alcohol, stearamidopropyl dimethylamine, citric acid, chlorhexidine dihydrochloride, butyrospermum parkii butter / shea butter, persea gratissima oil / avocado oil, hexyl cinnamal, cl 15985 / yellow 6, cl 19140 / yellow 5, tocopherol, helianthus annus seed oil / sunflower seed oil, rosmarinus officinalis leaf extract / rosemary leaf extract, parfum / fragrance

Poprzedni skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil, Behentrimonium Chloride, Cl15985/yellow 6, cl 19140/yellow5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Sheabutterm Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Ratunek dla włosów

Bardzo dobra odżywka. Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam od razu dwa opakowania i nie zawiodłam się. Zapach świetny, konsystencja super a działanie mega! Nawilża i regeneruje zniszczone włosy a do tego kosztuje grosze. Zdecydowanie polecam

Super!

Śliczny zapach - ciekawy, maślano-orzechowy, a jednak delikatny (bardzo uczulam się na pachnące kosmetyki i zazwyczaj nie mogę ich używać, tu póki co nie ma problemu). Bogata, kremowa, tłusta konsystencja. Wydajna, dobrze się nakłada. Włosy są po myciu miłe w dotyku i raczej takie zostają do następnego mycia.

Opis Produktu:

Uwielbiam tą odżywkę do włosów :) Muszę przyzna że byłam zaskoczona jak ładnie włosy wyglądają po jej użyciu.Włosy są sypkie, delikatnie , nie obciążone. Włosy wyglądają jak po masce do włosów :) Polecam.

Super

Jak najbardziej przypadła mi do gustu. Ma bardzo ładny zapach,bardzo dobrze odżywia zniszczone włoski i nadaje im zdrowego wyglądu.Jest bardzo wydajny i w atrakcyjnej cenie.

Bardzo lubię

Odżywka spodobała mi się od samego początku, ponieważ ma bardzo przyjemny zapach, który jest lekko słodki, ale nie nachalny. Moje włosy były po niej naprawdę miękkie, nawilżone i wyjątkowo odżywione. Włosy myję codziennie i tej odżywki również tak używała.

Jeden z ulubionych

Pięknie pachnie, konsystencja wydajna, włosy są miękkie i odżywione. Opakowanie "do góry nogami" świetnie się sprawdza bo cały produkt zawsze jest na dnie i można łatwo z niego skorzystać. Bardzo lubię produkty Garniera, tak cudownie pachną!

Piękny zapach

Odżywka skradła moje serce samym swoim zapachem, a kiedy poznałam jego działanie to całkowicie się zakochałam. Idealnie rozczesuje się po niej włosy, są miękkie i jedwabiste. Po dłuższym stosowaniu poprawiła się kondycja moich włosów, nie jest to kosmetyk, który jest dobry przez 10 minut po zastosowaniu. Obowiązkowa odżywka w mojej pielęgnacji.

Najlepsza odżywka jaką do tej pory miałam.

Jejku w końcu widzę,że używanie odżywki ma jakikolwiek sens.
Do tej pory miałam wrażenie,że nic nie robiły albo szkodziły.
Ta odżywka świetnie wygładza włosy,nawilża,zapobiega puszeniu się.
Po umyciu mogłam bym się bez końca głaskać.
Mam wrażenie,ze struktura włosa zrobiła się znacznie mocniejsza.
Nie obciążyła moich włosów.
Zapach owocowo-kremowy.
Na dodatek cena ok 7 zł do tego bardzo wydajny produkt.
Polecam mój KWC!

Ulubiona

Uwielbiam tę odżywkę. Jest wydajna, pachnąca, działa jak trzeba. Po kąpieli włosy bardzo dobrze się rozczesują, są lśniące i nawilżone. Moje włosy były dosyć mocno zniszczone różnego rodzaju zabiegami, ale po kontakcie z tym kosmetykiem stały się znowu zdrowe i jedwabiste.

Bardzo fajna :)

Gęsta, teściowa ma bardzo ładny budyniowy zapach :)
Po zastosowaniu Ultra Doux włosy stają się miękkie i błyszczące, łatwiej się rozczesują. Ze względu na piękny zapach już samo nakładanie odżywki na włosach jest bardzo relaksujące i odprężające. Moim zdaniem jest to świetna odżywka do codziennego użytku, szczególnie jeśli się spieszymy, ale również wtedy kiedy zależy nam na optycznej poprawie wyglądu włosów. Bardzo fajnie zmiękcza i wygładza włosy, sprawia że są sypkie i nie plączą się :)

Najlepsza odżywka, jakiej używałam

Do kupienia tej odżywki zachęciły mnie pozytywne opinie w internecie. Okazało się, że był to dobry wybór - jak dotąd to najlepsza odżywka, jaką miałam.
Ma ładne, estetyczne opakowanie, wygodne w użyciu - stawia się je zamknięciem do dołu, więc bez problemu można wydobyć nawet końcówkę produktu. Odżywka również prześlicznie pachnie, a jej zapach na włosach utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas. Podoba mi się także jej konsystencja - raczej gęsta, więc nie spływa po dłoniach i wygodnie się ją nakłada na włosy.
Odżywka nawilża rewelacyjnie. Włosy są śliskie, łatwo je rozczesać, błyszczą po wysuszeniu. Przestałam mieć problemy z kołtunieniem. Kosmetyk jest tak dobry, że zastąpił mi całą pielęgnację maskami i olejkami. Od dawna też nie mam rozdwojonych końcówek. Odżywka sprawdza się nie tylko na suchych i zniszczonych włosach, lecz także na tych w lepszej kondycji, bo nie obciąża.

Jak na odżywkę do włosów to ma nawet dobry skład

Produkt kupiłam w drogerii internetowej kiedy to szukałam czegos nawilżającego do włosów. Kupiłam jeszcze parę innych nie ukrywam dużo droższych produktów gdyż (po zimie moje włosy potrzebowały nawilżenia) i ta sprawdziła się bardzo dobrze.

+skład ( całkiem przyzwoity jak na drogeryjną maskę, olejki w składzie)
+działanie (włosy po użyciu maski są odżywione, wygladzone i nawilzone, przy regularnym stosowaniu można uzyskać naprawdę zadawalajace efekty zdrowszy j i mocniejszych włosów)

-maska może trochę obciążać włosy