Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Garnier, Ultra Doux, Après-shampoing l'Huile d'Avocat et Beurre de Karité (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Trochę zawiedziona

To moje drugie podejście do tej odżywki, skuszona opiniami innych postanowiłam spróbować po raz drugi czuję się trochę zawiedziona. Za pierwszym razem też tak czułam. Mam włosy suche, lekko zniszczone, z tendencją do elektryzowania. Po jej użyciu nie dzieje się z moimi włosami NIC. Dalej są suche, lekko obciążone u nasady i matowe... spróbuje jeszcze użyć jej jako maski i trzymać dłużej na włosach pod czepkiem.

Zakochałam się!

Producent spisał się na medal! Odżywka w 100% spełnia swoją funkcję i nie kosztuje fortuny. Nie wyobrażam sobie mycia włosów bez jej zastosowania. Włosy są tak miękkie w dotyku, że nie przestaję ich dotykać! Kończę opakowanie za opakowaniem, Hit!

Działanie super, ale...

Mam włosy kręcone, bardzo gęste i długie, do pasa. Są suche na długości a przetłuszczają się u nasady.
Postanowiłam kupić ją ze względu na rossmannowe ,,Cena na dowidzenia". Dużo dobrego słyszałam o tej serii

Eris film 1

Klasyk

Odżywka, którą zna prawie każdy. Nic dziwnego, bo przez jakiś czas było o niej naprawdę głośno. Wszystko przez to, że jest to produkt o naprawdę wysokiej jakości a do tego o niskiej cenie. Ma fajną konsystencję, dobrze nawilża włosy i zdecydowanie poprawia ich kondycję. Dodatkowo pięknie pachnie.

Dobra

Mam bardzo długie włosy, które mają tendencję do elektryzowania się. Już podczas spłukiwania odżywki czułam, że włosy są gładkie, rozczesywanie przebiegało poprawnie, zapach nie drażni, odżywka nie spływa z włosów, ma przyjemną konsystencję. Nie jest to kandydat na KWC, ale ogólnie produkt jest bardzo dobry.

Skusiłam się na zakup tego produktu recenzjami. Niestety produkt nie spełnia moich oczekiwań. Posiadam włosy zniszczone i suche. Wydawałoby się, że będzie on idealny aby mi pomóc. Niestety produkt bardzo obciążył mi włosy i korzystanie z niego nie wpłynęło na kondycję moich włosów.

Regularnie widujemy się pod prysznicem!

Produkt z cyklu - Youtube make me buy it. Maxi polecała, a jej długie, błyszczące włosy są jednoznaczną wizytówką tej oto odżywki. Przetestowałam tego typu produktów tony, jednakże Ultra Doux okazała się tą, z którą widujemy się pod prysznicem regularnie ;)

Moje włosy są długie z bardzo przesuszonymi końcówkami i przetłuszczającym się skalpem. Ogólnie są dość problematyczne w pielęgnacji, bo łatwo je obciążyć, ale i trudno dać im dość odżywienia, by prezentowały się "zdrowo".

Od razu mówię - nie wierzę w cudowne właściwości jakichkolwiek produktów regenerujących włosy, a szczególnie końcówek, które są zniszczone, rozdwojone i suche na wiór. Nieboszczyka nie wskrzesimy, tym bardziej martwych końcówek, którym albo zafundujemy silikon by prezentowały się jako tako, albo je zetniemy i pozwolimy odejść w spokoju.

Odżywka ma nadawać blasku, ułatwiać rozczesywanie i sprawiać, by włosy były bardziej "lejące" i śliskie. Ultra Doux robiła to w doskonały sposób, a końcówki czasami dawały radę wyglądać nieźle i bez użycia jedwabiu. Nakładałam ją od ucha w dół i w taki sposób nie wpływała na szybsze przetłuszczanie się włosów.

Nie do końca odpowiadał mi zapach - mdlący, słodki, masłowaty. Konsystencja również początkowo mi nie odpowiadała, jednakże po czasie doszłam do wniosku, że właśnie poprzez lekką formułę - odżywka nie obciąża mi włosów.

Zużyłam kilka opakowań i pod względem działania jest dla mnie jedną z ulubionych, mimo iż podobnych produktów jest na pęczki. Dla tak błyszczących i wyglądających "zdrowo" włosów jestem w stanie znieść i zapach!

Produkt warty zakupu

Idealna odżywka dla rozjaśnianych i suchych włosów. Ekstremalne nawilżenie przez kilka dni, brak problemów z rozczesywaniem jak to bywało wcześniej. Serdecznie polecam

Nie wiem po co ten zachwyt ...

Wiele dziewczyn zachwyca się tą odżywką i uważa ją za kultowy produkt. Choć to całkiem przyjemny kosmetyk, nie wiem skąd ten zachwyt. U mnie sprawdziła się dobrze, ale bez większych fajerwerków. Nie osłabiła kondycji włosów, ale też nic z nimi nie zrobiła. Po prostu mogłaby dla mnie nie istnieć. Zdecydowanie wolę wersję z cudownymi olejkami, która stała się moim hitem!

Świetna, emolientowa

Mocno emolientowa odżywka, świetna dla wysokoporowatych włosów (przy trzymaniu jej na włosach jakieś 15-20 minut), dla niskoporowatych również (wtedy lepiej ją trzymać 5 min, żeby nie obciążała włosów).
Jeśli Wasze włosy źle reagują na masło shea albo olej kokosowy, może jej używać bez obaw, bo masło karite nie zrobi włosom krzywdy.
Nie sprawdzi się jako maseczka emulgująca olej (nałożona na włosy na dłużej po olejowaniu) - wtedy włosy stają się przeciążone, gumowate).
Używana raz na kilka myć nadaje włosom pięknego blasku, są gładkie w dotyku i mniej niesforne.

Dość dobra

Odżywka ta spektakularnych efektów na mnie nie zrobiła. Gęsta, przyjemna konsystencja, ładnny i delikatny zapach.Włosy po niej są gładkie ale brak im połysku i sypkości. Cena niska, fajne opakowanie.

moje odkrycie

bardzo fajna odżywka głeboko odżywiająca i nawilżająca włosy. nakładam ją na godzinkę przed myciem i włosy są po umyciu piękne , błyszczące, odżywione i łatwo sie rozczesują, co jest ważne przy długich włosach. Powoduje że końcówki się nie rozdwajają i można rzadziej je podcinać. W dodatku ma piękny zapach i cana tego produktu nie jst wysoka, szczególnie gdy jest promocja