Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

jedna z ulubionych

do tej odzywki wracam co jakiś czas bo jest niezawodna! Odzywka ma przepiękny zapach avokado (?). Jest dosyć gęsta i nie spływa z włosów. Do moich wysokoporowatych włosów nadaje się świetnie. Zawsze mam po niej błyszczące, mięciutkie bez kołtunów włosy. Wracam do niej często bo wiem, że nigdy mnie nie zawiedzie!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1647971].usefull || 0 }}% pomocna.

fajna

Odżywkę kupiłam na wypróbowanie, ponieważ nie przepadam za firmą garnier. Super odżywia włosy, nawilża je i nabłyszcza, a do tego pięknie pachnie.
Jak dla mnie całkiem okej, przystępna cena

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1645706].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna ale..

Odżywka nawilża włosy, odżywia je i wygładza. Pięknie pachnie. Opakowanie poręczne i solidne. Cena dosyć atrakcyjna. Dla mnie jedynym minusem jest to, że na moje długie włosy niemal do pasa dosyć dużo muszę jej nałożyć, więc jest średnio wydajna. Mimo to jest warta polecenia :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1631916].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Internetowy szał recenzji i zachwytów.

Ciężko było znaleźć bloga włosomaniaczki, która nie napisałaby recenzji tego produktu. Zachwyty padały jak gromy, wszyscy polecali - jak tu się nie skusić?

Działa i nie działa - nawet przy moich niskoporowatych włosach odczuwam przy spłukiwaniu nierówności i lekkie plątanie, zawsze mam wrażenie, że nie do końca się wypłukała.

Po nałożeniu na skalp mocno obciąża - ale to już chyba kwestia indywidualna, ponieważ tak na moje włosy działa jakieś 90% tego typu produktów, dlatego stosuję ją tak samo, jak inne odzywki, czyli od ucha w dół.

Z moimi włosami lubi jednak kaprysić - są dni, że po wysuszeniu wyglądają całkiem ładnie, a innym razem efekt jest ten sam, jakbym w ogóle jej nie użyła. Jest dobra, ale wyłącznie jako dodatek do podstawowej pielęgnacji, ponieważ nie zawiera silikonów i w pojedynkę sobie nie radzi.

O niebo lepszy efekt miękkich i błyszczących włosów uzyskuję po masce Alterry, którą spokojnie mogę stosować jako trzyminutową odżywkę. Ale że ciężko o odżywki bez silikonów, ocenę zawyżam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1625241].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabe

Jestem rozczarowana odżywką. Po przeczytaniu tych wszystkich pozytywnych opinii i zachwytów liczyłam na spektakularne efekty. Niestety ten produkt nie odróżnia się niczym od pozostałych drogeryjnych odżywek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606886].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZA!

Jako osoba która wygląd i stan włosów stawia na pierwszym miejscu jestem mega zadowolona z tej odżywki! Zostawia włosy mięciutkie, odżywione, śliskie i z połyskiem! Najlepsza jaką miałam! Wiadomo każdy ma inne włosy jedni Niskoporowate, drudzy wysokoporowate, dlatego u niewielkiej liczby osób odżywka może być tylko okej. Jednak wiem że na zniszczone włosy jest zbawienna I mogę ją śmiało polecić każdemu!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1585711].usefull || 0 }}% pomocna.

Badziewie

Odżywkę kupiłam rok temu na promocji w Rossmannie.
Nie przepadam za Garnierem, ale skusiło mnie avocado i masło karité.
Odżywka nie robi kompletnie nic. Dodatkowo mnie uczuliła i spowodowała łupież.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1585136].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku, ale bez szału

Odżywkę dobrze się używa, ma piękny zapach, przyzwoite opakowanie i cena. Nie zauważyłam jednak jakiegoś szczególnego efektu na włosach, a tym bardziej regeneracji czy odżywienia. Jest to lekka odżywka, ale tylko do wspomagania pielęgnacji, nie jako jedyny jej element. :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1580221].usefull || 0 }}% pomocna.

cudeńko

Długo szukałam dobrej odżywki nawilżającej i oto ona! Bardzo się u mnie sprawdza! włosy są błyszczące, miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują, są dociążone. Polecam, naprawdę cenny produkt ;) Szkoda, że tak szybko się kończy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576626].usefull || 0 }}% pomocna.

Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Jedna z lepszych odżywek ... warta swojej ceny ! nadaje blasku, idealnie odświeża i ślicznie pachnie ... jestem pewna, że nie raz jeszcze do niej wrócicie :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574801].usefull || 0 }}% pomocna.