Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Cena już od 7,91 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Jedna z ulubionych odżywek

Uwielbiam testować nowe odżywki do włosów, ale zawsze mam przynajmniej jednego pewniaka w łazience. To właśnie ten produkt jest moim pewniakiem. Odżywka nie naprawi zniszczonych końcówek włosów - na to pomoże tylko ich obcięcie i nie ma co się tu oszukiwać - ale ten produkt tak dobrze je nawilża, że wydają się być w dużo lepszym stanie niż są. Mam bardzo długie włosy (mówiąc średnio-ładnie : do tyłka) i mimo regularnego ich podcinania są one zniszczone. Ta odżywka od lat ratuje moje ''suszki''. Jest tania, łatwo dostępna i ma przecudowny zapach :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534461].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest zła, ale potrafi obciążyć włosy

Moje włosy są z natury cienkie i delikatne, ale są za to gęste. Odżywka ta nałożona w bardzo niewielkiej ilości i na same końce włosów zdała egzamin, ale już nałożona mniej oszczędnie i od połowy długości włosów potrafiła je obciążyć. Po jakimś czasie nauczyłam się ją stosować, tak aby włosy po niej nie były smętnymi strąkami. Podejrzewam, że na innych włosach może się sprawdzać, ale u mnie radziła sobie niezbyt dobrze. Na plus na pewno jej zapach i łatwość rozczesywania włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533576].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Żadna maska ani odżywka nie działa tak wspaniale na moje włosy jak ta! Mam puszące się gęste włosy , ta odżywka nie dość ,że pięknie pachnie to cudownie wygładza mi włosy nie przetłuszczając ich. Mój ideał za niską cenę, zawsze do niej wracam ilekroć próbuję czegoś nowego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532881].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

ulubiona

Odzywka ta towarzyszy mi od około 2 lat . Zawsze jest na mojej półce. Jest to najdelikatniejsza i najlepsza odżywka jaka miałam. Moje włosy ją kochają. Są po niej pachnące, sypkie i błyszczące. Jej zapach jest cudowny .Opakowanie też spoko. Konsystencja ok. Często jest w promocji za ok 6 zł. Naprawdę warto ją mieć. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532876].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla cienkich długich włosów!

Warto zaznaczyć że jestem posiadaczką długich, cienkich, farbowanych, u nasady przetłuszczających się a na końcach lekko suchych czasem włosów.

Po wielokrotnym podejściu do tej odżywki, różnych sposobach każda próba kończy się tak samo. Po dokładnym spłukaniu włosy są obciążone i jakby "nieumyte". Uwielbiam efekt świeżych, "puszystych" włosów i ta odżywka to totalne przeciwieństwo. Do tego jest jej mało i jest niewydajna, przy długich gęstych włosach starczy na dosłownie 3 mycia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532156].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Odżywkę stosuje już od dłuższego czasu. Jest idealna dla wysokoporowatych włosów. Nie obciąża ich ani nie puszy. Ułatwia rozczesywanie i nadaje blask włosom. Świetnie rozprowadza się i łatwo zmywa. Tania, wydajna i dostępna w każdej drogerii/markecie. Jedynym minusem jest zapach, który bardzo krótko utrzymuje się na włosach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528981].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra odżywka

Z odżywek garniera ta jest moją ulubioną.
Plusy:
+ ładny zapach, który utrzymuje się
+ cena (często w promocji ;)
+ konsystencja - nie za gęsta, nie za płynna, a co za tym idzie dobrze się rozprowadza
+ widoczne wygładzenie włosów i ograniczenie puszenia

Minusy:
- wydajność - przy moich średniej długości, i nie aż tak grubych włosach, starcza zaledwie na parę razy

Ogólnie polecam ze względu na w miarę przyjazny skład. Idealnie nadaje się jako odżywka po keratynowym prostowaniu (u mnie encanto ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528301].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla każdego

Przywiązuję do włosów większość mojej uwagi, praktycznie o nic nie dbam tak, jak właśnie o włosy :) Zaryzykowałam opiniami wizażanek i tym razem, niestety, zawiodłam się.

Plusy:
*zapach
*cena
*dostępność

Minusy:
*brak jakichkolwiek efektów
*elektryzujące się włosy
*słaba wydajność
*pojawił się łupież

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527721].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskakująco skuteczna.

Nie spodziewałam się za tak niską cenę rewelacyjnych rezultatów, szczerze zaskoczyło mnie, jak fajnie zadziałała.
+ Jest lekka, nie przeciąża włosów
+ Nie trzeba jej godzinami trzymać na włosach
+ Pozostawia włosy lśniące i gładkie
+ Fajnie się rozczesuje włosy
+ Pięknie pachnie i pozostawia ten zapach na włosach
+ Cena niska
+ Wydajna
+ Opakowanie umożliwia wykorzystanie produktu do końca
+ Łatwo się otwiera mokrymi rękami

Minusów nie odnajduję :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526106].usefull || 0 }}% pomocna.

REWELACYJNY

Nie lubię dbać o włosy, więc jeśli mam stosować jakąkolwiek odzywkę, to musi być ona bez spłukiwania ;) Mimo to, na wiosnę trzeba trochę bardziej zadbać o włosy więc zdecydowałam się na zakup odżywki. Wybór padł na garniera ultra doux. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takich efektów. Nadaje włosom gładkość i blask. Takie włosy dawniej miałam tylko po wyjściu od fryzjera! Włosy są jak z jedwabiu. Nawet po użyciu najgorszego szamponu, który okropnie plącze włosy, ta odżywka sobie z tym poradzi. Wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie. Same plusy. Na pewno znowu go kupię!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515061].usefull || 0 }}% pomocna.