Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Słabe

Jestem rozczarowana odżywką. Po przeczytaniu tych wszystkich pozytywnych opinii i zachwytów liczyłam na spektakularne efekty. Niestety ten produkt nie odróżnia się niczym od pozostałych drogeryjnych odżywek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606886].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZA!

Jako osoba która wygląd i stan włosów stawia na pierwszym miejscu jestem mega zadowolona z tej odżywki! Zostawia włosy mięciutkie, odżywione, śliskie i z połyskiem! Najlepsza jaką miałam! Wiadomo każdy ma inne włosy jedni Niskoporowate, drudzy wysokoporowate, dlatego u niewielkiej liczby osób odżywka może być tylko okej. Jednak wiem że na zniszczone włosy jest zbawienna I mogę ją śmiało polecić każdemu!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1585711].usefull || 0 }}% pomocna.

Badziewie

Odżywkę kupiłam rok temu na promocji w Rossmannie.
Nie przepadam za Garnierem, ale skusiło mnie avocado i masło karité.
Odżywka nie robi kompletnie nic. Dodatkowo mnie uczuliła i spowodowała łupież.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1585136].usefull || 0 }}% pomocna.
Fryzury na wesele

W porządku, ale bez szału

Odżywkę dobrze się używa, ma piękny zapach, przyzwoite opakowanie i cena. Nie zauważyłam jednak jakiegoś szczególnego efektu na włosach, a tym bardziej regeneracji czy odżywienia. Jest to lekka odżywka, ale tylko do wspomagania pielęgnacji, nie jako jedyny jej element. :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1580221].usefull || 0 }}% pomocna.

cudeńko

Długo szukałam dobrej odżywki nawilżającej i oto ona! Bardzo się u mnie sprawdza! włosy są błyszczące, miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują, są dociążone. Polecam, naprawdę cenny produkt ;) Szkoda, że tak szybko się kończy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576626].usefull || 0 }}% pomocna.

Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Jedna z lepszych odżywek ... warta swojej ceny ! nadaje blasku, idealnie odświeża i ślicznie pachnie ... jestem pewna, że nie raz jeszcze do niej wrócicie :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574801].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezła

Odżywka świetnie nawilża włosy. Pozostawia je miękkie i przyjemne w dotyku. Oprócz tego ma ładny zapach.
Jednak, jeżeli chodzi o mój typ włosów, nie poprawiła ich kondycji i wizualnie nie wyglądają lepiej. Wciąż się łatwo elektryzują i puszą.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570771].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja!!!

+ dostępność
+ cena
+ przyjemny zapach
+ wydajność
+ konsystencja
+ rozplątuje włosy po szamponach ziołowych
+ wygładza włosy

- nie można jej stosować za często, bo włosy się przyzwyczają (warto stosować ją na zmianę z inną odżywką)
- alkohol w składzie (wcześniej działania były lepsze)

SUPER!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562246].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry!

Moje włosy bardzo lubią się z tą odżywką, piękny zapach, super działanie! Jedyny minus to taki, że stosowany ciągle może później mniej działać, dlatego stosuję go co drugie mycie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557776].usefull || 0 }}% pomocna.

uratowała moje włosy

Odżywkę polecała jednak z youtuberek oraz znajoma. Żałuję, że tak późno jej spróbowałam. Jest wspaniała. Dzięki niej moje mega suche włosy stały się nawilżone i mniej sianowate. Już podczas jej spłukiwania moje włosy są miękkie a po wysuszeniu nie plączą się, dużo lepiej układają.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551246].usefull || 0 }}% pomocna.