Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Ultra Doux, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Polecam dla zniszczonych i suchych włosów

Odżywka dedykowana (niestety) dla moich włosów- suchych oraz zniszczonych. Kupiłam ją oczywiście z myślą, aby po użyciu moje włosy wyglądały na zdrowsze, bardziej odżywione oraz oczywiście, aby ułatwiała rozczesywania. Jak zatem się sprawdziła?

Zalety:
+Ujmujący zapach
+Porządny efekt nawilżenia
+Włosy są widocznie "mięsiste"
+wyraźnie dociążą
+eliminuje puszenie
+wygładza
+ułatwia rozczesywanie

Wady:
-Mało wydajna, szkoda, że nie występuje w większej pojemności.

Podsumowując, dla mnie i moich włosów to jedna z najlepszych odżywek do włosów suchych i zniszczonych, jaka jest dostępna na rynku. Dla takich włosów jest dedykowana i świetnie się sprawdza, u osób z cienkimi włosami oraz skłonnością do przetłuszczania może się ona nie sprawdzić.

super

Odżywka jest po prostu świetna! Moje włosy były po niej naprawdę miękkie, nawilżone i wyjątkowo odżywione. Włosy myję co 2 dni i tej odżywki również tak używała. Nie obciążała mi włosów, wcale szybciej się nie przetłuszczały. Były lśniące, nie miałam też problemu z ich rozczesaniem. Nakładałam ją najczęściej tylko na chwilę, i to wystarczyło, by naprawdę działała. Odżywka ma też fajną konsystencję, świetnie mi się rozprowadzało ją. Cena jest niska, polecam!

Może być

Odżywka ma bardzo ładny zapach, gęstą konsystencję, lecz co do działania jest dla moich włosów przeciętna. Nie zrobiła im krzywdy, ale też nie dała pożądanego efektu. Włosy po niej nie były obciążone i nie przetłuszczały się szybko, ale odżywkę nakładałam od połowy włosów w dół. Były mięciutkie i łatwo się rozczesywały, jednak efekt sianka nadal był widoczny. Prócz tego, że odżywka nie dała mi obiecanych rezultatów, to nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Może jeszcze dla posiadaczek dłuższych włosów - odżywka jest mało wydajna. Być może będę do niej wracać co jakiś czas, chociażby dla zapachu.

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

jedna z ulubionych

do tej odzywki wracam co jakiś czas bo jest niezawodna! Odzywka ma przepiękny zapach avokado (?). Jest dosyć gęsta i nie spływa z włosów. Do moich wysokoporowatych włosów nadaje się świetnie. Zawsze mam po niej błyszczące, mięciutkie bez kołtunów włosy. Wracam do niej często bo wiem, że nigdy mnie nie zawiedzie!

fajna

Odżywkę kupiłam na wypróbowanie, ponieważ nie przepadam za firmą garnier. Super odżywia włosy, nawilża je i nabłyszcza, a do tego pięknie pachnie.
Jak dla mnie całkiem okej, przystępna cena

Fajna ale..

Odżywka nawilża włosy, odżywia je i wygładza. Pięknie pachnie. Opakowanie poręczne i solidne. Cena dosyć atrakcyjna. Dla mnie jedynym minusem jest to, że na moje długie włosy niemal do pasa dosyć dużo muszę jej nałożyć, więc jest średnio wydajna. Mimo to jest warta polecenia :)

Internetowy szał recenzji i zachwytów.

Ciężko było znaleźć bloga włosomaniaczki, która nie napisałaby recenzji tego produktu. Zachwyty padały jak gromy, wszyscy polecali - jak tu się nie skusić?

Działa i nie działa - nawet przy moich niskoporowatych włosach odczuwam przy spłukiwaniu nierówności i lekkie plątanie, zawsze mam wrażenie, że nie do końca się wypłukała.

Po nałożeniu na skalp mocno obciąża - ale to już chyba kwestia indywidualna, ponieważ tak na moje włosy działa jakieś 90% tego typu produktów, dlatego stosuję ją tak samo, jak inne odzywki, czyli od ucha w dół.

Z moimi włosami lubi jednak kaprysić - są dni, że po wysuszeniu wyglądają całkiem ładnie, a innym razem efekt jest ten sam, jakbym w ogóle jej nie użyła. Jest dobra, ale wyłącznie jako dodatek do podstawowej pielęgnacji, ponieważ nie zawiera silikonów i w pojedynkę sobie nie radzi.

O niebo lepszy efekt miękkich i błyszczących włosów uzyskuję po masce Alterry, którą spokojnie mogę stosować jako trzyminutową odżywkę. Ale że ciężko o odżywki bez silikonów, ocenę zawyżam.

Słabe

Jestem rozczarowana odżywką. Po przeczytaniu tych wszystkich pozytywnych opinii i zachwytów liczyłam na spektakularne efekty. Niestety ten produkt nie odróżnia się niczym od pozostałych drogeryjnych odżywek.

NAJLEPSZA!

Jako osoba która wygląd i stan włosów stawia na pierwszym miejscu jestem mega zadowolona z tej odżywki! Zostawia włosy mięciutkie, odżywione, śliskie i z połyskiem! Najlepsza jaką miałam! Wiadomo każdy ma inne włosy jedni Niskoporowate, drudzy wysokoporowate, dlatego u niewielkiej liczby osób odżywka może być tylko okej. Jednak wiem że na zniszczone włosy jest zbawienna I mogę ją śmiało polecić każdemu!

Badziewie

Odżywkę kupiłam rok temu na promocji w Rossmannie.
Nie przepadam za Garnierem, ale skusiło mnie avocado i masło karité.
Odżywka nie robi kompletnie nic. Dodatkowo mnie uczuliła i spowodowała łupież.

W porządku, ale bez szału

Odżywkę dobrze się używa, ma piękny zapach, przyzwoite opakowanie i cena. Nie zauważyłam jednak jakiegoś szczególnego efektu na włosach, a tym bardziej regeneracji czy odżywienia. Jest to lekka odżywka, ale tylko do wspomagania pielęgnacji, nie jako jedyny jej element. :)

cudeńko

Długo szukałam dobrej odżywki nawilżającej i oto ona! Bardzo się u mnie sprawdza! włosy są błyszczące, miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują, są dociążone. Polecam, naprawdę cenny produkt ;) Szkoda, że tak szybko się kończy.