Ultra Doux (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Ultra Doux (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Cena już od 5,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Bardzo fajna

Oh jak mogłam przez tyle czasu zapomnieć o tobie ?!
Nie wiem jak to się stało, ze nie kupowałam tej odzywki od jakiegoś roku. Wcześniej wykorzystałam jakies trzy opakowania i ni z tego przerzuciłam się na inne, żeby testować. ZADNA do tej pory tak mi nie pod pasowała jak ta.
Wczoraj będąc w hipermarkecie stałam przed wielkim regałem z produktami do włosów i nagle mój wzrok zatrzymał się na tej odżywce. Wpatrywałam sie chwile w nią jak w światełko w tunelu. Pomyślałam ''tyle razy ją używałam i była super, jak moglam o niej zapomnieć''.. i włożyłam ją do mojego wózka.
Oczywiscie wczoraj wieczorem juz ją uzywałam ,bo jakby inaczej moglo byc :)
+wygładza moje gęste i puszące sie włosy
+wlosy nie elektryzują sie
+po dłuzszym użytkowaniu faktycznie widać odżywienie i nawilżenie
+nie dostaje po niej łupieżu
+wlosy dobrze sie rozczesują po użyciu tej odzywki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464777].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Spoko odżywka za małe pieniądze.
+zapach- budyniowy
+cena
+dostępność
+włosy mniej się puszą, są miękkie i wygładzone
-trzeba dość sporo zużyć, gdyż włosy bardzo ją wchłaniają

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1460457].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlelepsza drogeryjna odżywka

Właśnie wykonczyłam chyba czwarte opakowanie. Pięknie pachnie, nie obciąża włosów, włosy są gładkie i miękkie w dotyku. Dodatkowo w promocji mozna ją dostać za ok 6-7zł. Polecam serdecznie do kazdego rodzaju włosów :) dla odmiany jednak kupiłam teraz tę serię z 6 olejkami, zobaczymy czy się sprawdzi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452597].usefull || 0 }}% pomocna.

Well 01

Mój nr 1

Używam jej, bo znalazłam pozytywne recenzje na wielu blogach. Najpierw podeszłam sceptycznie do jej działania, ale na włosach robi cuda. Żadna odżywka mi ich nie zmiękcza tak jak ta. Używam jej od 3 lat prawie bez przerwy. Widziałam też szampon z tej serii, ciekawe jak działa? Włosy mam lekko kręcone, trudne do ułożenia i mega puszące się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435571].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto do niej wracać

Pierwszy raz spotkałam się z tą odżywką dość dawno temu i raz na jakiś czas do niej wracam bo zdecydowanie jest godna uwagi.
Przede wszystkim nalezy wspomnieć o atrakcyjnej cenia-mniej więcej 6 zł na promocji w sieciowej drogerii,więc bardzo atrakcyjnie.
Zapach jest budyniowy,pyszny!Dość długo utrzymuje się na włosach.
Opakowanie estetyczne,typowe dla produktów gareniera,dość odporne na uszkodzenia.
Konsystencja dość lejąca natomiast nie na tyle żeby spływała z włosów.
I najwazniejsze-działanie:bardzo przyzwojte,świetnie wygładza włosy,nadaje im zdrowy wygląd i blask.
Wydajność raczej standardowa,natomiast nie ma na co narzekać.
Dobrze sprawdza się też w przypadku mycie włosów metodą OMO.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435231].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra.

Bardzo dobra odżywka. Wygładza, ale nie przeciąża włosów. Kłaczki po niej są zadbane i błyszczące, a co najważniejsze dopieszczone w środku, gdyż niesamowicie nawilża. Zapach jest piękny. Konsystencja i kolor budyniu waniliowego <3 Polecam do włosów zniszczonych i suchych jak moje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434796].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyna

Najlepsza jaką miałam. Używam jej bez przerwy od dwóch lat. Super nawilża, włosy mi się po niej nie puszą i można ją używać do mycia OMO. Ostatnio połączyłam ją z szamponem z tej serii i włosy lepiej mi się układają niż kiedyś. Ten zestaw zastąpił mi parę z szamponem bez sls. Tutaj nawet lepiej, że go zawierają, bo dociążają moje spuszone włosy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432866].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra jakosc

Jedna z najlepszych odżywek do włosów jakie kiedykolwiek miałam. Świetnie odżywia i regeneruje suche zniszczone włosy jak u mnie częstym rozjasnianiem które w żaden sposób nie idzie rozczesać. A tu proszę wystarczy chwila tej odzywki na głowie by moje włosy gładko się rozcZesywaly i od nowa nabieraly blasku, pięknie pachnie
- strasznie szybko się kończy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432381].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam super odżywaka

Polecam odżywkę ze względu na niską cenę.
Posiada piękny zapach . Zauważyłam widoczne efekty odżywienia włosów.
Ma dobrą konsystencję,jednak cudów nie działa jakich oczekiwałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428416].usefull || 0 }}% pomocna.

Super, super, super :))

Odżywkę kupiłam zachęcona świetnymi opiniami i się nie zawiodłam. Odżywka daje efekt bardzo miękkich włosów, jak po wizycie u fryzjera. Kocham ją <3
Teraz kupiłam naturalne masło Karite i również świetnie się sprawdza. Próbowałam również robić własną maseczkę z awokado i także super. Co jakiś czas wracam do tej odżywki, polecam osobom z włosami suchymi, puszącymi się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426636].usefull || 0 }}% pomocna.