Ultra Doux (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Ultra Doux

Cena już od 5,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Napisanych recenzji: 6

Włoski lubią

Odżyweczka faktycznie odżywia. Włoski są mięciutkie i lejące. Posiadają także unikalny zapaszek, który lubię wąchać. Nie obciąża ich. Tak go polubiłam, że w szafeczce wciąż trzymam starą wersję opakowanka (nie mogę się z nią rozstać, chyba dlatego, że nie lubię zmianek). 5 gwiazdeczek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255186].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

To była moja pierwsza odżywka, którą zaczęłam stosować. Pięknie pachnie, wystarcza na długo przy moich włosach, za ramiona, jest lekka - nie obciąża włosów, są po niej sypkie i w miarę odżywione. Chociaż przy moim świątecznym sianku nie liczyłam na cudy. Polecam, tania, dobra odżywka. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254908].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 114

Świetna tania odżywka

Naprawdę jestem pod wrażeniem... jest lepsza od niektórych odżywek za 100 zł i więcej :)
Odżywka nie zawiera silikonów, w składzie znajdują się oleje, masło karite, gliceryna - moje niefarbowane, trochę przesuszone włosy bardzo lubią odżywki emolientowe, nie przepadają za częstym 'proteinowaniem'. Zawarty w składzie isopropyl alcohol krzywdy włosom nie zrobił;)
Używam tej odżywki od miesiąca (praktycznie codziennie) i cieszę się lśniącymi, sypkimi włosami. Warto spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254268].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Napisanych recenzji: 284

Wszystko, czego oczekuję od odżywki

Przeglądając w internecie temat włosomaniactwa trafiłam na recenzję tej odżywki a że akurat była promocja postanowiłam wypróbować..

Odżywka pięknie pachnie.

Jest gęsta, nie spływa z włosów.

Bez silikonów.

Nawilża włosy.

Ułatwia rozczesanie.

Korzystna cena.

Ciężko wydobyć końcówkę z opakowania..

W tej cenie polecam :) :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251883].usefull || 0 }}% pomocna.

Daję rade :)

Odżywka całkiem dobra jednak nie przekonała mnie abym zakupiła ją ponownie,cena całkiem okej oraz piękny zapach ale wielkich zmian w moich problematycznych włosach nie widziałam ...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250168].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Ideał

To chyba jedyna odżywka która mi odpowiada w 100% i wiem, że zawsze muszę ją mieć u siebie w łazience. Nie mogę się do niczego przyczepić. Włosy po niej są miękkie, gładkie, nawilżone, ładnie się układają dnia następnego :) Jedyny minus, to wydajność, starcza mi na bardzo krótko, może też dlatego, że stosuję ją również jako maska na godzinę przed umyciem włosów. Ale ogółem jest wspaniała

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246943].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 150

OK, ale bez efektu WOW

Producent obiecuje super pielęgnację i odżywienie dla włosów suchych i zniszczonych. Mam bardzo długie rozjaśnianie włosy, więc końcówki są naprawdę wymęczone, kruche i z tendencją do puszenia się. Odżywka w miarę sobie radzi, ale dla mnie opakowanie 200ml starcza może na 10-20 użyć, więc ostatecznie kosmetyk wychodzi drogo, bo muszę go bardzo dużo nakładać, żeby uzyskać jakikolwiek efekt, Myślę, że to niezły produkt, ale dla posiadaczek naprawdę suchych czy zniszczonych włosów to za mało.

Plusy:
+przyejmny delikatny zapach
+ułatwia rozczesywanie
+dobrze się rozprowadza i spłukuje

Minusy:
-za mało nawilżenia i odżywienia
-niewydajny
-z opakowania bardzo ciężko wydobyć produkt do końca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245026].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 102

Niezła

Dobra odżywka do stosowania po każdym myciu, w celu wygładzenia i ułatwienia rozczesywania, więcej nie należy się po niej spodziewać. Na pewno nie regeneruje i nie odżywia włosów. Jest też bardzo mało wydajna. Raczej już do niej nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244071].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

Jedna z niewielu odżywek do której zawsze wracam. Genialnie wygładza włosy, siano zostaje poskromione :) Z wydajnością jest średnio, ale to dla mnie żaden problem. Cena też jest niska, dodatkowo często można ją dorwać na promocjach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241773].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Kocham!

Włosomaniaczką jestem od kilku miesięcy. Włosy farbuję na jasny blond od 4 lat, przy czym bardzo dbam o ich pielęgnację. Odżywka to punkt obowiązkowy przy każdym myciu włosów, czyli codziennie. Dobrej odżywki szukałam od dawna. Zdecydowanie stawiam na dobry skład i cenę, która nie nadszarpie mojego budżetu. O odżywce z Garniera przeczytałam na jednym z blogów i od razu postanowiłam ją kupić. Efekty używania tego kosmetyku są świetne. Włosy są miękkie, lejące się i odpowiednio dociążone. Na pewno długo przy niej pozostanę. Niska cena jest ogromnym plusem :) Polecam wszystkim

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240316].usefull || 0 }}% pomocna.