Ultra Doux (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Ultra Doux (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Cena już od 5,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Rewelacja

Dopiero ok. 2 tygodnie temu odkryłam tę odżywkę. Nie sądziłam, że będzie w stanie zrobić coś ciekawego z moimi zniszczonymi włosami. Co prawda włosy mam piękne z potencjałem. Bardzo długie i gęste, jednak po niedawnym rozjasnianiu oraz częstym farbowaniu włosów potrzebowały regeneracji. Dla mnie istotne było to aby po umyciu i wysuszeniu były one zdowe, gładkie i lśniące. I tak jest. Niezależnie od używanego szamponu włosy po odżywce są piękne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1282141].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemna, stały bywalec mojej łazienki.

Bardzo lubię tę odżywkę i widzę, że wiele osób podziela moje zdanie :) ostatnio moje włosy trochę się do niej przyzwyczaiły, właśnie kupiłam ją po 3 miesięcznej przerwie i znów cieszę się efektami :) Fajnie ratuje po użyciu szamponów, które "tępią" włosy i robi się szczota, pięknie wtedy zmiękcza, włosy robią się miłe w dotyku, miękkie i łatwe do rozczesania. Ma lekkie właściwości myjące, pamiętam zresztą z blogów, że dziewczyny lubią używać jej do mycia włosów. Działa natychmiastowo, nie trzeba jej trzymać na głowie.
W moim przypadku wydajna, a włosów mam dość dużo, kilka centymetrów za obojczyki, ale u mnie większość produktów jest wydajna :) Cena odpowiednia do jakości i ilości. Bardzo fajna, używam od dawna i polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1282121].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętna

Zachęcona setkami pozytywnych opinii skusiłam się na tę odżywkę. Jeśli chodzi o działanie, to włosy z pewnością łatwiej się rozczesują i są miękkie, ale czy faktycznie błyszczą i są odżywione? Nie jestem przekonana, a moje włosy mocno zniszczone nie są. Rozczarowała mnie konsystencja, myślałam, że będzie bardziej gęsta. Zapach ok. Niby nie ma się do czego przyczepić, ale efektu "wow" po niej nie miałam. Być może wiązałam z nią zbyt duże nadzieje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272296].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Całkiem ok

Kupiłam po przeczytaniu miliona pozytywnych recenzji. I cóż, to dobra odzywka, ale chyba nie aż tak dobra jak o niej piszą . Przynajmniej nie dla moich włosów.

Odzywka ma rzadką konsystencję i bardzo ładny , nie intensywny zapach. Opakowanie jest ładne i funkcjonalne.

Odżywkę trzymałam na włosach ok. 5 min. Łatwo splukiwała się z włosów. Po życiu włosy były wyraźnie wygładzone. Ulatwiała tez rozczesywanie, ale nie aż tak bardzo jak choćby odzywki elseve czy dove.
Mam bardzo długie , gęste włosy, więc lubię kiedy odżywka mi je obciąża. Ta tego nie robi.
Zapach nie utrzymuje się zbyt długo po myciu.

Na moich włosach była bardzo niewydajna. Wystarczyła może na 5 użyć.

Podsumowując to całkiem niezły produkt, w bardzo przyzwoitej cenie, o dobrej dostępności. Do ideału jednak sporo mu brakuje. Polecam przetestować na własnych włosach i wyrobić sobie opinię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272131].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam na zakup tej odżywki. Ona i moje włosy naprawdę się polubiły. Już, kiedy ją spłukuję, czuję, ze moje włosy są bardziej odżywione i miłe w dotyku (nie takie tępe). Nie obciąża moich włosów, co jest zasługą braku silikonów w składzie. Dobrze się układały. Odżywka dobrze je zregenerowała. Na dodatek jest tania i bardzo wydajna., więc czego chcieć więcej? Dla mnie nie ma wad:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264533].usefull || 0 }}% pomocna.

zachowuje świeżość włosów

Właśnie przetestowałam już słynną odżywkę z awokado od Garnier.
Nie za bardzo oczekiwałam jakiegokolwiek efektu, oprócz może lepszego nawilżenia i ładnego zapachu. Jednak zauważyłam, że włosy dłużej zostały świeże. Zazwyczaj myję co trzy dni - gdybym sobie nie przypomniała, mogłabym jeszcze jeden dzień nic z nimi nie robić. Także to wg mnie najlepsza rekomendacja. Największy mój problem - przetłuszczające się włosy, a poradziła sobie z nimi odżywka przeznaczona do suchych. Nie wiem jak będzie przy kilkukrotnym zastosowaniu, ale jak na cenę - super.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262788].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z najlepszych

Jest to jedna z najlepszych odżywek do włosów, jakie miałam. Moje włosy są wymagające i bardzo zniszczone. Nigdy jeszcze nie uzyskałam "efektu WOW", jednak ta odzywka jest jemu bardzo bliska. Po użyciu włosy są miękkie i miłe w dotyku. Jest również dość wydajna - stosuje ją od początku roku, naprzemiennie z innymi kosmetykami, a zużyłam trochę ponad połowę. Poza tym pięknie pachnie. Polecam, sama też zakupię kolejne opakowane.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258113].usefull || 0 }}% pomocna.

Włoski lubią

Odżyweczka faktycznie odżywia. Włoski są mięciutkie i lejące. Posiadają także unikalny zapaszek, który lubię wąchać. Nie obciąża ich. Tak go polubiłam, że w szafeczce wciąż trzymam starą wersję opakowanka (nie mogę się z nią rozstać, chyba dlatego, że nie lubię zmianek). 5 gwiazdeczek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255186].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

To była moja pierwsza odżywka, którą zaczęłam stosować. Pięknie pachnie, wystarcza na długo przy moich włosach, za ramiona, jest lekka - nie obciąża włosów, są po niej sypkie i w miarę odżywione. Chociaż przy moim świątecznym sianku nie liczyłam na cudy. Polecam, tania, dobra odżywka. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254908].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna tania odżywka

Naprawdę jestem pod wrażeniem... jest lepsza od niektórych odżywek za 100 zł i więcej :)
Odżywka nie zawiera silikonów, w składzie znajdują się oleje, masło karite, gliceryna - moje niefarbowane, trochę przesuszone włosy bardzo lubią odżywki emolientowe, nie przepadają za częstym 'proteinowaniem'. Zawarty w składzie isopropyl alcohol krzywdy włosom nie zrobił;)
Używam tej odżywki od miesiąca (praktycznie codziennie) i cieszę się lśniącymi, sypkimi włosami. Warto spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254268].usefull || 0 }}% pomocna.