Ultra Doux (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Ultra Doux

Cena już od 5,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

• Aqua,
  • Citric Acid,
  • Butyrospermum Parkii Butter/Sheabutter,
  • Hexyl Cinnamal,
  • Glycerin,
  • Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Napisanych recenzji: 4

Bliska ideału

Świetnie działa, ładnie pachnie. Spełnia obietnice producenta. Włosy są miękkie, nawilżone, sypkie. Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego obciążenia. Minus za opakowanie (wyciskanie resztek graniczy z cudem). Mogliby zrobić je w większych opakowaniach. Wydaje się być mało wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238608].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 38

Niestety u mnie brak efektu wow

Produkt otrzymujemy w żółtej, dość dobrze wyprofilowanej butelce, która stoi na zamknięciu typu klik. Uważam to za duży plus, gdyż przy końcówce produktu łatwiej jest go wydobyć z opakowania. Design bardzo mi się podoba, jest estetyczny i zachęca do kupna produktu. Opakowanie jest półtransparentne, więc możemy kontrolować ilość produktu.
Odżywka jest barwy żółtej, o konsystencji rzadkiego budyniu. Bardzo łatwo można ją nałożyć i wetrzeć we włosy, nie spływa z nich, ale z rąk przed samiutką aplikacją potrafi spłynąć.
Odżywkę nakładałam na długość włosów od ucha ku końcówkom. Na włosach trzymałam około 3-5 minut, po czym spłukiwałam chłodną wodą.
A jakie były efekty już po wysuszeniu włosów? Włosy były łatwe do rozczesania, błyszczały, ale czy były odżywione i niewiarygodnie miękkie? Polemizowałabym. Odżywka fajnie dociążała włosy, kudły się nie puszyły, ale nawilżenie było słabe. Nie mam po niej suchych włosów, ale znam odżywki, które sprawiały, że moje włosy były bardziej miękkie i nawilżone. Tych spektakularnych efektów, o których czytałam na innych blogach, u mnie niestety brak, co dowodzi tylko, że co włosy to inne wymagania i trzeba po prostu obserwować składy i uczyć się, co dane włosy lubią. ;)
Podsumowując, niska cena, przyjemne dla oka i korzystania opakowanie oraz łatwa dostępność są niewątpliwie dużymi plusami tego produktu. Niestety, moje włosy średnio się z tą odżywką polubiły i mimo tego, że krzywdy im nie wyrządziła, to też jej działanie nie zachwyciło mnie. Ot, taka przeciętna odżywka. Nie będę Tobie ani jej odradzać, ani polecać, ale uważam, że skoro jest tania, to możesz ją wypróbować. W końcu jest hitem dla wielu osób i może Twoje włosy ją polubią? :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237601].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 182

fantastyczna odżywka dla suchych włosów

Gęsta, odżywcza konsystencja bardzo skutecznie nawilża suche, puszące się włosy. Włosy stają się błyszczące, dociążone, łatwo się rozczesują. Polecam dla każdego rodzaju włosów kręconych. Ta odżywka to mój pewniak - wiem, że zawsze mogę na niej polegać, więc wracam do niej od wielu lat, zużyłam niezliczoną ilość opakowań i nigdy się nie zawiodłam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236323].usefull || 0 }}% pomocna.

Botox na włosy Lucyny

Ot, zwyczajna odżywka

Nie zauważyłam spektakularnych efektów po użyciu tego kosmetyku. Ładnie pachnąca odżywka, która nawilżyła włosy i ułatwiła rozczesanie ich po umyciu. Znalazłam jednak jeden duży minus - włosy szybko mi się po niej przetłuszczały - nie wiem dlaczego, ale to mnie niestety odepchnęło od niej. Może dam jej jeszcze jedną szansę w przyszłości, zobaczymy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231188].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra odżywka :)

Co tu dużo mówić odżywka jest porostu świetna kupiłam ją po przeczytaniu opinii na blogu i się nie zawiodłam. Pięknie nawilża moje suche i zniszczone końce jest tania troszkę szybko mi się kończy ale na długich włosach lubię nawalić więcej a ona ma super konsystencję.

Zalety :
- Przyjemny zapach
- Mega konsystencja masełka, świetne!
- Dobrze nawilża
-łatwo się rozprowadza i spłukuje
- włosy są miękkie i odżywione dokładnie takie jakie powinny być po dobrej odzywce

Wady:
- Trochę szybko się kończy ale nie jest droga więc nie jest to jakiś duży problem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227993].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

często go zdradzam, ale czasem wracam ;-)

Bardzo dobra relacja jakość-cena. Przyjemna konsystencja i zapach, ulatniający się po zmyciu z włosów. Włosy są miękkie, nie obciążone zbytnio i lepiej się układają. Nadaje się zdecydowanie do zwykłej pielęgnacji, a nie naprawy włosów.
Mogliby wprowadzić większe opakowania, bo dla długowłosych mało wydajny w tej pojemności.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226386].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

polecam

Polecam każdemu...długo szukałam swojej odżywki i myślę,że ona się do nich zalicza:) Włosy są miękkie i ładnie układają. Zapach i konsystencja są super.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223401].usefull || 0 }}% pomocna.

SUPER

Bardzo fajne odzywka emolientowa
+włosy po nim bardzo ładnie pachną
+super nawilża
+włosy są miekkie

-malo wydajny jak dla mnie ale ja mam akurat bardzo dlugie włosy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219556].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Bardzo fajna odżywka

Ma cudowny zapach, który niestety u mnie krótko utrzymuje się na włosach. Konsystencja jest dość gęsta, ale fajnie rozprowadza się na włosach. Bardzo ułatwia rozczesywanie włosów, po jej użyciu są gładsze i nawilżone. Jest bardzo wydajna i tana ( kupiłam za 5.99 ). Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218218].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Przyzwoity produkt jak na niską cenę

Jak w tytule - biorąc pod uwagę cenę produktu, to jest on po prostu dobry. Nie zauważyłam jednak spektakularnych rezultatów, ani nadzwyczajnego odżywienia. Włosy dobrze się rozczesują, są miękkie w dotyku. Niestety nie ma efektu blasku na włosach. Odżywka ma bardzo ładny zapach, ale co z tego, skoro zaraz po spłukaniu jest on niewyczuwalny na włosach :( Poza tym produkt jest raczej rzadki i muszę używać większą porcję niż w przypadku innych odżywek. Plus za to, że nie robi żadnej szkody naszym włosom - nie obciąża, nie pozostawia efektu tłustych włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216146].usefull || 0 }}% pomocna.