Ultra Doux (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Ultra Doux (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Cena już od 5,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Dobra

Jest to odżywka dla włosów suchych i zniszczonych, a ja już takich nie posiadam, więc ta odżywka nie działa na moje włosy, tak intensywnie jak na innych. Producent obiecuje łatwość w rozczesywaniu włosów i to jest prawda. Końcówki włosów nie plączą się. Włosy są miękkie.
Jedyny minus jaki widzę to konsystencja. Muszę nałożyć dużo odżywki na włosy, by pokryć całe włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366366].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem skąd ten zachwyt

Mi nałożenie odżywki na skórę głowy skutkowało wzmożonym wypadaniem włosów więc nakładałam ją tylko i wyłącznie na długość włosa uważając by nie dotknęła skóry. Poza tym nie mam jej nic konkretnego do zarzucenia ale żadnych pozytywów tez nie wymyślę. Całkiem łady zapach ale zbyt wodnista konsystencja, korek to już wgl do bani, ciągle była tam woda... W każdym razie: nie przekonasz się póki nie spróbujesz ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364446].usefull || 0 }}% pomocna.

ujdzie

Używałam go jakiś czas temu, ale pamiętam, że był dobry, cudów nie robił (być może wówczas miałam bardzo przesuszone włosy, ale nie pamiętam tragedii z rozczesywaniem, a to by mi utkwiło w pamięci.
Fajnie pachnie, cena adekwatna co produktu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364396].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Fajna i niedroga odżywka

Jedna z moich ulubionych odżywek do włosów, stosuję ją na zmianę z innymi odżywkami i zawsze chętnie do niej wracam.
Zdecydowanie dużym atutem jest jej cena - można ją kupić za 6zł w promocji.
Odżywka fajnie pachnie, ułatwia rozczesywanie włosów. Mam włosy mocno rozjaśnione, odżywka sprawia, że po wysuszeniu włosy są miękkie i fajnie się układają.
Nie jest to jednak żaden magiczny eliksir, który sprawi, że przesuszone końcówki nagle odzyskają gładkość i blask ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361356].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Odżywka nawilża, sprawia, że włosy stają się bardziej "śliskie", po wysuszeniu są miękkie i ładnie pachną. Nie zauważyłam jakiegoś super odżywienia, bo moje włosy są w dobrej kondycji, ale jest fajna np. na zabezpieczenie włosów podczas mycia metodą omo i na pewno odżywia nasze włosy i zabezpiecza przed zniszczeniem.
Odżywka jest niedroga, a przy stosowaniu 1 raz w tygodniu naprawdę starcza na długo :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1359526].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra ale nie ideał

Odżywka ma przyjemną konsystencję i ładny zapach, tania i raczej wydajna, na moich wysokoporowatych włosach spisała się dobrze, delikatnie je dociążyła i wygładziła, natomiast spodziewałam się lepszego efektu. Jest jednak odżywką którą używam do mycia włosów zamiast szamponu i w tej metodzie spisuje się na moich włosach znacznie lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357851].usefull || 0 }}% pomocna.

nie lubię jej

Plusy:
- lekko nawilża
- zapach
Minusy
- rzadka, spływa z włosów
- niewydajna, przez jej konsystencję muszę wycisnąć jej dużo na moje długie włosy przez co nie wystarcza na długo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357716].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku.

Bardzo lubię tę odżywkę - ładnie wygładza włosy, bosko pachnie, jest wydajna. Minus to taki, że trochę obciąża włosy i dzięki temu szybciej się przetłuszczają. Przez to nie używam jej codziennie, tylko raz na jakis czas.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357231].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam ten produkt. Niestety z moimi włosami się nie polubił. Mam kręcone suche włosy a po tej odżywce miałam wrażenie jakbym olej na nie wylała - wyglądały na mocno przetłuszczone - takie też były w dotyku. Efekt po użyciu: tłuste, oklapnięte włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357216].usefull || 0 }}% pomocna.

dobre działanie w dobrej cenie

Odżywka o wyraźnym nawilżającym działaniu, wiadomo że taki produkt nie jest w stanie zastąpić maski nakładanej na dłużej pod czepek ale w awaryjnej sytuacji kiedy potrzebujemy zwalczyć suchość włosów sprawdzi się bardzo dobrze. Plus za piękny, utrzymujący się długo na włosach zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355116].usefull || 0 }}% pomocna.