Ultra Doux (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Ultra Doux (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Cena już od 5,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Najlepsza odżywka EVER!

Uwielbiam ją za to, jak ratuje moje włosy za każdym razem gdy jej używam. Po jej użyciu, włosy są super miękkie, wygładzone i się nie puszą (mam problem z puszącymi się końcówkami).
Świetnie nadaje się do włosów skołtunionych, pomaga je rozczesać bez bólu i wyrwania połowy.
Bardzo ładnie pachnie. Może nie jest wydajna, ale nie jest droga więc warto spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1411991].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie rozumiem zachwytów

Naczytałam się tylu pozytywnych opinii na jej temat więc dałam jej szanse. Ale niestety się nie polubiłyśmy, To nie jest odżywka dla cienkich i delikatnych włosów. Odżywka obciąża strasznie włosy, wygładza- a nie o to mi chodzi :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398281].usefull || 0 }}% pomocna.

warto

właśnie wczoraj skończyłam kolejne opakowanie, ale od dzisiaj próbuje coś innego
na pewno jeszcze nie raz kupię, bo przy moich włosach się sprawdza
ładnie pachnie, nie obciąża włosów, niewiele kosztuje, widać poprawę kondycji włosów już na początku stosowania, jest dość wydajna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397851].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak przedłużyć trwałość chłodnych blondów?

OK

Plusy
+Piękny zapach, który utrzymuje się długo na włosach
+Cena
+Szata graficzna
+Wydajny
+Świetnie nawilża włosy, widać poprawę już po pierwszym użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397191].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza w tej półce cenowej

Odżywka ta stała się już niejako legendą w blogosferze i słyszał o niej niemal każdy siedzący choć trochę w temacie.
I słusznie-bo to warty uwagi kosmetyk. Tani, ogólnodostępny i bardzo dobry jak na drogeryjną odżywkę. Przyjemnie pachnie, ma przyjemną konsystencję, fajnie natłuszcza włosy, zostawia je powleczone ochronną warstewką, są naprawdę odżywione, mięciutkie, lepiej się rozczesują.
Naprawdę warto znać i warto mieć w swojej łazience.
Często do dorwania na promocjach po około 6zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395966].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna na codzień

Odżywka jest świetna do stosowania na codzień. Ułatwia rozczesywanie, nadaje blask i ma bardzo dobry skład. Emolientowe produkty bardzo dobrze działają na moje włosy i ta odżywka nie jest wyjątkiem. Zapach jest bardzo ładny, delikatny, opakowania wygodne, konsystencja dla mnie nieco za rzadka, ale nie jest to problem przy takim dozowniku, jaki został tu zastosowany. Ogólnie uważam, że to najlepsza odżywka typu "na codzień", jakiej kiedykolwiek próbowałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1375556].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Jest to odżywka dla włosów suchych i zniszczonych, a ja już takich nie posiadam, więc ta odżywka nie działa na moje włosy, tak intensywnie jak na innych. Producent obiecuje łatwość w rozczesywaniu włosów i to jest prawda. Końcówki włosów nie plączą się. Włosy są miękkie.
Jedyny minus jaki widzę to konsystencja. Muszę nałożyć dużo odżywki na włosy, by pokryć całe włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366366].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem skąd ten zachwyt

Mi nałożenie odżywki na skórę głowy skutkowało wzmożonym wypadaniem włosów więc nakładałam ją tylko i wyłącznie na długość włosa uważając by nie dotknęła skóry. Poza tym nie mam jej nic konkretnego do zarzucenia ale żadnych pozytywów tez nie wymyślę. Całkiem łady zapach ale zbyt wodnista konsystencja, korek to już wgl do bani, ciągle była tam woda... W każdym razie: nie przekonasz się póki nie spróbujesz ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364446].usefull || 0 }}% pomocna.

ujdzie

Używałam go jakiś czas temu, ale pamiętam, że był dobry, cudów nie robił (być może wówczas miałam bardzo przesuszone włosy, ale nie pamiętam tragedii z rozczesywaniem, a to by mi utkwiło w pamięci.
Fajnie pachnie, cena adekwatna co produktu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364396].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna i niedroga odżywka

Jedna z moich ulubionych odżywek do włosów, stosuję ją na zmianę z innymi odżywkami i zawsze chętnie do niej wracam.
Zdecydowanie dużym atutem jest jej cena - można ją kupić za 6zł w promocji.
Odżywka fajnie pachnie, ułatwia rozczesywanie włosów. Mam włosy mocno rozjaśnione, odżywka sprawia, że po wysuszeniu włosy są miękkie i fajnie się układają.
Nie jest to jednak żaden magiczny eliksir, który sprawi, że przesuszone końcówki nagle odzyskają gładkość i blask ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361356].usefull || 0 }}% pomocna.