Polecamy: 3 DNI DO BIELI

HiPP, HiPP Babysanft, Pielęgnacyjny płyn do kąpieli

HiPP, HiPP Babysanft, Pielęgnacyjny płyn do kąpieli

Jest dobrze tolerowany przez skórę, zawiera naturalne wyciągi z ekologicznych migdałów BIO. Łagodnie myje, zachowuje naturalną warstwę ochronną skóry - także przy częstych kąpielach. Pozostawia skórę miękką i delikatną.

Skład: Aqua, Sorbitol, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Glycerin, Styrene/ Acrylates Copolymer, Citric Acid, p-Anisic Acid, Lactic Acid, Parfum

/s/

Delikatny płyn

Kosmetyk delikatnie myje i oczyszcza skórę, pozostawiając ją miękką i pachnącą. Nie uczula i nie podrażnia. Jedno co mi nie podpasowało to sposób dozowania. Lubię jak płyny mają pompkę do dozowania i wystarczy nacisnąć żeby użyć odpowiednią ilość. Cena kosmetyku też jest dobra i warta jakości.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044180].usefull || 0 }}% pomocna.

SUPER

Płyn w którym kąpie moją córeczkę praktycznie od urodzenia ( na zmianę z Oilatum). Jest bardzo delikatny, nie szczypie, nie podrażania i ładnie się pieni. Ma również bardzo fajny "skromny" skład.

Napewno będę go dalej używać

Ilość zużytych opakowań: Dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987678].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny!

Fajny płyn, który najpierw kupiłam dla córki, a później sama dodawałam do swojej kąpieli. Potrafi bardzo umilić codzienne kąpiele. Ma bardzo ładny zapach, a w dodatku świetnie się pieni i nie klei do skóry. Pozostawia ją czystą, nawilżoną, odświeżoną. Wydajny i bardzo wygodny w użyciu. Ma właściwości łagodzące podrażnienia, idealny do skóry po depilacji.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956719].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

Bardzo dobry.

U nas się zdecydowanie sprawdził :)
+cena
+dostępność
+wydajność
+konsystencja
+zapach
+faktycznie pielęgnuje skórę mojego malucha
+nie trzeba wlewać do wanny litra produktu, by powstała fajna pianka :)

Przyznam, że nie zawiodłam się ani razu na marce Hipp- zarówno jeśli chodzi o żywienie malucha, jak i pielęgnację. :)

Ilość zużytych opakowań: kilka (nie znam dokładnej liczby)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[851217].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Świetny płyn za marne pieniądze. Jeden z moich ulubionych które stosuje w pielęgnacji dziecka.
Plusy:
-wydajny
-piekny zapach
-delikatna, kremowa konsystencja
- zostawia taki delikatny film na skórze

Minusy:- Nie widzę

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[842542].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

ten kosmetyk spowodował u mojego synka wysypkę uważajcie, prawdą jest, że kiedyś był bardzo dobry bo sama go lubiłam, ale teraz mam wrażenie, że coś jest nie tak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[821640].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy ze "zwykłych" płynów dla dzieci.

Płyny dzielę na zwykłe i emolienty.
Do Emolium się nie umywa, ale jako płyn dla dzieci
bez skóry problemowej się nada.

Plusy:
-delikatnie się pieni,
-nie szczypie w oczy,
-jest wydajny,
-zakrzywiona butelka dobrze leży w ręce,
-bardzo delikatnie się pieni,
-nie podrażnia,
-nie wysusza;

Neutrale:
-zapach jest średni, nie jest ładny, ale też nie drażni;

Minusy:
-brak pompki,
-cena w porównaniu do konkurencji jest ciut za wysoka,
-nie nawilża;

Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 5 miesięcy na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: 2 całe, 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[810726].usefull || 0 }}% pomocna.

suuper *.*

jest świetny, z resztą jak wszystkie produkty tej marki.
polecam nie tylko dla dzieci ;)

+ nawilża i oczyszcza
+ nie wysusza
+ ślicznie pachnie
+ wydajny
+ fajne opakowanie
+ cena

brak wad jak dla mnie ;)

Używam tego produktu od: z przerwami 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 8 całych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[809461].usefull || 0 }}% pomocna.

nie tylko dla dzieci

Od około trzech lat borykam się z dość silną alergią na pewne mydła. Postanowiłam więc kupić coś przeznaczonego dla dzieci w nadziei, że będzie delikatniejsze. I nie zawiodłam się. Płyn od hippa na początku wyjątkowo podpasował mi jeśli chodzi o zapach, dość delikatny ale bardzo ładny. Sądziłam, że nie ma w nim zbyt wiele substancji zapachowych które mogą mnie uczulać. Po umyciu się nim nie czułam uczucia swędzenia ani nie miałam wysypki jak zazwyczaj. Próbowałam zrobić podmiankę i zacząć się myć mydłem dla dzieci pinio z biedronki, ale trochę pożałowałam (i podrapałam). No i wróciłam do hippa. Jak dla mnie najlepszy!

Używam tego produktu od: trzy lata
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[809135].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny! :)

+ dobrze się pieni
+ nawilża skórkę
+ dobrze oczyszcza
+ nie wysusza
+ nadaje się nawet do mycia twarzy
+ bardzo korzystny dla alergików skład
+ ślicznie pachnie
+ wydajny
+ estetyczne, wygodne opakowanie
+ łatwa do rozprowadzenia konsystencja

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[799334].usefull || 0 }}% pomocna.